♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 juj ja som mu este cajik nedala

majka35
29. nov 2010

@katulkaaaaaa bože, to kde sme, v prvotrnopospolnej??? ja nemám slov!!! 🙄 svine hnusné je slabé slovo ... normálne sa mi rozum zastavuje pri niektorých praktikách učiteliek ... 🙄

kvietok121
29. nov 2010

@akika722 ja uz viem ale dufam ze nas nic take nepostretne

majka35
29. nov 2010

@cerfaa ahoj 😉

cerfaa
29. nov 2010

@kvietok121
@akika722
@majka35
dakujem za privitanie 🙂 co vam ma povedat, spi mi od 8mej do rana do 6tej a potom od 12tej obeda do 4tej. ja o nej vlastne ani neviem ze ju mam :D a ked uz je hore, tak stale nieco rozprava a sleduje okolo seba ... 🙂

majka35
29. nov 2010

😵 terezka si stráááááíšne dlho pospala ... až 15 minút ... no nechce sa mi veriť, že tak dlho, asi bola veľmi unavená už

majka35
29. nov 2010

@cerfaa závidíííííím ten spánok

lji
29. nov 2010

kočky mám na vás otázočku.máte také velké kočíky alebo sa vám tak mestia deti do nich?lebo mám pocit že saške chýba ešte nejaký ten týžden a ked dám do kočíka fusak, a ju dám do overalu ešte aj ked bude mrznúť tak tam bude natlačená. nemáme velký kočík, ale aj tak ma to zaujíma.

lji
29. nov 2010

@cerfaa ííha ďalšia čo provokuje so spánkom 😀 😀 😀 😀 inak vitaj

@majka35 ale stále má takýto spánok alebo sú len občas dni kedy sa jej nechce?

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@majka35 no veru...som si uzila prvy rok nz sme si na seba zvykli....ale nikdy som nebola ticho vzdy som im dala jasne najavo ked sa mi nieco nepacilo,a nakoniec sa vsetko vyriesilo 😉
@cerfaa vitaj 🙂 mas ukazkove babetko

majka35
29. nov 2010

posledný týždeň
@lji

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@lji no ja mam kocik cortina X3 - je super pretoze vanicka je ozaj velka,skoro ta najvecsia momentalne na trhu,simon je velky ale este nejake tri mesiace by nam mohla stacit dufam 😉

kvietok121
29. nov 2010

@lji my sme stale este vo vanicke mame zatial 61 cm a tiez mame velky kocik

kvietok121
29. nov 2010

@cerfaa provokaterka 😀 😀 😀 xxixi my tak dlho nezvladame

kvietok121
29. nov 2010

@majka35 si zlata maji a terezka este viac, ja uz viem tie nase babenku si myslia ze ked budu dlho spinkat tak im nieco urcitte ujde tak preto musia byt hore 😎

katulkaaaaaa
29. nov 2010

@akika722 @liba78 pomohol vam ten emulips,ci nie?ja chcem dat to sadlo doleeee

akika722
29. nov 2010

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@cerfaa dobre spinka 😎
@lji ja mam v kočiku už fusak tiež som myslela že ho tam nedostanem ale da sa 😀 my sme mali naposledy 62cm

ok baby padaaaam myslite na mna 😅

akika722
29. nov 2010

@katulkaaaaaa 🙄 sadlo od neho pribudlo 🙄

evanns
29. nov 2010

@lji my tiez este mame akurat miesta...tuto zimu by sma mali vydrzat...vanicka ma 85 cm 😉

evanns
29. nov 2010

@liba78 paradna vaha 😉

evanns
29. nov 2010

baby ja som bola dnes s Natashkou prvykrat cvicit v detskom centre a bolo perfektne...30 min. riekanky a na fit lopte a mala vydrzala, ani nemukla, vsetko sme zvladli a este sa tam zakukala do maleho chlapceka - cernoska s kuceravymi vlaskami...no nestriasla z neho oci, dufam ze zas jej budem robit dnes uhliky a ked vyjde ze dieta tak je to jasneeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

cerfaa
29. nov 2010

@majka35
@lji
@kvietok121 neprovokujem, ja som rada ze tak dlho spi, ale zas ona nespi vobec medzi tym. cize ona je od 6tej rana do obeda hore a ani oka nezavrie. stale ja jej clovek musi venovat.
@katulkaaaaaa - dakujem 🙂 aj ty mas krasne deticky. a maly je riadne podareny 🙂

memory97
29. nov 2010

@liba78 krasna vaha🙂 malickemu poriadne chuti🙂

@akika722 henu najdes v drogeriach. Neviem, ci v tych supermarketovych, ale v tych malych drogerkach zvycajne mali.

@kahlan1 ked si pisala, ze mala spapala 350 ml, tak to je podla mna v poriadku. Ja som teraz pozerala kolko dnes maly spapal od pol noci a nemame ani tolko co vy🙂 zacal tiez menej papat, ale on to do vecera este dobehne🙂 skus potom zacat s prikrmami troska skor. kamoska zacala na 3 mesiace a 3 tyzdne. Mozno jej viac bude chutit zeleninka.

kvietok121
29. nov 2010

@cerfaa moja zlata aj tak to je super, myslim ze si aj tak neoodychnes, lebo medzi tym je teiz riadna zataz, ja len by sme si mohli z vas zobrat priklad ale nie ... uz sme hore papa

mirmaj
29. nov 2010

@liba78 to je papkáč teda, super váha, alebo má mamina take super mliečko 😉
@akika722 fakt hrôza, ešteže si Patimu vybavila druhú škôlku 😒
@cerfaa vitaj medzi nami, presne som to chcela napísať aká provokaterka 😀
@katulkaaaaaa zaltý ste všetci,m čo si sem dala tu foto v tej vykopanej perinke, presne tak sme aj my spávali do 2,5 mesiaca, všetko jej trčalo ale perinka musela byť a čím viac tam bola nakrkvaná tým jej bolo lepšie 🙂))
@majka35 chúda, tak to nezávidím, my sme tak spávali vyše 2 mesiacov ako píšeš cez deň, 45min. uspívanie a bol z toho vždy 20min. spánok ale teraz sa z nás stal denný spachtoš, doobeda spala od 9:30 do 11:40 dnes a to si zaspí vždy sama a poobede ideme vždy von a to spí minimálne 3hodinky

mirmaj
29. nov 2010

@lji a teraz ešte nemáš fusak? vy máte akosi teplo u vas 😀 😀 my máme už aj fusak aj do overalu ju dávam a máme ešte tak trocha vôľu ale moc to už teda nie je, ale máme ešte vôľu v tom overale, takže môžeme dorastať do neho a to by nemalo byť poznať ešte vo vaničke, tak uvidíme koľko vydržíme 😝

kahlan1
29. nov 2010

dakujem ze mi tak radite - tak uz ju budem krmit iba v spanku aj teraz som to tak urobila tak je lepsie mame nejakych 500 spapanych. uz ju nebudem trapit pocas bdenia - nech sa hra ak sa chce. este raz dik
😉 😉 😉
a teraz vas idem docitat :D lebo doteraz som nestihala

majka35
29. nov 2010

@mirmaj ja idem o chvíľu po Barborku, tak dúfam, že si aypon v kočíku pospí, ked nie, bude stráááášne nervná ... 😖
teraz pozerá jim jam a smeje sa, akokeby tomu rozumela 😅
sme boli včera s barborkou na detskej diskotéke, až som si poplakala, ked som na nu pozerala, aká je odviazaná tanečnica moja malá

lji
29. nov 2010

@mirmaj máme fusak 😀 až tak teplo tu nie je 🙂 len ked jej ho dám a dám aj overal tak je vo vaničke taká akurát. ale nie na dĺžku ale na šírku. ale zas ked sa deti aj balia do zavinovačky tak sú tam vlastne natlačené a natískané tak snad to prežijeme ešte cez zimu 😅

majka35
29. nov 2010

u nás taká zima, že človek si ani džús z balkóna nemôže zobrať, aby nezmrzol do kosti 🙄 🙄 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre