♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
25. mar 2011

@kahlan1 my sa tiez snazime lozit, ale zatial nam to viac ide dozadu a to by si mala vidiet ako sa zlosti, ked sa snazi dostat ku hracke a ona sa jej vzdialuje 😀
neviem, ci som ti odpisala na ten slnecnik - ja som objednavala odtial http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

kahlan1
25. mar 2011

@vladka84 no my ani dozadu ani dopradu len do stran, ale zacne dvihat ruky aj nohy hore a akoby perovala 🙂 a vykrikuje pri tom 🙂 no uvidime kedy sa jej podari posunut

dik lebo aj ja nad nim rozmyslam tak asi objednam aj ja - tiez cierny - mame cierno zeleny kocik

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@evanns 😵
@akika722 moja zlata ja uz som bola na vychadzke,v obchode,navarila som obed,zahrala sa s malym a chystam sa druhy krat von 😀 rada by som pomohla keby si nebyvala na druhej strane slovenska 😎

akika722
25. mar 2011

@evanns jééééj..chystate sa k moru???
@kahlan1 už tak hopka?sama?moj ešte padne na bok 😅
@katulkaaaaaa je na zožratie 😀

akika722
25. mar 2011

@katulkaaaaaa ty si aka šikovnica 😀 ja som upratala/vybalila hračky,potom urad prace+nakup+prechadzka...a potom už nič 😅 mm umyl podlahy 😨

katulkaaaaaa
25. mar 2011

@akika722 co chces sak tolko tohooooo,a mm nech sa snazi ten moj vysava doma 😀

kahlan1
25. mar 2011

@akika722 ale kde o chvilu jak som cvakla ju prekotilo 🙂

kahlan1
25. mar 2011

@katulkaaaaaa zlatunky je - aj ja sa lakomym na choditko - asi ho dnes aj kupime 🙂

akika722
25. mar 2011

@katulkaaaaaa no.nech maka aj on..ale prekvapilo ma to 😨
@kahlan1 😀 😀 😀

memory97
25. mar 2011

@alure prave mi doniesli tu podlozku. Maly sa najprv na nej rozplakal a teraz sa pekne hrajka a super to hreje🙂 esteze ta mame 😀 😝 foto prilozim o chvilku🙂 len musi zaspinkat

kvietok121
25. mar 2011

baby vy ste take zlate , ja mam problem, napisem a pridem a problem je vyrieseny 🙂
@mirmaj @evanns @memory97 @alure @katulkaaaaaa tento tyzden som zacala s masko mali sme raz telacinku a raz kuracinku 🙂 tak buduci zacneme aj zo zltkom, a to davate tak ze uvarite vajco, vyberiete zltok a rozpucite napr. so zemiackami so zeleninkou, alebo davate zltok samostatne
ja tiez neviem ako budem davat lebo mamina je zelninkova 🙂 uvidime co na to mlady muz 🙂

@alure ucim geogrqfiu 🙂 inac s tym i-y, deviatych narodenin (je to v poradi) dobra stranka je http://slovencina.vselico.com/cislovky.html kukni
@katulkaaaaaa my tiez obliekame len body a budicku - bud dekovu alebo sustiak ci fuka alebo nie a miesto pancuch, tenke teplacky (mama nema rada pancuchy 🙂 a jedny nohavice navrch) zamozrejme ponosky a boty, inac krasne fotoooooooooooo
@kahlan1 krasne sedkate 🙂

memory97
25. mar 2011

@kvietok121 ano, ja dam varit vajicko na tvrdo viac ako 10 min. vrie, potom vyberiem zltok a pridam k zeleninke🙂

memory97
25. mar 2011

prave mi maly zlomil kolotoc nad postielkou 😨 ja ze on si spinka a on dovtedy tahal za hracky,az sa to zlomilo 😕

kvietok121
25. mar 2011

@memory97 akujem za info, aj nas natahuje, vzdy hovorim nono 🙂 a postielku som dala nizsie a zvieratka vyssie 🙂

kvietok121
25. mar 2011

prave papam cestoviny (ostali vcera od perkeltu) s brokolicou a poliate vajcom so syrom - to je jedna basen ... to je neskutocne, dufam ze matejko bude po mne a nie po tatovi, ktory ma niekedy vytoci, ked si k takej lahode vyberie klobasu ... a potom sa nevynie povie maminka vies ja som vlemi hladny ja musim aj masko 😠 ach ty chlapi

kahlan1
25. mar 2011

@kvietok121 ano tiez popucim zltok do jedla 🙂 prave dnes sme ho mali s mrkvickou 🙂

kvietok121
25. mar 2011

@kahlan1 ok budem tak

kvietok121
25. mar 2011

baby este jedna otazka davate k obedu vzdy ryzu, zemiaky alebo cestoviny alebo len cistu zeleninku

kahlan1
25. mar 2011

@kvietok121 vyzera to dobre - ja zboznujem cestoviny, ja som dnes mala soju na zelenine a zemiaky 🙂 tiez nemusim mat stale maso

kahlan1
25. mar 2011

@kvietok121 ja niekedy aj cistu zeleninu

kvietok121
25. mar 2011

@kahlan1 ja keby som nemusela ani masko nejem,ale nie ze by som bola vegetarian ale my nechyba ale zelenina a ovocie to je pre mna trest, pre mna najtazsie bolo pri kojeni obmedzovat sa v zelenine a este musim ☹ pred dvomi dnami som mala kapusticku - len trosinka kyslucku - a maly sa hned vyhadzal ☹ skusim nabuduce ten kapustovy salatik co ste tu dali mozno z cerstvej sa nevyhodi

kahlan1
25. mar 2011

@kvietok121 z cesrtvej asi nie - ja zboznujem ovocie a zeleninu co ako - varenu mrkvu nemusim - ale v lidli maju super zeleninu mrzenu na masle a ta je skvela 🙂 z tej zjem aj tu mrkvu 🙂

kvietok121
25. mar 2011

@kahlan1 😉

kvietok121
25. mar 2011

baby musim sa pochvalit, dnes mi napisala jedna ziacka na matejka, pani ucitelka matejko je krasny a ma krasne oci, a ja ze no podoba sa na tatina, a ona, no podla vasho vkusu viem ze to musi byt fakt fesak, no nie je zlata? a to som ju ucila len rok 🙂

memory97
25. mar 2011

@kvietok121 ako kedy, ja davam zeleninka, krupina, ryzova muka na zahustenie, inokedy k tomu pridam masko, sem-tam ryzu.
zlata bola ziacka🙂 vidis, uz ti na Matejka ziacky poskuluju🙂

kvietok121
25. mar 2011

@memory97 🙂 ja nezahustujem nicim nevadi nie? ci?

kvietok121
25. mar 2011

no bezim na den ucitelov, mamicky - ucitelky krasny den ucitelov 🙂

memory97
25. mar 2011

@kvietok121 nevadi, ja len kvoli tomu, lebo maly velmi riedke nechce a s tou mukou je ta vodicka taka hustejsia. Uz sa tusim mozu robit aj halusticky do polievky (krupica a zltko).

memory97
25. mar 2011

A sme na deke a je nam teplucko🙂 Akurat, ze sa mi maly skryl za hracku 😀 😝 sikulka moja

danulienka35
25. mar 2011

ahojte bahulky no dnes sme boli na civceni nemam z toho moc dobry pocit ☹ vrak vsetky deti ktore sa nevedia pretocit by mali navstivit rehabilitaciu aby mamicky neco nezanedbaly ☹ tak vytrapila malou jak plakala chudatko ☹ nechcem tam viac ist

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre