♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
7. okt 2010

zožrala som balík kroviek ... no a som spokojná teraz 🙄 🙄 😖 😖 bože

evanns
7. okt 2010

@majka35 a to koho toto trapi???? 24.12 mam Vianoce aj meniny a 30.12 narodky...vsetko v jednom tyzdni v podstate a nikdy som nasim nic nevycitala 😉

akika722
7. okt 2010

@majka35 chi tak to sa dobre podarilo 😀 a hned potom Mikulaš a Vianoce 😕 ešte že v priebehu roka môže sllaviť deň deti 😀 😀 😀 mm tu huči od hladu 😠 idem urobiť hamburger-nič viac sa mi nechce 😎

akika722
7. okt 2010

@evanns no moj mm ma 22.12 narodeniny 24.12 vianoce a 26.12 meniny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
7. okt 2010

@evanns vieš koľkých ľudí? ... to ste jej ako mohli spraviť??? ... no proste idioti ... ja som si termín pôrodu nenaplánovala a meno jej nebudem kvôli tomu meniť ... možno nám aj ona vynadá, ked bude staršia 😕

majka35
7. okt 2010

@akika722 no tiež dobré ... necíti sa chudáčik ochudobnený?

akika722
7. okt 2010

@majka35 jeho smola 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no oslavuje aj deň deti s Paťkom,takže tento rok musim sladkosti kupovať tri krat 😀 😀 😀 😀 😀
ok padam lebo ma zje,ved ja sa vraaatim 😎

majka35
7. okt 2010

som si konečne obočie vytrhala, som ich už mala jak leonid brežnev 🙄

evanns
7. okt 2010

@majka35 kedy sa konecne zacne kazdy starat sam o seba...aj do nas hucia...naco sme jej komplikovali meno a dali Natasha a nie Nataša...no boze...ja verim ze bude mat rada svoje meno v tomto podani...a ze uz dost zle je ze ma meno po otcovi a ja mam svoje a ako jej to budeme vysvetlovat...no fakt 😠 keby toto boli nase najhorsie problemy tak sme za vodou 😎

majka35
7. okt 2010

@evanns presne, ako píšeš ... mne by nikdy nenapadlo takété veci komentovať a pozastavovať sa na tým ... ved nič nie je dôležitejšie, ako zdravie dieťatka a nie jeho meno ... brrrrr 🙄

majka35
7. okt 2010

baby zatiaľ sa majte ... idem nás vychystať do poradne ... terezka ešte čučá, tak si idem trošku skultúrniť tvár

vladka84
7. okt 2010

@akika722 ja som si to dala poslat kurierom, nechnemusim na postu, lebo nasa postarka take nenosi, to len hodi listok do schranky...
@majka35 a davate jej aspon dvojnasobne vela darcekov? 😀
@katulkaaaaaa mne neukazuje tvoje foto, len kriziky 😠

no takze kozna nas objednala na utorok, dali sme sa radsej presne na cas (za priplatok samozrejme), lebo si neviem predstavit ako by som tam prisla rano o siedmej zapisat sa a potom cakala cely den, kym sa dostanem na rad...ach, to nase zdravotnictvo 😠 😠 😠 som zvedava co malej je...taka je kraaaasna a tak sa jej ta kozicka kaziiiiii, zachvilku ju bude mat ako smirgel papier 😖

memory97
7. okt 2010

@akika722 ja to stale porovnavam na www.pricemania.sk a hladam, kde je to najlacnejsie🙂 dnes som tam sla len tak kuknut, ked Janka vcera pisala o tej knizke a kolko zaujimaveho tam je🙂

memory97
7. okt 2010

@mirmaj my robime to iste,ked je na brusku, tak sa morduje a potom uz len plac dokial neprevratim na chrbatik🙂

@katulkaaaaaa krasnucky malinky a aky je vlasaty🙂

@majka35 z toho si nerob nic, mne zas vynadali preco sme dali meno Davidko, ked si ani Vianoce poriadne neuzije a uz ma meniny🙂 Ja nechapam jednoducho take zmyslanie... mne to pride normalne, ved to nema v jeden den ako ty🙂 Malej aspon nakupite naraz viac darcekov a aj tak ich pocas roka isto dostane a nemusi mat ani meniny v iny den🙂

memory97
7. okt 2010

chcem sa opytat, ake umele mliecka pouzivate, ci hypoalergenne, alebo na kombinaciu kojenia a dokrmovania, alebo este existuju nejake ine?

liba78
7. okt 2010

@memory97 zatial som ho nepoužila, ale mám pre istotu kúpené BEBA Hypoalergénne. Neviem, či mu bude chutiť, ale dúfam, že ho ani neotvorím. 😅

jankasramka
7. okt 2010

@akika722 ta vec bola mrtva, inak by som sa tak nenaklanala s fotakom 😅

@liba78 cakam rohaca, sem s nim, tie sa mi pacia 😉

@mirmaj mne uz inak ako na bruchu ani spat nechce. ja ho uspim na tigrika a potom polozim a navrch deku.keby som ho len tak polozila tak sa tiez dviha
@denisocka mne dr. vravela ze moze na brusku, a praveze je to dobre ked ma reflux alebo sople- netece mu do hrdla...asi skor zavisi od babetka 😒

akika722
7. okt 2010

@jankasramka ano ja mam tiež kamaratku čo jej mala od narodenia/ešte aj v pôrodnici spala na brušku,inak ani nechcela...

jankasramka
7. okt 2010

@liba78
@memory97 ste ochutnali niekedy tie UM?to je taky grc ze mi zle bolo dva dni a to som si len cucla. take horke...mne to chuti jak soja s olivovym olejom.
a tiez mam hypoalerg.

akika722
7. okt 2010

@memory97 ja mam utrilon obyčajny,treba hypoalergenny???? 😕 dala som mu ho spolu asi 6x a nič sa nedialo

mirmaj
7. okt 2010

@memory97 ja používam úplne klasický nutrilon 1

@jankasramka mne to tiež Dr. neodporučila, aby spavala na brušku, len som to chcela skúsiť, ale aj tak neuspešne 🙂

mirmaj
7. okt 2010

@akika722 nemyslím si že treba HA pokiaľ nie ste nikto v rodine alergici, ani ja ho malej nedávam

mirmaj
7. okt 2010

@jankasramka a to maš čo za UM? 🙂)) nutrilon chutí tak nasladlo trocha, ale mne sa zda, že to hrozne smrdí, ked trocha nechá a neumyjem jej hned fľašu ale až tak za 15min. ,no hrôza a že to môže dopiť do 2hodím odkedy je to urobene, ved ja mam pocit, že ani hodinku to nevydrží

akika722
7. okt 2010

@mirmaj alergik pokial viem v rodine nie je nikto 😒

jankasramka
7. okt 2010

international 😀

jankasramka
7. okt 2010

@mirmaj my sme mali uz NAN HA, SMA Gold a teraz mame FRISO hypoalergenne. ja mu davam to co nam da dr. zadara. lebo jej tam nosia reklamne ....
sak ajtak davam teraz len obcas. posledne 2 krat to uz ani nechcel. bleee.

mirmaj
7. okt 2010

@akika722 tak myslím, že tiež nemusíš, ja som jej ho nechcela davať už len z toho principu, že pred všetkym ich chranime a posilňujeme, že potom budú mať alergie už fakt na všetko ked zrazu prídu s tým do kontaktu, ale neviem no

mirmaj
7. okt 2010

@jankasramka krásny chrústik 🙂 🙂 ani jedno z toho nepoznám, to budu nejake mexicke asi 😀

jankasramka
7. okt 2010

@mirmaj mozno u vas take znacky ani nie su, neviem- sem to ide z USA....my zas nemame nutrilon 😝

jankasramka
7. okt 2010

teraz kukam ze ten nadpis na jeho tricku neni ani vidno ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre