♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
24. nov 2010

@kahlan1 neboj, je to v pohode. Nas maly predtym vracal poriadne, teraz sa mu to tiez podari, ak ho dvihnem hned po napapani. Chvilku ho necham lezat a az tak odgrgneme, lebo inac, cast mliecka by bola vonku, ale vekom sa mu to zlepsuje, to na nom vidno🙂

sandra1005
24. nov 2010

Ahojte mamicky. Chcela by som sa k Vam pridat do diskusie 🙂 Volam sa Sandra a Samko sa mi narodil 14.augusta 2010.

katulkaaaaaa
24. nov 2010

Ahojte chcem sa pochvalit s dnesnou premenou krasnej tehulky 🙂 idem vas docitat

majka35
24. nov 2010

@kahlan1 mne tiež povedala doktorka, že do 6.mesiaca sa nemám znepokojovať ... len už ma unavuje to večné prezliekanie, lebo ako sa snažím, tak sa snažím vložiť podbradník, plienku na seba, vždy sme ogrckané 😖

kahlan1
24. nov 2010

@katulkaaaaaa si ju licila ty? velmi pekne

kahlan1
24. nov 2010

@sandra1005 ahoj sandra 🙂

memory97
24. nov 2010

@sandra1005 vitaj🙂

kahlan1
24. nov 2010

@majka35 no my tiez a prezliekam sa tolkokrat ako anetka :D

majka35
24. nov 2010

@katulkaaaaaa super premena, mohla by si aj mńa premeniť, len ja už nie som ani tehuľka ani krásna 😀

majka35
24. nov 2010

@sandra1005 ahojm vitaj medzi nami 🙂

kahlan1
24. nov 2010

@memory97 no manzelovho kolegu syn grcal kazde papanie a lekar povedal kym pribera je to ok

sandra1005
24. nov 2010

🙂 dakujem

kahlan1
24. nov 2010

mne sa tak nechce upratovat - ked spinka tak som rada ze posedim a ked je hore tak sa jej treba venovat 😀

memory97
24. nov 2010

@kahlan1 aj nam to dr. vravela, takze preto nestresujeme, ale pekne prezliekame, ale musim vas potesit od konca tretieho mesiace uz grckame omnoho menej. Prezliekanie sa obmedzilo na 1x za den alebo 1x za 2 dni🙂

kahlan1
24. nov 2010

@memory97 to je super ja aj trikrat lebo aj ked negrcka tak slinta - tak aby nebola v mokrom

kahlan1
24. nov 2010

a najnovsie mame ze sa v noci zasekneme v postielke t.j. nohy von s postielky trcia a nevieme sa pohnut :D

sandra1005
24. nov 2010

@kahlan1 ja som to vyriesila podbradnickom. Lepsie vymenit podbradnik ako tricko. A v zasobe ich mam radsej zo 5 kusov, lebo slinta teda statocne.

kahlan1
24. nov 2010

haloooooooo nikde nikto? :D :D :D to len ja som taky lenoch ze sa mi nic nechce ked zaspinka?

kahlan1
24. nov 2010

@sandra1005 budem musiet to riesit asi tak lebo len perem a perem 🙂

sandra1005
24. nov 2010

🙂 ved to... a oprat este operem, hodim do pracky a je pokoj, len s tym zehlenim je to potom horsie pri mojom aktivnom babatku.

kahlan1
24. nov 2010

@sandra1005 no presne to vecne zehlenie :D

mirmaj
24. nov 2010

som prišla z prechádzky poriadne prefúknutá, my stačila aj hodinka vonku 😉 😉
@kahlan1 @sandra1005 aj ja to riešim podbradníčkom, tie sa aj ľahšie žehlia ako tričko a body 😝 a aj mi gcrkáme, nie nejako veľa, ale vybehne nám a niekedy aj dosť často ale tiež Dr. povedala , že ked pribera že to nebudeme riešiť, ani mi neodporučala používať nič proti tomu, a teraz asi 3 dni sme grckali fáááákt veľa, ale dnes už je to v pohode, tak dufam, že už to bude OK
@memory97 ja už tiež neukladam na buvanie tak večer, ked sa zobudí o tretej, štvrtej alebo piatej, tak už nebúvame až dovtedy kým nejde nočné spanie 😝

mirmaj
24. nov 2010

@katulkaaaaaa krásna premena, ako jej super zoštíhlela tvár, to by aj mne bodlo 😝 😝

kahlan1
24. nov 2010

a co kupujete pod stromcek? mne uz dosli napady ze co nasim a segre a co svokrovcom a manzel ma troch surodencov ktori nepracuju tak aj im nieco, coby bolo dobre ale aj cenovo prijatelne a svagrina robi s kozmetikou tak ta mi odpada - no des

kahlan1
24. nov 2010

@mirmaj to aj mne lebo mam taku okruhlu tu tvar ale neviem si naniest tie licka aby som ju zuzila 🙂

sandra1005
24. nov 2010

poobedna siesta za nami, ideme sa hrajuskat... ja uz si pripadam ako blazon s tymi hrosikmi a zabickami 🙂 ... a maly strci rucky do pusiny, ze nech sa s tym hram sama, ked ma to tak bavi.

kahlan1
24. nov 2010

@sandra1005 no tak u nas to iste :D

kahlan1
24. nov 2010

ak chcete nejake zabavne foto 🙂 http://www.deefunia.com/en/category/

mirmaj
24. nov 2010

škoda že sa nedá pekne odfotiť sneženie, by som vám teraz odfotila ako poriadne husto sneží 😀

kahlan1
24. nov 2010

no vidim ze som tu sama a četujem si sama so sebou 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre