♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
25. aug 2010

malinka mala 3550gr a 50cm. nakoniec som sa predsalen dala do spinalu, ze aspon ju uvidim. no prd, nic som nevidela, esteze sa moj muz na chodbe hral na paparazziho. :D

memory97
25. aug 2010

@barinkova aka je rozkosna🙂

@alure tak to verim, vidiet ta hrat futbal musel byt zazitok🙂 hlavne ak to pomoze a rozhybe porod🙂

@majka35 uf tak to netusim z coho to moze byt, napada ma jedine, ze jej nerobi nieco dobre, co si zjedla.

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@lucia20 no super miery,a fakt je nadherna 🙂 🙂 🙂 super ze spinal,aspon budes rychlejsie ok

memory97
25. aug 2010

@lucia20 a gratulujem este raz mamina🙂 a malinka je v poriadku?

majka35
25. aug 2010

@lucia20 aj ja gratulujem a nech všetko dobre dopadne

lucia20
25. aug 2010

@katulkaaaaaa sak ti mozem povedat, ze na res-ke sa smiali, ze som jak vrtula, ze sa stale tocim.... dnes rano mi vrav eli, ze kojit esete nebudem a mliecko uz mame. a spinalky co b oli zarovno so mnou este lezia a placu a ja sa tu tulam. :D

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@memory97 prosim ta porad mi zase ten krk,zase sa nemozem otacat,je toto normalne???dala som si ibalgin rano o 6tej cely den bol pokoj a teraz zase boliiiii....idem malinkeho nakojit,mozem si dat potom este jeden?sa bojim aby v mlieku to nemal

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@lucia20 jasne ti mas energie aj za tri 🙂

lucia20
25. aug 2010

@memory97
@majka35 dakujem. malinka je vraj velmi sikovna, je zdrava - okrem nadoru- velmi cula, stabilizovana. ze je v inkubatore, ale ze by tam ani byt nemusela, lebo je silna, ale ze majuvolny, tak preco nie... tak som rada, ze je ok, uz len tu operaciu zvladnut a som uplne happy. :D

majka35
25. aug 2010

@lucia20 keď tak čítam, čo píšeš, tak mi je úplne jasné, že Tatianka je silná po tebe ... držím silno palce

lucia20
25. aug 2010

@evanns malinka je krasna, gratulujem

lucia20
25. aug 2010

@majka35 vies ako sa to dobre cita? 😀 ja som dost tvrdohlava a ked raz poviem, ze msim byt ok pre malu, tak budem aj keby tanky padali 😀 😀 😀 😀

liba78
25. aug 2010

@lucia20 ahoj lucka, maličká má krásne miery a videli sme aj fotku. Je prekrásne novorodeniatko. Takže inkubátor má len pre istotu, to sa mi páči 😉 A Majka má pravdu, silná je po maminke. 😉 Zajtra teda budeme držať palčeky, aby operacia dopadla na 1.
@majka35 nič si nerob z toho umelého mliečka. Veď my sme boli vychovaní na sunare všetci. A tu sme. Vtedy sa propagoval sunar a kojenie neodporúčalo. Ked jej mliečko nerobí dobre, je zbytočné sa trápiť. Aj tiffanka dáva umelé mliečko, aj keď svoje má. Lebo jej Jakubko ho nechce.

majka35
25. aug 2010

@lucia20 máš môj velikánsky obdiv

majka35
25. aug 2010

@liba78 snáď by ma menej trápilo, keby som mlieko nemala ale ten pocit, keď zaprávam umelé a z prsníkov mi vyteká mlieko je hnusný ... ale máš pravdu, ja som tiež vyrastala na UM a tu som

lucia20
25. aug 2010

BABULKY DAKUJEM, STE HROZNE ZLATE.....

memory97
25. aug 2010

@katulkaaaaaa ja si myslim, ze mu neublizis a do mliecka sa mu to podla mna nedostane a ak aj ano, tak by ho to nemalo nejako ovplyvnit, lebo to nie je ATB. Ked si das iba 2 za den, tak by to malo byt v pohode. Normalne sa tusim berie kazde 4 hodiny...

@lucia20 super, tak drzim prsty, nech aj operacia dopadne dobre a mozete ist coskoro domov🙂

@majka35 liba ma pravdu, my sme tiez boli na umelom mliecku a sme tu🙂 I ked ta to asi mrzi, ze mliecko mas, ale babatko a jeho pohoda je asi u kazdej maminy na prvom mieste...

kikuska25
25. aug 2010

Halo halo a som tu co nove?piste a prehanajte 😀 😀 my nic ani to s nami nepohlo 😠 😠

kikuska25
25. aug 2010

@kvietok121 jeeej tato tavr mi tu naozaj chybala gratulujem k syncekovi..si uz mamča jupiii

kikuska25
25. aug 2010

@liba78 heej liba ved tu nas to prekvapuje z hodiny na hodinu tak som myslela ze sa niektorej zadari 😀 a dufala som ze to aj so mnou pohne ale nic 😠

vladka84
25. aug 2010

@lucia20 Luci, mala je nadherna, na fotke vyzera take drobciatko, ale miery mala krasne 😉
zajtra budem silno drzat prsteky, nech to dopadne najlepsie ako sa da, obe ste silne baby, tak sa drzte!

vladka84
25. aug 2010

baby, ja som to vsetko pozehlila, ale spodok ma boli ako keby som sexovala a nie zehlila 😀

lulu4
25. aug 2010

ahojte kočky, tak som zase doma aj ked som mala zas na male kvoli tlaku ale dr. vie ze ho mavam premenlivy tak mi kazala doma merat 3x denne, mne tam vzdy vyskoci ale tento krat sa necudujem lebo mi ho merali po Hamiltonovom hmate a strasne to bolelo... ale tym sa ma zevraj narusit vak blan na ktory nalieha hlavicka tak som zvedava ci mi to nieco spusti alebo co... nastastie som nekrvacala zatial... ale odvtedy ma dost bolia krize a som uz unavena ako slak lebo v noci som zase toho moc nenaspala... dohodli sme sa ze ak do vikendu nic tak v pond. zase poradna a ze sa dohodneme co dalej... tak ja uz neviem....hadam ten Hamilton pomoze...
akurat varim leco namiesto toho aby som si isla lahnut... som ja ale pripad 😝

liba78
25. aug 2010

@vladka84 no moja, asi ti mäkne podvozok 😉 dobré znamenie 😉
@kvietok121 vitaj doma, tak strasne ☹ no pockame si na podrobnosti. A čo maličký ? Už sa zlaďujete ?
@lulu4 žeby už tie kríže niečo znamenali ?

kikuska25
25. aug 2010

@vladka84 vidis tak predsa niesi ako beton 😀 😀 zato ja nic len trosku brusko boli

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@lulu4 drzim palce aby pomohol,mne ten chmat pomohol akurat v tom ze mi odisla zatka,ale porod neprisiel...ale poznam baby co do druheho dna od toho chmatu porodili,tak nadej tu je 😵

kikuska25
25. aug 2010

hmmm nikto nic ☹ ☹

vladka84
25. aug 2010

@liba78 uvidime co mi povie v piatok... ja uz nedufam, ved aj poslickov mam mozno druhy tyzden a nic viac.... 😒

vladka84
25. aug 2010

@katulkaaaaaa @lulu4 aj kvietku robili az dvakrat a nepomohlo...asi je to indi - vindi, no mne nech to radsej ani nerobi, mna spodok boli uz bez toho 😎

katulkaaaaaa
25. aug 2010

@vladka84 no sak mu povies ze nechces,mna sa ani nepytal...povedal troska vam pomozem..a nez som stihla reagovat uz ,,pracoval" a ja knucala ☹
@barinkova malinka je podarena 🙂 si mala lepsi porod ako prvy?nevie to docitat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre