♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

barinkova
1. mar 2011

ahojte kocky kedy tu bola memory naposledy?by som s nou potrebovala hovorit 🙂

lussitka
1. mar 2011

jaj...som zabudla napísať...my ešte chvalabohu papáme maminkine.... 😵
ale možno dnes uvarím mrkvu a skúsim mu ju dať a uvidím čo to spraví....

seagull2404
1. mar 2011

@lussitka my sme na UM, takze prikrmujeme uz dlho, ale ak sa natahuje, tak preco neskusit 🙂 ved ono to potrva, kym mu to naozaj zachuti

lussitka
1. mar 2011

@seagull2404 tak mi to dnes teda vyskúšame 😝

alure
1. mar 2011

Ahojte babulky
od piatka nemám net ☹ dnes alebo zajtra to príde omrknúť technik...tak som zbehla ku kámoške nech sa aspoň pozriem čo a ako.
V sobotu ráno sme išli na rodinný výlet do Patiniec tak som si trošku oddýchla .
@katkavv ahoj moja,Kajkovi prajem nech sa zúbky rýchlo prerežú a nenesie to zo sebou žiadne problémy. Judita pôjde s nami,Peťo jej to obvolal 😉 mne to mm uhradí tento týždeň,papier od dr. budem mať zajtra.Nechcela som medzi choré deti a zajtra sú poradne tak tam nabehnem pred poradňami a vypýtam si potvrdenie.Moc sa teším 😀 😀 😀
V nedeľu mal Denis pol roka,včera sme začali s mrkvičkou..nezjedol toho extra veľa ale celkom do pohody sa pri tom tváril a už dve noci veľmi zle spíme ☹
Dúfam že technik dojde čo najskôr 😒
utekám som na návšteve a toto sa asi moc nesluší 😖 ale snáď mi bude odpustené 😉

majka35
1. mar 2011

@alure ahoj 🙂 no nech to techník rýchlo uvedie do riadnej prevádzky

seagull2404
1. mar 2011

@kahlan1 ja to nechapem tiez, ale to je ako u debilov, ano ako keby zabudla, ze tiez mala deti a vobec jej nepride, ze by tym mohla ublizit prave Tamarke; som sa pytala mm, ci jej mam volat ja alebo to urobi on, tak sa tvaril, akoby ho rezali 🙂

majka35
1. mar 2011

@seagull2404 čo sa stalo?

kahlan1
1. mar 2011

@seagull2404 no podla mna by jej mal zavolat on - urcite by to vzala lepsie a neboli by zbytocne hnevy, u nas to je fajn ak spravia nieco co sa nam nepaci hned ich upozorni niekedy az okrici. Anetka jeden cas stale vyplazovala jazyk na vsetkych a chceli sme aby sa odnaucila a ked sme tam prisli tak na nu vyplazovali jazyk a ze anetka vyplaz jazyk - tak dostali dobry krik a svokor tvrdil ze to sa neda naucit ze to neodkukala ale ved vidim ako opakuje - ked sa snazim slabikovat tak uplne opakuje po mne tie pohyby pusou.

eis4
1. mar 2011

@majka35
@katkavv díky baby. na tej socialke bola nejaká neschopná.som jej hovorila že som počula že aj od nich budem potrebovať potvrdenie a ona my povedala že nie ,že od nich nič nepotrebujem a ani tam nemusím ísť ked mi skončí materská 😒 no už sa teším ako to vybavým ☹ mala by mi končiť 9.3.tak som to chcela vybaviť aby som to mala z krku ale ked su na tých uradoch taký neschopný tak neviem ☹
@seagull2404 skus jej dať ten článok možno pochopí 😉 moja svokra je zas taká že vo všetkom vidí hned to najhoršie,keby si nad tým rozmýšlala mesiac ťa nenapadne to čo ju v momente. ked som jej povedala ,že malej chcem kupiť 3kolku z ručkou tak v momente-bože moj ale iba na námestie chodte tam kde chodia autá v žiadnom prípade lebo ti ujde a zrazí ju auto 🙄 🙄 🙄 na hraciu deku musíš dať ešte 2 deky lebo malá prechladne(aj ked pod hracou dekou máme taký hruby koberec že hrubší nekupiš) ked kočíkuješ musíš kočík ťahať lebo malej nafuka do ust!........................ hruza 🙄 🙄 🙄

eis4
1. mar 2011

@alure ahoj všetko najlepšie Deniskovi k polročiku 🙂 nech to daju rýchlo do poriadku 😉

seagull2404
1. mar 2011

@kahlan1 samozrejme, ze odkukakala, ved to je zakladny princip ucenia sa deti 🙂 ja viem, ze by to mal urobit on, ale ako ho donutim...
@eis4 no, tak toto nastastie nemam, ale ja si pri nej pripadam aj tak ako male decko, hoci ma nepoucuje, mi napadlo, ze jej poslem ten clanok mailom 🙂 lebo ona so mnou ani nekomunikuje, ked nie sme v jednej miestnosti 😀
@majka35 ale principialne svokra zabudla na moj prikaz nedavat Tamarku k telefonu, je v tom nevinne aj Tamarkina prababaka, co ju strazila, kym sme boli na Particke a ta jej zavolala a davala malu k telefonu a moja svokra si akosi nespomenula, ze je to zakazane a tak spolu "hovorili" 20 min.!!§ a ja teraz riesim, ako ju naucit, ze pri vychove mojich deti plati co poviem ja

majka35
1. mar 2011

@seagull2404 joooj, to sa ešte "nahádaš", v tomto bol mm kolegiálny 😵 keď som mu povedala, aby svojej mame povedal, že si určité veci neželám, tak on jej to hneď vysvetlil, on v istých veciach je ustráchanejší, ako ja ... na tvojom mieste by som jej to povedala pokojne, aké je to pre detičky nebezpečné, prvýkrát si to možno neuvedomili, ale ked budeš nástojiť na svojom, snáď ťa posluchnú, ja ešte doteraz bojujem s rodinou v istých veciach, mňa už ohovárajú, aká som prehnane starostlivá ... raz ma aj upozornili, že sa už nedá so mnou ani normálne rozprávať 😕 a to bolo vtedy, ked môj bratranec, silný fajčiar, zodvihol barborke spadnutý cumel, olízol a dal jej ho do úst, vtedy ma bolo počuť snáď z MI do Košíc, ako som kričala 🙄 🙄

mirmaj
1. mar 2011

ahojte..už pracujem na videách čoskoro hodím link teraz aspoň foto ako sedkáme 😉

kahlan1
1. mar 2011

@majka35 čože tak ja by som okričala každého kto by dal oliznuty cumel Anetke do pusy nemusel by to byt ani fajciar 😠 a vobec sa mi to nezda ako prehnana starostlivost ale uplne normalna reakcia

kahlan1
1. mar 2011

@mirmaj jeeeej ako krasne sedite 🙂, my vieme sediet kratko potom sme ako opite 🙂 a ta posledna fotka je uplne bombova kde ma rucicky hore 🙂 sikovna je

mirmaj
1. mar 2011

@majka35 😲 😲 😲 😲 😲 tak toto by som nerozdýchala ani ja dosť čo ja osobne nenávidím fajčenie a cumel neolizujem malej ani ja nieto ešte nejaký fajčiar !!!

eis4
1. mar 2011

@majka35 asi by som mu niečo urobila,ved sa to neodporuča ani matke nie to ešte cudziemu človeku.to jej rovno mohol dať špinavý a bolo by to zdravšie 🙄
@mirmaj šikulka malá krásna 🙂
@seagull2404 odošli,zle tým neurobíš 😉

seagull2404
1. mar 2011

@majka35 asi nemam odvahu, ona sa urazi a potom bude bombardovat chudaka manzela 😠 fuj, brrrr, je to normalne???? ani ja si nedovolim olizat cumlik
@mirmaj aka je velka a krasne sedi
@eis4 musim najst este nejaky trefny 🙂

majka35
1. mar 2011

@mirmaj no ja odpadnem, aká je krásna a šikovná, moja takto posedí pol sekundy 😀

@mirmaj
@eis4
@kahlan1 povedzte, ja som ho vtedy rozdrapiť išla, presne to som mu povedala, že ani ja, ako jej matka to nerobím a on sa pozeral na mňa, ako na zjavenie,m či mi šibe ... som to vtedy ani mm nepovedla, lebo by ho prizabil 🙄
ináč, je neskutočne starostlivý ten môj bratranec, /barborkin krstný otec/ ked som tam nechala barborku, tak mi písal sms, čo papala, čo robila a tak, nahrával mi ju, proste vidno, že má deti, ale toto sa mu voľajako vymklo z rúk ...

kahlan1
1. mar 2011

@majka35 ti verim ze si bola zla, ja nosim vzdy cumle dve ked nam jeden padne aby mala druhy do zasoby tiez jej neolizujem lebo sa bojim aby nieco nechytila

ale sa ideme pochvalit aj my dnes prvykrat skusala dat nozicky pod seba mala ich aj viac len ju moc zaujimal zvuk ktory vydava fotak 🙂

mirmaj
1. mar 2011

@barinkova memory je tu každý deň k večeru sa tu určite ukáže 😉
@kahlan1
@eis4
@seagull2404
@majka35 dakujeme 😉
@kahlan1 aj anetka aká je šikovnica a naozaj aká vyzerá veľká a krááásnučká je 😉

eis4
1. mar 2011

@kahlan1 zlatučká a ako jej narástli vlásky 🙂
ideme na prechádzku zatial pa 🙂

memory97
1. mar 2011

@kvietok121 my sme tiez na zaciatku papali, ked nechcel nechala som to tak niekolko dni a skusila opat🙂
zo zaciatku aj my sme spapali malo. Kazdym dnom sa to bude zlepsovat. Je to pre neho nove, tak ide na to opatrne a mrkva nepatri medzi alergeny, nemusis sa bat 😉

kvietok121
1. mar 2011

@memory97 ja viem ale na zemiak som alergicka aj ja ale dnes som celkom spokojna, myslim ze taka stvrtina lyzicky by mohla byt v nom 🙂

memory97
1. mar 2011

@kvietok121 krcov sa neboj, kazde babo je individualne a hned zbadas, ak by mu po novej zeleninke nieco bolo. My sme to preskakali bez problemov a tiez som sa bala, ci nebude na nieco alergicky. No klop,klop je to v poriadku🙂

@danulka3 skusala som vcera tie dlhe, su s cukrom, ten som mu odhryzla ja🙂 a krasne papal, ani mu nezabehlo, akurat bol poooriadne spinavy🙂 davam mu vacsinou tie male okruhle piskoty, iba opavie, tie su makke. Tie mu nezabehavaju, akurat vypadnu a mamina musi hladat🙂

kvietok121
1. mar 2011

@memory97 myslis ze aj z takeho maleho mnozstava sa to da zistit? lebo mi ekzemik mame na nozickach ale ten bol pretym, len mama kuka ci sa to nezhorsuje

mirmaj
1. mar 2011

už sa mi konečne podarilo nahrať videa na FB ako sedíme a naše "spálňové pohyby" 😀 http://www.facebook.com/update_security_info.ph...

memory97
1. mar 2011

@danulienka35 jasne, som sa na tom nasmiala, ale niekedy akoby ste mi pisali od srdca🙂 ani vcera som tu nebola, tak musim dobehnut, co ste popisali, dufam, ze zas bola dobra debata a ja nikde🙂

memory97
1. mar 2011

@kvietok121 ja si myslim, ze ano, ak ma na nieco alergiu, tak staci aj trosicku, ale mrkvu vyslovene odporucali pre deticky s alergiou a este par potravin, co nesposobuju alergie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre