♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
6. jan 2011

@danulienka35 to hej ide to rychlo
@akika722 tak my sme kohutika nemali aniraz

akika722
6. jan 2011

baby vy chcete aby už boli velky?ja chcem aby bol taky mini stale ☹

danulienka35
6. jan 2011

@akika722 ja by som brala keby stale bola mlinka v perinke 😉

kvietok121
6. jan 2011

@akika722 ja by som chcela aby bol stale takyto, ale uplne malinky nie, lebo to bolo hrozne obdobie tie krce v brusku to uz nie, tesim sa na prikrmy

akika722
6. jan 2011

@kvietok121 a ešte kojiš mojko že?my sme teraz dopapali jablčko s tekvicou a už sa pučiii/kaka/ 😀

kvietok121
6. jan 2011

@akika722 ano este stale len kojime, ani som si na zaciatku nepomyslela, ze tak dlho vydrzime, dufam ze este aspon dva mesiaciky potiahneme a potom popri kojeniu budem davat papat aj ine aby sme znizili moznost alergie

akika722
6. jan 2011

@kvietok121 si silná osoba...fakt...držim palce nech to potiahnete čo najdalej 😉

kvietok121
6. jan 2011

@akika722 dakujem pomohol my aj vyrazne MK takze ja DAKUJEEEEEEEEEEEM

kvietok121
6. jan 2011

idem si nachvilku oddychnut, lebo 3 noci nespinkat je dost a teraz malinky zaspinkal, tak uvidime kedy ho zase kasel a hlienik zobudia papa

akika722
6. jan 2011

@kvietok121 😵 to ty si šikulka

danulienka35
6. jan 2011

@kvietok121 obdivujem ta mojko len sa drzkajte a vyspinkaj sa trosinku 😉

danulienka35
6. jan 2011

@akika722 mi sme teraz prisly z vonku usi mi idu odpadnut od zimy 😒

akika722
6. jan 2011

@danulienka35 a ja som tu ešte stale

danulienka35
6. jan 2011

@akika722 je tam zima vazne si aspon v teplucku ja som musela ist lebo nespala od rana a vonku zaspi len co vojdeme dole do vchodu uz spi 😀

akika722
6. jan 2011

@danulienka35 to poznam..moj vidi fusak už už spi 😀

memory97
6. jan 2011

@katulkaaaaaa nesmie to tak skoncit, neboj, coskoro bude zdravucky ako rybicka🙂 Je nadherny, ako fotomodel🙂

@kvietok121 chudatko malinky, nech ste rychlo zdravucky a ty mas teda riadnu dietu, ved v mliecku nebudes mat ani vitaminy... mozes aspon vitaminy v tabletkach, ci ani to kvoli diagnozam?
Aky je Matejko rozkosny a uz ma tusim aj "sestricku"🙂 😀 😀

@danulienka35 blahozelame🙂 my o chvilku vstupujeme do dalsieho mesiaca🙂

memory97
6. jan 2011

@kvietok121 si sikulka🙂 ja by som asi nevydrzala to cim si si presla od zaciatku ty 😉

@danulienka35 vonku je teda riadna kosa, ja som vyslala mm,nech ide maleho prevetrat, ale o pol hodinu sa vratil mm cely premrznuty a maly spinkal skoro 2 hodinky, aj som stihla troska upratat a navarit🙂

kvietok121
6. jan 2011

ahojte malinky odvtedy este spinka, teraz si popytal mliecko a este zatvoril ocka, chudacik, musel byt poriadne vycerpany, ja som si tiez trosku polezkala, keby ma aspon to hrdielka prestalo boliet ☹
@memory97 baby ved ma uz tolko nechvalte, boli ste mi na pomoci tak sme to s matejkom zvladli

nanula1108
6. jan 2011

ahojte maminy! tak po straaasne dlhej dobe sa opat hlasim. mame sa uz lepsie, brusko sa trochu ukludnilo, uz nemava tak casto tie hrozne krce, papame mliecko Neocate. fuj, smrdi to ako zmeska, ale podstatne ze jej to pomaha. aj moja diera po zlcniku 😉 sa ukludnuje, takze uz mozem vela veci normalne jest. vivien je usmiate mimino, je z nej riadna baba( 65cm, 7700g), to asi z toho specialneho mlieka a to ho vypije max ze 120ml aj to vacsinou este necha. mame komplikovane uspavanie, vlastne aj spinkanie. sama nezaspi, na rukach to by mi odumreli, kym by zaspala 😀 .tak cez den bud ideme von, alebo sa uspi v koliske, takej tej od fishera a vecer ju necham dlho hore a potom "pohupkavam" v kresielku, zatial takto. ci je to spravne, to skor nie, ale keby ju necham v postielke samu nech si zvyka zaspavat, tak to by sa urevala k smrti, a neprestala by 😠. v skratke o nas takto.mam otazku : mate niektora skusenosti s nastrelovanim nausniciek u takychto nasich miminiek??lebo ja som ten "menej" bolestivy cas presvihla, a pocula som, ze sa to moze aj nastrelit. pride mi to rychlejsie a isto menej stresujucejsie.dajte vediet, ci s tym mate niektora skusenosti.

memory97
6. jan 2011

@nanula1108 ahojky, o tom mliecku som ani nepocula, to je nejake specialne pre malu? sa drzkajte obidve 😉

hajatanufus
6. jan 2011

ahojte babenky vcera som sa uz neozvala lebo neslo nacitat konika tak som si vas uz len v noci docitala @katulkaaaaaa aky ste krasni a zlatucky 🙂
@danulienka35 vsetko najlepsie k 5. mesiacikom hlavne veeeeela zdravicka 🙂 krasnej buchticke ale je poriadne velka vazne tak na 7 mesiacov a to ma len o dva dni viac ako my 😀
@kvietok121 matejko je zlatucky hlavne s tym velkym cumlikom 😀

kvietok121
6. jan 2011

@hajatanufus a to ma cumlik jednotku 🙂

danulienka35
6. jan 2011

@akika722 nasa vidi ze ju idem obliekat a uz sa rehoce 😀

danulienka35
6. jan 2011

@memory97 dakujem moja 😉

hajatanufus
6. jan 2011

babenky popridavala som si vas za priatelov lebo som este nikoho z vas tam nemala a vymazala som si fotky ked ste tu pisali ze sa zneuzivaju a potom si ich znova dam len pre priatelov

hajatanufus
6. jan 2011

@kvietok121 jasne oni su tie deticky s tymi cumlikmi zlatucke na sa rachel nechce ale lucinka dudle aj za nu obcas skusam rachel ci nebude chciet a lucinka uz striehne a ked mala nechce tak jej ho uchmatne a potom cumle bud obidva naraz ale si ich strieda no mala by si ju vidiet a vobec jej nevadi ze rachelkin je malinky 😀 😀 😀

idem si trocha lahnut lebo ma akosi taha kym aj deti spia zatial papa

danulienka35
6. jan 2011

@hajatanufus dakujem moja aj holky boli take velke 😀

jankasramka
6. jan 2011

no ahojte maminky 🙂
taksom bola chvilku stratena(doma sme stale niekam behali a pocitac bol vkuse obsadeny ved nas doma bolo 10!!!) ale teraz som opet spet v mexiku a chcem vam povedat ze ste mi straaaaaaaaaaaaaasne ale straaaaaaaaaaaaaaasne chybali ☹
skusim pokukat nejak zbezne ze co mate nove ale ak mi nieco dolezite uslo tak budem rada ak sa mi aj pochvalite 😉

danulienka35
6. jan 2011

@jankasramka no vitaj konecne si mezi nami 😉 dufam ze ste si to uzily a co malicky ?vasi asi boli uneseny z neho vsak?

katulkaaaaaa
6. jan 2011

@jankasramka jani vitaj 🙂 ako bolo doma?a ako ste zvladly cestu do mexika?mateo je uz zdravy???piiiiis zvedava soooom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre