♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. mar 2011

@danulka3
@niky13 tak to vy mate ine parne hrnce, my mame len toto http://www.fortel-katalog.sk/paracik-antikoro.htm asi to budem skor varit vo vode, aby mi voda nevyvrela a hrniec neprihorel 🙂

niky13
15. mar 2011

@kvietok121 inak ako vam ide kakanie? Chcela som ti napisat, ze my sme najprv bez prikrmov kakali skoro do kazdej plienky a potom s prikrmami len kazdy 2-3 den. A teraz kakame kazdy den, niekedy aj 2x. Sledovala som, cim to moze byt a vyzera to, ze batatami (sladke zemiaky).

danulka3
15. mar 2011

@niky13 tak nám to vôbec nechutí a dnes som skúšala aj um,a skoro ma natiahlo 😲 chúďatka detičky

danulka3
15. mar 2011

@kvietok121 ak nemáš parák,tak môžeš uvariť,nič tým nepokazíš,aj ja keď sa mi nechce hrniec vyťahovať,tak hodím do vody 🙂

danulka3
15. mar 2011

@niky13 aj mi kakáme 2-3x denne

kvietok121
15. mar 2011

@niky13 my sme pri MM do 6 mesiaca aj dlhsie nie aj 4-5 dni ale teraz kazdy den a niekedy aj viackrat a je to uz inac zfarbene a hustejsie ako pri MM

niky13
15. mar 2011

@danulka3 mne nechutia tie kupovane, ale maly zje vsetko. Tak mu to obcas supnem.

kvietok121
15. mar 2011

@danulka3 tak ostanem asi pri vode 🙂

danulka3
15. mar 2011

@niky13 tak ten je suprový,ja som tento dostala od svokry ešte keď som nebola tehotná,tak som mu teraz rada.Ten tvoj je jednoúčelový,parené buchty v ňom asi nespravíš 😀 A kde kupuješ tie bataty,ja som to ešte nikdy nejedla

niky13
15. mar 2011

@danulka3
@kvietok121 tak to ste iny borci, my az teraz, ale maly nema ziadny problem, ked nekaka, to len ja si robim starosti.

Inak musime sa pochvalit, po 3 tyzdnoch maminho predvadzania, maly uz robi "kujem, kujem podkovicku" 😀 Jednou ruckou si chyti nozicku a druhou bucha po paticke a usmieva sa, nech ho maminka pochvali. 😀
Dnes to robil cely den, uz mm hovori, ze dobre ved vidim, ze vies. 🙂

kvietok121
15. mar 2011

@niky13 tak to je sikula 🙂 poriadna

niky13
15. mar 2011

@danulka3 to hej, detom na zeleninku, ziadne buchty, ale tie velmi nejeme. My nevarime velmi sladke jedla, mm nelubi a dcera radsej nie - od malicka ma zavedenu zdravu stravu lebo jej velmi chutilo jest. 😀 Buchty nechavame na babky, aby sa aj ony mohli realizovat.
Bataty obcas maju pri exot. zelenine - su take oranzove (olupane) a sladke. Dlho vydrzia v chladnicke, ja mu primiesam len tak 2 cm.

danulka3
15. mar 2011

@niky13malý je šikulka, my sa učíme ťap,ťap,ťapušky a tiež sa nám občas podarí 😅

niky13
15. mar 2011

@kvietok121 ale "tap, tap, tapusky" este ee. Len s hrackami trieska o seba. Neviem ci je to jeho verzia alebo co.

niky13
15. mar 2011

@kvietok121
@danulka3 dakujeme, no kazdy nieco ine
Matejko sa zas plazi k mamine 😀 a Jakubko zas tapka. 😀

danulienka35
15. mar 2011

@katkavv neni zac mojko hlavne ze je slinecko v poriadku 😉

danulienka35
15. mar 2011

@niky13 s tym treskanim o seba robi aj mala potvorka nasa 😉 a ako naramne taha za vlasy a zacala pisakat

niky13
15. mar 2011

idem balit a spat, lebo zajtra ideme vyskusat plavat s malym, tak uvidim ako bude.Dobru nocku trpaslikom aj maminam.

danulka3
15. mar 2011

@niky13 Dobrú noc a zajtra daj vedieť ako bolo

memory97
15. mar 2011

@seagull2404 tych cudnych otazok este bude🙂

@liba78 boli sme v meste vedla vodnika. tak to je super, ze si stihla vsetko. Vidis si mohla dat vediet, ze ides do TN a mohli sme niekam ist pokecat 😉

@danulka3 ja sa tiez zajtra zastavim niekde a kupim kremik, lebo pozeram vecera a troska ma normalne opalilo🙂

@kvietok121 skusis pomixovat🙂

@liba78 ja som to tiez kupila a letelo to do kosa🙂 a aj tie mliecne ryze, to je tiez hnusne... ty zaspis dnes urcite 😉

@evanns nie je zac. Hlavne, nech je uz vsetko v poriadku a moze si uzit tehu 😉

liba78
15. mar 2011

@niky13 ano kofeínovú, ale normálne len ráno.
@evanns Mňam čučoriedkový a normálne ho všade majú 😀 no fakt už ho nebudem kŕmiť takými hnusnými gebuzinami.
@danulka3 super 7 už mal 😉

@memory97 ja som bola aj oproti na bagetu - v čokoládovni, okolo 11:30 (sledovala som čas kvôli parkovisku, aby mi zas nedali pokutu 😔 ) ty si tam bola asi až poobede 😉 Som rada, že nemám len ja zlú skúsenosť s tými viaczložkovými gebuzinami. 😝

liba78
15. mar 2011

Dobrú noc dievčatá 😵

hajatanufus
15. mar 2011

@danulka3 o.k. tak aj ja zatial skusim este s ponornym a ak to nepojde tak skuisme kupit iny dakujem

danulienka35
15. mar 2011

ja sem tu asi uz sama ja sem nestiham ani uz chodit hm konverzuji sama ze sebou? ☹

hajatanufus
15. mar 2011

@katkavv ahojky to je super spravicka pekne si to zajtra uzite 🙂

hajatanufus
15. mar 2011

@danulienka35 ja som tu ale este docitavam co pisali vecer baby lebo ked som tu nik nepise a ked odbehnem tak su tu zas 2-3 str popisane 😀 😀 😀 ako sa mate?

danulienka35
15. mar 2011

@hajatanufus no ajoj moja zajtra idem k tej neurologicke som zvedava co nam povie a vi ako?

hajatanufus
15. mar 2011

@danulka3 ani my este nelozime to su hluposti co hovoria dr kazde dieta je ine ved vsetko raz pride a nasa sa gula hore dole 😀

hajatanufus
15. mar 2011

@danulienka35 super potom podaj spravu vsetky sme nedockave ze co ti povedia 🙂 myslim ze uz je nam trochu lepsie aj ked rano som sa citila priserne 🙂 zajtra idem len do play group s detmi a asi este ostanem potom doma nech sa poriadne doliecime aj ked tu uz tiez zacala jar v plnom prude vsetko je uz rozkvitnute aj zlaty dazd aj narcisy v zahradkach 🙂 ked ideme na prechadzku tak lucinke vzdy odtrhnem na trave nejaky kvietok aby mala radost pamatam jak sme minuly rok taky cas isli prvy krat peso na prechadzku a presli sme len kusok po ulici a trvalo nam to skoro hodinu lebo ona vsetko chytala na vsetko musela sahat tak som jej vsetko vysvetlovala ze co je co a tak a ked videla prvy krat macicku na zivo no konie a furt sa trepala k cudzim do zahradky lebo tu ludia nemaju take ploty kolo domov ako na sk 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre