♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
18. feb 2011

baby ktore davate jogurty to ake ich davate?

danulienka35
18. feb 2011

@evanns ja davam pribinacik vanilkovy a humana jogurtiky

katkavv
18. feb 2011

@evanns
ja kupujem humana 6+ alebo nestle 6+ od (siesteho mesiaca)

danulienka35
18. feb 2011

@katkavv aj nestle na jogurtiky?

katkavv
18. feb 2011

@danulienka35
ano, ale su dost drahe, 4 x 100 g stoja cca 3,50 €, humana tusim cca 2,- €
http://www.mojalekaren.sk/nestle-des-jogurt-s-h...

danulienka35
18. feb 2011

@katkavv to mi nevadi pojdem zajtra kuk lekaren 😀 dakujem moja u nas humana stoji v Dm 2,49

katkavv
18. feb 2011

@danulienka35
http://www.docsimon.sk/tovar/humana-fruchtiny-d...
tieto som cez tyzden nakupila cez internet 🙂 su za lepsiu cenu ako u nas, aj tie kase som pokupila ....
http://www.docsimon.sk/tovar/humana-kasa-obilno...
je ich tam kopec druhov .... pokukajte 🙂

katkavv
18. feb 2011

@danulienka35
u vas v pk som ich kupila v hypernove 🙂

danulienka35
18. feb 2011

@katkavv kasicky vobec ziadne nechce minule som varila krupicku holkam a ta jej chutila

alure
18. feb 2011

Ahojte tak sme doma,už som stihla rýchlo okúpať,nakŕmiť a uložiť Denisa.
Tak psychologička bola strašne milá,najprv kecala s nami potom s Olim,s tým že záverečnú správu vie dať tak po 2-3 sedeniach,ale hneď nám povedala aby sme ho nedávali na kolektívny šport nakoľko je taký aký je a individualista nie je vec ktorú si len tak pedagog zmyslí že prerobí. Nech sa venuje tomu čo ho baví a len tak bude dosahovať výsledky lebo by ho to mohlo úplne zlomiť. Ale podotkla že to že mi sme prišli je fajn ale v prvom rade treba pracovať s kolektívom ako takým,nájsť agresora (agresorov) a s tými pracovať. To že sa Oliver vyrozpráva a je celkovo teraz po týždni doma kľudný len svedčí o tom že v škole sa deje niečo čo nie je v poriadku a ani čisto chlapčenský kolektív čo sú v triede nie je prospešný pre ich vývoj....som zvedavá ako budeme postupovať,samozrejme budem tlačiť školu do toho že aj náš psychológ príde do školy a bude nestranne pozorovať dianie v triede.

Ako ste sa mali celý deň?
@danulienka35 ako malinká?

alure
18. feb 2011

@evanns waw malá je krásna 🙂 úžasný smejko 🙂 mne sa Denisa máločo podarí zachytiť smiaceho akonáhle zbadá foťák tak hrá dúležitého 🙂 Ale ráno som ich fotila s Olim.

danulienka35
18. feb 2011

@alure ajoj moja no mame koralky na krcku a sme kludne a co vi? citala som co si pisala najprv by mali riesit vazne kolektiv nektore deti vedia byt velmi zle a radi ublizuju inym moc drzim palecky 😉

danulienka35
18. feb 2011

@alure aky su krasnucky chalani cmucik im posielame 😉

kahlan1
18. feb 2011

@evanns nádherná je a už vyzerá taká veľká 🙂

kahlan1
18. feb 2011

@alure zlatučky su obaja 🙂

kahlan1
18. feb 2011

@danulienka35 davas klasicky pribinacik? to uz mozu?

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@katkavv kati prosim ta kolko ta vyslo postovne?u nas v obchode taketo ani nemaju by som tiez objednala cez net
maly zase nakadil...to bude uzastna noc,uz teraz spi ale sa budi

danulienka35
18. feb 2011

@kahlan1 ano davam davala som aj holkam a su tu 😀 ci mozem lebo nie nepytam sa viem co mozem a co nie mojko

seagull2404
18. feb 2011

@evanns jeeeej, ja tak tuzim po takych ciapockach 😉 ale ja som na toto lava, keby tak vysivat...

katulkaaaaaa
18. feb 2011

blbne mi konik :/

alure
18. feb 2011

@danulienka35 ďakujem moja,a to ti došli tie korálky za jeden deň? Budem musieť objednať aj ja..no som zvedavá čo na to povedia v škole,ale bolo by fajn ak by sa to riešilo globálne...
@kahlan1 ďakujem 🙂

seagull2404
18. feb 2011

@alure som velmi rada, ze ti potvrdili, skola ma nastroje, ako to vyriesit, ma interneho psychologa, ktory agresora isto jade a kedze urcite stresuje aj ine deti, tak to napovrch vyplava a tiez moze premiesat triedy, aj na to je psychologicky nastroj, mas skveleho syna (oboch 😉 ), je uzasna osobnost 😉 len ho treba naucit, ze nie kazdy sa s tym zmieri 😝
@danulienka35 ma, a su strasne dobre, ja sama by som si dala, len skoda, ze su drahsie 😉

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@alure tesim sa ze stretko dopadlo ok,uzi si vikend s rodinkou,pondelok vazime 😉 ja som nafuknuta a nejem...nechapem co sa deje...a ten zapal ach jo ked sa dari tak vsetko naraz ☹
@akika722 kde si?

danulienka35
18. feb 2011

@alure vies co mojko bola taka zlata ze mi ich dnes osobne doviezla az domov sme sa dohodli co by som dala za postovne tak jej dam na benzin a som rada ze sme sa pekne dohodli 😉 jasne riesit to musia predovsetkym oni mojko
@seagull2404 su drahsie ale chutne

memory97
18. feb 2011

@seagull2404 mozno by bol este aj rad 😉

@evanns jej to su nadherne capice. Ja zas na to nemam trpezlivost. Mne sa velmi pacili capice, co uplietla pre nemocnicu jedna pani. Boli v nich nadherni🙂

@katkavv ked nechce tak nechce, musite najst iny sposob 😉 hlavne, ze jogurtiky papa a o chvilku bude aj mliecne ryze a to bude mat ako nahradu za mliecko🙂 aktiviu obycajnu nesladenu si mu neskusala dat?

alure
18. feb 2011

@seagull2404 moja ďakujem za krásne slová 🙂 no len jeden problém je ten že oni sú z každého ročníka len jedna trieda,takže nie je možnosť miešania ....majú interného psychologa, dokonca po našej návšteve v škole vraj tento týždeň sedela psychologička na vyučovaní.A dnes mi jedneho spolužiaka mamina vravela že sa to tam dosť vyvrbilo tento týždeň a jej syn čo je totaln kľudas sa zamiešal a dostal do bitky...tak neviem či si dáme aj mimoriadne rodičovské a ak sa viacerí spojíme budeme trvať na vylúčení žiaka ak neprejde nápravou.Oli chodí do súkromnej školy,takže si asi rozmyslia keď sa im rozhodnú viacerí na margo jedného odísť..to sú peniažky o ktoré by prišli....
A Oliverko je fakt skvelý a úžasný chlapec,citlivý a empatický....aj keď má aj svoje muchy ale kto nie 😉

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@evanns ake ste uz velke 😉 tie capky su uzastne ja som capkoholik

akika722
18. feb 2011

@katulkaaaaaa o chvilku pridem a dočitam vas,balila som,varila mm na dennu zajtrajšiu,kupala sa a ešte povešam vyprate šaty 😉

alure
18. feb 2011

@katulkaaaaaa nafúknuť ťa mohlo aj to kvantum zeleniny....skús jeden deň nemyslieť na diétu a dopriať si aj iné veci,ktoré majú dobrý vplyv na trávenie ako také...jasné v pondelok sa vážime,ja až v utorok.Domov prídeme v pondelok večer to už nestihnem...ďakujem som rada aj ja...
@danulienka35 tak to je zlatá že ti ich priniesla..a už to aj účinkuje to je skvelé 🙂 cmuk drobátku posielam 😉

katulkaaaaaa
18. feb 2011

@alure no moja ani mne ta zelenina nejde dole krkom...fakt:(dnes som si dala normalne ryzu a meso,a teraz vecer kustik cokolady...keby aspon v obchodoch mali peknu zeleninu ale ten grc co som tam dnes videla aj ma chut presla...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre