♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
21. okt 2010

@akika722 musim smutne konstatovat ze ja viac pretoze ja som po porode pribrala 2 kg 😠 a jem k dvom este chyba

akika722
21. okt 2010

baby neviem či to je normalne ale mam pocit akoby som mala ešte stale 600nedelie... ☹

akika722
21. okt 2010

odpadnéééééééééééééééééééééééééééééééééém 😀 😀 😀 😀 moj krpec sa nahlas zarehotal 😀 😀 😀 no asi len nahoda sa mi zda že Pati sa rehotal a neskor,...no toto bolo užasne normalne mam s toho super naladu 😀 😀

evitkamalicka
21. okt 2010

ahojte,

@akika722 mozne to je, nasmu sa to uz tiez obcas podari

vladka84
21. okt 2010

tak sme doma z poradne.... mame 4470kg 🙂
juuuuj, aj u vas je taka zima? tu normalne poletoval sneh 😲

@akika722 @mirmaj pozeram, ze ste ma ohovaaaaarali vecer,ked som zalahla... nahodou mam viac ako 50kg 😠

vladka84
21. okt 2010

inak, mali sme super noc...po tych dvoch prebdenych asi dospavala, papala len dvakrat - o druhej a o piatej 😎

akika722
21. okt 2010

@vladka84 super vaha na ten vek...my sme na mesiac mali presne 4kg a ten sneh ty asi uvidiš prva kedže byvaš pri Tatrach 😉 ja ešte neeechcem sneh 😒
@evitkamalicka ale bolo to uuužasne

evitkamalicka
21. okt 2010

@akika722 ja sa z toho tiez vzdy vytesujem, najma ked sa s nim rozpravam a on ako keby mi rozumel a zasmeje sa

akika722
21. okt 2010

@evitkamalicka teraz sa rozprava s hrazdičkou na svojom oblubenom kresielku 😀 odpadnem z neho 😀

evitkamalicka
21. okt 2010

@akika722 moj momentalne spi

katulkaaaaaa
21. okt 2010

dobre ranko 🙂 teda vlastne uz skoro obed 😝 baby ozaj funguje ked si postazujete na babetka,maly mi v noci spinkal skoro 7 hodin v kuse!!!nechapem 😅 a teraz spinka,ja uz mam obed navareny no uzastne🙂kos plny pradla na mna caka ale pocka aj na poobedie

akika722
21. okt 2010

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 ok... 😠 😠 😠 maly sa mi zobudil už druhu noc o pol 6 rano a už nechce zaspať 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
21. okt 2010

@akika722 nas sa dnes strasne rozosmial na panelaku 😀 😀 😀 taky dobry, hrdelny smiech a do toho dzavotanie🙂

@vladka84 nasi drobci sa asi dohodli, aj my sme tak vstavali🙂

@akika722 nemozu nam zas vecne spinkat, ved sa musia na maminy aj vynadivat, ked doteraz iba spinkali 😉

vladka84
21. okt 2010

@katulkaaaaaa vsak? ja som sa tu na malu stazovala cely vcerajsok a potom mi taku radost urobila, ked zaspinkala o osmej a vstala az o druhej... normalne sa konecne citim vyspata 😉

@akika722 ja mam sneh rada, ved som tatranka 😀 ale ten severak co tu fuci mi ide na nervy... normalne kym som z auta prisla do vchodu taku fukanu mi urobil, ze ani ku kadernicke nemusim chodit... 😀 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@memory97 ja viem moja ved ja len tak...spal mi teraz od 7mej do cca 10.30 pohrali sme sa posmiali a od unavy odpadol a spinka 😀

vladka84
21. okt 2010

nasa sa este tak nahlas velmi nesmeje, ale uz zacina rozpravat, najma ked sa ku nej ozyva Timka, tak sa snazi jej odpovedat, sem tam sa jej podari ggggg, kkkkkk, aaaaa... 😀 no ale sme tu najmladsie, tak mozno o mesiac sa uz budeme aj my rehotat...

akika722
21. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 a vybrala si už fusak?

alure
21. okt 2010

maminky začala som našu tabulke..poposielajte mi info do IP
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/alure/album/...

neviem to inak vložiť tak ak je niekto skúsenejší s manipuláciou s PC,môže niečo poradiť 🙂
utekám variť,lebo som nič nestihla ešte ..zatiaľ ahojte

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@akika722 aj nas maly vykecava,agrr achrrr...smeje sa len malinko este,ale je o krasne...ja este fusak nemam 😖 neviem kde som zaptrosila ten po viki,som to ja matka roka

akika722
21. okt 2010

@katulkaaaaaa ja vela veci po Paťkovi neviem najsť 😀 😀 😀 ani ja ešte nemam fusak v overale je a s teplučkou dekou prikrity

vladka84
21. okt 2010

@akika722 vcera som objednala, pri Timke som nemala, vtedy nebola nejaka tuha zima a mala som kociar s takou taskou zateplenou... dufam, ze coskoro pride... aj ked v takom vetrisku sa von neda ist, ved ma odfukne aj s kociarom 😠

vladka84
21. okt 2010

ja nielen ze neviem najst male vecicky po Timke, mne sa akosi nedari najst ani tie, co som odlozila po minulorocnej zime.... a to som vcera chcela povytahovat, ze si poskusa, ci jej je este nieco dobre... no tak skusim pohladat dnes 😕

vladka84
21. okt 2010

prisiel mi ten babyvak... neviem si ho ani nasadit a nie to este Karin do neho ulozit, no nic potrenujem na babike, esteze ma Timka babiku Chou Chou 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
21. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 no hod potom foto

akika722
21. okt 2010

@alure šikovnica šikovna 😀

katulkaaaaaa
21. okt 2010

@vladka84 😀 😀 😀 dobrééé hod foto

vladka84
21. okt 2010

@akika722 @katulkaaaaaa sa vam smeje, ale ja to fakt neviem, nejaky velky sa mi zda, ci co...

akika722
21. okt 2010

@vladka84 nie je tam navod? 😀

akika722
21. okt 2010

ja vobec nemam napady čo variť 😒 a už mi to ide na nervy 😠

liba78
21. okt 2010

Ahoj babulky, my sme dnes zas boli len 3x hore 😀 Teda vlastne, až 3x som bola hore 😠
@vladka84 aký vak si si objednala ?
@akika722 čo manduca ? vydrží v nej Semi ? Je to dobré ?
Ja už mám vyťahané ruky, ale pri chlapcoch som nakúpila všetko možné a nechceli byť v ničom 😝 tak zas nechcem robiť tú istú chybu. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre