♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
24. sep 2010

spite ☹

akika722
24. sep 2010

dobru noc 😝

memory97
25. sep 2010

@akika722 nemaj obavu, asi potrebuje dohnat, co zameskal🙂 my tiez dlho spime pred kupanim a musim poklopkat noci su zatial pokojne🙂

@groka to je len dobre znamenie, ze chce malinky papat a vahu dobehnete neboj, vsetko bude ok🙂

@akika722 @groka nebojte vaha pojde dolu, len co zacnu lozit, este budeme v dobrom spominat na casy, ked len lezkali🙂

memory97
25. sep 2010

@akika722 ja nespim🙂 😀 😝

liba78
25. sep 2010

@akika722 dobré ráno.... My už zas hore. ☹ Boli sme odsať soplík a nejak sa mu nechce spať. Ale mne sa chceee 😝 😝 Tak som vás zapla, že dočítam a moc ste nenapísali 😉
@groka ja sa tiež divím, ale on priberá asi aj zo vzduchu 😀
BAby ja by som brala keby tak cucal z môjho tuku 😀 tak 100 stán nazad sme sa tešili ako sa vyspíme po pôrode a fotili si brušká. Ja som teraz pozerala náš augustový album a teraz by som si brucho nešla fotiť. 😝

jankasramka
25. sep 2010

@liba78 :D
nahodou by sme sa pekne nasmiali na albume poaugustove mamicky s tukovymi brusiskami🙂
inak matea vcera vazili a mal len 4,9kg....hmmmm...musime sa posnazit lebo si nas predbehla 😠
🙂

jankasramka
25. sep 2010

ja mam zahadne dieta- vy ked okupete tak vam deticky krasne zaspinkaju ale moje sa preberie a minimalne tri hod. po kupeli nespi...je toto mozne..?
budem musiet asi zmenit rezim a kupat rano lebo takto nam pred desiatou asi nikdy nezaspi. ale mne to pripada divne kupat rano:S tak teraz neviem...

no nic,idem spat, takze vam prajem dobre ranko a piste nech mam co v noci citat🙂

akika722
25. sep 2010

@memory97 tomu ver ja si doslova uživam že kdse ho dam tam ho najdem 😀 a uživam si aj to že nevie rozpravať/paťkovi sa nezatvoria usta 100x dookola to iste povie a ako odvrava 😠 / 😀 😀 😀

lji
25. sep 2010

@jankasramka toto mi vravela mama.lebo ja kúpem pred posledným kojením a mame sa to nezdalo že ona ked nás okúpala tak sme dve hodiny revali nevedeli potom zaspať 😀 čiže každé dieťa iné...

baby tá moja malá si myslí že o 5je už deň a asi 4dni sa neviem potom dospať 😒 to si fakt myslí že maminke stačia 4, 5 hodín?? ☹

včera mal môj muž promócie a malá ich kráásne prespala a u svokry som jej dala papať ale samozrejme ju aj bruško bolelo,aj večerná hodina tak plakala a svokra na mna hučala že som jej dala málo, že je ešte hladná, že prečo jej už nechcem dať, že ju trápim.... aaaaaaaaaa 🙄 🙄 🙄

akika722
25. sep 2010

DOBRE RANKO 😉

akika722
25. sep 2010

@lji moja kašlať na svokru 😎

lji
25. sep 2010

@groka telo? váha? 😀 😀 😀 😀 v porovnaní so mnou vyzeráš dokonale krásne 😉 tak klud 😉

@akika722 hemeroidy - mne pomohla velmi jankasramka. ja som si dávala gel-dubovú kôru 😉 keď som nemala po ruke t tak factu a navyše ak poznáš film-moja tučná grécka svadba-tam na všetko dávali okenu 😀 tak ja na všetko dávam calciovú masť 😀 😀 😀

@kvietok121 počuj moja vy musíte teraz dávať poriadne odgrgnúť však?? a ako sa potom uspíte? ja som skpsila či nie je náš problém aj odgrgávanie a následný plač ale ked ona sa potom prebudí a kuká tými velkými očami akoby je po 6hodinách spánku 😠

akika722
25. sep 2010

@lji aj mne pomohla bez problemov mi hned napisala čo je dobre zlata je
JANI ĎAKUJEM 😉

akika722
25. sep 2010

pozor vraj aj ista barbisha je podvodnička jedna baba pisala že jej poslala peniaze a tovar nikde neviem či ste to videli

akika722
25. sep 2010

@liba78 ako dlho moja si čakala na tie kvapky kym ti prišli?:

alure
25. sep 2010

@memory97
neviem presne ci sa nas to nedotnkne,nakolko sme este len na materskej na RD ideme až po pol roku a ak sa schvali zakon od januara tak sa to tyka aj nas,či nie?! Ja som to aspoň tak pochopila...ale už sa nejdem čertiť škodí nám to ...ale je to riadne svinstvo.

mirmaj
25. sep 2010

@alure aj ja si myslím, že sa nas to určite dotkne 🙄
ale zasa niektore zakony posudzuju podľa dátumu narodenia dietata nie podľa toho, kedy začínaš poberať RP, ale či aj toto tak to fakt neviem 😝

@lji my máme asi fakt rovnaké svokry 🙂 len mudrovať a nič nepomôcť, včera mi zavolala o 18, že prídu tak na 10min. lebo maju niečo pre malu, mm ešte nebol doma, tak si vravím super, zasa to sama odseriem a neuveríš odišli o 22, skoro som umrela, to ešte stihla zobudiť malu okolo 21:30, ked bola na WC a ziapala na chodbe, a to sa inak nikdy takto nebudí. A to som si myslela, že si dam večer sprchu, umyjem hlavu, no jasné, nasraná som si išla lahnúť ani sa neumyla.... 😠 😠 😠 😠

katulkaaaaaa
25. sep 2010

@mirmaj si mala veselo vcera,taketo navstevy potesia 😒
baby poradte mi ako periete okakane veci???maly sa mi pomaly kazdy den prekadi ze mame spinave aj bodynko...periem persil sensitive a nejde mi to dole:(ako to robte vy?najprv preperete v rukach s mydlom alebo ako?uz som z toho dost na nervy,polku veci posr-----
@liba78 super vaha,nas maly sa priblizuje k 5kilam urcite,ako ich budeme nosit ked budu mat pol roka?uz teraz sa tesim

akika722
25. sep 2010

@mirmaj no svokra je svokra 😀
@katulkaaaaaa ja mam doma obyčajne mydlo lanza/to velke/tak za čerstva to preperiem tym a potom šup s tym do pračky 😉 mne sa dnes tak pokakal že som ho rychlo musela šupnuť do umyvadla nepačilo sa mu to 😒 ale ked bol suchučky to bola radosť kopal z nožkami o 106

mirmaj
25. sep 2010

@katulkaaaaaa mne ked sa prekadí, tak nám to zachytí väčšinou druhá látková plienka, kedže ešte stále balíme na šikoro 😠 😠 a plienky periem na 90 takže tam to pustí všetko a periem tiež v persile sensitiv ako ty

evanns
25. sep 2010

@katulkaaaaaa aj ja najprv preperiem lanzou mydlom ako akika...a vsetko pekne zojde

21
25. sep 2010

Dievcata, dakujem za zaujem, mame sa lepsie, uz komunikujeme, vydavame hrdelne zvuky, vyhladavame spolocnost bratov a tatinka a usmievame sa ... Obcas brusko pobolieva, niekedy mame den, ked nam je stale na vracanie-aj vraciame... V noci spinkame pekne-6-9 hod, ked sa mame horsie 3-4... No sme zvyknuti spat na rukach-kolmo, tak sa nam lepsie a nanajvys okolo pol hodku. Nechceme cumlik, neradi sa nosime v akomkolvek nosici, ked nechceme, nespime ani v kociku...Jednoducho, ked sa nam nepaci, nepomoze nic.. 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
25. sep 2010

@21 jéj moja no ten spanok super tak ty si normalne oddychnuta cez noc 🙂

katulkaaaaaa
25. sep 2010

baby dakujem idem dneska kupit lanzu 😀 dufam ze ti starsie flaky povolia 😀 dneska mam nespave babetko,uz je od 8mej hore,spi len na rukach ako ho polozim uz je hore,herec ale spinkal celu noc,len sme sa nakojili ani si negrgol a spal dalej 😉 fotka zo vcera po kojeny 😵

katulkaaaaaa
25. sep 2010

@akika722 uzivas si vikend bez chlapov len so samkom?ja som malu dala dedvi isli do lesa na hribiky,juj take ticho je tu 😝 pridu az okolo druhej a potom ideme bratovi na oslavu,jáááj a zabudla som vcera bola u nás zúbková vila,mame dieru ako hrom a dalsi sa hýbe 😀 😀 😀

akika722
25. sep 2010

@katulkaaaaaa jej Simonko aky je spokojny a mala nema chybu...no uživam upratujem trošku maly spinka na balkone teda pri balkone na balkon sa kočik nezmesti...

katulkaaaaaa
25. sep 2010

@akika722 mala je drzka 😀 😀 😀 ja idem dorobit obed a zehlit mam dva kose pradla,o zabavu postarane 😖 budem dufat ze moje dieta konecne zaspi,tak ahojte 😵

jankasramka
25. sep 2010

@lji tak to tou svokrou poznam...maly len mrnkne a uz chce aby som ho kojila 🙄

@mirmaj moji svokrovci maju vo zvyku pravidelne kontrolovat situaciu telefonicky medzi 20,30 a 21,00. ked zaspava.takze pekne krasne posledne dni odppajam telefon 😝

@katulkaaaaaa pripajam sa k lanza mydlu 🙂 tuto ju sice nepouzivam ale nasi maju drogeriu a je to jedna z najpredavanejsich veci- vsetci pochvaluju ze to mydlo vyperie vsetko 😉
a fakt zostal malej pekny deravy usmev 😀

@21 nema nahodou refux? nieky nemusi grcat uplne lebo byva aj skryty reflux- ze to ide len do ustnej dutiny a bejby to prehltne, niekedy sa to prehliadne a potom uz len babo vresti jak keby ho rezali... (tu v mexiku vravia ze ako keby ho skorpion pichol 😖 )
a vtedy moze byt dieta aj tzv. nosive, lebo ked ho polozis tak mu ta kyselina ide viac do hrdla a to strasne pali.
presne aj mateo je taky-nemozem ho pustit z ruk koli tomu- ale vcera (klop klop) uz bolo lepsie lebo nam dal gastroenterolog lieky ...tak uz konecne nepreplakal 80% dna ako obvykle...

21
25. sep 2010

@jankasramka , moze byt, no nikto mi to neveri... Uz davame Infacol aj probiotika, mm ma uz toho po krk, ze co by jej mohlo byt... Skusim spomenut dr a uvidime. No ideme az 5.10. ...

akika722
25. sep 2010

@21 tak skus ten sirup čo davam ja proti refluxu možno jej pomôže

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre