♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
17. nov 2010

dobre ranko, alebo poobedie, no asi vsetci oddychujete... aku ste mali noc... my sme rano okolo stvrtej odsavali sople, maly sa nam az zacal dusit 😒

kvietok121
17. nov 2010

dobre ranko tiez som tu len nakukla asi si vsetci uzivaju volno, malinky este spinka a cakame kedy pojdeme na prechadzku ... 😎

kvietok121
17. nov 2010

@memory97 tak nech rychlo sopliky prejdu, ja dufam ze nechytime, matejko hrozne reve ked mu vytahujeeeeeeeeem odsavam

memory97
17. nov 2010

@kvietok121 dakujem. dufam, ze mu to coskoro prejde, tiez sa chystame na prechadzku, ale este spinka. Ked sa zobudi bude mat prekvapko, kedze sa mi nepodarilo zohnat kasicky, tak ma dnes nas pokladik na obed vareny zemiacik🙂
aj nas drobec vrieska, ked mu ich vytahujeme, asi ho zacnem otuzovat, ked nam takto kuria, raz kuria, potom nie...

liba78
17. nov 2010

Ahojteeeee, pekný deň všetkým. Naša noc, zas nič moc. 😒 Nevadí, bude lepšie.... Už som nakŕmila celú partiu chlapov, jednu časť fasády už mám. Škoda, že sa nedá všetko naraz. Chýba mi ešte drevený obklad na štítoch. Tak musia prísť ešte minimálne 2x. Nevadí. 😉 Zajtra prídu robiť ten drevený obklad a dúfam, že do soboty to bude hotovo. V sobotu príde ešte aj obkladač urobiť izoláciu na balkón a okapové plechy. Kedy bude dlažba na komplet, ani srnka netuší 🙄.
Ozaj babulky, dochádzajú mi nápady, čo navariť tým chlapom 😝 dnes mali rezne a šalát. Neostalo niiiič, fakt neviem, čo mám spraviť zajtra. Ak máte nejaký nápad, sem s ním. Hlavne musí byť mäso. (mali už segedín, divinový guláš, pečené kuracie stehná, rezne 2x, pikantné bravčové, zapekané kuracie zo syrom, kuracie s cestovinami a syrovou omáčkou a už neeeeviem čo mám variť ☹ )

akika722
17. nov 2010

ahojte...moj krpec ma tych hrčiek nejak moc ☹ Kati aj tvoj mal take gulky za uškom??

jankasramka
17. nov 2010

@akika722 jedanenky!akoby ste toho uz nemali dost.... ☹

@liba78 ryba sa ako meso nepocita?dake file....
my varime takmer vegetariansky, takze ja ti moc neporadim

@memory97 ja tiez nie som az tak na more,pri spanielskom som ani nikdy nebola, ale vnutrozemie je krasne... 😉

akika722
17. nov 2010

@jankasramka už minule som spominala že mu dr.nahmatala z očkovania ale mne sa ich vidi moc ☹

akika722
17. nov 2010

@liba78 pozri na mimibazar tam maš kopu receptov

akika722
17. nov 2010

a zapal mi prešiel...sam od seba 😕 maly viac krat z toho prsa papal a zmizla aj bolesť aj to červene cele 😀

akika722
17. nov 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2971 toto idem dnes robiť 😀 inšpirovali ma z fora čo dnes varime 😀

hajatanufus
17. nov 2010

@memory97 aj rachel mala vela vlaskov a uz je vypadavaju aj lucinke tak okolo 3-4 mes. vypadli a ostalo len paperie a teraz uz ma krasne vlasky 🙂

hajatanufus
17. nov 2010

@jankasramka no ved ano to mas pravdu aj kriminalita je vsade vo svete je to smutne

hajatanufus
17. nov 2010

@liba78 neviem skus plnenu papriku to je syte mnam

memory97
17. nov 2010

@liba78 tieto rezne su vyborne a zarucene nikto neostane pri jednom🙂 mozno poznas tento recept🙂 suroviny si uprav podla potreby. Len dufam, ze majstri nebudu chciet prist este na druhy den, ked im takto dobre navaris🙂

Najuzasnejsie jogurtove rezne
Potrebujeme: 8 kuracich reznov, 1 velky husty biely jogurt, 2 cele vajcia, 4 strucky cesnaku (kto nema rad, nemusi davat), sol, cierne korenie, dalsie korenie podla chuti.

Postup: Kuracie rezne naklepeme, osolime, okorenime a namacame do jogurtovej marinady. Tu pripravime zmiesanim jogurtu, vajec, cesnaku, opat sol, cierne korenie a ja pridavam grilovacie korenie. Potom masko ulozime do uzatvaracej nadoby a ulozime do chladnicky. Najskor na druhy den vytiahneme rezne z marinady, obalujeme v struhanke a opatrne vyprazame.

memory97
17. nov 2010

@akika722 a kedy si si ich vsimla? Myslim ako dlho po ockovani... verim, ze bude malinky v poriadku a aj Katkin

@akika722 tento kolacik robievam aj ja🙂 je vyborny a mm by ho jedol od rana do vecera 😀 😀 😀 davam do neho kakaovy alebo cokoladovy puding, aby bol farebny a na vrch posypem skoricou🙂

jankasramka
17. nov 2010

@memory97 tie rezne vyzeraju skvele. si ma navnadila. ja zboznujem biely jogurt, pcham ho takmer do vsetkeho ale toto ma veru este nenapadlo...vdaka za tip 😉

liba78
17. nov 2010

@hajatanufus plnenú papriku milujem, mňam. Ale nikdy som ju nevarila. Skúsim nakecať svokru, aby mi prišla pomôcť. Ona varí všetko stráááášne moc dobré. Robila mi už ten divinový guláš a segedín.
@memory97 Také rezne určite vyskúšam. 😉 Inak som sa smiala, lebo presne povedali chlapi po segedíne mojej svokry, že budú robiť až do Vianoc. 😠 Asi im začnem dávať suché rožky 😀
@akika722 Ďakujem všetkým za inšpirácie 🙂

jankasramka
17. nov 2010

@akika722 hej vedela som ze ste mali tie uzliny zvecsene ale reagivala som skor na to ze ich mate viac. kedy mala ist katulka na kontrolu, nevies?

danulienka35
17. nov 2010

pekny podvecer bambulky prajem 😉

hajatanufus
17. nov 2010

@liba78 no tak to by asi bolo najlepsie riesenie tie rozky 🙂

hajatanufus
17. nov 2010

@akika722 kolacik vyzera moc dobre niekedy vyskusam 🙂 mrzi ma ze mas tolko problemov s detmi verim ze sa to zlepsi s tymi uzlinami neviem predty sa davala taka pasta aflox ale neviem ci to este existuje snad mu zmiznu aj same ☹

hajatanufus
17. nov 2010

@danulienka35 ahoj aj tebe pekny podvecer

katulkaaaaaa
17. nov 2010

@akika722 ahoj moja teraz som vas docitala,moj maly ma len jednu hrcku ale velku cca ako male hrozno-je to vidiet aj volnym okom,kamoskyn maly to mal tiez teraz ma 3 r a hrcka je stale tam...ja uz fakt nicmomu nerozumiem
@jankasramka na vysetrenie sme objednany zajtra o 12tej v ba,ked sa vratime napisem ako sme dopadli

kvietok121
17. nov 2010

@katulkaaaaaa urcite dobre dopadnete budeme na vas mysliet

kvietok121
17. nov 2010

@akika722 tak ten kolac vyzera super

memory97
17. nov 2010

@jankasramka
@liba78 urcite vyskusajte, su fakt vyborne a vobec nie su suche, ako byvaju kuracie prsia🙂 moj mm si vzdy dal duplu, ked som ich robila🙂

kvietok121
17. nov 2010

@memory97 tak to nie ste sami to je super ze vy uz idete papat aj nieco ine, na to sa tiez tesim

memory97
17. nov 2010

@kvietok121 dnes maly dostal zemiacik, ale taky krik robil, ked mu to netieklo, ze mal z toho nakoniec zemiacky s mlieckom🙂 ale aspon spinkal dlhsie, ho to asi zasytilo a vobec z toho negrckal ako zvycajne, ked mu po grgnuti vyjde troska mliecka von z pusinky.

kvietok121
17. nov 2010

@memory97 to tiez vyskusameeeeeee a som hladnaaaaaaaaaaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre