♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
10. dec 2010

@mirmaj hej videla som to - 8 a pol mesiaca? som nepocula lebo sme mali ticho zvuk snazila som sa uspat Anetku aby jedla ale marny boj

akika722
10. dec 2010

@katkavv maly je prekrasny 😵
som trošku čitala to ti vobec nepije ani čaj ani vodičku?od UM smäd neuhasi...mala by si doňho nejaku tekutinu dostať...UM je ako potrava vraj a tekutiny bokom sa musia davať
ale vahu ma krasnu...a na fotkach spokojnučky...moj ma o kg menej tak sa neznepokuj..pokial niečo papa je to asi ok...

akika722
10. dec 2010

🙄 🙄 🙄 🙄 zas tu nikto nie je 🙄 🙄 🙄

liba78
10. dec 2010

Ahojte 😉 včera nešiel kôň, tak som normálne pracovala 😀

liba78
10. dec 2010

@akika722 dnes pôjde diskogula v 3-tej sérii 😀

...neviem o čom ste písali skúsim dočítať, ale moooc ste popísali tak neviem 😅

akika722
10. dec 2010

@liba78 to si pozriem 😀 to sa oplati 😀 😀 😀 pripomente...telku mam vypnutu

liba78
10. dec 2010

@akika722 ja mám zapnutú, teraz beží súdna sieň 😉 Je tam rozvodové konanie, kde žena je alergická na manžela 😀

memory97
10. dec 2010

@vladka84 malemu davam na tvaricku krem na chlad od hipp "vitr a zima"

@majka35 kremy je dobre obmienat, co vyhovuje dlhodobejsie, to o par rokov nemusi☹

akika722
10. dec 2010

dnes som Paťkovi na notebooku pustila rozpravku..mickey mouse...a maly takto pozeral 😀 😀 😀 ta prva foto...na poslednej sa naťahuje.vtedy by som ho zožrala 😀

akika722
10. dec 2010

@liba78 už pozeram telku aj ja 😀 maly spal tak som nezapínala

akika722
10. dec 2010

tak mi hloda ruku 😅

21
10. dec 2010

@memory97 nemozem nic, co ma obilne muky-to ma dost sladkosti a aj kopu tych eciek, no su aj, co mozem, je ich malo.Vyrabaju sa aj bezlepkove, len to je vsetko strasne drahe... Napr. keksiky podobne minonkam, asi ako 4ks, stoja 1,20€... Vsetkeho je menej a strasne drahe... Aj tycinky a tak... Ja si kupujem 300g chlebik, ten stoji 2,40€, co je najlacnejsi. Zjem ho za 2 dni... 😅

danulienka35
10. dec 2010

@alure zistim ti to moja kde a kedy robi ju

21
10. dec 2010

@akika722 mne terezka hlodava plece alebo bradu... 😀 Ste zlatucki... 🙂

danulienka35
10. dec 2010

@akika722 jej aky rozkosnik malicky a Patik ako ho drzi uzasny su

memory97
10. dec 2010

@kahlan1 vsade kde citam, ze mas o tom informovat lekara. Ja tiez rozmyslam, ze po pol roku prejdeme na ine mlieko... vcera mi dosla vzorka zo sunaru, ale ja by som to aspon oznamila lekarke, ze chces prejst na sunar. Vyvinuli nejaky novy rad mliecok, tak mozno bude lepsie☹ tazko povedat, co je lepsie... keby ti drobci aspon rozpravat vedeli,alebo nam to naznacili, co ich trapi...




akika722
10. dec 2010

@21
@danulienka35 ďakujemeeeee
@memory97 prečo chceš prejsť na ine?sunar tak nesmrdi ako nutrilon 😀

katkavv
10. dec 2010

@akika722dakujem ... doktorka hovorila, ze nemusi nic okrem UM ...tak neviem, stale mam po ruke cajik aj vodu, niekedy trosku vypije, inak sa s tym iba hra a vypluva 🙂

katkavv
10. dec 2010

@akika722 kraaaasny je, aj nas to furt robi a sliny su vsade hehe

kahlan1
10. dec 2010

@memory97 ale ked mi lekarka nevie pomoct - predtym mi vravela ze skuste sunar ale mala sa vyhadzala tipujem z tepla tak ze mam ostat pri tom ale k tomu ze neje nepovie pol slova

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv tak vecerne pitie dopadlo tak ze nebolo plaka ako o zivot :(

akika722
10. dec 2010

@katkavv musi moja...určite...Paťko bol na UM a 2 dni nepil nič okrem UM na mna vrieskala dr či ho chcem dehydratovať
@katkavv dik 🙂 no...slinta ako pitbul 😀

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 moj vypil o 17,30 90 ml ked spal .... este mu dam vecer okolo 22h, uz spi ....
poznam toto trapenie, clovek je z toho na nervy, skus to neskor, uvidis, vypije nieco ;)

katkavv
10. dec 2010

@akika722 tak to nechapem, on fakt skoro nic nevypije okrem mlieka :( a to mu davam kazdu chvilu a nic pit nechce ... tak neviem, lebo vizera spokojne

kahlan1
10. dec 2010

@katkavv a doktorke si vravela ze ti nepije?

kahlan1
10. dec 2010

@akika722 minule davali v telke ze netreba davat cajik

liba78
10. dec 2010

@kahlan1 ešte ma napadlo. Skús kúpiť úplne obyčajný latexový cumel na fľašu. Taký za pár centov. Som si spomenula, že Maťko keď som prestala kojiť ťahal z flaše nuk a silikonový cumel mal. Potom ako keby utalo, nechcel ho ani chytit, len vrieskal. Tak mama nasla flasu po segre a jedol zas normalne. Som nato aj zabudla.

akika722
10. dec 2010

@kahlan1
@katkavv myslim že tak ako v prikrmoch tak tak aj v tom sa nazory dr,odlišuju,,,jedny vravia tak iny tak a matky su potom z toho 😖
napr,ja kojim a vravela mi dokrmovať od 4mesiaca...štvrtok idem na kontrolu som zvedava čo mi povie

kahlan1
10. dec 2010

@liba78 dakujem skusim - tiez som nato myslela ze iny material cumla ze ten jej mozno zacal vadit

katkavv
10. dec 2010

@kahlan1 ano netreba, ja som to aj v knihach citala, doktorka mi vravela, ze cajik resp. vodu treba davat ked je vonku horuco alebo ma teploty, inak ze ani netreba ale ked by chcel tak mu to neublizi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre