♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mata1001
18. júl 2010

ahojte baby...konecne sa da dychat ze?teda aspon u nas...

jankasramka
18. júl 2010

@groka mne pred zatkou najprv vyslo trocha koagulovanej krvi a az po par hodinach ta hlienovita "soplovina" s troskou hnedkastej krvi.
ja mam inak bolesti uz od rana (teda tu je len 8 hod.) az som musela vstat a vyvencit psy-reku ci mi to prejde ked pochodim trosku...zatial nie su pravidelne len dost caste 😖

@tea333 to s tymi panelakovymi detmi som si aj ja vzdy myslela ale rovnako ako kacena musim podotknut ze to naozaj nie je pravda. je to mozno casty jav ale nie pravidlo.
my sme traja surodenci z panelaku-nasi nam nikdy nebranili kontakt zo zvieratami, aj sme mali kadeco doma a ja nemam alergiu absolutne na nic, moja segra mala dost ale sa liecila a moj brat pri jedinom chlpe v byte ma alergiu jak svet...
@kacena4 tu stranku robi tvoja segra?
inak neni az tak co zavidiet...ja byvam v dost stiesnenych podmienkach-malicky dom bez dvora-o nicom- taky tretosvetovy domcek 😀
konika mam u jedneho byvaleho spoluziaka co mi prenajima box. ale zas pravda je ze je tu viac moznosti dostat sa ku konom aj pracovat s nimi.
ja som teraz uplne chora lebo vsetci veterinari mi vravia ze prax si mozem robit az ked porodim...ale zas chapem lebo keby sa mi praskla voda tam niekde na odlahlych rancikoch tak neviem co robime 😀 😀 😀

liba78
18. júl 2010

Ahoj babulky, aj u nás je zamračené a hlavne sa ochladilo 😉 Hneď sa mi s tým bruškom lepšie hýbe 😉
@elina313 mne doktorka nechala magnezko 3x denne, a na poradňu idem o týždeň v pondelok to už bude 37tt 🙂

jankasramka
18. júl 2010

@tea333 inak mam dve fenky- a rasa? jedna z nich -ta co je na fotkach -je Rottverman 😀 😀 😀
asi ti dojde co spolu krizili 😀 ale ja ju mam len zato lebo umierala od hladu na retazi uviazana tak som si ju vzala...
a potom mam jej dceru ale ta sa uz viac podoba na dobermana lebo som jej nasla "znackoveho" dobermanskeho frajera🙂))

jankasramka
18. júl 2010

ja som magnezko ani raz nebrala a vcera som si aspon kupila tu arniku na vase odporucenie ale na krabicke pise ze -"kontraindikacia-tehotne a laktujuce zeny".
tak teraz nechapem. vam povedali ze sa to berie aj pred porodom ci len po????

liba78
18. júl 2010

@jankasramka a ako dopadla kastracia koníka ? Všetko v pohode ? Inak ťa obdivujem, že si sa odhodlala tak ďaleko od domova a ešte do podmienok ktoré opisuješ ... Páni ja by som to nezvládla... Myslím to zdravotníctvo tam atď.. Ale určite ti to vynahrádza vzťah, vidieť aj na foto ako sa tvoj drahý teší na maličké... Ale klobúk dolu 🙂 🙂 🙂

groka
18. júl 2010

@jankasramka urcite pojdes skor ako ja,drzim palce 🙂 ja som varila cele doobedie,padam na hubu,lezala som,sprchu som hodila,teraz trosku tu sedim,chlapi upratuju cosi v byte,riady umyte,ako fajn sa mi oddychuje,este malemmu som navliekala matrac a plachtu,este cakam na jednu policku nad prebalovak a taku sietku od plafona kedy mi muz navrta,oprala som 2 pracky,pojdem aj zehlit,nejak ma energia chyta,lebo chodila keby ma tak neboleli

jankasramka
18. júl 2010

@liba78 tu je len rano-takze za konokom idem asi za pol hodku-len neviem ci tu kastraciu zrealizujem lebo mam dost bolesti od rana a vcera mi odisla zatka takze ak tam budem v podrepku kastrovat a praskne sa mi voda tak moj drahy mi to asi neodpusti 😀
no idem ho aspon obriadit-uvidime....

groka
18. júl 2010

@jankasramka ako sa dozvieme keby si isla do porodky?stihas napisat pred odchodom?ja budem isto stihat? 😀

akika722
18. júl 2010

@jankasramka bolesti v podbrušku zvyknem mať aj ja už dlhšiu dobu keď sa veľmi namáham,no v poslednom čase aj pri chôdzi a to fakt nemusím prejsť veľa...tak tebe sa to fakt kráti,onedlho máš drobčeka pri sabe...🙂))

kvietok121
18. júl 2010

@mata1001 je to lepsie, nie uplne super ale urcite lepsie

kvietok121
18. júl 2010

@jankasramka to ano caka ta uz len chvilka je bolesti este nemam ani krize ma nebolia

akika722
18. júl 2010

ááále vám všetkým závidím...že vám popršalo a máte dobrý vzduch?že čo to je??? ☹
nám síce popršalo cca5min.ale pri tom slnko svietilo a horúco je rovnako 😢
@jankasramka nooo,keď dobre čítam tak to máš hneď za sebou...len sa drž a príliš sa nenamáhaj 😉

kvietok121
18. júl 2010

@akika722 je to naozaj trosku lepsie, aj ked to nie je ideal ale dycahat sa da a mozme mat otvorene okna

akika722
18. júl 2010

@kvietok121 moja teba nebolia kríže???ja od bolesti ani neviem ako sa poskladať a to už poriadne dlho...tak to máš super...

akika722
18. júl 2010

@kvietok121 ja tu prežívam len že sprcha,studená voda,ventilátor,sprcha,..... ☹

tiffanka
18. júl 2010

Ahojtéé 🙂 Uff, dva dni som tu nebola, normálne ste mi už chýbali 😀
Včera sme maľovali detskú pre baby aj dpálňu. Spálňu na banánovo a detská je tmavo oranžová... Celkom peknééé 🙂
Staršia dcéra išla včera súťažiť s varením gulášu, ani som ju tam nechcela pustiť, veď ona v živote nevarila guláš, ani sa nepozerala 😀 . No ale nakoniec išla, a viete čo doniesla odmov? Taký fajný guláš, aký som nikdy nejedla!!! 😀 Trošku hustý ale na prvý raz sa ani mne taký nepodaril 😀 ... Ani som nevedela, čo ja mám doma heh, takú varičku gulášu 😀
Pokúsim sa dočítať všetko čo ste tu popísali, ale asi je to nemožné 😀
Dneska konečne nie sú také horúčavy, ale ráno u nás padali krupy 😖

kvietok121
18. júl 2010

@akika722 nie zatial nie ja mam problemy len s opuchmi, unavou, ze sa mi zle dycha a mojimi ekzemami, a to ze matejko riadne kope, ale inac sa citim fajn ako keby som nebola ani tehotna

kvietok121
18. júl 2010

@tiffanka tak tie krupy su nic moc hlavne na ovocie a zeleninu

tiffanka
18. júl 2010

@kvietok121 Veru, ešte stastie ze nebolio ich veľa 😅

akika722
18. júl 2010

@kvietok121 asi tak som prežívala aj ja prvé tehotenstvo-kým som sa v zrkadle nevidela tak som si neuvedomovala že som tehotná...ale to možno aj tým že syn sa narodil vo februári,žiadne horúčavy aj času som na seba viac mala...
ale asi pre mňa kombinácia leto a bruško nie je moc dobrá,no čo už...dobojujem... 😀

kvietok121
18. júl 2010

@tiffanka tak to je dobre

kvietok121
18. júl 2010

@akika722 jasne ze dobojujeme, ja mam ssstrach hlavne z porodu, uz teraz mi niekedy aj slzy vypadnu .... naozaj mam velkjy strach

jankasramka
18. júl 2010

jaaaj, zienky teraz to uz vyzera vazne...uz pocitame🙂)))
len ja si nie som ista lebo ma boli len bruchu cca kazdych 10 min, ale krize vobec.zatial.
sme sli ranajkovat moje oblubene jedlo a som sa tam cely cas predychavala- improvizovane lebo nemam sajnu jak sa ma predychavat-v zivote mi nikto nepovedal.
no a nechali sme jedlo a teraz doma pocitame...
jaj, to su nervy.
ja vravim ze to este asi neni ono ale muz moj tvrdi opak.

jankasramka
18. júl 2010

idem skusit sprchu lebo vanu nemame. to ma byt tepla voda alebo studena alebo striedat, ci ako????

kvietok121
18. júl 2010

@jankasramka moja ja by som tiez nevedela ale keby som si nebola ista tak by som sa sla do nemocky

akika722
18. júl 2010

@kvietok121 len sa neboj hlavne musíš myslieť pozitívne a uvidíš že všetko dobre dopadne....
veľmi veľa robí psychika človeka tak musíš byť len POZITIVNE naledená.teš sa na bábo a ostatnými vecami sa nestresuj 😉
všetko bude dobre

kvietok121
18. júl 2010

@jankasramka myslim ze tepla

kvietok121
18. júl 2010

@akika722 dakujem za podporu snazim sa

akika722
18. júl 2010

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre