♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. feb 2011

@lussitka ja manducu prave predavam,nechce mi v nej byť ☹
@danulienka35 prečo? 😕

lussitka
12. feb 2011

moj jakubko je taky, ze kde ma das tam som....vcera som sa napriklad doma nudila lebo prsalo vonku...dala som si manducu a cvicila som s nim latino aerobic pred telkou....a vies ako rychlo zaspal? 😀 tak ma napadlo ci by nevydrzal aj na normalnom cviceni medzi ludmi....ja som predtym cvicila 5x tyzdenne a teraz mi to chyba...mozem chodit, len ked je nas tatinko doma a on robi vselijako, takze casto nemozem...ale keby som vedela, ze mozem chodit aj s nim.....hm..to by bolo super 😝

akika722
12. feb 2011

@lussitka mojmu je tiež jedno kde je,v manduce sa mu pačilo,no teraz ho tam dam..a plač...a ani ju moc nevyužijem už,lebo on nemusi byť na rukach,nevyžaduje to...

lussitka
12. feb 2011

my chodime casto na tury a uz na jar sa chystame chodit castejsie na vylety do prirody...vtedy sa manduca zide...nie vsade sa da ist kociarom....a aj do mesta mi je to pohodlne....doma si jakubko tiez nevyzaduje byt na rukach, to skor ja sa s nim chcem mojkat a mat ho na rukach 😝

niky13
12. feb 2011
akika722
12. feb 2011

kde ste? ☹

danulienka35
12. feb 2011

@niky13 jej moja ano to som hladala dakujem moc si zlata uz som aj objednala dakujem este raz,nasa noc dnes bola strasna mala sa zobudila o 2 a grcala hroza a rano zas ale uz je oki zubky uz nech su vonku cele ☹

liba78
12. feb 2011

Ahojte babulky 🙂 pozerala som aké krásne mimi máte doma. 🙂 🙂
@memory97 @mimisqva @evanns @mirmaj @saegull2404 @eis4 @kvietok121 @alure @niky13 @katulkaaaaaa @hajatanufus babulky ďakujeme za priania. (dúfam, že som na žiadnu nezabudla) konečne sme doma a už je všade kľud. Torta k 1/2 roku bola. Ale celá, lebo inak by bola moc vysoká 😝 . Keďže to bol môj výtvor bola taká všeliaká. 😔 (vôbec torty nepečiem) Ale jesť sa dala, ešte kúsok máme 😀 Uspím malého a hodím foto 😉

eis4
12. feb 2011

ahojte už dva dni vás nestíham čítať,ale fotečky som pozrela 😉som tu len na skok
@katulkaaaaaa @jankasramka @akika722 @evanns @danulienka35 krásne detičky máte baby a tučnučké 😀
@memory gratulujem k 7 mesiačikom 🙂 🙂
@evanns dnes som robila to kuriatko čo si sem minule dala link-bože moj to je strašná dobrota 🙂 😉 str.2070 😀

evanns
12. feb 2011

@eis4 dakujem, aj Nelka je prekrasna...darmo tie augustove deti sa vydarili : 😀 😀 😀

ooooooooo som rada ze chutili, nam velmi velmi chutil 😝

niky13
12. feb 2011

@danulienka35 Chudatko Chiara ani sa nevyspinka kvoli zubkom. A uz ich aspon vidno? Nam teraz spinkal pekne. Len 3x sa zobudil. Normalne som vyspata. 😉 Ale cez den to nie je lepsie. ☹ Ozaj kde mas foto? Pracujes na novom?

danulienka35
12. feb 2011

@eis4 jej aka je rozkosna a dakujeme vsetky su krasne nase slniecka 😉 ,nosi tie goralky aj v noci?
@niky13 hej spicky ma vonku len nie sa prerezat ja som spala 2 hodinky tuto noc

niky13
12. feb 2011

@danulienka35 bez spat moja, ved budes ako matoha ☹

danulienka35
12. feb 2011

@niky13 v pohode dala som 5 kav dnes aby som fungovala a som fit

niky13
12. feb 2011

@danulienka35 aj ja by som si dala, ale kvoli kojeniu pijem iba bezkofeinovu ☹ nepomaha ☹

akika722
12. feb 2011

@eis4 zlatičko male 😎
@danulienka35 juuuj moja ☹ ☹ ☹ prepač,dnes som fakt nemohla ☹

krpci krpaty spiaaaaaaa..teda,aj najstarší 😀 😀 😀

danulienka35
12. feb 2011

@niky13 ja pijem ricore ale dla som si 3 nescafe gold ☹
@akika722 to je v pohode aky su zlatucky velmi sa podobaju 😉

akika722
12. feb 2011

@danulienka35 fakt sa podobaju? 😲 hovoria že eéé..Pati tam vyzera ako keby mal vybite zubky 😅 zle som ho cvakla

moja a objednavala si ten nahrdelnik?či nepomože? ☹

danulienka35
12. feb 2011

co robia malej 😎

niky13
12. feb 2011

@akika722 vies ze vyzeras na fotke ako Pocahontas? A Patko ma co na nosteku?

danulienka35
12. feb 2011

@akika722 objednala som ho az 2 uvidim snad ano kaslem na peniaze len nech pomoze ☹ su krasnucky podarene fotky 😉

akika722
12. feb 2011

@niky13 jaa??????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pati-uraz v školke 😅

akika722
12. feb 2011

@danulienka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 podarena je

potom daj vedieť či to fakt pomaha 😉

niky13
12. feb 2011

@danulienka35 ide jej to, ale najlepsie ma vlasky 😀 Kedy bola u kadernika? 😀

memory97
12. feb 2011

@mirmaj tak to krasne prespinkala, dufam, ze i dnesna noc bude dobra🙂 My sme ju mali zlu☹ dufam, ze dnes bude lepsie🙂

liba78
12. feb 2011

Tak a som zas tu. Malý konečne spí. Ale zas vracal, museli sme prezliecť.

@danulienka35 chúďatko Chiara, myslíš že to všetko zo zubov ? Aj to vracanie ?
@eis4 krásne sliečko. Evanns má pravdu augustové sa nám vydarili 😀

@katulkaaaaaa @mirmaj sľúbené foto
ako sme piekli a čo s toho bolo 😨 🤐 😵
... na tej stierke mal šlahačku, som to ja matka 😝 ....

danulienka35
12. feb 2011

@akika722 urcite dam vediet ,robia snou tie babizne len zle ale jej sa to paci 😀
@niky13 u kadernika po kupani 😀 to je mm robi pankaca 😀

danulienka35
12. feb 2011

@liba78 jej ale to je chpaik velky a krasny ,a torticka ze mnam ,ano je to zo zubkov ked nam isly dole tiez grcala tak uz viem ☹

akika722
12. feb 2011

@liba78 jéééééééééééééj ste mu upiekli tortičkuuuuuuuuuu..kraaaaasna 😎 ale šlahačka mu chutí,musíš uznať 😀

memory97
12. feb 2011

@danulienka35
@katulkaaaaaa
@evanns zlatucke drobatka🙂 ale vam vyrastli🙂

@lussitka ja to tu moc nepoznam v okoli, nie som rodena trencanka🙂 my skor do mesta a naspat 😉 😀 niekedy mi to tu mozes poukazovat 😀 😉

danulienka35
12. feb 2011

@memory97 dakujeme mojako daj aj ty milacika sem Davidecka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre