♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
7. mar 2011

@seagull2404 jeeej, krasna je s tymi pancuskami na hlavicke 😵

evanns
7. mar 2011

caute maminky ako davate drobcom zltok? taky cisty bez nicoho...ved to je strasne suche ☹

katulkaaaaaa
7. mar 2011

@seagull2404 ozaj a co ta tvoja ocista?zabrala?schudla si nieco?
halooo baby este tu niekto chudne ci som zostala sama 😒

vladka84
7. mar 2011

@evanns my sme dnes papali so zemiacikom a trosku som to zriedila mlieckom, ale aj tak jej to velmi nechutilo, u nas je top mrkvicka a brokolica, take zltko sa moze skryt oproti tomu 😀

katulkaaaaaa
7. mar 2011

aaa zase mi to hadze dva prispevky 😝
@alure @mirmaj dakujem baby,ze ste somnou 😉 ja som sa teraz tak najedlaaaa....meso bravcove na prirodno vela zeleniny,cierny chlieb mam pocit ze prasknem,vecer budem cvicit...ja neviem cvciit rano to som vzdy tak strasne hladna ze ked sa hned nenajem zle je
@vladka84 vladi sak ti si uz jak herecka 😝
@evanns ja som dala teraz malemu zltko k zemiakom a spenatu zmiesala som a zjedol vsetko

katulkaaaaaa
7. mar 2011

@seagull2404 zlaticko krasne 😉 ale sak 3cm dobre nie?ja mam pas 71 to som nemala snad aj 10rokov 😀 stehno 50cm...ale chcem este,to brucho mam stale jak cca 3mesiac,vrchne sa uz risuje ale to spodne od pupka nadol mam strasne,ofucane:/
nasla som v casopise na to cvik,tak snad zaberie....po druhom tehu to je fakt ze deees

vladka84
7. mar 2011

@katulkaaaaaa no jasneee, az na tych 10 cm v pase navyse, ale vsak oni tiez pojdu dole do leta, ak nie, tak odrezeme mm povedal 😀

katulkaaaaaa
7. mar 2011

aaaaaaaaaa pochvalim sa vieme tap tap tapusky,tak tak vselijak...jake sikovne deculo mam 😀 taka som rada,ked pridem na to ako dostat video z mobilu na net tak dam 😀 a ze aka drzka simon😀 a viki v parochni

vladka84
7. mar 2011

@katulkaaaaaa sikovny je Simonko, my tiez skusame tap tap tapusky, ale Karinka sa zatial len skeri z toho a tapkam si sama 😀

seagull2404
7. mar 2011

@alure to ti asi nepomozem 🙂 ja Tamarke scrapbook robim rucne 🙂
@katulkaaaaaa ani nie, cakala som viac, pas 71??? no, tak ja mam 20 cm viac 😢 😢 😢 a uz sa na seba ani do zrkadla pozriet neviem ☹ a to mam len prve tehu za sebou
@vladka84 dakujem 😉

vladka84
7. mar 2011

no nic dievcence, sme sa napapali a utekame vratit saty do pozicovne, potom po Timku a poobede pride k nam svokra 🙄 tak sa dostanem na net az vecer... ahojteee!

katulkaaaaaa
7. mar 2011

@seagull2404 ja som zacinala na cisle 85cm,cize 14cm som dala dole za 5 tyzdnov cvicenia a obmedzovania sa,nevzdavaj to 😵
no ja sa lucim maly uz je nervny ideme na vychadzku tak vecer ahojte 🙂

alure
7. mar 2011

@seagull2404 objednávaš podklady alebo si ich sama vymýšľaš? Ja som chcela porobiť digitálne a potom to vytlačiť...ale šak sa naučím.Idem prihodiť videjko z nášho dnešného papania 🙂 na fb a pôjdeme sa prejsť..aj keď fučí hnusný vietor 😠

brulka
7. mar 2011

@jankasramka jani ale svokor nehovoril o umierani kvoli zlym hygienickym podmienkam. ved tie ockovania su na infekcne ochorenia ktore sa dodnes nevedia liecit. napriklad taky cierny kasel este nie je uplne vykynozeny a moze byt aj smrtelny. ja prave naopak dufam ze stihneme vsetky tri davky dokym pojdeme na dovolenku. ja viem ze je to velmi citliva tema a vela mamiciek ma strach ale co narobime. rizika su vzdy musime si vybrat tie prijatelnejsie. kazdy musi vediet sam za seba.

danulka3
7. mar 2011

@katulkaaaaaa super výsledky,máš môj obdiv,ja po celodennom strese večer nahádžem do seba,čo sa dá 😠
Detičky sú zlatučké a Simonko je šikulka

@seagull2404 nechceš chodiť na zumbu? cvičí sa na martinskej,v telocvični,ja som bola síce len raz,potom ma skolila chrípka,ale teraz začnem chodiť a už sa teším,keď bude teplejšie,vytiahnem korčule a šup ho na Vodné dielo

@vladka84 s tým ťapkaním sme na tom podobne,kuká na mňa ako puk,že čo od neho chcem 😅

seagull2404
7. mar 2011

@katulkaaaaaa ja som tak uz tiez 5 tyzdnov, ale viac nic nezislo, len tie 3 cm, trosku ma to deprimuje, tak som si dala pauzu, lebo mi chybali niektore druhy potravin, uvidime, skusim teraz cvicit, ja nemozem tak vela mliecnych veci, mako je v tom rozpise, mne to asi nerobi dobre, a najhorsie je, ze ja nemam pocit, ze by som jedla vela, alebo nezdravo a to ma potom tak odradza ☹

seagull2404
7. mar 2011

@danulka3 a kedy to je? ja totiz ucim pondelky a stvrtky podvecer, a mm zacne za chvilu chodit na stavbu, tak nebudem mat kam dat Tamarku ☹ ☹ je to tajky zacarovany kruh

danulka3
7. mar 2011

@seagull2404 cvičí sa v utorok a štvrtok od 7.00-8.00,mne to tiež nie vždy víjde,lebo keď má mm nočnú,tak tiež nemám kam dať malého(okrem svokry,ale to sa mi ho tam tak večer nechce vliecť)

seagull2404
7. mar 2011

@danulka3 a pomaha to?

danulka3
7. mar 2011

@seagull2404 ja som bola zatiaľ len raz 😀 ,ale opýtaj sa Alure 😉

danulka3
7. mar 2011

idem k malému a potom von,večer som tu

seagull2404
7. mar 2011

@alure ja som to myslela tak, ze mam jednu knihu, kde jej robim taku kroniku 🙂 ale nasla som jednu web stranku, ak si na nej este nebola, tak skus, len neviem, ci je to to co hladas http://downloads.zoznam.sk/program/scrapbook-fl...

eis4
7. mar 2011

čaute 🙂
@seagull2404 @katkavv @katulkaaaaaa Nelinke sa prerezal 1.zubok pred mesiacom a ešte stále je taký len do poli vonku,po 2 týždnoch sa prerezal aj druhý a už ten 1. dobehol.tak neviem ako dlho to trvá ,ale nás to chvalabohu nebolí 🙂
aj ja som začala dávať krupicovu kašu 🙂 my máme zn. Hero baby bio krupicová kaša na dobru noc,velmi jej chutí,včera spapala celu dávku180g 😀 ,ale o 1nej aj tak vypýta papať 😒
zeleninku mi už nechce papať,chutí jej len mrkvička tak jej všetko musím maskovať do mrkvičky 😒 napína ju zo zemiaku,cukiny aj špenátu ☹ ale za mrkvou sa ide zabiť,asi preto že je sladká,mäsko ešte nepapáme
my tiež spíme spolu dokonca v 1 posteli lebo ked ju dám do postielky tak spí velmi nekludne a to sa nevyspí ani ona ani ja, každu chvílu jej musím dávať cumlík alebo čajík,ked je vedla mna tak kludne spinká,vstane tak 4-5 krát ale väčšinou stačí cumlík,čaj alebo cicík a spinká dalej 🙂 ´máme síce 3 izby ale v podkrovnej zatial nie je okno takže zatial je tam len bordel ale neskor to bude naša spálna a malá bude spať sama. ja som do 4roch spávala z babkou a ked sme sa odsťahovali od 1. noci som spala sama v izbe 🙂tak dufam že aj Nelinka bude tak 🙂
@danulienka35 aj ja prajem všetko najlepšie buchtičke k 7 mesiačikom 🙂

seagull2404
7. mar 2011

@eis4 to je ako u nas, len mrkva a kde kupujes tu krupicu?

kvietok121
7. mar 2011

@katulkaaaaaa naozaj ste sikovni, my sme na to tak ako @vladka84 mama tapka a matejko kuka, pripadne sa usmieva
@seagull2404 moja nebojkaj, si zlata mamina ja mam pas nad 100 takze urcite vyzeras dobre 🙂

seagull2404
7. mar 2011

@kvietok121 joj, dakujem, si zlata, len mna stve ze sa nezmestim do svojich krasnych veci a ze si ludia myslia, ze to mam preto, ze som tehotna ☹ ale uz nejak snad bude

memory97
7. mar 2011

@seagull2404 krasna je bambulka🙂

kvietok121
7. mar 2011

@seagull2404 neboj, aj mne uz tolko krat vravia ze ci cakame surodenca a ja na to nie, ale dal by boh a uz sa viac nepytaju 🙂

seagull2404
7. mar 2011

@kvietok121 hej, su potom taki zahanbeni 😀 😀 😀 ale ja chcem, aby to slo dolu, ved 😖 😖 😖 nemozem tak v lete chodit, to uz ziaden sveter neschova

seagull2404
7. mar 2011

@memory97 dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre