♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. jan 2011

@akika722 este nie ste prestahovany, ja ze uz ste v novom 😉 kedy sa stahujete?

seagull2404
27. jan 2011

@akika722 a kam chodi, ze taka zmena? nie, v tv som neucila, ucila som na gymku v secovciach a potom sme prisli do ZA, tak som ucila tu, ale do Tv som chodila na klasicke gymko 🙂

akika722
27. jan 2011

@memory97 nie nie,až prvy-druhy marcovy tyždeň..ešte chcem v klude oslaviť Paťkove 3 rôčky 🙂

akika722
27. jan 2011

@seagull2404 chodil na 1 decembra..to je za Billou 😲 😲 😲 😲 ja som chodila 4roky do Sečoviec,budova vedla 😀 😀 😀

akika722
27. jan 2011

@seagull2404 ááá chodi do školky čo je pri policii

seagull2404
27. jan 2011

@akika722 tak tam chodil aj moj brasko 🙂 asi je dobra 🙂 je smutne, ze su take rozdielne tie skolky, som nevedela, ze za billou je skolka, ale ja uz v tv vela veci nepznam 🙂 ja som bola v sec. iba jeden rok 🙂

seagull2404
27. jan 2011

idem ja dievcence, majte sa pekne, snad sa vecer "uvidime"

akika722
27. jan 2011

@seagull2404 ale ved je tam už dlhooooooooooooooo..na ako je "činsky mur" a hned za tym...hm...ako by som ti?určite vieeeeš

alure
27. jan 2011

@katulkaaaaaa ,@akika722, @seagul2404 ďakujem za info 🙂
@akika722 ako vidím už ti objasnila @katulkaaaaaa čo je vo veci...je to hrozné čo všetko striehne na tie naše deti ☹
@memory97 neviem si to pri mojich "obríkoch" ani predstaviť,ale mama mi vravela že som vyzerala ako taký balík práškového cukru..že sa ma bála aj chytiť a nieto ešte kúpať ...ale dôležité je že to krásne dobehuje a je krásny veľký chlapina 😉
idem chystať papať mm zachvíľku má prísť domov,dám s ním kávičku,pokecám ako bolo na porade (dnes išiel do PB,ZA a MT) nacestuje sa občas teda riadne...ale čo už ..
prajem vám zatiaľ krásne popoludnie...

eis4
27. jan 2011

@alure určite si sa dobre rozhodla,ja by som urobila to iste.tej učitelke dať po papuli,nemá tam čo hladať 🙄 🙄
@memory97 aj moja ma stále vytláča.mm vstáva o 5:30 tak ja lahnem na jeho miesto ale malá je už o hodinu pri mne 😀 nechápem ako to robia.to očkovanie sme zvládli velmi dobre 🙂 akoby nič akurát od toho dňa asi týždeň chodila spať až po 22.ale možno to s tým nemá nič spoločné.teraz už týždeň spinkáme od 20:30. klop klop klop 🙂 🙂 🙂
@mirmaj aj my sa otáčame a v noci ma potom kope do hlavy alebo si dáva nohy cez moj krk 😀 😀 😀
@akika722 ahooj 🙂 chudatenko male.nás to len čaká už teraz sa bojím ☹nech mu to rýchlo prejde. krásne fotky 🙂 ja nemožem s tých jeho vlasov . 🙂
@evanns krásna princezná 🙂 aj našej som kupila take ponožky ale stále si ich stiahne a sup do ust 😀
@katulkaaaaaa bože tie kukadlá 🙂 🙂 🙂

akika722
27. jan 2011

@eis4 kratkych či dlhych? 😀 😀 😀
Paťkovi šli zubky ani neviem ako..no každe dieťa je ine 😒

mirmaj
27. jan 2011

@akika722 poznať že už si späť 😀 😀 teraz som prišla z prechádzky a 3 strany na dočitavania 😉

akika722
27. jan 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako bolo???
moja zaaachrana...aspoň si ma informovala za ten čas čo a ako 😀 😀

mirmaj
27. jan 2011

@akika722 vonku? no uuuplne super krásne svieti slniečko, len keby boli poohrabavane chodníky, ale boli sme 2 hodky, je fakt krásne 😉

mirmaj
27. jan 2011

@akika722 a inak som sa poriadne zdokonalila v písani SMS pri tebe za ten čas som asi napísala viac SMS ao za celý život 😀 😀

akika722
27. jan 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja tiež nerada pišem sms ale rada volaaaam,vela vela 😅 mam paušal deň,len som ťa tolko nechcela otravovať 😅

liba78
27. jan 2011

@akika722 ahoj, páni už nebudem mať šancu čítať 😀 vidieť že už si tu naša stratená...... 😀 moc si nám chýbala 🙂

liba78
27. jan 2011

@evanns krásna je malinká 😀 mňa vždy očarí tou pusou. Fakt nechápem, ako sa môže smiať cez polku tváre 😀

akika722
27. jan 2011

@liba78 ahoooj ved aj vy mne ☹ až som začala z nudy pozerať telenovelu večer 😀 😀 😀

veve10
27. jan 2011

@niky13 Ahoj. Ja sa tu ukazem len sem tam...nechapem, ako to tie baby robia, ze tu prekecaju cele dni, popri tom im vraj deti cez den skoro nespia a v noci detto. Klobuk dole.
Co sa tyka tej flase - aj mojmu behala v ustach z boka na boch, vselijak si ju gulal jazykom...ale skus mu tam dat teple mliecko ked bude fakt hladny, ci hned nepochopi, ako tahat! Totiz, moj taha ako besny, len ked je tam mlieko, ked mu dam vodu, ci caj, zase sa tvari, ze nevie co s tym cumlom a tusim ho pouziva skor ako hryzatko. Ale mliecko scucne hned. My dudel v noci nedavame. Hned by mu vypadol a iba co by vykrikoval, ze ho chce spat. a aj ak sa v noci zobudi a ja mu ho strcim, tak sa este viac rozreve - jedine co pomaha je prso. Ale vidim,ze baby ako katulkaaa,, danulka3, ci liba78 maju s nocnym vstavanim tiez super skusenost ako ja. 🙂 Mne celkom pekne spinka aspon cez den.
@danulka3 my spinkame rano hodku (napr.od 8, do 9), potom asi dve hodky medzi 11-13 a potom este dalsiu hodku a pol okolo 15-16h. Prave o chvilku s nim idem von a to uz spal hodinu rano, potom si dal dalsiu hodku nez prisiel moj otec a s nim spal v kociku dalsiu hodku a pol a ked ho doniesol domov, tak mi ostal zalomeny v kociku este dalsiu trisvtrte hodku. ale dnes je nejaky unaveny. Potom mi tak vrieskal pri papani prikrmu, ze som nechapala - inokedy sa tesil.
Baby - vy mate ockovanie proti rotavirusom??? Mne o tom dokina ani nepovedala, ale ma to kamoska, tak teraz neviem ci je lepsie to mat, ci kaslat na to. Farmaceuticky priemysel dnes vyraba kadeco a neznamena to, ze to musim hned mojmu drobcovi prasknut, ale zase ak to ma pomoct....

veve10
27. jan 2011

@niky13 a k tomu, ze sa bojis, ze ti bude kvoli flasi odmietat prso: ja malemu davam flasu iba obcas, ked som uz v noci zufala. Asi raz - dvakrat za tyzden. Dajme tomu, ze mi vydrzi spat potom asi o hodku-dve dlhsie (co je vlastne tiez super vyhra🙂 Mna dokina ubezpecila, ze ak by som mu davala aj kazdy den vzdy len vecer (resp.raz za den), tak mi nebude odmietat prso. Ja to tak casto ale tiez nechcem riskovat. V Mama a ja totiz pisali, ze nemusi hned zacat odmietat, ale moze zacat pouzivat inu techniku satia a tym sa vraj znizi produkcia mlieka v prsiach. Ta moja produkcia je uz aj tak dooost biedna, takze radsej davam flasu len sem tam. Vcera som si objednala More milk od Motherlove - vela bab hovori, ze to dobre funguje, tak som zvedava. Za tu cenu (60tbl. za 20€) snad bude. 🙂

evanns
27. jan 2011

@memory97 oki dik...zozeniem si ten cebion c 😉
@katulkaaaaaa jeeeemine ten je krasny 😲 achuti mu zirafka hej 😀
@akika722 krasny je Samko a pekne si ho ostrihala 😝 piskotky mu chutia?

evanns
27. jan 2011

@eis4 aj nasa uz prisla na to ze sa daju stiahnut a uz ich zuzle 😀
@liba78 dakujem moja...je to smejo...nasa jedina radost teraz 😉

danulienka35
27. jan 2011

@akika722 ahooooooooooj moja konecne si tu 😉 ako?malicky su krasny aky je podareny bez jeho hara 😀
@evanns mala je tiez riadna buchticka krasna je 😉

kvietok121
27. jan 2011

@danulka3 ja som ta pozerala podla foto ale nespoznala, co si ma nepotiahla???

akika722
27. jan 2011

@evanns chutila 😅 ale moc s nej naspapal... 😀
@danulienka35 ahoooooj dik moja,už rastie noveee 😀

danulienka35
27. jan 2011

@akika722 hej? no super ako sa mas moja , mi mame 3 zubky dole 😀 dnes jak plakala som jej videla ja ze rychlo podte sem utekaly co sa stalo a ono nic len zubok dalsi mame

akika722
27. jan 2011

@danulienka35 😲 😲 😲 😲 už 3???jéééj..mojmu asi idu 2 naraz..uvidime rano,ale ufnukany je až až

danulienka35
27. jan 2011

@akika722 nam tiez vysli dva naraz

akika722
27. jan 2011

@danulienka35 no som zvedava 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre