♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
8. nov 2010

@akika722 podla mna by si mu mala nechat prezriet tie dutiny. je to vraj dost bolestive ☹ ale urcite lepsie ako nejaky nador, na to ani nemysli 😒

mirmaj
8. nov 2010

@akika722 ale vladka myslela Patiho a ten nie je augustový 😀 alebo aj ten? 😉

mirmaj
8. nov 2010

@akika722 neboj všetko bude dobre uvidíš, ale radšej s nim choď, aj môj malý bratranec behal po vyšetreniach lebo asi 2mesiace bolela hlava stale, no a zistenie, 3 zablokované stavce, no a čuduj sa svete z PC pri ktorom vysedával, takže PC len raz za týždeň a max 30min 😉 aby to aj nas nepostihlo z tohto koňa 😀 😀

akika722
8. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to mi nedošlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no moj asi bloknute mať nebude kedže sa nezastavi 😀
@jankasramka kde to pozeraju?ako???na krčnom???

akika722
8. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀 nedošlo mi moja 😀 😀 😀

liba78
8. nov 2010

@akika722 a nemáš možnosť požičať takú lampu. Sú Bioptron biolampy, alebo potom tie obyčajné tuším Solux lampy. Je to len na báze liečivého svetla a ten Solux má tuším aj teplo. Nie som si istá. Ale keď som po škole robila v kúpeľoch, tak tam to ordinovala doktorka pacientom pri prechladnutiach. Mali tie Soluxy a požičiavali to aj na izby a tie Zepter Bioptron s tým ich nahrievala sestrička.

akika722
8. nov 2010

@liba78 neviem o nikom kto by to mal

vladka84
8. nov 2010

@akika722 to nic, mne to vecer tiez mysli pomalsie 😉

no nic baby, idem ja do postele, dazd nam klope na parapetu, bude sa dobre spat... dufam, ze aj dievcatam a nielen mne 😅
vidime sa rano pri panelaku 😀 dobru!

liba78
8. nov 2010
liba78
8. nov 2010

@akika722 tuším ten link nefunguje, skúsim ešte raz
http://www.harrmed.eu/index.php?kc=SERH7 240

liba78
8. nov 2010

@akika722 no nič na tej stránke daj welnes záložku a tam je. Alebo hoď do googla. 😉

akika722
8. nov 2010

@liba78 viem ako to vyzera len neviem kto by to mohol mať :/

memory97
8. nov 2010

@evanns nam nekazal, ze pamparsky su dost siroke🙂
a dnes sme boli na druhej kontrole a uz je vsetko ok, uz nemusime chodit🙂

@kahlan1 ja som davala maleho zaockovat. Su dve vakciny, jedna sa dava na 2x a druha na 3x, cenovo to vyjde rovnako, ale o tej na 3x som citala, ze tam nasli nieco kontaminovane, ale neohrozuje to babatko. My sme dali tu na 2x.¨

@akika722 neboj moja, urcite si nepripustaj tie najhorsie choroby... mozno,ci sa mu dobre preliecil ten zapal uska, staci, ze bol niekde v prievane a moze sa mu to vratit... drzim prsty... a vysetrenie urcite absolvuj, budes si istejsia a pokojnejsia😉

akika722
8. nov 2010

@memory97 on mal pred tyždnom zapalene obe uška a obe očka,očko ma aj teraz jedno trošku zapalene,mam doma polku lekarne no neviem čo mu davať skor

gabusssa
8. nov 2010

@akika722 chápem, ale neboj sa Tvoj synček je v poriadku 🙂

akika722
8. nov 2010

@gabusssa dufam ☹ a ďakujem

memory97
8. nov 2010

@ejuska79 to je ok, ze je tam hnis, to je reakcia na vakcinu. Nam to samo prasklo a postupne sa mu to samo zasusilo. Cistila som mu to liehom. ak ti to lekarka nepozrela, tak ju skus poprosit, ak by bolo nieco nespravne, tak sa odlozi ockovanie na neskor.

@michaela80 vobec si z toho nic nerob, ze ma malo kil, vsetky deticky su individualne a ona to dobehne. ak pribera, tak je to v poriadku, asi nie je velky jedacik 😉

@akika722 neskusala si ho naparovat? Ako pisu babulky, moze to byt i z prechladnutia... dutiny su potvory, ak sa nahodou zapalia...

akika722
8. nov 2010

@memory97 nie moja neskušala...dať tam nejake bylinky???ked teraz je v podstate ok nebiť tej hlavičky a trošičku očko...teploty nema ani nemal do školky chodi len akoby sa začalo všetko vracať späť...a to je v školke štvrty deň

memory97
8. nov 2010

@akika722 pripadne v nayi to maju, je to take cervene svetlo a je to super, ja som pouzivala v tehu, lebo som bola casto chora... tiez som vsetky choroby schytala na poradni v cakarni...

@akika722 netusim, ci deticky mozu ibalgin, ja by som skusila ten... je aj od bolesti a aspon mu to na chvilku tu bolest otupi... alebo paralen

danulienka35
8. nov 2010

idem hajat bambulky pekne sny prajem

memory97
8. nov 2010

@akika722 ja by som ho nechala asi doma, ale kludne moze byt, ze sa mu vratil ten zapal. Inac na uska je dobre, dat tam kusok vaty, aby mu ich neprefuklo... ked bol po chorobe...

ak mas doma harmancek, tak skus ten pridat

memory97
8. nov 2010

dobru nocku, ja tiez idem, lebo maly mal akcnu noc, dufam, ze tato bude lepsia 😀

akika722
8. nov 2010

@memory97 sirup panadol???

akika722
8. nov 2010

@memory97 nie panadol 😠 nurofen mam stale si ich mylim 😅 no uvidim aky bude zajtra 😒
dobruuu baby

memory97
8. nov 2010

@akika722 az teraz pozeram, ze co som popisala... myslela som, dat kusocek vaty do uska, aby mu ho neprefuklo...
myslim, ze by pomohol aj nurofen, alebo panadol baby, co mas doma... nurofen nemam doma, ale ak je tam napisane, ze aj proti zapalom, tak mu ho skus podat.

akika722
9. nov 2010

@memory97 uška ma teraz ok,nesťažuje sa na bolesť len občas na hlavičku sa sťažuje,celu noc dychal pekne čisto ani raz sa nezobudil tak snad to bude ok...ja by som taaaaaaak spala ale malemu sa nechce tu sa rehoce a ja som ko...5 hod.spanku no nič moc...tak asi večer skončim v posteli už o 20tej 😔

akika722
9. nov 2010

baby neviete kde by som našla tuto knihu za najlepšiu cenu??? dik http://www.miro-vesely.sk/kniha-2/

memory97
9. nov 2010

@akika722 neskusala si dat do googlu?

memory97
9. nov 2010

maju este vase babatka koliky? My sme zas zacali mat, to je asi never ending story☹

jankasramka
9. nov 2010

fuuuuuha, tak toto bol priserny den, som myslela ze sa scvoknem. dieta mi vrestalo odkedy sa rano zobudilo do piatej vecer. hroza ☹

@akika722 to s tou knizkou neviem ale takmer pravidelne varim podla mirovych receptov 😎 http://www.dobre-jedlo.sk/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre