♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. sep 2010

ahojte baby tak najprv LUCKA videla som ťa na jojke a musim reagovať...bolo to krasne take dojemne že som 10 min. plakala jak koza 😒 som rada že je už všetko ok a mate princeznu domka...no baby idem vas dočitať 😉 😉 😉

akika722
11. sep 2010

@groka ☹ držim palce moja

akika722
11. sep 2010

@petralienkabalogh pripajam sa k Janke,myslim si to iste...

magimary
11. sep 2010
akika722
11. sep 2010

@jankasramka to si napisala krasne moja...videli ste Lucku na jojke??????????,,

akika722
11. sep 2010

booože baby viete aku som mala noc?krpec nie a nie spať ☹ ked som spala 2hodky tak vela...a ani do obeda nespal len na rukach a len som ho zložila už bol hore...tak na obed že ideme na chatu,gulaš a tak...maly zaspal o 12:30 baby a zobudil sa o 19:30.on tak spal že som chodila či dycha...pred hodkou sa zobudil umyl napapkal a je s tatikom mamka ma veget 😎

groka
11. sep 2010

@akika722 zato moj sa najedol o 23 00,potom o 3 00 a potom o 9 00 🙄 a moje prsia ma rano skoro zhodili z postele a od bolesti,od plnosti preplnen boli za som mohla ratat hviezdicky 😅

groka
11. sep 2010

nasa toticka,baby bola super,lepsi som nejedla cokoladovo bananova,vsetci ju chvalili

akika722
11. sep 2010

@groka 😀 no ja som ratala teraz po tolkych hodkach papkania 😀 😀 😀

akika722
11. sep 2010

@groka jéééj mnam dala by som si 😀 chlapi robili gulaš ale bol tak štiplavy že som mala smolu a som hladnááááááááááááááááááá 😒

groka
11. sep 2010

baby dajte ten link este raz mne to nejde otvorit,alebo o kolkej boli tie spravy a dnes?

groka
11. sep 2010

uz som to nasla

akika722
11. sep 2010

@groka ano dnes magymari dala link mne to otvori bolo to po 19:30 na joj

groka
11. sep 2010

@akika722 napis mi prosim ta presny postup tej polievocky prosim ta

akika722
11. sep 2010

čo to ?dnes nejak slabo píšete...nudíííííííííííííííím sa 😠

akika722
11. sep 2010

@groka ktorej moja?????

groka
11. sep 2010

inak kde je lucka?ta sa nevie vynadivat na tanicku,ako ja na jurka stale
baby mne ma maly mesiac a on si uz drzi hlavku nejaky cas,ked ho mam cez pleco,ked na neho hovorim,tak na mna pozera ako keby mi rozumel a pri tom otvara pusinku ako by chcel nieco povedat 😀
a je taky krasny,ja v kuse pozkavam

akika722
11. sep 2010

@groka 😉 aj moj si už celkom pekne chvilku hlavku podrží...ja zbožnujem tie mini nožičky 😀

groka
11. sep 2010

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/groka/album/...
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

groka
11. sep 2010

😉 ta druha torta je jurkova 😀 viete ako ja priberiem? 😀

groka
11. sep 2010

@akika722 a ze sa nudis a neni si tu,maly je hore?

ozaj ani som sa nespytala,ved t obolo v tom case so mnou na prd
opis ten okamzik ked si porodila maleho a povedali ze chlapec 😀

zuzana76
11. sep 2010

ahojte

@groka zlatych chlapcekov mas a Jurko je krasny, gratulujem

akika722
11. sep 2010

@groka torty mnam...ale tu som 😀 prišiel mail že moje objednate adidasy su vypredané ☹ hladala som iné...
no dievča-chlapec sa da popísať len slovami:OBROVSKY šOK...tak ako pre lekarov tak pre mna a mm neveril vôbec 😀 😀 😀
detičky su krasne

akika722
11. sep 2010

@zuzana76 😀 😀 😀 kuk mena tvojich a mojich deti 😀 😀 😀 myslim že to som ti už raz pisala 😀 😀 😀

kikuska25
11. sep 2010

ahojte maminy potrebovala by som radu kamoska nieje vydata ale svojej dcerke dala priezvisko po otcovi a bude sa o malu sudit a ma strach ze kvoli priezvisku ju pridelia otcovi a nie jej neviete ako to je?oni spolu zili ale teraz sa rozisli a o malu sa chcu sudit co myslite aka je pravdepodobnost ze mala zostane v starostlivosti jej?vdaka za rady

zuzana76
11. sep 2010

@akika722 ja som si uz vsimla 😀 😅 , este aj v tom istom poradi ich mame, a presne tak isto sa volaju aj synovia Patrika Svajdu, ti z prveho manzelstva, uz nam chyba len ten Leo, co ma so Zlaticou 😀

liba78
11. sep 2010

ahoj babulky. Krstiny dopadli na 1. Som šťastná že je t.o za nami. Torta je fantasticá, mňam 😀 😀 😀
@jankasramka to som rada, že tvaroh chutí 😉 Aj torta by ti chutila, len si strááááášne daleko............
@lucia20 videla som ťa v telke, šikulka naša mediálna 😉 Ako dopadli prvé dni doma s tatiankou ?

zuzana76
11. sep 2010

@akika722 ty si cakala dievcatko? nie som v obraze a nakoniec sa z toho vyklul Samko? tak to verim,ze to bol riadny sok

memory97
11. sep 2010

@kikuska25 v prvom rade pridelia malinku mamine pokial sa o nu stara, to sa nemusi bat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre