♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
30. jan 2011

a lutujem kym bola mala ze som toto nemala 😀

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://media...

hajatanufus
30. jan 2011

@danulienka35 to mas dobre zariadene aspon mas uz vecer volno 😀 nas tato uz isiel do prace klasika rachel je v postielke ale spinkat sa este nechysta a lucinka tu sedi so mnou a papa pomaranc s mandarinkou jedine normalne jedlo dnesneho dna lebo zase nic nepapala len po troske jogurt asi jej nechuti papat koli tej nadche alebo neviem lebo doteraz mi zjedla vzdy cely jogurt a este ju caka mliecko ale neviem ci jej ho vobec dam po pomarancoch aby ju nebolelo brusko asi jej ho spravim rano nastastie som ho este neurobila len naliala do flasky prevarenu vodu aby prechladla 🙂

hajatanufus
30. jan 2011

@evanns ja som staromodna mne sa to nepaci ale ta kolobezka je dobra 😀 😀 😀 😀

evanns
30. jan 2011

@hajatanufus ne? ja by som chcela aj staromodny aj taky futuro 😉

eis4
30. jan 2011

@akika722 šikovného synčeka máš 🙂 buduca nevesta bude šťastná žena 😀 😀 😀
@danulka3 gratulujem k 5 mesiačikom chrustikovy 🙂 .aj ja som stále doma aj ked idem von s malou aj to len s mm kedže neznesiem sama kočík ☹ ale zajtra vyskušam buginu lebo idem k dr.a mm ide na služobku. ☹ som zvedavá ako ju znesiem 😒 zo 4poschodia 🙄

eis4
30. jan 2011

dobru nocku 🙂 🙂

akika722
30. jan 2011

@evanns daj ešte raz prvy link
@eis4 som zvedava ako dlho mu to vydrží 😀

hajatanufus
30. jan 2011

@evanns eee ale to je len moj nazor ja preferujem klasicke hlboke kociky ako boli kedysi to boli aj kvalitne aj spratne a zaroven velke dieta tam mohlo byt v pohode aj do roka v lahu aj vo fusaku a zmestilo sa a kontrukcia este posluzila detom ako kara 🙂 🙂 🙂

hajatanufus
30. jan 2011

@akika722 ak ti nejde ten link tak si to skopiruj do prik riadku aj ja som to tak urobila lebo tam nie su medzery za predch textom preto to nejde

evanns
30. jan 2011

@hajatanufus ja hlboky mam perfektny som spokojna...dlhy a aj polohovatelny takze ked uz aj teraz Natasha nechce spat tak ju dvihnem a kukaaaaaa 😉

hajatanufus
30. jan 2011

@evanns aj ja mam taky u nasich na sk tu mam tandem ale zadna cast sa dat az do lahu takze sluzi ako hlboky na sa este nevie sediet sa zosmykuje tak ju nedavam ale teraz ani moc vonku nechodime len ked ideme nieco vybavovat lebo sme nachladene ale zajtra ak nebude prsat tak pojdeme asi na prechadzku

hajatanufus
30. jan 2011

@evanns a tiez sa obzeram po nejakom solo kociku sportovom lebo s tandemom sa mi uz nechce chodit

hajatanufus
30. jan 2011

dobre babenky pojdem pomaly aj ja do hajan idem dat do poriaku lucinku dobru nocku a sladucke snickya drobcekom posielame pusinky

danulienka35
30. jan 2011

@hajatanufus neboj nauci se papat aspon vitaminky ted spapala 😉

seagull2404
30. jan 2011

my este nespime ☹ ☹ len sa nam cka a cka, ja umrem, nevladzem uz, 😒 no nic, docitam vas zajtra, idem ju uspat nasilim 😀

memory97
30. jan 2011

@danulka3 blahozelam k 5 mesiacikom🙂

memory97
30. jan 2011

@evanns tak takuto buginku mat a myslim, ze maly by uz v kociari nesedel ani zanic na svete 😉 ked vidi vsetko okolo seba, ani spinkat sa mu nechce 😀

dobru nocku🙂

jankasramka
31. jan 2011

@eis4 fakt neskutocna podoba-ked ju vidim vedla tvojho mm -to je ako verna kopia:D
@akika722 hej mame steniatka-teraz uz len 6 z 10 ale dufam ze zatra mi zostanu najviac 2. uf dufam ze sa rychlo predaju, dnes sa pralo jedno ale celkom dobre tak sa tesim...

@akika722
@danulka3 baby ja vas strasne moc chapem ze ako sa citite ked ste same doma zavrete a nikam sa neda. ja som bola takkto odkedy sa mateo narodil a riadne mi z toho zacalo hrabkat...treba fakt vypadnut a s niekym dospelym sa porozpravat len tak. teraz ked je tu moja mamina tak stale beham po vonku kedy sa len da. konecne sa davam ako tak dokopy.
baby vydrzte zachvilku bude krasna jar, vsetko zacne kvitnut a zacnete chodit na dlhe vychadzky...joj, jar je krasna.podla mna aj ta zima za to stoji 😉

jankasramka
31. jan 2011

baby este par fotiek z dnesneho dna. mateo si dnes so mnou zajazdil a ked som ho davala dole z konika spustil taky rev ze sme nechapali:D

katulkaaaaaa
31. jan 2011

@jankasramka AHOJ KRASNY STE,MATEO BUDE MILOVAT ZVIERATKA ROVNAKO AKO TI 🙂

memory97
31. jan 2011

Dobre ranko

@jankasramka aky je zlatucky🙂 Sa mu ani necudujem, ved sa mu tam krasne hopsalo 😉

U nas dnes, ze -12 stupnov, brrrrr, takze dnes nevystrcime vonku ani nos
😀 😀 😝

katulkaaaaaa
31. jan 2011

@memory97 ahoj aka bola noc?ja som na teplomer nepozerala ale ked som otvarala postarke riadna zima bola,neviem ako maleho oducit v noci stale kojit ☹ zase 6krat,ale ked on si len cucne tak minutu dve a spi dalej...a ked chcem dat cumel zacne vrestat 😝

kvietok121
31. jan 2011

@jankasramka nadhera mamina musis byt na tie fotky hrdaaaaaaaa, no ved ste uzasni
@katulkaaaaaa aj my sme tak na tom cucnut a zase spinkat ☹

katulkaaaaaa
31. jan 2011

@kvietok121 aj ti tak casto v noci?ja to nechapem,predtym spaval krasne...okolo 1 potom o 4 a o 7 sme stavali...posledny mesiac je v kuse hore,cez den spi dobre ale noc katastrooofa ☹ 6krat sme hore minimalne...keby na mne aspon bolo vidiet ze stale stavam...myslim ze by som schudla ale nic ani deko neslo dolu

majka35
31. jan 2011

dobré ránko 🙂
@jankasramka veľmi krásne fotky, nádherné

baby, ja vôbec nestíham mk, ja zisťujem, že sa zastavím okolo 20.00 a o som taká unavená, že hodinku sedím a sedím a nakoniec sa aj tak poberám do postele ... v sobotu mám skúšku z matematiky, nenormálne dačo ... a smutné je, že ja vám tu ani trošku nechýbam ... fńuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka35
31. jan 2011

@katulkaaaaaa ja som pribrala a už sa na seba ani pozrieť nemôžem, pretože som nahnevaná sama na seba, aká som nenažratá

katulkaaaaaa
31. jan 2011

@majka35 jasne ze chybas 😉 ja som tu cez vikend spravila len kuk,maly si uz vyzaduje ovela viac pozornosti ako predtym,obdivujem ta ze si sa dala na skolu fakt 🙂

alure
31. jan 2011

Dobré ráno babulky
tak čo ako dnes to váženie? 😉 Ja som včera poobede podľahla pokušeniu ako takému a upiekla som koláčik http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=27378
a samozrejme musela postáť v chladničke ,tak som si kúsok dala večer k filmu 😀
@kvietok121 , @katulkaaaaaa my máme takéto noci už dosť dlho.Tiež nechápem čo sa stalo,predtým to bolo ako u teba Katulka a teraz vstávame aj 5-6 x za noc 😒
@memory97 joj tá zima je hrozná..ja už chcem aspoň jar a potom keď prihodí fotečky @jankasramka tak to slniečko ktoré z nich sála a tá krása naôkol je úplne fantastické .Veľmi vám to sekne a Mateo je spokojnučký ..ako som aj písala na fb,pohľad z konského chrbta si zamiloval už teraz 😉

seagull2404
31. jan 2011

@jankasramka jeeeej, to je ake super, aj my uz musime niekam zacat chodit, chceli sme cez vikend na Chleb, ale bola strasna kosa aj cez den, tak pre istotu... ale ake teplo mate 🙂 zavidime
@majka35 ja mam uplne rovnaky pocit, Tamarka je taka umrmcana, ked sa jej nevenujem a zubky nam nejdu, tak sa tesim, ake to bude potom... chybas urcite, ale ja nechapem, ze este sa ucit, kolko sil ma stalo vsetko ozehlit @memory97 nechodite von, ked je tak zima? my nielen sem-tam musime, ale mi pride, ze v tom fusaku zabalena to asi ani neciti, lebo je vzdy teplucka, ked prideme domov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre