♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. sep 2010

@liba78 teraz som tu zas ja sama, maleho mam na rukach nechce byt v postielke a kuka na mna velkymi ocami a ddudle som ada ze prijal cumel a nepyta prso ach baby ja ho nechcem naucit na ruky mam ho nechat plakat???? co robit poradte

kvietok121
15. sep 2010

pozrite naneho ked polozim reve niekedy mrnkne aj na rukach akokeby ho nieco zabolelo

kvietok121
15. sep 2010

baby kde ste poradte co robit???

evanns
15. sep 2010

@kvietok121 ahoj...ja osobne nenechavam vyplakat...ked sa chce nosit tak ju nosim, ale mam aj babysatku takze mi to az tak nevadi, aj kopu veci popritom urobim...

kvietok121
15. sep 2010

vydrzal v postielke 20 min a uz je zase u mna ach jo co robit????

kvietok121
15. sep 2010

@evanns vraveli mi ze si ju mam kupit idem kuknut kupovala si cez net???

evanns
15. sep 2010

@kvietok121 ano, cez net...na www.nosime.sk

denisocka
15. sep 2010

baby predavam šatku,ak by niekto chcel mam v bazare

kvietok121
15. sep 2010

@denisocka preco predavas????

denisocka
15. sep 2010

klasicka satkomania,chcem inu farbu,xe

vladka84
15. sep 2010

ahojte baby, tak som prisla aj ja mrknut.. sranda, ze ked sme boli bruskate a nepozrela som tu pol dna,mala som co robit, aby som vas docitala, teraz uuuuplne v pohode 😀

@kvietok121 nenechavaj vyplakat, niekto tu o tom pisal, ze to vooobec nie je pre babo dobre... ja malu vezmem na ruky, ked sa pyta a potulkam, zatial to nie je ziaden extrem... a ze "naucit na ruky" - nepaci sa mi ten vyrok, ved sa 9 mes. nosilo v tvojom brusku, citilo tlkot tvojho srdiecka, zilo s tebou, ako ho mas od teba "oducit"? ja si myslim, ze je to prirodzene, ze chce byt pri tebe, aj ked verim, ze to nie je lahke, ak je to cely den...

elinka27
15. sep 2010

jaj baby dnes je otrasny den,normalne sa mi chce plakat,trapim sa so zubom mudrosti,po troske si davam Ibalgin, dnes som nakoniec skoncila na pohotovosti a narezali mi dasno,tak strasne to stale boli ze nevladzem ani pusu otvorit a jem a pijem so slamkou ☹ a aby mi luto nebolo tak mi prave z okna zo susiaka ukradli uplne novu mikinu, nebola draha,ale mala som ju oblecenu len raz, len som videla ako sa pohla snura a lietali koliky 😔

elinka27
15. sep 2010

@kvietok121 ani ja nenechavam vyplakat nemam to srdce, ona uplne az zachadza od placu, beriem ju vzdy ked sa pyta, a nosime sa niekolko hodin denne, a tiez uz som na nervy ale verim ze to prejde

memory97
15. sep 2010

@liba78 dufam, ze uz ste v pohode s mm🙂 no vidis to, ja som tu rano bola, len nikto tu nebol🙂
@kvietok121 nic si z toho nerob, ze nestihas. Upratujem niekedy aj 3 dni, ked ma mal zly den🙂 a ked dopracem, zistim, ze mozem zacat znovu🙂

memory97
15. sep 2010

@kvietok121 neboj, maly aj ked troska poplace, tak je to v pohode. Hlavne ty bud v pohode a bude aj malinky🙂

vladka84
15. sep 2010

baby, tekvicovy privarok mozem, nie? 😕

katulkaaaaaa
15. sep 2010

@kvietok121 ja malickeho nenechavam plakat,teda on neni z deti co by plakali,ale mne je ho luto tak nechat ked napriklad vidim ze ho boli brusko tak ho nosim....neboj on ta len potrebuje citit,presne ako to napisala Vladka,ale ked som mala Viki taku urevanu,niekedy som ju nechala vyplakat-v postielke a ja som odisla prec z izby a plakala na chodbe ☹ uz bol extrem ked som bola neskutocne unavenaaaaaaaaa

katulkaaaaaa
15. sep 2010

@vladka84 ja som vcera jedla a maly v pohodicke🙂

katulkaaaaaa
15. sep 2010

@elinka27 nezavidim ti tu bolest prezila som si to minuly rok 😒 ja si davam proti bolesti paralen ,tera by ti ta bolest mala ustupit ked dasno narezali,nechces si to dat vytrhnut?budes mat pokoj,mna to cakateraz zubarka povedala ze po porode to poriesime...uz teraz sa bojiiim

kvietok121
15. sep 2010

@denisocka tak ty si poriadne cislo a vyuzivas ju dobre
@vladka84 je to cely den je to hrozne ale mam take male riesenie vonku na prechadzke spinka tak chodime aj doobeda aj poobede ak sa da horsie bude ked bude prsat asi budem kocikovat vo vnutri... ved ja si tiez myslim ze tulkanie je super, ale ked mi zaspinka na rucickach prelozim do postielky a do 15 min je hore a place a urobi to 3 krat za sebou, ach jo niekedy ma prepadne takapanika ze som si ho tak naucila
@elinka27 je tak to je super ze nie som sama a je to normalne, ked citam tie knihy ze max je 10 hodin hore a on preplace aj cely den

@memory97 to sa snazim hlavne nestracat nervy a myslim ze som si uz zvykla ale pomaham si aj dudou aj hojdanim no proste co pride, snazim sa aby mi tie prsia moc necmulam aj ked po kazdom krmeni ho chvilu necham lebo mi srdce trha ako hlada a chce cuckat, ale ked tie prsia bolia, takze max. aj s kojenim tak polhodky a potom musim ukoncit
@katulkaaaaaa dakujem za rady aj za povzbudenia baby ste zlateeeee .....

katulkaaaaaa
15. sep 2010

@kvietok121 neboj cim bude starsi tym to bude lepsie 🙂 hlavu hore 😵

kvietok121
15. sep 2010

@katulkaaaaaa snazim sa teraz krasne spinka lebo sme boli von, ked sme boli doma tak od dvanastej do stvrtej spal max 10-15 min a teraz spinka od stvrtej o siestej sme sa vratili a este stale spinka ... 😀

katulkaaaaaa
15. sep 2010

@kvietok121 no zato mojho uz hodinu boli brusko a mna rukyyy...som ho dala do kresielka tak sa hupeme,uzivaj si to ticho,relaxuj a naberaj sily,daj si nieco dobre jest,proste pohodicka 😵 😵 😵

kvietok121
15. sep 2010

@katulkaaaaaa vsak si uzivam papam, teraz mam meltu a kukam teplku ake dobrotky varia, ide si dat kolacik 😀

kvietok121
15. sep 2010

@katulkaaaaaa ked ho boli brusko tak ho mas len na rukach alebo mas aj iny recept????

mirmaj
15. sep 2010

@kvietok121 a neboli ho bruško ked tak plačkava celý deň? lebo my sme mali to iste a tiež sme sa aj celý deň nosili a plakali spolu 😀 teraz už je to fakt lepšie, ale davam probiotika aj SAB SIMPLEX občas a je to fakt o poznanie lepšie, tiež som názoru, že dieťa sa neda naučiť na ruky ale sa s tým narodí a neboj nič nie je stratené, my sme sa predtym nosili skoro stále a teraz už je to naozaj len občas ked sa chce potuľkať 🙂 a vyplakať som ani ja nenechávala, vždy zobrala na ruky.....a bud rada, že je dobry aspoň vonku v kočíku, lebo nám sa v ňom moc nepáči, ked sa zobudí na prechádzke a sme dalej od vchodu, tak reveme aj pol sídliska a vieš si asi predstaviť ten rev, všetci vedia že sa vraciame z prechádzky 😀 ale vo vajíčku vonku vydrží (ako aj dnes u našich) 4hodiny spať, takže sa asi budeme kočíkovať vo vajíčku 😎 Hlavu hore, uvidíš že stále to bude len a len lepšie...všetko čo píšeš, mam pocit ako keby si opisovala naše začiatky s Tamarkou 🙂 tiež dokázala za celý deň pospať len tak 3x po 20min. a to bolo fakt na nervy, ked som ju 1,5hodiny uspavala na rukach, ona 20min. pospala a išli sme sa zasa prebalovať a krmiť a teraz si vie schrupnuť aj 2-3hodinky 🙂))

mirmaj
15. sep 2010

@liba78 dakujem, som sa rozhodla ju zmeniť, kedže ta predchadzajuca bola ešte z čias tehotenstva? 😎

kvietok121
15. sep 2010

@mirmaj tak to som rada ze bude lepsie lebo my sme sa mali fajn a dobre sme spali ale v 3 TYZDNI SA VSETKO ZVRTLO tak neviem co sa to tak zmenilo som z toho mierne hotova ale co z nic ine sa robit neda len vydrzat

mirmaj
15. sep 2010

@kvietok121 my sme to mali presne tak isto, v nemocnici ukážkové bábätko, druhý týždeň tak isto, ešte sme mali žltačku tak bola taká spavá ale ku koncu už sa to začalo kaziť no a tretí to začalo, ja som s ňou normálne išla k Dr., že či jej niečo nieje ked tak strašne plakáva, my sme nikam nemohli isť, aj ked som chcela isť k tej Dr. tak som s revom volala drahemu, nech príde pre nas, lebo som nemala s nou odvahu isť kočíkom a to ju máme asi 10min. od baráku a samozrejme pokiaľ on prišiel tak herečka zaspala 🙂

kvietok121
15. sep 2010

@mirmaj tak dufam ze sa to zlepsi ja ho uz pol hodinu drzim na rukach a on dudle aelkymi ocami na mna kuka ked polozim place

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre