♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
16. jan 2011

@katulkaaaaaa mne tak zobral buchtu, ale normálne si z nej odžužlal. Som mu to potom musela vyberať z pusy.

liba78
16. jan 2011

@akika722 on chúďa miluje vodu a vždy keď sa pokadil som ho okúpala. Ale keď bol chorý kakal skoro stále, tak sme našli takúto variantu. Mala som pocit že vlhčené obrúsky mu kaku neočistili poriadne. Mal žltú pokožku. Jediné ktoré boli celkom dobré boli Huggies Care (také s medvedíkmi)

@katulkaaaaaa mám pocit, že je taká tučnejšia dvojička Simonka 😀 Aj tvoj má pusu takú ako modelka vykrajovanú 😀

akika722
16. jan 2011

@liba78 ja tiež tie vlhčene použivam 😀

danulienka35
16. jan 2011

@akika722 no ved a pak ze deti su chore ☹
@liba78 je no ten je krasnucky ako dievcatko ma tvaricku uzasny 😉

hajatanufus
16. jan 2011

ahojte babenky ako sa dnes mate? a co je noveho?
@liba78 jurko je krasnucky budes musiet nevesty metlou odhanat 😀 😀 😀
@akika722 chuda patko nech mu to rychlo prejde mna bolelo ucho v tehu od zubov a bolo mi az do placu ☹ inak aj ja pouzivam vlhcene vacsinou pampers ale niekedy to tiez s nimi nejde vsetko dole

hajatanufus
16. jan 2011

inak aj tu je teraz teplo este aj teraz vecer je 10 stupnov ale fuka saleny vietor uz druhy den vyvesila som pradlo do zahrady nech ho prefuka tak dufam ze nebude prsat

hajatanufus
16. jan 2011

@danulienka35 ahoj ako sa dnes mas? a co mala? uz spinka?

liba78
16. jan 2011

@akika722 🙂 super, ja som mala vždy doma pampers a tie sú pri riedkej kake na ho..... Tie medvedíkové boli jediné čo aj umyli

akika722
16. jan 2011

@liba78 ja kupujem len neparfumovane a pampers su parfumovane
@hajatanufus dik moja

danulienka35
16. jan 2011

@hajatanufus ahoj mojko no mala este nespinka hra sa statom ale uz pojde haji a co ste porabali vi dnes?

liba78
16. jan 2011

@hajatanufus ak sa dožijem nevesty uvidím 😝 😀

liba78
16. jan 2011

@danulienka35 ďakujeeeem, mne sa páčia všetky naše augustovčiatka. Máme nádherné deti, no ne ?!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

danulienka35
16. jan 2011

@liba78 to hej je zlaticko 😉

evanns
16. jan 2011

pekny vecer babenky 😉

@liba78 jurko je neeeeeeskutocne krasny nadherny uplne na zjedenie 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
16. jan 2011

@akika722 tu v uk az taky vyber nie je a ked nemozem ist sama na nakup a kupit co ja chcem tak je to na figu tak sa snazim kupovat len pampers sem tam aj huggies ale nie vsetky mi vyhovuju a na pampers zvyknu vyt akcie ze stoja librubru alebo dva baliky za dva nieco a ostatne su drahsie

hajatanufus
16. jan 2011

@danulienka35 ja som dnes dokopy nic neurobila a preflakala som cely den a v noci som moc nespala koli malej lebo bola kazdu chvilu hore a este sa ku mne nasackovala aj lucinka a ona sa roztahuje v posteli tak som cakala kedy zaspi a prelozila ju akurat som len vyvesila pradlo von ale jak napotvoru zase prsi takze asi bude mokrejsie ako som ho vesala a poobede mi baby trochu pospali ale ja som nejak nevedela zaspat tak som teraz uz unavena a nervozna lebo neviem kedy sa zase princeznam uraci ist spinkat rachel mozno pojde aj skor ale s lucy je to problem

hajatanufus
16. jan 2011

idem sa trochu povenovat detom tak sa majte a dobru nocku a sladucke snicky a drobcekom posielame sladke pusinky

akika722
16. jan 2011

@hajatanufus ja len preto neparfumovane lebo sa bojim risknuť,,Paťko sa mi tak vyhadzal s parfum.že sme po kožnom behali ako blby

moj krpec si mysli že je 8hod,rano..vyspevuje mi tu 🙄

liba78
16. jan 2011

@evanns aj tebe pekný večer. Díky za pochvalu, aj Natashka je nádherná s líčkami bacuľatými. 😉

evanns
16. jan 2011

@liba78 dakujeeem 😉

Natashkine aktualne fotky...na bruchu vydrzi jedine ked pozera bebe tv 😀 😀 😀

akika722
16. jan 2011

@evanns 😀 😀 😀 aka je podarena 😀 😀 😀 tv maniak?

danulienka35
16. jan 2011

@evanns jej aka je chutnucka 😉

danulienka35
16. jan 2011

dnes prvy krat si dala ruku do ust 😀

evanns
16. jan 2011

@akika722
@danulienka35 diky baby...no a jak...rannych 10 min pred telkou musi byt...aspon sa stihnem umyt a kavu si urobit 😀

evanns
16. jan 2011

@danulienka35 zlatunkaaaaaaa 😎

akika722
16. jan 2011

@danulienka35 🙂 smejko 🙂
@evanns moj ma rad rozpravku-krtko 😀

memory97
16. jan 2011

@liba78 krasnucky je a aky spokojny v tom drese 😎

@evanns ake grimasky nam robi, princeznicka🙂

danulienka35
16. jan 2011

@evanns dakujem moja no nasa mela rada monka uz nehraju ☹ ale reklamy to je jeji
@akika722 jo smeje sa stale 😉

memory97
16. jan 2011

babulky neviete mi poradit. Pozeram teraz vecer malemu na nozicky a od nozicky k zadocku (v tych zhyboch) ma take cervene bodky ako zapareninky. Dala som mu na to sudokrem, ale velmi nezabera....☹

memory97
16. jan 2011

dnes som robila toto. Mozno to poznate, uzasne to bolo🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4626&user...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre