♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evitkamalicka
18. júl 2010

@kvietok121 mame sa super

kvietok121
18. júl 2010

@evitkamalicka tak to je super

katulkaaaaaa
18. júl 2010

@evitkamalicka ti mas planovanu sekciu?ak ano kedy prosim ta?pozeram ze mame rovnaky termin-mne je dneska divne,uz minule doktor hovoril ze ak sa babetko narodi teraz je to ok,ale mam trosa obavy

21
18. júl 2010

Skoro vsetky tu pisete, ako divne sa citite... Tak to vyzera, ze ja nakoniec budem posledna... 😀 😀 😀

evitkamalicka
18. júl 2010

@katulkaaaaaa este neviem, lebo som mala ist v piatok do poradne do nemocky, ale kedze chcem ist v primarovi, lebo on mi robil sekciu aj pri Adamkovi tak idem az v utorok, lebo robi len vtedy

michaela80
18. júl 2010

@katulkaaaaaa babetka su uz teraz v pohode aj keby si dnes porodila...

mata1001
18. júl 2010

baby nejak uz ideme vsetky do finale... 🙂 🙂 🙂

kvietok121
18. júl 2010

@21 neboj urcita budes predo mnou, ja si este myslim ze som daleko od porodu 😀

akika722
18. júl 2010

@21
@kvietok121 len aby ste neboli prekvapenééé 😀 môže to prísť hoci kedy

kvietok121
18. júl 2010

@michaela80 pozerala som si album naozaj mate princeznu, krasnu

carmenn323
18. júl 2010

Ahojte 😵 tak sme sa pred chvilou vratili zo ZOO riadne ma bolia nohy ale dnes nemam az take opuchy,boli sme staveny v Mc-donalde tak som sa napraskala az nevladzem dychat 😝

nanula1108
18. júl 2010

to s tym finale sa mi paci!no, keby to tak bolo na mne, tak rodim vo stvrtok, nepytajte sa ma preco, ale ten den sa mi paci. a akoze este do stvrtka to vydrzim, ale uz nie dlhsieeeeeee 😀

kvietok121
18. júl 2010

@akika722 ale vsak musim mat nejake priznaky predtym nie ... a ked som bola naposledy tak som plne zatvorena

kvietok121
18. júl 2010

@carmenn323 vylety su skvela vec

katulkaaaaaa
18. júl 2010

@michaela80 neviem mozno si to namyslam ale uz par dni ma boli spodok ako ked menzes mam dostat a brusko posledne dni tvrdne skoro stale,maly sa dneska hybe skoro stale,citim ho doslova vsade 😀
poradnu mam stredu som zvedava ci budem dovtedy kinderko,malu som porodila 5 dni pred terminom...teraz mam este 23dni
@evitkamalicka tak drzim palce aby bolo vsetko ok utorok

kvietok121
18. júl 2010

@nanula1108 aj ty uz tento tyzden ... no teda fakt sme sa rozbehli

carmenn323
18. júl 2010

@jankasramka drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉 Baby ja uz chcem mat tiez mimi pri sebe neviem sa dockat 😵

akika722
18. júl 2010

@kvietok121 tak jasné že hej ale človek nikdy nevie...

carmenn323
18. júl 2010

@katulkaaaaaa ahoj moja no ziadne take musis ma pockat 😅 😉

kvietok121
18. júl 2010

@carmenn323 ani nehovor ani ja sa neviem dockat

nanula1108
18. júl 2010

@kvietok121 aaale, vies ako sa to hovori, clovek mieni, pan boh meni 😎 , ved zajtra sa dozviem, ako sme na tom, a potom budem mudrejsia. ja ze iba keby som si mohla vybrat xixiii.

kvietok121
18. júl 2010

@nanula1108 vidis aj ja si niekedy poviem ze by som to aj dlhsie potiahla - ten strach z porodu - ze sa mi to tehotenstvo celkom zapacilo 😀

katulkaaaaaa
18. júl 2010

@carmenn323 ja myslim ze len stresujem neboj budeme spolu na izbe 🙂 len aby si ma nakoniec ti nepredbehla,vidim ze si si uzila vylet,ja dnes len lezim a cakam co bude,tusim hodim teplu sprchu-a uvidime ci su to len poslicky

carmenn323
18. júl 2010

Zajtra idem na 12h na rizikovu poradnu tak som zvedava no snad ma tam nenechaju za tie opuchy ako ma strasila dikina,ze si mam zobrat aj tasku 😲 no keby mi povedali,ze musim zostat lebo pojdem rodit tak to by som sa potesila,ze uz budem mat mimi pri sebe 😅

nanula1108
18. júl 2010

@kvietok121 😀 ty si ale trdlo!!!pocuj, coho sa to vlastne bojis najviac, aj to vies pomenovat, alebo akoze vsetkoho??

carmenn323
18. júl 2010

@katulkaaaaaa bolo fajn ale bolia ma nohy a teraz uz aj krize 😖 zasa mam stres zo zajtrajsej poradne uz sa tesim na tu hnusnu sestricku 😠 mm hysterizuje,ze si ma tam nechaju,ze nebude sam doma 😀

nanula1108
18. júl 2010

@katulkaaaaaa to s tou sprchou fakt zarucene funguje??? ja by som sa bala ze sa mi zacne porod. inak by som si aj ja dala taku riadnu sprchu, bolia ma krize. a to som chcela ist zehlit, ked uz nie je take teplo, lebo nemam vsetko este dozehlene...

kvietok121
18. júl 2010

@nanula1108 najviac sa bojim aby bolo babenko zdrave, aby sa mu nic nestalo a aby som ho mohla drzat v naruci a aby som to zvladla ho porodit, aby som prisla nacas

kvietok121
18. júl 2010

@nanula1108 inac ja sa bezne sprchujem v teplej vodicke, ja neznasam chladnejsiu

carmenn323
18. júl 2010

Idem si nachvilu lahnut a hlavne vylozit nohy som k.o zatial sa majte ozvem sa neskor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre