♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

janinna11
19. aug 2010

@kvietok121 zaciatok coho?? Poslickovania?? 😉

janinna11
19. aug 2010

@lji no mala som to asi 3-4 minuty a teraz je relativne klud, ale citim furt take napatie v podbrusku, baby, tak dufam, ze len poslickovia, nechala by som to uz na pondelok, radsej, uz sa zacinam bat... 😕 😕 😕

kvietok121
19. aug 2010

@janinna11 ak su take menstruacne tak ja som ich zacala mat tak pred tyzdnom, vyskytovali sa pocas celho dna, niekedy dlhodobo, niekedy chvilku .... tak uvidis, takze zaciatok toho ze sa telo zacina pripravovat, teraz mam tie bolesti uz prudsie, niekedy uplne prejdu a niekedy si myslim ze uz nevydrzim, to mam 2. den, ale tiez nic pravidelne

liba78
19. aug 2010

Ahoj babulky - tehulky. Tak zhruba som Vas precitala a napadlo mi že ked som pred tyzdnom bola vecer po tom odtoku plodovky v pôrodnici, tiez ma nechali tak ze nepravidelné bolesti v podbrusku a krížoch niesú kontrakcie. A ja som bola s tými "nekontrakciami" do rána otvorená na 5cm. Takze som sa zas uistila, že každý pôrod je úúúúúplne iný. Inak @akika722 tiež je zo mňa cumeľ 😲

kvietok121
19. aug 2010

@liba78 ale aspon ti odtiekla plodovka, a vedela si ci mas ist, ja som vcera v noci nevedela co robit ... teraz je to celkom v pohode, citim take akokeby tvrdnutie, napinanie bruska neviem ako to mam popisat ...

kvietok121
19. aug 2010

@liba78 inac ja mam take male vytoky ako keby som si crkla, (mam ich pocas skoro celeho tehu), dufam ze to nemoze byt plodova voda ... to bybolo urcite viac nie???

estterka
19. aug 2010

@kvietok121 ahoj,nemusi byt viac,moze unikat aj postupne..odporuca sa zobrat vzorku a ist do nemocnice 😉 pre istotu..

janinna11
19. aug 2010

@kvietok121 no tak snad sa to uz zacalo a do pondelka sa otvorime aspon na 4-5 prstov, treba dufat, ja sa uz aj bojim, ale aj neskutocne tesim, kedy maleho uvidim!! 🙂

memory97
19. aug 2010

@fialka5959 blahozelam, krasne miery🙂

kvietok121
19. aug 2010

@estterka ale to by mi unikalo tak castejsie?? teraz som uz v takom strese ze stresujem aj z toho co som nestresovala ach jo ... ved uz zajtra idem, na vaginalnom vysetreni alebo na CTG by to zistil nie ze mi odtiekla plodovka

kvietok121
19. aug 2010

@janinna11 ani nehovor aj ja nech uz idem do nemocnice, najradsej by som ten cas urychlila

estterka
19. aug 2010

@kvietok121 to ti nepoviem,ci by to tak zistili,len,ze ak nie si si ista,treba to skontrolovat.ono dieta nezostane na suchu,toho sa neboj,kazdu pol hodku sa obnovuje plodovka,len je riziko infekcie.nechcela som ta zostresovat,len radsej byt opatrny 😉

kvietok121
19. aug 2010

@estterka ja viem ... dakujem uvidime ako to pojde dalej

memory97
19. aug 2010

@tatulienka neboj sa porodu, ved vysledok z neho si budes drzat v naruci 😉 za tu bolest to stoji 😉 Ja som si tiez nevedela predstavit tie bolesti, ale bola som pripravena na ovela vacsie bolesti..., ale dalo sa to vydrzat. Nastastie to malo velmi rychly priebeh, drzim vam vsetkym prsty, nech to ma rychle za sebou, ved uz by bolo na case.

kvietok121
19. aug 2010

@memory97 dakujeme memory verime ze to tak bude

estterka
19. aug 2010

@kvietok121 drzim palce🙂 uz to musi prist 😉

kvietok121
19. aug 2010

@estterka no ak nepride, zajtra idem do nemocky takze hadam to uz budem mat za sebou

memory97
19. aug 2010

@janka2112 urcite rozoznas tie prave kontrakcie, ak pridu, tak nebudes vediet urobit ani krok, iba ostanes stat. ak sa postavis a budes vediet urobit krok, tak este su to este asi poslickovia, pri tych pravych sa neda poriadne urobit ani krok. Nechcem strasit, ale bolest sa da vydrzat, ale zavisi to od toho, aky mate prach bolesti.

@jankasramka @akika722 mne to maly tiez robil, ze mal "zivy" cumel v puse🙂 ked sa preberie, dam mu troska, uplne malicko odstriekaneho mliecka a v pohode zaspi. Davajte pozor,aby vam tym cumlanim nesposobil popraskanie bradaviek, to su ine bolesti...

@evitkamalicka si sa dlho neozvala, babanko neposlucha maminu?

janinna11
19. aug 2010

@kvietok121 pozeram, ze aj vy budete mat (mozno) Mateja, my este tiez vahame.

memory97
19. aug 2010

@kvietok121 ak by to bola plodova voda, mne odtekala cely den v pomalom tempe a ked odtiekla dosli silny poslickovia a potom kontrakcie... Ale moze to byt aj moc, vo vysokom stadiu, ze je to normalne. ja som odtok vody zistila iba tak, ze som stala bez nohaviciek v kupelni a krasne to stekalo po nohach🙂 Drzkaj sa mi a drzim prsty, nech to uz nie je dlho a mas Matejka pri sebe🙂

memory97
19. aug 2010

este pridam pikosku zo vcera🙂 Som bola konecne u zubara, lebo som ho nestila. Porod bol 3 dni, predtym ako som bola objednana🙂 A zubar na mna, vy ste este tehotna? 😀 😀 😀 som sa dobre nasmiala 😀 😀 😀

kvietok121
19. aug 2010

@memory97 tak to nie je ze mi to steka to urcite nie len sem tam mi ujde 😀

estterka
19. aug 2010

vraveli nam,ze plodovku od mocu rozozname podla pachu-plodovka smrdi muzskym ejakulatom vraj a moc vieme ako..a zevraj ak si nie sme iste,tak si lahnut a ak stale tecie,tak je to plodovka 😉

kvietok121
19. aug 2010

@memory97 vtipalek ten dr

kikuska25
19. aug 2010

@kvietok121 ahojte babule s tym odtekanim ja to mam tiez bez intimky sa nemozem ani pohnut je to čire a niekedy ked stojim tiez citim akoby mi crklo..a k tym bolestiam ja ich mavam v poslednom case dost casto vcera som si veru aj poplakala bo ma to vecer uz velmi bolelo az pichalo a nedalo sa mi vobec spatna lavom boku iba na pravom a rano mi drahy povedal ze mi brusko dost padlo..ale aj dnes mam bolesti uz naozaj ledva prejdem na wc..kvietok drzim ti palceky a dufa ze uz coskoro budes drzyt svojho anjelika v naruci

kvietok121
19. aug 2010

@janinna11 ano mne sa meno matej vzdy pacilo, matejko, ale napaci sa mi ked malych volaju mato tak myslim ze potom neskor budem mat s tym problem, ak ho tak bude niekto z rodiny volat ale tak co uz

kvietok121
19. aug 2010

@kikuska25 dakujem a mne tie bolesti rano ustanu a uz je to celkom pohode, ach jo asi budem patrit ako katulkaaaaaa k vecnym tehulkam, ale pozitivum je ze ani ona uz nie je tehulka 😀

kvietok121
19. aug 2010

@estterka tak uz som kludnejsia - netecie ono len sem tam cvrkne ziadne toky 😀

estterka
19. aug 2010

@kvietok121 tak to moze byt,ze male ti zatlaci na mocovy mechur 😉

kikuska25
19. aug 2010

@kvietok121 jeej katulkaaa uz porodila?nestiham vas citat..ale ved uz zajtra ides nato neboj..ja este musim pockat do utorku potom sa uvidi pokial sa drobec nevypyta sam a skor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre