♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
8. feb 2011

@jankasramka noo tak to dúfam že Denis nebude ako Oliver,stačí jedno také dieťa 😉 ale napríklad Oliver v útlom detskom veku oproti iným bol oveľa oveľa pomalší,myslím si že každé dieťa sa vyvíja iným tempom a potom príde obdobie keď sa všetko vyrovná a budú na tom prevažne rovnako 😀
@kahlan1 ano je to normálne dieťa sa začína báť cudzích alebo tých čo dlhšie nevidia 🙂 Ja som zvedavá ako Denis teraz po dlhej dobe zareaguje na svokru 😀 😀 😀 zatiaľ sa síce na každého smeje,či už v čakárni u dr.,či už sa nám niekto prihovorí v šatni v škole...je to také smejulko 😉 ale ešte nie sme v tom "kritickom veku"

danulienka35
8. feb 2011

pekny podvecer bambulky prajem dociatm vas neskor ako sa mate?

danulienka35
8. feb 2011

@alure ano cipok som dala a bola kludnejsia a pak vecer som jej dala mojko

alure
8. feb 2011

@danulienka35 uvidím ako to zajtra zvládneme my 😒 no ja som mala uponáhľaný deň,mm je mimo ale za chvílku by mal dojsť domov. Aj dnes bolo krásne slnečno ale užila som si to prevažne v aute 😒

danulienka35
8. feb 2011

@alure mi ideme vo stvrtok

liba78
8. feb 2011

@akika722 krásny Semi v kočíku 😉
@vladka84 ja viem, že teraz sa už taký názor nenosí. Ale keď do mlieka prejdú vitamíny zo stravy ako píšeš, tak musí niečo aj z toho ostatného. A keby mohli Somálčanky kojiť z ničoho, tak by určite neboli ich miminá hladné.
ale keďže Simonko nepribral za 2 mesiace a
@katulkaaaaaa má diétu len týždeň, tak asi je pravda niekde inde. Mýliť sa môže každý....

Ja som riešila teraz iný problém. Dnes je Jurko strašne nepokojný a kojila som ho a on začal vracať. Tak hodil 3 riadne tyčky. CHúďa malé, mal to všade aj v očkách. Ja som bola komplet celá ovracaná. Musela som ho okúpať a aj seba prezliecť. A nechápem prečo. 😢 😢 Už sa vám to stalo ?

memory97
8. feb 2011

@ladywitch26 chudacik☹ nieco sa mi mari, ze mi nieco spominali,ze asi v brusku mal na tu stranu hlavicku castejsie. Hlavne nech bude drobcek v poriadku 😉

liba78
8. feb 2011

@memory97 hod mi info, ak bude malý ok do rána, prídem. 😉

lucia20
8. feb 2011

ahoj babulky, dosla som vas trosku pozriet. ako sa mate? co deticky? rastu?

memory97
8. feb 2011

@seagull2404 ta je nadherna, no krasne fotky, len ty pod pekne na stretko, kto bude fotit babatka 😉

@vladka84 takze potvrdene 2+1 a postielku nam netreba, budeme pri mamke🙂

@kahlan1 aj nas maly,nesmie ist vysavac, fen, voda nesmie rychlo tiect a kopa dalsich veci. Spusti hystericky plac a neda sa utisit☹ neviem, co sa deje, ale asi dalsia etapa vyvoja.-(

@vladka84 neboj, oslavime to spolocne, ja mam zaciatok juna a nieco donesieme aj z domu🙂 ale to asi potajme🙂

memory97
8. feb 2011

@liba78 vies co, nam sa to stalo, ked bol malinky a kojila som ho. Potom som zistila, ze sa prepapaval, tak neviem co moze byt pricina u vas. Nejdu mu zubky alebo ci nemal preplnene brusko?☹

memory97
8. feb 2011

@lucia20 ahoj, no konecne sa ukazes. Rastieme, priberame a malinka ako, ako sa jej dari?

lucia20
8. feb 2011

@memory97 ahoj zlatko. no to vies. ja ked sem vacsinou pridem, tak uz tu nikto neni. ☹ cez den moc zapinat pc nechcem, lebo viem, ze potom sa neviem odlepit a robota stoji. :D
malinka je sikovna, usmiate babatko. uz je z nej taka moja mala gulicka. perfektne jej smakuju prikrmy a je to cim dalej tym viac mamin privesok. hocico nech sa deje, len nech je pri mne mamina. ´:D prerabame kuchynu, takze aj preto je menej casu.

pripajam foto, asi dva tyzdne dozadu. :D moja mala gulicka. na to aka bola chuducka si myslim, ze je to uz lepsie. :D

memory97
8. feb 2011

@liba78 uz to mas v IP🙂

memory97
8. feb 2011

@lucia20 aka je chutnucka🙂 moja krasna🙂 ti verim, s prerabkou je toho teda dost roboty☹ bavili sme sa o stretku, pridas sa?

liba78
8. feb 2011

@lucia20 ahoj luci .... krásna je Tatianka.

@memory97 nechápem sama čo sa mu stalo. Teraz mi spí na rukách sa ho normálne bojím nakŕmiť 😢
@seagull2404 krásne fotíš, a malá modelka úžasne pózuje.

liba78
8. feb 2011

@memory97 díky moja

memory97
8. feb 2011

@liba78 ja by som ho nechala chvilku tak bez papania, aj maly ked mi vracia, tak ho necham tak asi hodinku a potom dat opat papat. Mozno mu nieco nesadlo na brusko.

lucia20
8. feb 2011

@memory97 jasne, ze sa pridam, len treba povedat, kedy a kam. :D a uz aj balim kufre, :D moooooc by som vas chcela vidiet.

@liba78 dakujem... co sa deje s malinkym?

memory97
8. feb 2011

@lucia20 Luci, malinka je v poriadku po tej operacii?

jankasramka
8. feb 2011

@liba78 nam sa to sice nestalo ale myslim ze ktosi tu pisal ze len tak zrazu zacalo bejby grcat. nepametam si kto to bol 😕

@lucia20 jejda, krasna je 😉 ako pozeram tak funkcnost ritky je na 100% ked si tak sedka 😝

memory97
8. feb 2011

@lucia20 zatial je to jun, tusim termin bol navrhnuty 17.6.-19.6. a podla ucasti http://www.penzionfantazia.sk/index.php/relax.html alebo http://www.hotelrohozna.sk/index.php/fotogaleri...
Vladka robi predbezne kolko nas pojde, aby vedela zarezervovat bud penzion alebo hotel. 😉

lucia20
8. feb 2011

@memory97 dakujem za opytanie. malinka je viacmenej v poriadku. ritka je peknucka zahojene. akurat je na dotyk neprijemna ta odstrihnuta kostrc....bo je take ble. ale v pohode. dlhe vysetrenia u kvanta lekarov ale inak super. je to velmi statocne dievcatko. aj na nozky sa zacina stavat, takze hadam aj tam to bude ok.

memory97
8. feb 2011

@lucia20 ozvi sa @vladka84, ak sa pridate🙂

lucia20
8. feb 2011

@jankasramka janka, ritulka je funkcna, da sa na nej sediet. :D casom sa to hadam uplne zrovna.

@memory97 idem kuknut tie linky a napisem.

memory97
8. feb 2011

@lucia20 moja zlatunka, hrdinka mala. Som rada, ze sa jej dari a ze je v poriadku. Tak to je sikulka, my este ani nesedime, lenivy sme prevracat sa, i ked sa uz jeden cas pekne pretacal🙂 Urcite je to dost narocne, tie kontroly u lekarov, ale hlavne, ze je v poriadku bambulka🙂

jankasramka
8. feb 2011

baby ja som si vsimla ze mateo ma take vypukle brusko na jednej strane- na pravej.
neviem ako by som to opisala ale vyzera ako keby mal taky valcek pod rebrami. je to vidno hlavne ked sa natahuje. chceme ist s tym dr. ci to nebodaj nie je hernia ale som sa vas chcela najprv spytat ci s tym nemate skusenost.......

danulienka35
8. feb 2011

@lucia20 jej aka krasnucka princeza a ten jazyk nema chybu ved je baculinka 😉

lucia20
8. feb 2011

@jankasramka zlatko moje deti ato maju vsetky. hlavne tie starsie. v muzovej rodine maju take, ony to volaju, otocene rebrom. aj svagor to ma a aj baby, aj svokra. len muz nie. :D akoby mali to posledne rebro zdvojene, vystupene von.

@danulienka35 to som robievala aj ja. :D luftuje sa. :D

@memory97 ona sama este nesedi. takto ked ju opreme tak ano. alebo ked sedi na mne, tka ju staci podopierat len jednym prstom a sedi, ale ona sa prevazne hodi dopredu, takze radsej ju nechavam lezat. lebo to su samovrazebne skoky. :D mne sa toci z bruska ako vrtula. :D

seagull2404
8. feb 2011

@liba78 dakujem, ale pre jeden dobry zaber, 10 pokazenych 🙂 co sa tak myka a vsetko do pusinky pcha 😉
@memory97 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre