♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
28. jan 2011

@alure mi chodime 2 krat denne von musim inak ma nervy riadne ako ked ma hlad 😀

niky13
28. jan 2011

@alure pochopila som, do 10 kg rozumiem, ja som myslela, ze 2rocne dieta tam mam strkat proti smeru jazdy. 😅
moja dcera tiez sedi stale v komplet sedacke. A maly vo vajicku, alebo v hlbokej vanicke ked spi - nasa ma popruhy vo vnutri na zapnutie dietata a specialne popruhy na upevnenie vanicky k pasom v aute.

danulienka35
28. jan 2011

@kvietok121 co si nevies ani predstavit?

danulka3
28. jan 2011

@akika722 Už som tu ,kupkali sme a uspávali.Tie modré golfáče sú krásne,aj ja asi také kúpim,i keď som začala rozmýšľať nad tými rúčkami,či spolu,či osobitne,mne sa páčia tie zvlášť.A pre Paťka určite ešte sedačka,na podsedák je ešte malinký.

alure
28. jan 2011

@danulienka35 no ale keď bude teplučko bude to radosť chodiť von 😉 apropo krásne modelky máš doma a sú celé po tebe aspoň podľa fotiek súdim 🙂
@niky13 máš chicco trio tour? Aspoň tam bola taká vanička s tým popruhom a adaptérmi 😉

niky13
28. jan 2011

@alure bebe confort 3 kombinacia

akika722
28. jan 2011

@danulka3 teraz pišem s mm na pokeci tak hovori že jednoznačne sedačka 😀 velka 😀

danulka3
28. jan 2011

@niky13 Krásna farba kočíka a malý aký je chutnučký 😉

kvietok121
28. jan 2011

@danulienka35 ako to odoberiem

niky13
28. jan 2011

@danulka3 dakujem, ale uz podrastol. Novsiu fotku kocika nemam. 🙂

danulienka35
28. jan 2011

@alure jej dakujem mojko su kocenky veru hej tesim sa na teba chalanov 😉
@kvietok121 kup v lekarni sacik na moc prilepsi a on sa vycurka mojko a pak to prelejes nic viac

danulka3
28. jan 2011

@kvietok121 My sme tam boli autom,ja v strese,lebo autom nerada chodím,malý mi v aute zaspal,som ho zobudila,začal plakať,chvíľku trvalo,kým som ho ukľudnila,no des,proste som si povedala,že takéto stresy zažívať nebudem.Bola som sklamaná,chcela som tam chodiť,tešila som sa,že sa budem stretávať s inými maminkami,ale Kubko mal na to iný názor 😠 Uvidíme na jar.

hajatanufus
28. jan 2011

@danulienka35 ahoj som rada ze po tych trampotach mate moc v poriadku a ta vaha super vsak ona to vyskace a vybeha vied ostatne dcery mas modelky tak isto nebude ani ona tucna 😀

danulka3
28. jan 2011

@danulienka35 Ja som to ani neprelievala,ako som mu to odlepila,som to riadne stiahla leukoplasom a tak zaniesla k dr.

kvietok121
28. jan 2011

@danulienka35 mne dala dr taky sacok ze mam dat na pipika, ale ako ste to dali na pipinku to nechapem
@danulka3 to urcite, my ideme z domu, on haja v kociku akurat sa pred budovou zobudi . trva nam to tak pol hodinku on tak spinka vyhra sa a o pol dvanastej je uz mrzuty a tak znova idme domov predrieme a potom doma okolo jednej zaspinka, dnes spal celu cestu domov a este aj ked osm prelozila tak buval az do stvrtej chodili sme kukat ze co tak dlho spinka

danulienka35
28. jan 2011

@danulka3 no vidis to ma nenapadlo suer vediet diky

danulka3
28. jan 2011

@kvietok121 Pre dievčatká sú asi iné sáčky,nie?maminky,čo máte dievčatá

akika722
28. jan 2011

@danulka3 ano su 2druhy sačkov..chlapci-mala dierka vsunieš pipik a pre dievčatka je to velky otvor a okolo je take mäkke

baby už pozeram sedačky 😀

danulka3
28. jan 2011

Tak pokukaj a keď nájdeš nejakú suprovú,tak daj link,aj my potrebujeme,ale ja to nechávam na mm 😀

danulka3
28. jan 2011

@akika722 Až teraz mi došlo,ty pozeráš asi pre Paťka 😉

akika722
28. jan 2011

@danulka3 hej pre Paťka,,totu čo mame je 0-18 tekže bude pre samka

danulka3
28. jan 2011

Baby pomoooc,ja som zasa dnes zhrešila,rozmrazovali sme mraziak a mm z neho vytiahol kusisko torty zo svokrovej 60-ky,neodolala som ☹

danulka3
28. jan 2011

Idem prečítať MAMA A JA,dnes mi prišiel,tak zajtra paaaaaaa

akika722
28. jan 2011

baby Semi spi od 18tej 😲 😲 😲 to už ma noc?a ked budem mať ja noc on čo bude robiť? 😲 😲 😲

niky13
28. jan 2011

idem si dat sprchu a snad spat, zajtra ma dcera zase korculovanie tak rano vstavame ☹
Dobru, nikym nerusenu noc vsetkym. 😀 😀 😀

danulienka35
28. jan 2011

@kvietok121 odlepila som ten papierik a nalepila na pipku 😀

memory97
28. jan 2011

@zlata2 nie je zac🙂

@danulienka35 aj my uz spinkame. Som si chcela ist lahnut, ale zle som zapla pracku, tak musim pockat kym doperie 😀

@akika722 teraz mali v tescu akciu na tie obycajne sportove kociare, kolieska a kus latky🙂

danulienka35
28. jan 2011

@memory97 mi sa snazime zaspat je v postielke a neco kecka prdelka mala

akika722
28. jan 2011

@memory97 ale to su tie obyčajne že?by som vyzerala asi komicky pri mojej vyške..niečo take chcem...no..presnejšie ten modry 😀

memory97
28. jan 2011

@ellisabet ahoj, po ockovani sa to upravi,ak spinkal dobre predtym, tak sa k tomu vrati, ale chvilku to potrva🙂

@alure jejda, uz som vravela mm, ten je velky ferarista🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre