♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
12. aug 2010

@akika722 ale robi pekne deti 😀 😀 😀

akika722
12. aug 2010

@vladka84 no aspoň niečo vie poriadne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dakujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
12. aug 2010

Kde zmizla lucka? predychava poslednu hodinku? 😝
ja sa tak tesim, ze je zajtra piatok a konecne vikend ako keby som cez tyzden do roboty chodila 😎

lucia20
12. aug 2010

@vladka84 tu som len tu zurim na gel :D

akika722
12. aug 2010

baby padam spať...dieťa robi svoje 😀 od rana behame...stehy sme boli vybrať,detska dr,uška,2x prechadzka a som hotováááááá

lucia20
12. aug 2010

no to jak moj. do vsetkeho sa chysta a chysta.... 😖
vychadza mi maximum. este hodinku. drzim nohy spolu. :D

lucia20
12. aug 2010

@akika722 dobru nocku

akika722
12. aug 2010

@lucia20 aj vam baby luci nerod-fandim ti VYDRž,VYDRž,VYDRž 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
12. aug 2010

@akika722 dobru, idem aj ja...uz mi klipkaju oci, kym najdem polohu bude polnoc a rano sa mi zase nebude chciet vstavat...

lucia20
12. aug 2010

@akika722 :D:D:D drzim drzim :D idem spat a prespim to. dobru

jankasramka
13. aug 2010

@vladka84 materska dovolenka je tu 40dni pred porodom a 40 dni po porode.chapete to?
a pridavky od statu-to co je?
to si neviete predstavit. ked som spominala ako je to v EU, nikto nechapal ze co robim v mexiku.
ked som citala ze tu pisete o nizkych pridavkoch tak som to chcela spomenut...

si zoberte ze musite po 40 dnoch decko "odlozit" do nejakej smejdovej opatrovne-jasiel atd...alebo zivorit.

fakt si neviete predstavit ake mate stastie ze ste sa narodili v europe....

ja kazdy den dakujem Bohu ze mame postel a strechu nad hlavou...

jankasramka
13. aug 2010

@katulkaaaaaa uz je piatok trinasteho...stale nic????? 😉

memory97
13. aug 2010

Dobre ranko, zeby dnes bolo opat slniecko a zajtra bude chladno. Babule teste sa, pri zmene pocasia sa rodi vela deticiek.

kvietok121
13. aug 2010

dobre ranko memory, ja som to hovorila ze tento vikend sa to rozbehne 😀

kvietok121
13. aug 2010

@jankasramka ja viem dnes ju prinesu, ja si myslim ze tento vikend to bude a poradnu nestihnem, dnes rano som bola v kostole, na konci omse som sa ani nemohla postavit, take bolesti do krizov, ale uz to preslo, idem naranajkovat

katulkaaaaaa
13. aug 2010

dobre ranko stale som pokope,chystam sa do banky,a po uradoch...mozno ma paninky vytocia a spusi sa aj porod 😝

kvietok121
13. aug 2010

@katulkaaaaaa tak sa drz a pekny den ja idem zehlit papa

vladka84
13. aug 2010

@jankasramka a to take mesacne babo potom daju do jasiel? 😲 no tak to ti fakt niet co zavidiet... a ty si nemozes vybavit, aby si dostavala nieco zo Slovenska, alebo aspon jednorazovy prispevok?

@kvietok121 @katulkaaaaaa tak nech to mate za sebou... a s kym tu ja budem fucat este dalsie tyzdne? 😕

kvietok121
13. aug 2010

@vladka84 neboj este nas tu je dost a uvidime ako to vsetko dopadne

jankasramka
13. aug 2010

@vladka84 to tazko ☹ navyse ja som polka tak je to este komplikovanejsie 😖

jankasramka
13. aug 2010

su dve hod. nadranom a ja som este oka nezazmurila......ach jaj-nespavost horsia ako posledne dni tehotenstva

vladka84
13. aug 2010

@kvietok121 no, tak by aspon jedna mohla byt taka obetava a vydrzat to so mnou dokonca 😀
@jankasramka nestras, ja sa tesim, ze sa po porode, ak mi to malicka dovoli,konecne poriadne vyspim, vkuse aspon 6hod. bez pauzy na vecko a prebudenia pri kazdom otoceni 😒

21
13. aug 2010

Dievcata, som strasne vycerpana, s chalanmi to tak nebolo, kazdu chvilu mam zimnicu-tak hodinu, potom sa zacnem potit... Trasiem sa a tak... Prosim vas, prejde mi to? Po tom sestonedeli..? Porod bol naozaj vycerpavajuci, trhalo ma pri zaspavani... Mate s tym niektora skusenosti? Zlata zila ako menstruacia-taka silna...

vladka84
13. aug 2010

u nas je tak fajne pod mrakom, tak sa idem pustit do upratovania a potom mozno aj pozehlim, ked uz mi @kvietok121 pripomenula tu kopu v skrini 😒
tak zatial dievcence...
@21 ja s tym nemam skusenost, bohuzial neporadim 😖 drzim palce,nech to coskoro prejde...

kacena4
13. aug 2010

@magimary dakujem za info

kacena4
13. aug 2010

cafte babenky, som grogy

obdivujem vas, ktore ste rodili cisarskym
ja som mala akutny cisarak kvoli malej a este teraz som z neho mimo, asi som moc precitlivena, mozno je to tym, ze som s nim neratala a tak som z neho vykolajena a popravde nemam o tom nic nastudovane tak neviem co mam cakat

ale vdaka Bohu sme ok (este ze som sa pocas celeho tehu modlila k patronovi tehotnych sv.gerardovi), hlavne malicka, dostali sme aj cisielko sv.trojice - 3 😎
mala som zvlastny porod 😝 😅 😖 od doobedia do vecera som mala kontrakcie, t.j. prirodzeny, potom sekcia, ale aka najprv spinalka a nasledne narkoza a sup, sup a mala bola vonku, videla som ju az po 24 hod. strasny pocit
tymto chcem zaroven podakovat Dr. Plichtovej z Ruzinova, ktora sa o mna super starala pocas porodu - bola uzasna - odporucam ju kto chcete rodit v ruzinove, super sa s nou komunikuje, ze nemate vobec strach...

upresnim este udaje o Chiare narodila sa o 19.25, vaha 3290g, 50cm - rozposlali sme zle sms 😀 v tom soku ako to "rychlo" islo

drzim palce vsetkym kinderkam, nech mate krasny porod

PS: kto si chce vybrat cisarak ak nemusi, rozmysliate si to, normalny je o 100000000x lepsi najma co sa tyka poporodneho stavu a starostlivosti o babo

kacena4
13. aug 2010

dakujem vsetkym za prianie

evanns
13. aug 2010

caute baby...som po poradni...ziadna zmena, ani najsammensia 😲 maternica vysoko, krcok tvrdy, zatvorene vsetko, porodne cesty nepripravene...nevadiiiiiiiiii...idem stavat postielku a na vikend k rodicom na gulas...ked sa jej nechce 😝

rebeka25
13. aug 2010

Ahojte kocky mozem sa pridat? Aj ja som augustovka aj ked uz zacinam mat pocit ze hadam neporodim nikdy. Kolke ste tu "prenasacky" ?

mirmaj
13. aug 2010

@memory97 tekutín pijem dosť, dnes idem uvariť tu polievku, lebo fakt sa mi zda, že mam mliečka menej ako ked som išla z nemocnice, tak tomu fakt nerozumiem, ale možno sa to len ustaluje na potreby malej a netreba robiť paniku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre