♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
12. dec 2010

@mirmaj ahoj a tu mrkvicku si jej len uvarila a popucila s vydlickou? ja sa pytam len preto ze pri lucinke som mala problem so zeleninou asi koli tomu ze som jej najprv davala detsku ovocnu vyzivu ale zemiakove pyre s kompotikom papala jedna radost a teraz nechce ani zemiaky ani zeleninu ale do roka mi papala vsetko a potom akoby utalo neviem co jej mam davat jest tak nechcem urobit rovnaku chybu aj pri rachel chcem zacat tiez zeleninkou a pekne postupne ako sa ma lucinke napr. ryzova kasicka moc nechutila ale tie na dobru noc neskor pasala jedna radost

21
12. dec 2010

ahojte!

memory97
12. dec 2010

@mirmaj super🙂 aj malemu mrkvicka chutila, so zemiakom to bolo horsie.-)

liba78
12. dec 2010

@21 ahoj, už ste zdraví ? Som minule čítala tvoj problém s jedlom. Nezávidím, moja najlepšia kamoška má tiež celiakiu a keď ideme niekam na obed, tak má na výber len zopár jedál a tie jej už lezú krkom. Ale má šťastie v tom nešťastí. Má to aj jej mama a dcéra, takže si objednávajú dosť často pečivo, tuším z Modry. A jej mama sa už naučila aj dosť piecť z tej múky. Ale ja keď jej chcem urobiť radosť kúpim v Ikea Almundy tortu. Tá nemá žiadny lepok, majú ju tam aj v reštike a aj dolu v tých švédskych potravinách. (ja tam chodím na aj kávu) A ešte jej robievam čokoládový koláč, ak chceš pohľadám recept. Tam tiež nejde žiadna múka. 😉

jankasramka
12. dec 2010

ahojte!
@liba78 praveze nie sme pobaleni-ja ani nemam co-vsetko oblecenie mi je male-zo zimnych veci nemam nic. a krpcovi toho moc nebudeme brat lebo babka s dedkom sa podla vsetkeho za toho pol roka posnazili 😀 a zo zimnych veci nemame takmer nic- len nejaky svetrik a bundicku.... tak mamina zohnala jednu znamu co nam pozicia vsetko (dufam).
tak sme vo faze kupovania darcekov,planovania pobytu, zistovaniu co musime bezpodmienecne doniest a co zobrat...strasne....zaciname pocitovat nervozitu lebo mm cez tyzden chodi neskoro domov a buducu nedelu uz odchadzame...
fakt zacinam mat nervy 😒
ale tie tvoje kokosy na snehu ma pobavili 😀 to si pametam 😝
inak preco je katulka v nemocnici?co sa stalo????????

@akika722 a nemas fotku zo 16rokov?chcem ta vidiet s kucerami 😀 (a tiez chcem vidiet libynu svadbu ale toho sa asi dockam len ked ju navstivim a potajme vyhrabem jej album 😀 )

danulienka35
12. dec 2010

@hajatanufus diky moja ak je krasna

danulienka35
12. dec 2010

@memory97 ja som jej kupila otyvin no uvidim nebola som u lekarky kasle z nadchy chudiatko moje malinke 😒

liba78
12. dec 2010

@jankasramka 😀 😀 😀 príď 😀
Katulke Simonko v noci moc kašlal. Písala, že celú noc. Potom išli k dr, a už napísala len SMS Akike, že sú v nemocke. Tiež presne neviem, ale potom Akika písala, že včera alebo dnes im majú znížiť dávku ATB na polovicu a uvidia. Ak bude dobre, čoskoro ich pustia.

danulienka35
12. dec 2010

@kvietok121 bude vsetko ok nebojkaj moja

jankasramka
12. dec 2010

@memory97 take na tvaricke ma aj mateo. ja si tiez nie som ista z coho to je ale zda sa mi ze ked spinka na brusku a grcne si alebo moc slinta a potom na tom celu noc lezi (ked si to nevsimnem jasna vec) tak ma cele licka take. vyzera to jak ekzem....
inak vsetko najlepsie k 5.mu mesiacu 😉

@akika722 krasny list jeziskovi 🙂 to je take uzasne ked deticky veria na zazraky 😵 😵 😵
ajked teraz uz stale menej...vsakze.... 😒
my sme mali doma vzdy krasne vianoce...zazracne 😵

@kahlan1
@katkavv baby preco im chcete dat cumel ked ho nechcu? nestihala som citat mozno ste to uz pisali.. 😕

jankasramka
12. dec 2010

@liba78 a ked pridem tak mi ukazes foto? 😕 😕 😕 😕 😝

memory97
12. dec 2010

@jankasramka dakujeme a stastnu cestu, nech vam cesta ubehne rychlo a Mateo ju vydrzi 😉

jankasramka
12. dec 2010

@mirmaj nam pred tyzdnom mm kupil gerber mrkvickovy tak som mu ho skusila dat a tiez skoro zjedol lyzicku 😀 za tri dni to cele zjedol....
este mam jeden- taku zeleninu ale nepoznate sa to vola ze chajote....tak som zvedava. ale to mu davam len tak-obcas aj nieco co jem ja- banan, jablko a tak 😀 ja som taka matka co sa riadi zvieracim instinktom 😀 dufam ze to moje dieta prezije 😝

jankasramka
12. dec 2010

@memory97 dakujeme, no som na to cele zvedava...dufam ze aspon sniezik este bude doma 😉

jankasramka
12. dec 2010

baby minule som kukala vyzivy v obchode a tu maju asi monpol gerber. ziadna ina znacka....
no a 1 etapa maju prichute ze:
mrkva, chajote ( http://www.google.com.mx/images?client=firefox-... ), potom jablko, hruska, MANGO a HROZNO (!!!!!)
sranda no, nechcete niekto zacat s prikrmami mangovou vyzivou? 😀 😀 😀

jankasramka
12. dec 2010

@21 krasne mas fotky 😉
ako ste na tom s traviacou sustavou?uz sa to zlepsilo ci stale trpite?

jankasramka
12. dec 2010

no idem ja za tatrankou lebo mame dnes nabity program,....cely den budeme prec tak tu budem vecer asi zas sama ☹
pekny zvysok dna vam prajem... 🙂

kahlan1
12. dec 2010

@jankasramka pisali sme ze zmenit ci ako? lebonam nechcu pit vobec

danulienka35
12. dec 2010

@jankasramka stastnu cestu prajem 😉

danulienka35
12. dec 2010

@kahlan1 co stale nechcce mala papat?

jankasramka
12. dec 2010

@kahlan1 ja som citala ze kupujete nove cumle...a az teraz mi dochadza ze cumel na flasu a nie cumel ten normalny 😀 😀 😀
lebo mateo nechce taky cumel normalny a polka ludi mi vravi ze nauc ho a druha polka ze to je super ze ho nechce...tak ja neviem ale zatial to nejak nevadi ze nedudle-aspon sa so vsetkymi rozprava...
inak vcera zacal konecne lepsie papkat...uvidime co dnesok prinesie. dnes aj lepsie spal...teda spi uz viac ako 10hod vkuse bez papania tak len cakam kedy sa zobudi bo mi prsa prasknu a musim uz ist prec....
ja len verim ze mu to ostane lebo takto pekne uz fakt dlho nespal...

katkavv
12. dec 2010

@jankasramka ahoj, ja som mu chcela zmenit cumel, resp. flasku s cumlom, ci to nepomoze 😉 ale nepomohlo

seagull2404
12. dec 2010

tak ja sa nechytam, nestiham to tu ani citat, my cestujeme v piatok na vychod, tak sme vcera nakupovali este darceky a ja som zdobila par medovnikom, ked je mm doma, este ich par mam, ale nevladzem, je dnes nejaky hlupy den, Tamarka je akasi nervozna, ani spat ani hrat 😠

kahlan1
12. dec 2010

@danulienka35 nie teraz sme nejako horko tazkoi dostali do nej 70 ale to bol boj museli sme jej spievat tak samozrejme spievala s nami

danulienka35
12. dec 2010

@kahlan1 chudiatko snad sa polepsi kasickami ale ved je inak spokojna nie?

jankasramka
12. dec 2010

@katkavv hej, uz mi to doslo ze ste pisali o flaske a nie o cumliku 😅
odkial si?lebo tam pise len ze ores BA

kahlan1
12. dec 2010

@danulienka35 hej inak je spokojna 🙂

a ked davate flasu tak sa stane ze vase babo napne?

katkavv
12. dec 2010

@jankasramka som z BA, resp. zo Sv. Jura ... tiez som si neskor precitala 🙂 hehe

danulienka35
12. dec 2010

@kahlan1 jejda kolko raz to urobi a pak papa dalej

kahlan1
12. dec 2010

@danulienka35 lebo aj nasu obcas pije a potom prestane a idem jej dat flasu tak ju napne akoby z cumla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre