♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
16. mar 2011

@vladka84 ja tiež myslím že ofina ti sekne a tie postupne zostrihané su pekné 😉

danulka3
16. mar 2011

@vladka84 mne sa páči tá 4.ale bledšie vlasy,alebo melír 😉 v akom programe si to robila?

jankasramka
16. mar 2011

@kahlan1 myslim ze pribral nejakych 600g za posledne 3 mesiace.ale podla mna vyzera dobre takze ja ju kaslem.sak on od hladu neumrie. sak uz beha po dome tak to asi preto teraz nic nepribral...

niky13
16. mar 2011

@danulienka35 no super, ako ste dopadli. To je fajn, ze ste narazili na normalnu dr.

@mirmaj no, ja ho mam na rukach a potom je problem sa postavit. Choditko nechcem kupovat, ani pri malej som ho nemala a pred WC mame dlazbu, tam ho nechcem polozit. Iba keby som si tam polozila nejaku pohotovostnu podlozku. 😀
Ale som rada, ze nie som sama s kriklunom urevanym. 😀

jankasramka
16. mar 2011

@vladka84 ja hlasujem tiez za tu poslednu (ked su fotky v malom zvecseni tak je posledna)
lebo aj ja mam taky strih 😝 😀

vladka84
16. mar 2011

@mirmaj no veru, prestav si ako sa ma moj mm doma - teda bude mat, ked princezne podrastu - obklopeny medzi zenami, on uz sa asi sam ani nevytoto 😀 😀 😀 😀

idem aj ja do postele, Karinka sa budi a to ona spusti rev ako keby ju rezali, tak nech nezobudi Timku vo vedlajsej izbe 😉

dobru dievcence!

danulka3
16. mar 2011

@memory97 už ti prišla tá podložka na hranie? ja ju kukám na mimibazare, http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5602781&tab=0 bojím sa či sa nebude krčiť,ako sa bude po tom mrviť,je tam aj tá hrubšia,ale trošku poškodená za 15 eur,tak neviem 😒

mirmaj
16. mar 2011

@niky13 o určite nie si sama 😀 ja obdivujem váš všetky ktoré to zladnete bez chodítka ja by som sa už asi fakt ani nevytoto keby ho nemám, nedávam ju tam na dlho ale dávam, niektoré dni tam nie je vôbec ale niekedy mi fakt pomôže 😉
@vladka84 😀 😀 😀 ešte ak mu dobrých zaťov vyberú, čo si budú rozumieť, to bude pyšný 😀 😀 poznám to, aj náš tatino je ako v bavlnke má 54 rokov, čiernu hlavu a šediny by si mu spočítala na jednej ruke 😀 😀

niky13
16. mar 2011

@mirmaj no ja ho zato obcas posadim do stolicky (na papanie) - aspon pri ranajkach a ked robim v kuchyni , ale dlho mi tam nevydrzi, hned vrieska - opica moja mala. 😀

memory97
16. mar 2011

@jankasramka ako to zvladas, ked mamina odisla? Mateo je v pohode?

@danulienka35 no teda, aky romantik, to sa tak cato nevidi🙂
aspon budes teraz pokojnejsia a mozes pani dr. alebo sestricke povedat svoje a zobrat kartu 😀

mirmaj
16. mar 2011

@niky13 aj ja ju dosť využívam, tiež hlavne pri raňajkách a ked robím niečo v kuchyni, ale tiež tam až tak dlho neobsedí, pokiaľ jej stále niečo podávam čo môže hodiť o zem tak ju to ešte baví, ale ako náhle už nič nemá, začne vrieskať 😝 a ked je v chodítku tak si prejde, pootvara šuflíky, už aj rúry si vie otvoriť a chvíľku sa prebaví, ale len ked má naladu, ked je nevyspatá nevydrží ani tam 😝

danulienka35
16. mar 2011

@kahlan1 tato je uzasna ved uvidis lieci i Niku moju 18 letu dcerku
@mirmaj no to hej je vazne zalubeny do mna vraj pocka aj sto let na mna divne ze? 😀

mirmaj
16. mar 2011

@danulienka35 😀 ten má vydrž teda 😀 to ťa tam ako našiel? 😀 😀

danulienka35
16. mar 2011

@memory97 tak to si pis ze si zoberem kartu

niky13
16. mar 2011

@danulienka35 ze 100 rokov? nie je nahodou nekrofil? 😀 Naco by si mu potom bola? 😀

danulienka35
16. mar 2011

@mirmaj ja vazne nevim aj som sa pytala a on mi poveda PREMYSLEJ KDO SEM ALE JA VAZNE NEVIEM ☹

memory97
16. mar 2011

@vladka84 piata fotka sa mi paci🙂
jaj, tak potom asi jej je to UM v nich tazke. Nas tiez napinalo,aj vracal maly na zaciatku, teraz uz v pohode... Bude papat Timka🙂

@mirmaj neviem, ci caje, ale posledne dva vecere mu dam cajik na dobru noc a maly spinka a nepyta dudku, nebudi sa, iba ked je skutocne hladny🙂 Hadam som ho dnes poriadne vytrapila, 5 hodin sa natriasal v kociku🙂

@vladka84 ako princezna🙂

memory97
16. mar 2011

@danulka3 este sa ani neozvali, tak cakam kym ubehne tych 15 dni a ked ma nastvu, tak cez vikend som v KE a zrusim celu objednavku🙂

@danulienka35 to sa teda nacaka🙂 urcite to bude niekto koho poznas, ked ti takto pekne napisal, alebo asi si mm z teba robi dobry den 😉

niky13
16. mar 2011

@mirmaj no sikulka je mala, len to upratovanie asi po nej 😀 Ale musi to byt taka zlate, ked sa ti tam tmoli popod nohy. 😉

mirmaj
16. mar 2011

@danulienka35 tak to je teda určite niekto čo sa poznáte len sa tají 😉 no alebo ten mm potom ako hovorí @memory97 😀 😀
@niky13 no to hej, ine nerobím len dookola zbieram hračky varešky a tak 😀 😀

danulienka35
16. mar 2011

@niky13 moja ved 100 rokov sa ani nedozijeme v dnesnej dobe ale slubila som mu to ze hej 😀
@memory97 nie byval na nasej ulici ked som bola tynedzerka vraj ho poznam pochadza tiez z Mikulova jak ja a ulica bola velka vela domov a cinzakov len neviem si spomenut

niky13
16. mar 2011

@mirmaj mm predsa na nu nemusi cakat, ten ju ma doma. Asi niekto iny. Nespoznany. Dufajuci. 😀 😀 Ale pise pekne.

danulienka35
16. mar 2011

@mirmaj mm to neni pytala som sa maminky ci na nasej ulici byval tento clovek povedala ze ano ze ho poznam ale ja si nespominam ved je to uz 20 rokov ved sme starsi a znemily sme sa

niky13
16. mar 2011

@danulienka35 niekomu si teda zlomila srdiecko a doteraz to nerozdychal. 😀 Ale pekne, ze si pamata. A 100 rokov sa mozno dozijes, tie tvoje baby ti nedaju zostarnut. 😉
Idem spinkat, dobru nocku vsetkym.

danulienka35
16. mar 2011

@niky13 no mozne to je neviem krasne sny moja

mirmaj
16. mar 2011

@danulienka35 aha takže stará láska z mládi 😉 tak si to užívaj, lebo to už ti nikto nebude tak vypisovať ako on 😉
@memory97 no tak sa aj ty konečne trocha vyspíš nie? 😉 koľko krát ešte papáva v noci? ako to robíš ked ideš na tak dlhšie von? berieš mu papať čo? mliečko alebo nejakú výživku? alebo to ste neboli v kuse? 😀
aj ja idem do postele, dobru noc

danulienka35
16. mar 2011

@mirmaj no vzdy len pekne podakujem a je nie slusnost 😀

hajatanufus
16. mar 2011

@danulienka35 no vidis ze neurologicka bola spravna tak sa tesim a cvicenie jej trosku pomoze nasej lucinke to tiez pomohlo 🙂

@kvietok121 ano baby menej jedia celkovo a preto su zvlast aj tabulky pre dievcata a zvlast pre chlapcov a pozera sa na to kolko priberaju nie kolko vazia ved ked sa narodi 4,5 kg dievcatko tak musi mat o mesiac hned o kilo viac a dalsi mesiac zase kio takze urcite bude mat vysiu hmotnost aj na pol roka ale budu pozerat kolko gramov pribera

danulienka35
16. mar 2011

@hajatanufus je uzasna povedala ze mala je taky pohodak vegetacik do zpravy napisala ze velmi dobre pekne dieta

memory97
16. mar 2011

@danulienka35 co by si sa nedozila, pri dobrom vinku miesto ranajok sa dnes doziva hocikto a ako vravielali stary rodicia, je to liek na dlhy zivot 😉 😀 😀

@mirmaj na ranajky dostane vyzivku a obed mavame neskor, takze ak idem na dlhsie, vezmem prevarenu vodu, alebo este vriacu dam do tej termosky a ona udrzi teplu vodu par hodin a mlieko uz zarobim hocikde, alebo aj v podnikoch ti daju pohar horucej vody a na chvilu to tam ponoris a mnamka pre maleho je hotova🙂
Akurat som dnes citala, ze uz by mal mat 4x papanie, tak to budeme musiet zmenit pri dlhych prechadzakch🙂 po ceste domov mam 2 materske centra, tak prinajhorsom tam mi to vzdy ohreju 😉 jasne, ze sme v kuse, dnes nas troska zdrzal dazd, tak sme skoncili neplanovane v kaviarni, lebo lialo 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre