♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv to iste iba ked spi tak pije inak ani za svet

kvietok121
7. dec 2010

@seagull2404 mam kamosku v bitarovej to je blizko

prahaxx
7. dec 2010

@katkavv - my mame tento stav - nebudem ho nazyvat problemom, lebo som rada, ze vobec papa. Uz pri kojeni - spanok bol silnejsi ako hlad ☹ po hodine zasa cucla - na kruty natlak babiny sme dali flasu, odsavala som a dokrmovala UM, ale MM sa najedla tolko, ze sa pogrckala, uz sme len na UM a pomaly zacinam s prikrmami s velkou nadejou, ze sa to bude zlepsovat, ze jej nieco zachuti a napapa sa v bdelom stave 🙂 zelam pevne nervy!! aj take su nase deticky 🙂

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv tiez sme na UM, papala suprovo a jeden den s tym sekla - ona jest nebude a basta. Tak ked zaspi tak musim vystihnut spravny moment aby nespala tvrdo ale ani lahko - tak akurat aby aj tahala. Neviem to inac riesit iba tak ze jej davam v spanku. V noci mam budik kazde tri hodiny a krmim ju - cez den som na nervy ked nechce spat a viem ze uz musi byt hladna ako teraz - pospala 5 minut a sa tvari ze akurat tak neviem co teraz - a ty si sa Dr nepytala?

mirmaj
7. dec 2010

@katkavv naša robí uplne to iste, to poznám asi tak cca 50ml vypije pekne a potom začne robiť toto iste takže zvyšok dopíjame aj cca 1,5hodiny po troche

kahlan1
7. dec 2010

@alure vdaka 🙂

kahlan1
7. dec 2010

@prahaxx a ako dlho to trva u vas?

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv no aj moja to robi bude kecat, hrat sa ale pit neexistuje, už to trva tretí tyzden

kahlan1
7. dec 2010

@mirmaj no aj Anetka ze iba trochu tahala a potom nie a teraz uz ani tych 50 ani 10

memory97
7. dec 2010

@jankasramka aky je zmeneni Mateo, krasne sa zaokruhlil🙂 uz nabieha na miselinky🙂
kolllko zajacikov, krasny su, Mateo bude mat co tahat za uska🙂

alure
7. dec 2010

@mirmaj
urobené aj s BMI 🙂 aj keď najideálnejšie je viac údajov dala som len výšku a váhu

katkavv
7. dec 2010

@prahaxx fu, tak to drzim paste, nech sa chyti a zacne normalne papat, je to o nicom, ked len cakam, kedy zaspi a vtedy papa

katkavv
7. dec 2010

@mirmaj to mate dobre ze aspon nieco vypije, moj nevypije nic, ked je hore

michaela80
7. dec 2010

@kahlan1 zvladnes...decka sa ti spolu aspon vyhraju i ked prve tri roky budu asi " o drzku" no potom to budes mat perfektne...ja mam az prilis velky rozdiel, cize mame dvoch "jedinacikov"...bude dobre, nevolnosti prejdu a budes si to uzivat ...i drobceka a i rastuce brusko.... 😀 😀 😀 😀 😀

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv ani moja

katkavv
7. dec 2010

@kahlan1 no moja, my ste na tom uplne rovnako ... moj to robi uz asi 2 mesiace s prestavkami, mal chvilu take obdobie asi pred 2 tyzdnami, ze si sam pytal skoro kazde 3 hodiny a aj dost vypil, cca 800 az 900 ml, ale to po tyzdni skoncilo a teraz som rada ked vypije 500 az 600 ml ... prvy mesiac velmi vela vypil 800 az 900 ml a aj sam si pytal a proste jedneho dna s tym sekol ... doktorka mi hovori, ze ho nutit nemam, ze si sam vypita, ale co vcera som to skusala a 10 hodin si nevypytal, tak som to vzdala a dala znovu ked zaspal ....asi tak

kahlan1
7. dec 2010

@michaela80 dakujem za povzbudenie lebo mam z toho obavy, vzdy som chcela dve deticky len ma nikdy nenapadlo ze tak skoro po sebe - ked sa Anetka nedarila myslela som ze tak bude aj s druhym

kvietok121
7. dec 2010

@alure inak tehu vaha 88 kg,

kvietok121
7. dec 2010

@kahlan1 tak vy znova cakate to je fantasticke

kahlan1
7. dec 2010

@katkavv no my tiez vypijeme tak tych 600 - podla toho ako spi. Ale pisali dievcata ze doktorka im vravela ze to su take deticky co ich vsetko zaujima a chceli by robit vsetko mozne a papanie povazuju za stratu casu ale zhe je vhodne ich krmit v spanku a polospanku. Nesmu ostat hladne. Mne tiez moja dr vravela nenutit sama vie kolko potrebuje ale to by nepotrebovala nic

kahlan1
7. dec 2010

@kvietok121 dakujem - cakam ze sa pridas 🙂

michaela80
7. dec 2010

@kahlan1 kamoska ktora porodila so mnou pred 10 rokmi, tak 7 rokov cakali na to prve babo a hned po nom mali 2 a 3....cize oni stihli za 6 rokov 3 decka..a ja som stale mala iba maleho...ale zase mam dievcatko a oni 3 chlapcov ale maju v plane teraz este adoptovat dievcatko, kedze mala 3 sekcie a uz nemozu mat vlastne..

kvietok121
7. dec 2010

@kahlan1 ach dal by boh, keby ta moja ... bola uz ok, vcera sme tiez nedosli do konca

memory97
7. dec 2010

@kvietok121 tak to ste mali krasnu nocku, my zas ako zvycajne o deviatej zaspal, o desiatej bol hore a potom kazdu hodinu do tretej... som jak zbity kon 😲

seagull2404
7. dec 2010

@kahlan1 moj mazel ma brata, ktory je starsi o rok a dva mesiace, myslim, ze je to super, vyrastali ako dvojicky, mali rovnake problemy a vlastne aj ta vychova je velmi podobna, nestihnes zabudnut a kedze su to vacsinou rovnake problemy, tak je to jednoduchsie, mozno budu zaciatky tazsie a budes potrebovat pomoc, ale neskor to bude velka zabava, uvidis, hlavne sa nestresuj takto od zaciatku, je to urcite nadherne 🙂

kvietok121
7. dec 2010

@memory97 moja zlata tak si cez den lahni ak sa ti bude dat velmi tazka noc

prahaxx
7. dec 2010

@kahlan1 je mozne ze sa to prikrmovanim tuhou stravou zlepsi? lebo skusam jej davat mrkvu, dnes zemiak, ale strasne slabo ☹

katkavv
7. dec 2010

@kahlan1 tak super, si ma potesila ... akurat sa bojim toho, ze ci si z toho neurobi nejaky blby navyk, ze nebude chciet papat prikrmi, hehe a tie do nich nedostaneme, ked budu spat 😕 a gratulujem k 2. babatku !

21
7. dec 2010

Dievcata, my sa od predvcera konecne smejeme nahlas... 😀 😀 😀

alure
7. dec 2010

@kvietok121 ok moja som to nepochopila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre