♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
2. nov 2010

@vladka84 aaaaale mam 1 celyyyy cm zo všade dole 😀 😀 😀 alebo som viac stiahla centimeter? 😕 dnes rano som merala 🙄

vladka84
2. nov 2010

@akika722 tolko by som len chcela mat...ale este som niekolko kg v pluse 😠 a brucho mam ako v takom piatom mesiaci, dokonca mam posledne dni pocit, ze sa mi nafukuje viac ako kratko po porode... 😢

liba78
2. nov 2010

@vladka84 tak si daj len symbolicky.
...babulky, musím vás opustiť, ráno idem s Maťkom doktorke a potrebujem si dať ešte sprchu. Tak pekný zbytok večera prajem. A dobrú noc. 😉

akika722
2. nov 2010

@vladka84 mať postavu ako ty neriešim a som spokojna 😎 vyzeraš suuuuuuuper 😉

akika722
2. nov 2010

@liba78 dobruuu noc 😉

vladka84
2. nov 2010

symbolicky si davam odchod do sprchy... rano skolka, to som zvedava ako vstaneme po 5 dnoch prazdnin 😕
dobru noc dievcence a hlavne pokojnu nasim milacikom 😉
@jankasramka a tebe este pekny zbytok dna 🙂

liba78
2. nov 2010

@jankasramka 😀 😀 na tej stránke lieta motýlik za kurzorom myšky, to sa mi páči 😀 😀

liba78
2. nov 2010

ale už fakt bežím, dobrúúúúú 😅

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 sme take ake sme no nie? 😀 😀 😀 😀

lenadka
2. nov 2010

babeny precitala som si 2 strany dozadu a sa tu sulam na vas, musim castejsie pocitat, mate tu zlepsovak na naladu, cmuk vam za to posielam a idem k malej spat, lebo vcera mi od 23.00 do cca 2.30 plakaláááá, tak som ble 😝

vladka84
2. nov 2010

@akika722 aaaale cosi,...my zeny nie sme nikdy spokojne... ale ked mal mm pripomienky, rychlo som mu to vysvetlila, 9 mes. som priberala, tak nech sa pripravi, ze rovnako dlho sa budem davat dokopy a moze byt rad, ze mam vobec snahu😉

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 čo už s nami 😀 😀 😀

danulienka35
2. nov 2010

@liba78 dobru moja i ja pojdem papa bambulky

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 no nic hovor si sme maminy a komu sa nepacime nech nepozera na nas

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 pojdem do vany a haji slunicka moje papa krasne snicky vsetkym

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 😎 tak...to maš pravdu 😎

jankasramka
2. nov 2010

@vladka84 aj ja pijem ceresnu- spissku, z ploskane so slovenskym znakom 😉

@lenadka super, no vidis, tak to ja ti zavidim, mne to tak nedava najavo este....na MK je o tom tema, urcite by boli vsetky zeny stastim bez seba mat take dieta ako ty 😀
@akika722 http://www.latkovky.cz/kapsove-AIO-pleny/ take okolo 300sk su uplne ok.
ja mam 6 normalnych a 6 bambusovych a vpohode si s tym vystacim...
ked si prepocitas kolko das za jednorazovky tak je to super lacne....
aj tu jedna slovenska stranka http://klingacik.sk/catalog/1949/latkove-plienk...
ale inak je vela predajcov tam u vas na slovensku-zavidim 😝

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 aj tebe moja...pekne sa vyspinkajte všetke 😉

akika722
2. nov 2010

@jankasramka a ked sa ti tam po.... ide to v pohode vyprať??? to su aj nejake vkladačky a plienky a separačne a som z toho 😖

danulienka35
2. nov 2010

@akika722 dakujem velmi pekne

akika722
2. nov 2010

@danulienka35 😉 nie je zač moja 😉

lenadka
2. nov 2010

@jankasramka no jo, hlavne take 2 tyzdnove co kakalo 5x za den 😀 😝 ma islo vyvalit, a ist niekam tak ludia kukaju na mna divne ze ako moje dieta kaka ako na sprostu, radsej to ani nehovorim, pokial to nie je nutne a jej kakat treba, tak vyjdem s farbou von, no zas je prijemne na tom ze ritku od hovienka cistit take vlastne nepoznam uz a ona uz aj to cikanie caka ked vidi ze rozbalujem podrzi a aj do rana cika ovela menej a ked vstane su plieny az tie dalsie tazke, lebo signaly na cikanie nesledujem, to ako 15-20x denne ju nemienim drzat nad umyvadlom 😝

lenadka
2. nov 2010

@jankasramka inak moja zacne tlacit akoby, grulit take hmhmhm robi a gruli a ked to ignorujem zacne revaaaat a tak to clovek radsej ide, lebo ona reve kym ju nedam, nepusti do plienky ani za svet 😅 to uz ozaj musi byt ked sa pokaka, vravim od 2 tyzdnov sa pokakala 3x, 1x pre moju ignoraciu, sa mi nechcelo vstat a 2x som nepochopila preco reveeee, lebo som prehliadla to grulenie 😅

mirmaj
2. nov 2010

@akika722 som sa pobavila na Patim, že pišať 😀 😀 kolegine tak bavili kolegoveho syna a on im hovorí, že pišať a oni, no ved si kludne píš, dali mu papier, perá všelijake a on zasa že pišať, no tak mu zasa hovoria, že môžeš a až ked mu to išlo dolu nohavicami tak pochopili, že chcel cikať 😀 😀

akika722
2. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 chudaaačik

mirmaj
2. nov 2010

@akika722 ja blba by som to tiež asi nepochopila 😀

akika722
2. nov 2010

@mirmaj pri druhom pochopiš...ver mi 😀

lji
2. nov 2010

Ahojte kočky. vidím že tu sa pilo plnými dúškami dnes 😀 radosť vás čítať,sa človek aspon nasmeje takto na večer 😀 😀 😀 a o pišaní ani nehovorím 😀

písali ste tu o canisterapii. minule som hučala do nášho hafča že keby nie je taký bojko tak by bol na to super stvorený 😀 pri kojení som malej vyzliekla ponožku a itarko sa pustil s veeeelkymi vypučenými očami oblizovať jej ju (on to lubi 😅 ). a malá ako zacítila niečo divné na nohe tiež veeeelmi vypučila oči. no to by bola fotka teda ich dvoch spolu. aspon si budú na seba viac zvykať. nechcem aby ju to 50kilové tela zhodilo ked bude väčšia 😅

memory97
2. nov 2010

my sme si uz tiez dali drink (pivko) na dobru noc a na postavu oblozeny chlebik🙂

akika722
2. nov 2010

@lji 😀 😀 😀 😀 😀 aka rasa je ten havino bojazlivy 50kg??? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre