♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

zuzka1008
14. júl 2010

@kacena4
minulý štvrtok som tam bola prvýkrát okolo 11h, a sestrička mi povedala, že nabudúce mám prísť ráno,
tak som zvedavá či budem dlho čakať, počula som že rano tam býva dosť plno

mata1001
14. júl 2010

@evitkamalicka nie nemusim...takto mi to povedali ze mam prist.teraz mi brali krv a ekg a monitor...a mohla by simi opisat trochu ako to prebieha?nech som v obraze? ako vstupim do nemocky az dovtedy ako ju opustim 🙂
@lucia20 dakujem ste zlate...uz nech to mam za sebou...prijala by som teraz datum 26.7.to uz pojdeme dufam domov...

mirmaj
14. júl 2010

@mata1001 tak ty už to maš noazaj za par 🙂 držím palčeky nech to všetko dobre dopadne 😉

21
14. júl 2010

@lucia20 , mas ju otocenu ako ja male, je to primarne postavenie, na lavom boku chrbatik. Aj mna kope pod lave rebro a niekedy si hlavicku ryje do zadku a mechura... 😀 A najlepsie, ked ma boxuje rucickou...

@kvietok121 , mata asi neskodi, ale ja som skoro na vsetko alergicka, ze bylinky sa bojim len tak papkat.

21
14. júl 2010

@mata1001 budem mysliet aj ja, drzte sa!

carmenn323
14. júl 2010

Ahojte 😉 bola som dnes na poradni a zasa mam ist v pondelok na rizikovu do porodnice tam uz ju aj dochodim a vraj si mam zobrat zo sebou aj tasku keby ma nahodou chceli hospitalizovat kvoli tym opuchom no snad nie 😖
@evitkamalicka a kto u vas uz ma babetko???

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 no v kazdom pripade ta zacievkuju a urobia klystyr....potom pojdes na salu a tam ti daju bud narkozu alebo spinal a ide sa na to, potom sa preberies na izbe na oddeleni a mne manzel hned doniesol ukazat maleho, 24 hodin budes musiet lezat, nebudes moct pit ani jest dovtedy kym nebudes mat vetry ak budes v narkoze, u mna to boli 2 alebo 3 dni....po 24 hodinach vstanes a vyberu ti cievku, potom uz mozes chodit kedy chces, ak ti nebude prave kvapkat infuzia,lebo to mi tusim tiez davali 2-3 dni,maleho ti daju na izbu na 3. den aspon vtedy to tak bolo....no a domov som sla ked mal maly 5 dni, teraz je to vraj o den kratsie

evitkamalicka
14. júl 2010

@carmenn323 captainka, maly sa narodil tusim v 33tt

carmenn323
14. júl 2010

@evitkamalicka a malicky je zdravy?kolko vazil?

lucia20
14. júl 2010

@mata1001 ti verim, ze uz by si to chcela mat za sebou. ja som hotova z toho, ze nam to len hrozi...... 😖

@21 ale ja mam zrejme chrbatik v strede bruska, alebo tak nejako, lebo okolo pupku na lavej strane sa mi robi bublina, ako to vytlaca a uplne na lavom boku bod rebrom a nad bedrom v tom mieste mi kopka nohou alebo rukou..... ja vobec netusim ako je poskladana. :D
@carmenn323 no hadam si ta tam este nenechaju. my sme teraz s muzom narychlo prekladali dovolenku, keby si ma nahodou planovali nechat po poradni koncom mesiaca na pozorovanie, nech si to este stihneme uzit. :D

zuzka1008
14. júl 2010

@carmenn323 ahoj, mne začali opuchať nožky asi 5 dni dozadu, zajtra mam poradnu, to ma možu kvoli tomu nechať aj v nemocke?

mata1001
14. júl 2010

@evitkamalicka a na pporodnej sale mi hned daju infuziu a potom si tam lahnem a uspia ma a na izbe tych 24hodin po tom nemozem jest ani pit?

evitkamalicka
14. júl 2010

@carmenn323 malinky bol uplne v poriadku, dychal sam a tusim uz po 2 tyzdnoch ich pustili domov, sa mi zda ze mal 2300g, ale uz si isto nepamatam

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 ano daju ti tam infuzku....jest a pit nemozes az kym nebudes mat vetry, cize aj viac ako 24 hodin...ja som nejedla a nepila 2-3 dni

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 akurat mi mohol manzel pery omocit, inac nic ine

lucia20
14. júl 2010

@zuzka1008 ak su to bezne opuchy a nepridava sa k tomu dalsie priznaky ako bielkoviny v moci, vyssi krvny tlak, tak nie.....

mata1001
14. júl 2010

@evitkamalicka a to si nebola hladna a smadna?
@lucia20 neboj aj ja sa strasne bojim...ale neviem preco ale s evitky ku mne prichadza pozitivna energia a ona mi tak doplna silu...neviem preco ale citim to tak...

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 budu ti davat glukozu v infuziach, to je miesto jedla a pitia

21
14. júl 2010

@evitkamalicka , ak mozes, napis captainke, ze blahozelam a ze zelam hlavne zdravie, silu, pokoj a radost...

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 hladna ani nie, iba smadna.....ja aj ked som uz mohla jest, som sa bola najest len raz, ani to co mi doniesol muz som nezjedla....vobec mi nechutilo, asi tym ze som par dni nejedla

mata1001
14. júl 2010

@evitkamalicka ja sa iba toho bojim ze budem hladna a smadna...lebo mne je hned zle od zaludka ked nejem...a neviem si predstavit ze nebudem jest 2-3 dni...ved tam umrem...teraz jem kazdu chvilu a furt som hladna

zuzka1008
14. júl 2010

už si nohy vykladam pomaly všade, aj na luster keby sa dalo 😀 moč som mala v poho, a tlak tiež skor sa mi zda že mam nizky, lebo sa mi poslednu dobu dosť toči hlava...

evitkamalicka
14. júl 2010

@21 captainkin maly ma uz mesiac ak nie viac

carmenn323
14. júl 2010

@evitkamalicka tak to je super 🙂
@zuzka1008 no moja dokina ma poslala uz pred mrsiacom do RP pre tie opuchy ale tam mi zasa doktor povedal,ze mam to vela ale vraj to je normalne ku koncu a take tepla dal mi magnezium aj kvoli vysokemu tlaku potom si ma este raz objednal a zasa ma poslal k mojej dokine a ta dnes nadavala,ze to normalne nieje lebo mne ani kotniky nevidno a zasa ma poslala do RP do poirodnice tak uvidim co mi tam zasa v pondelok povedia 🙄

lucia20
14. júl 2010

@mata1001 tak ono to je mozno tym, ze pokial na vlastnej kozi nemas odskusane ake to je, tak strach je vzdy.

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 uvidis, ze nebudes hladna, oni ti v infuzke daju to co telo potrebuje

mata1001
14. júl 2010

@lucia20 toto si vystihla presne...a hovori sa ze vela robi psychika a ja ju uz teraz mam v prdeli...
jeeeezisss maaaariaa ked tak citam svoje prispevky tak ja som dobry sralo... 😠

evitkamalicka
14. júl 2010

@mata1001 to chce klud

21
14. júl 2010

@evitkamalicka , ved to neva, sme nevedeli, tak aj dodatocne..

zuzka1008
14. júl 2010

@carmenn323 mne až tak neopuchaju, okolo kotnikov skoro vobec, ja mam prsty ako valčeky a tiež nart

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre