♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. mar 2011

@hajatanufus to urcite ved je to jedno raz bude papat aj normalnu stravu, to je jedno kedy 🙂 nam chyba uz len kalerabik - ten zajtra a este do konca tyzdna spenatik a mozme ist na masko a na ovocicko, zeleninku sme mali vsetko a z nicoho sa nevyskytol ekzem, ten co ma je stale rovnaky tak sa tesim

kvietok121
15. mar 2011

@memory97 no tiez si myslim mixovanie mi vobec neslo a ked to spapa, ostanem radsej pri puceni 🙂

kahlan1
15. mar 2011

@hajatanufus ahojky bola som doma u nasich a teraz uz som spat v bratislave a prisla aj mamina tak tu nie som len obcas mrknem lebo nestiham 🙂

juj to mi je luto ze ste chore ale hadam vam to skoro prejde - drzim palce

hajatanufus
15. mar 2011

@kahlan1 ahojky super ze mas prisebe maminu aspon ti pomoze a ako sa mate? co babatko? za chvilu mas polovicu tehu za sebou a co anetka ? ako to mate s papanim nam sa prikrmy este moc nedari papat este stale nepracuje spravne s jazyckom 🙂 ja som nachladena rano sa citim hrozne ale cez den to postupne ustupuje a deti stale maju sopliky a sem tam aj zakalslu rachel este berie lieky zajtra uz koncime tak snad uz aj zaberu a lucinku sa chystam tiez dat vysetrit lebo ona ma hrozne sopliky vyse tyzdna huste zelene co viem ze nie je moc dobre vcera sme boli aj vonku lebo som potrebovala nieco vybavit v meste tak sme mali prechadzku ale dnes som to olutovala lebo som sa rano citila velmi zle no dufam ze uz bude aj tu pekne slnecno a teplo a budeme moct chodit vonku a ze nam choroba rychlo prejde 🙂

kahlan1
15. mar 2011

tak sa skoro uzdravte

som velm irada ze nie osm sama 🙂 babo v brusku sa ma dobre 🙂 a anetka mlieko nechce a prkrmy ako tak 🙂

eliska252
15. mar 2011

@alure dakujem určite kúpim 🙂))

hajatanufus
15. mar 2011

@kahlan1 dakujeme 🙂

seagull2404
15. mar 2011

@memory97 dakujem moja, uvidime, co s tym ten projektant urobi, niekedy mi kladie strasne otazky, ze aky typ baterie a pod a ja len viem, ze chcem hranatu 😅

liba78
15. mar 2011

@memory97 na akej teraske si bola na kávu ? Akurát som prišla z TN a bolo super. Vybavila som si rodičovský a v meste kúpila malému papučky. Potom som bola kuk v Decodome na sedačky. Aj som si vybrala ešte spracovať mm. 😝 Kavu sme dali v Mekáči v Laugu.

vladka84
15. mar 2011

@liba78 aj ja som dnes bola po uradoch a bola som milo prekvapena, ze sa mi vsetko podarilo na prvykrat a uz tam nemusim chodit 😅 akurat kavu sme si nedali, lebo Karinka spustila v kociku rev, tak sme utekali domov - a to princezna len nechcela lezat, takze vytahujem sportak, lebo vanicka sa polohovat neda 😒
v lekarni sa nado mnou nezlutovali, ak chcem atb mast, mam prist s predpisom 😖 no ale mazem s canestenom a Karinka uz ma fialovu pusu, zda sa mi, ze uz to az tak nepali, akurat ked sa pricucne, tak ma ta trhlina boli 😢

seagull2404
15. mar 2011

@vladka84 neviem, ci ste sa tu o tom bavili a ani ci som spravne pochopila problem, ale neskusala si Multi-Mam naplaste? kym som kojila, mne velmi pomohli

vladka84
15. mar 2011

@seagull2404 Multi-mam mam masticku - tu lanolin, mastim nou, tak dufam, ze to doliecim co najskor, mam aj masticku Bepantenol (ci ako sa to pise)... hadam nieco z toho zaberie 😒

seagull2404
15. mar 2011

@vladka84 budem drzat palce, to, co som ymslela ja, su take navlhcene papieriky, ktore sa prikladaju a nemusia sa umyvat a zaberali takmer okamzite 😉

memory97
15. mar 2011

@evanns na tie krce to bola nospa. Specialne som sa pytala dr.,co ma osetrovala, ci to moze babu ublizit, vravela, ze nie, ze su presne na krce, ked maternica rastie.

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 Tak keď bude pekne,dohodneme stretko v lesoparku 😉
dnes som mu obedík aj ja len popučila,a neviem,či to bolo tým,ale spapal krásne,uvidíme zajtra,tiež len popučím 🙂
@21 To ma mrzí s tými chorobami,ale už bude teplejšie,tak už vás hádam budú obchádzať 😉
@hajatanufus ja keď mixujem príkrmy,tak ponorným mixérom
@memory97 ani ja som dnes nenatierala,ale keď sme boli vonku,tak bolo už zamračené,ale budem sa musieť poobzerať po nejakom krémiku

memory97
15. mar 2011

@kvietok121 jasne, ked s tym nema problem, ani to nemen. Ja zas s tym budem mat problem, on mi spapka kusky iba zo zeleninky, akonahle citi kusky maska, tak sme skoncili s papanim 😒

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 Tak to je super,že žiadna alergia,my sme ešte všetko nevyskúšali,ale nevadí,postupne vyskúšame,mäsko sme už mali aj žltko a z ovocia jablko,banán a z pohára hrušku.
@seagull2404 tie náplaste som mala aj ja boli super 🙂

liba78
15. mar 2011

@vladka84 teda podobný scenár tiež som vybavila všetko, akurát mne sa polohuje vanička, takže malý v pohode 😉

kvietok121
15. mar 2011

@danulka3 jasne dohodneme 🙂 no zatial zeleninka nevyvolava nic, ale tak myslim ze tie zeleninky nie su moc alergenmi, tak to je super a ake masko ste mali?
@memory97 tak my sme masko este nepapali, tak neviem ako mu to budem davat ☹

vladka84
15. mar 2011

@seagull2404 pozerala som na nich na nete, je to ta ista znacka ako moja masticka, dokonca su aj rovnako draheeee, tak snad aj ucinok bude rovnaky 😉 dakujem, dufam ze to prejde 😒
@liba78 no vidiiiis, tak my sme si museli dat kavu doma, no ale nabuduce ma uz z mesta tak lahko nedostane 😀

uz sme od pol stvrtej hore...ja som zvedava kedy vecer zalomi, sa mi zda, ze cim je dlhsie hore, tym menej sa jej chce spat 😕

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 kupovala som kuracie,ja som mu to udusila na pare a rozmixovala,ostali z toho také piliny a to mu po troške prisypávam k zeleninke.Dávala som mu aj králika a ešte nejaké z pohára a celkom mu to chutilo.Ale skočím k tomu mäsiarovi,čo si písala a nejaké kúpim.

kvietok121
15. mar 2011

@danulka3 a kolko si tu kuracinu varila???

liba78
15. mar 2011

@vladka84 😀 ja práve rozmýšľam či som to s kávou neprehnala. Normálne mám len 1 ráno a dnes boli 3 😔 dúfam, že večer po kojení aj zaspí 😵

Baby minule som malému v DM kúpila nejakú kombináciu s tvarohom. To bol taký grc, že skoro mňa natiahlo. Ja som vtedy mala vytiahnutý jogurt pre seba Rajo Mňam čučoriedka. Tak malý chúďa pozeral čo mu to dávam, tak som to vyhodila a dala mu môj jogurt. No spapal ho celý. 😅

danulienka35
15. mar 2011

@alure ja boze nikoho neptrapim ja dostavam tieto basne a delim sa svami o ne 😀

danulienka35
15. mar 2011

@liba78 hej pise ich sam vraj len pre mna 😀 😀 😀

katkavv
15. mar 2011

ahooooojte baby 🙂

uz sme doma a strasne sa tesim 😀 😀 😀
vsetko je v poriadku, a zajtra ideme s @alure na plavanie, moc sa tesim
maly bol velmi zlaty, tesil sa zo vsetkych, z doktorov, zo sestriciek, pre neho to bolo "super" dobrodruzstvo, nezmar jeden 😎
(len ja a mm some boli na nervy)
dakujem este raz za podporu, cmuky :-*

niky13
15. mar 2011

@liba78 pijes normalne kofeinovu kavu?

niky13
15. mar 2011

@danulienka35 ahoj, ako neurologia? boli ste dnes?

evanns
15. mar 2011

@memory97 dik moja poviem jej o tej nospe 😉
@katkavv juj som rada ze ste doma a v poriadku 🙂
@liba78 😀 😀 😀 takze rajo mnam cucoriedkovy 😉

niky13
15. mar 2011

@katkavv ahoooj, len teraz som docitala, ze co sa vam stalo. Tak som rada, ze ste OK. Ako sa vam smykol pri kupani? Velmi sa udrel? Chudiatko malicke, fajn ze je v poriadku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre