♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
8. dec 2010

@kvietok121 dakujem 😵
@akika722 noo, tak sa tesim, lebo sa zo mna smiali, ze este stastie, ze aspon to dole ma po mamke 😀
@mirmaj aj to nam uz tiez hovorili, ze mame podobne rysy... ale mm ma menej vlasov..he he
uz ma zase chyta ta moja pazravost, tak to skusim ako @katulkaaaaaa ...napijem sa vody a beziiiim do postele 😀
dobru maminky!

akika722
8. dec 2010

@mirmaj ešte z nich zrob surodencov 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
8. dec 2010

@vladka84 mne na Samka vravie...jedny že je po mm a druhy že po mne

danulienka35
8. dec 2010

@evanns no krasna princezan je

majka35
8. dec 2010

@vladka84
@mirmaj hej, neviniatka moje ... na barborku pozrieš a už vidíš, že má niečo za lubom 😀

vladka84
8. dec 2010

@akika722 ale na mojich bratov sa mm nepodoba, ani ja na nikoho z jeho rodiny 😝 to bude asi tym, ze po 10 spolocne stravenych rokoch sme sa na seba zacali podobat 😀 😀 😀

akika722
8. dec 2010

@vladka84 😀 😀 😀 😀 počkaj...my sme spolu 8rokov..to za 2 roky budem vyzerať ako moj mm??? 😲 😲 😲

majka35
8. dec 2010

@akika722 ja už teraz vyzerám jak mm ... myslím, čo sa váhy týka

akika722
8. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀 mna moj mm nedoženie s vahou 😀 😀 😀

memory97
8. dec 2010

@kvietok121 to mas pravdu. Som sa dnes s malym zastavila v detskom centre, lebo sme sli cez mesto a plakal, ze je hladny🙂 Vacsinou mu staci trosicka sa napat a mozeme ist, ale ked zbadal deti, tak tahal z tej flase ako este nikdy predtym 😀 😀
ani mi este nespime a tak skoro ani nebudeme🙂 maly je taak rozsanteny🙂

akika722
8. dec 2010

@majka35 pozi ved je jak hajzlovy pavuk 😀 😀 😀

mirmaj
8. dec 2010

@akika722 som sa inak pobavila, že teba mm nedoženie s vahou ty si trubka vážne 😀 😀 😀 😀 ja ho už s tou mojou dosť ohrozujem, keby bol ešte aj mm ľahší ako ja, tak to asi neprežijem 😲 😲

akika722
8. dec 2010

@majka35 len sa tam ksichti 😀

kvietok121
8. dec 2010

@memory97 aspon bude dlhsie spat

mirmaj
8. dec 2010

@kvietok121 to napríklad na nas neplatí aj ked ju dám cca o hodinu alebo dve neskôr spať aj tak vstane max o pol hodinku neskôr, tak to už ani neskušam radšej 😝

kvietok121
8. dec 2010

@mirmaj ani nas to neovplyvni , ale teraz proste po kupani nezaspi kuka na mna ked papa aj ked dopapa

akika722
8. dec 2010

@mirmaj no v ved pozri na neho... 😀
a kuk ja...z krstin :o====

vladka84
8. dec 2010

@akika722 vsak ani my sa vahovo nepodobame,chvaaaalabohu! mozno zacne mat rad cestoviny 😝 aj to je urcita zmena 😉

ja fakt musim ist, lebo to nevydrzim a zase si potom budem nadavat aka som krava, ze som sa najedla 😠

mirmaj
8. dec 2010

@kvietok121 neskušala si ho skôr okupať?
@akika722 vyzeráš super, len máš nevýhodu že máš podvýživeného mm 😅 ja som svojho vypapkala až nevyzerám ako keby som mu všetko zjedla z taniera 😀 😀 takto sme si jedna jedna 😝

vladka84
8. dec 2010

@akika722 nahodou si kocka 😉 a to myslim vazne! ja som uz nasla jednu podobu medzi vami... obaja sa maskujete detmi 😀

akika722
8. dec 2010

@vladka84 bééééž...dobru nocku 😵

mirmaj
8. dec 2010

@vladka84 to chce len čas uvidíš, mne to ani nepríde teraz že by som si niečo chcela dať 😉 pozriem sa na seba a prejde ma chuť na všetko 😝

akika722
8. dec 2010

@vladka84 😀 😀 😀 on rebra ja tuk 😀 😀 😀
@mirmaj ale moj papa každu chvilku...ved som ti pisala o tie palacinky 😅

mirmaj
8. dec 2010

@vladka84 ty máš super postreh 😀 😀 😀
ale idem už aj ja, mm vyzerá že neplanuje prísť tak skoro domov, tak už nejdem na neho čakať a idem si ľahnuť.
dobru noc a ak je možne tak aj pokojnu u nas by už aj bodla 😝 alebo nech je aspoň o hodinku dlhšia 😀 😀

kvietok121
8. dec 2010

@mirmaj skusala ale to bolo este horsie, pretoze robil to iste ale ulozil sa o pol osmej a castejsie bol v noci hore

kvietok121
8. dec 2010

@akika722 no nadherni ste

mirmaj
8. dec 2010

@kvietok121 no tí naši drobci asi fakt nemajú radi zmeny ani nič čo im my chcem nadiktovať, urobia si vždy po svojom 😀

kvietok121
8. dec 2010

@mirmaj ved to presne ako pises ak chce ruky a nosit sa mozem sa poskladat aj na hlavu aj mat pevne nervy aj tak si to vydobije

kvietok121
8. dec 2010

idem buvat papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre