♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 ja som sa tiez na chvilu vzdialila ale iba z mk lebo som chcela cez skype pokecat so segrou ale len sme pisali lebo ma slabe pripojenie na net tak nas nechcelo spojit ja tiez teraz kojim hladosku malu
@katulkaaaaaa ahoj super ze ste uz doma a maly bude v poriadku si statocna maminka 🙂

danulienka35
16. dec 2010
hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 ale za chvilu mi asi dojde stava teda baterka no uz ma rachel pustila tak to dam pod nabijacku

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 danka chcem sa ta opytat ci si nemala s dievcatami problemy s jedenim ked boli tak medzi 1-2 rokmi lebo lucinka nechce skoro nic papat zemiaky nie iba hranolky masko nie iba sunku zeleninu nie ovocie banan sem tam mandarinku jablcko a ryzu v mlieku krupicu chlebik s maslom a sladkosti ja neviem co jej davat jest

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 tak to krasne papka🙂 nadherna fotka ako spolu spinkaju🙂 ja mam tiez taku,ked bol este maly, to som od unavy zaspala a mm nas sfotil🙂
@kahlan1 preto to nevadi, lebo dr. pozeraju na vahu za mesiac a ta vam rastie, preto je to v poriadku. Mozno, ked ju vazis sa mala pocika, pokaka a tym sa ti zda, ze stojite na vahe, takze si nerob tazku hlavu, ona sa pohne. My tiez papame iba 100ml ako si pyta🙂
@alure nie su nicim napustene, alebo mozno, taka vona sa z nich siri, ked ich otvoris (sleep and play), my sme zatial na nich nemali reakciu. Som si dnes kupila huggies, tak vyskusam, ci su dobre, alebo budem nadavat🙂
@katulkaaaaaa vitajte doma, ste si toho teda uzili....hlavne, ze ste uz v poriadku🙂

My sme dnes po poradni a ockovani a mame 6890 g a 64,5 cm🙂

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus vies co nase boli riadne papkosky mi ked sme isly do obchodu mala musela mat parok a rozok vzdy sa smialy a vsade si pytala papu az som sa hambila ale ked jej neco nechuti nenut ju ona sama si povie co chce a hranolky to je normalne u deti 😉

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 jej ahoj moja no riadne papa dnes mala mrvicku zo zemiacikom chutilo vsade sme to mali 😀

memory97
16. dec 2010

@kvietok121 uvidime, ci budeme opat papkaci🙂
sme dnes mali veselo. Dosla kamoska s malou a ta zacala plakat a maly sa tak zlakol, ze spustil taky hystericky plac 😉 plakali uz potom na striedacku 😉

@fialka5959 neboj, aj tie sa dovyvyjaju. to chce cas 😉

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@memory97 dakujem 🙂 mi mame 5900 a 65cm...dlhy je ten moj chrustik,idem sa ja vyspat,po tom tyzdni v nemocnici sa tesiiim na moju postel 🙂 a ten pocit ze som s mojimi detmi v jednej izbe....spavala som o poschodie nizsie,a ked sa maly zobudil sestricka prezvonila mobil a ja letela za nim ☹ dufam ze toto uz nezazijem,dobru noc 😵

katulkaaaaaa
16. dec 2010

@hajatanufus 🙂 moja ale kdeze som ja statocna,som si to tam odrevala,ako kazda maminka ked je bezmocna 😔 ale uz je dobre 😵

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 dakujem vsak hranolky doma este nejedla to raz ked sme boli v restike tak som jej davala masko aj hranolky a papala mi a teraz nechce este jej asi skusim varit zvlast a nekorenit masko mozno spapa predvcerom sa pomylila a dala si masko od mm do pusy a zjedla tak ja neviem a parky tiez zboznovala este nemala ani rok a jedla mi uplne vsetko parky zjedla vzdy dva az som sa divila a jedla aj fasirku aj udene maso proste mi to kradla z taniera a teraz nechce skoro nic ani parky jej uz nechutia ach jo ale chleba s nutelou neodmietne dnes papala len tri krajce chleba s maslom a teraz trocha jogurtu dufam ze ked zacnem prikrmovat rachel tak uvidi ze ona papa tak zacne aj lucy a do kedy maju deti pit mliecko? lebo ja to dost zanedbavam a lucinke davam len sem tam no musim sa polepsit aj ked je pravda ze ani to jeden cas nechcela ale teraz ked jej dam s grankom tak vypije len my mame problem aj s tymi nakupmi tu v tom zapadakove ale teraz uz mm nakupuje mlieko do zasoby len ja som leniva ho prevarit a dat je do flasky

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus ona je este mala bude papat neboj bude vsetko ok len sa neboj

hajatanufus
16. dec 2010

@katulkaaaaaa ja viem aj ja by som revala ale to neznamena ze si neni statocna prave naopak 🙂 je normalne ze si sa o maleho bala 🙂 my ked sme prisli z porodnice tak mm a lucy boli chori ( lebo mm kolega chodil chory do prace a mm to od neho chytil) a dostala to aj rachel a ja som plakala ze chudatko malinke uz sa musi trapit s nadchou ☹ a teraz sme zase boli chori aj rachel a tiez som sa o nu bala hlavne ked sa dusila s hlienmi ale uz ste z najhorsieho vonku a bude uz len dobre

memory97
16. dec 2010

@jankasramka neskusala si ho zaujat niecim ako sacok, splasnuta flasa. malemu idu az ocka vyskocit, ked pocuje papierik🙂 a na niektore hracky spusti hystericky plac 😒

@danulienka35 ja som tu, len docitavam🙂

danulienka35
16. dec 2010

@memory97 ok moja

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 dakujem si zlata to dufam aj ja ze sa rozpapa lebo je taka drobna ze rachel ju za chvilu dorastie a ja budem mat twins 😀 😀 😀

@katulkaaaaaa to mate krasne miery ja este stale neviem kolko vazime a meriame a dozviem sa to az v januari lebo ta sestra co bola dnes u nas nemala so sebou vahu a poradna je tu len dva krat do mesiaca abude az 11.1. 2011 tak musim cakat ale skusim malu aspon odmerat doma 🙂 sladko sa vyspinkaj aj ty aj deti dobru noc a poriadne si oddychni a naozaj si statocna maminka 🙂

hajatanufus
16. dec 2010

@memory97 aj vy mate krasne miery je dobre ze im chuti a ze papaju a rastu aj do dlzky a trosku aj do sirky 😀

hajatanufus
16. dec 2010

skusila som rachel odmerat tak ma asi 60-61 cm ale neviem ci som dobre odmerala uvidime o mesiac v poradni 🙂 takze my sme tu najmensi

seagull2404
16. dec 2010

@vladka84 jj, aj mi skriekame, niekedy je to az neprijemne a bolia nas usi, ale ked ona sa tak tesi a vlastne sa uci pouzivat svoj hlas 😀

memory97
16. dec 2010

@danulienka35 jejda, tak si zacala s prikrmami🙂 to aj mne chuti zemiaky s mrkvickou a okorenene🙂 V Belgicku je to ich nejake narodne jedlo🙂

kvietok121
16. dec 2010

@danulienka35 my sa vieme jedovat za vsetko ak to mama urychlene nepochopi 🙂

kvietok121
16. dec 2010

@memory97 ale urcite budete

danulienka35
16. dec 2010

@hajatanufus to je v pohode moja je to normalne ze sa pytame jedna druhej

danulienka35
16. dec 2010

@kvietok121 no to su nasi milacci

kvietok121
16. dec 2010

@memory97 krasne miery

kvietok121
16. dec 2010

@danulienka35 to su a poriadny niekedy ho az idem spapat a ked sa nad neho naklonim a on si ma chyti rucickami tak som v siedmom nebi

hajatanufus
16. dec 2010

tak som odmerala aj lucy ale ma len 78 cm a to mala aj pred 2 mesiacmi tak asi nic nepodrastla 😒 teraz sa hra s metrom a meria rachel 🙂 je podarena zase ma novu zabavku 🙂 sranda my sme este hore a mm spinka jak batole 😀 😀 😀 ale to preto ze ma prevrateny den s nocou 😀 jak batole a vcera poobede som mu este aj krupicku uvarila a potom zase spinkal dalej jak batole 😀 😀 😀 ale nie on robi len nocne tak preto je zvyknuty cez den spal a vcera vstal vecer o 22.40 a siel spat o 4.30 rano a spal iba do 7.30 tak sa necudujem ze teraz spi 🙂

memory97
16. dec 2010

@katulkaaaaaa si teraz oddychni, presne tento postup doverne poznam, takto sme fungovali s malym skoro 3 tyzdne na zaciatku. Sa poriadne vyspinkaj a Simonkovi velku pusinka, nech je skoro zdravy 😉
@hajatanufus aj ja som rada, ze maly je papkacik, neboj aj kocky budu dobre papat. Lucinka tiez bude neboj, mozno ma take obdobie, ze sa jej nechce, ale ju to prejde, nemaj obavu 😉

memory97
16. dec 2010

@kvietok121 dakujeme🙂 ved sme mali co dobiehat, dobehnut augustovych milacikov 😝

hajatanufus
16. dec 2010

@danulienka35 no veru neviem co by som robila bez mk lebo chodim aj na forum porod v anglicku a to mi velmi pomohlo lebo som vobec nevedela ze ako to tu chodi tu ta pustia domov uz po 6 hodinach ak je vsetko o.k. a vsetko je ine ako na sk a nemal mi kto poradit ze co a ako tak som rada ze som objavila mk a ze sa mozem poradit s inymi maminkami lebo pri lucinke som sa neradila snikym a urobila som veeelmi vela chyb ktore teraz po case aj lutujem ale aspon som sa z nich uz poucila tak sa snazim teraz pri rachel ich vyvarovat hlavne s kojenim som mala problem a mk mi tiez velmi pomohol

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre