♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
31. mar 2011

@akika722 mm sa strašne zľakol,ani nechcel ísť do práce,vyčítal si koľko veľa času trávi v práci a mňa málo čo odbremení od domácnosti ....myslím si že to bolo od únavy,možno prepukuje u mňa nejaká chrípka...a celkovo som včera asi dosť málo pila..ani neviem....uvedomovala som si že padám,ale nedokázala som to nijak korigovať,len tma a ticho ...chcela som sa zachytiť ale nevidela som pred sebou nič....

kahlan1
31. mar 2011

@akika722 to je super a prakticke - aj vcera aj dnes Anetku akoby prehnalo - myslis ze to moze byt zo zubkou? aj ked nic nevidim? my este nemame ani jeden jedinkaty zub

kahlan1
31. mar 2011

@alure :(

vladka84
31. mar 2011

@alure dufam, ze ti to skoro prejde moja, poriadne oddychuj, vela pi a hlavne aj nieco zjedz 😉 mna tak skrabalo v hrdle v nedelu, v pondelok som uz soplila, ale akosi mi to preslo samo od seba a dnes sa uz citim dobre... ale kombinacia nizkeho tlaku, unavy a nedajboze aj choroby narobi riadnu sarapatu... drz sa moja! 😉

akika722
31. mar 2011

@alure bože ☹ ☹ ☹ a už sa ti to niekedy stalo? ☹ ☹
@kahlan1 ale to okolo hlavky mi hrozne vadi...a neda sa to odopnut len celu podložku dať preč...určite zo zubkov ani my nemame ani jeden a včera ho prehnalo 4x-stale ked ho prebaloval mm 😀

vladka84
31. mar 2011

@kahlan1 @akika722 ani my nemame zubky a tiez kakame akosi casto posledne dni...no nie je to uplne ze hnacka 😕

akika722
31. mar 2011

@vladka84 my ako kedy..niekedy viac x denne niekedy ako keby hnačka..kedy ako..a ked bol malinky kakal raz-2x za tyždeň

kahlan1
31. mar 2011

@akika722 a keby si to dala krajcirke ci sa to neda prerobit na odopinaciu kapucnu? nepoznas niekoho? aby si nemusela kupovat nove?

ako pozeram tak pozeram nic nevidim a my sme mali problemy sa poriadne vykakat a vcera aj dnes take hnackovite

kahlan1
31. mar 2011

@vladka84 @akika722 my ked sme kakali raz za dva dni bolo super a teraz je to take dost riedke a pááááchne to desne :D a mala sa mi smeje o dusu ked ju prebalujem

akika722
31. mar 2011

@kahlan1 ale ak leži,hlavku ma na tom..potom by mu bola ta spodna časť fusaku kratka 😒 akurat v tom otvore ma hlavku alebo ten otvor dam okolo opierky..no prekaža mi tam..ked bola zima tak super lebo mu nefukalo na hlavičku.no teraz 😒

kahlan1
31. mar 2011

@akika722 :( tak neviem - ale tie veci su take drahe - tu 20 eur tam 20 eur a je to

akika722
31. mar 2011

@kahlan1 ved ved..a ešte musim kupiť to hlupe madlo na kočik/cca 16eur / a tu clonu slnečnu by som chcela..alebo daždnik,neviem...pokukujem viac po clone 😅 len normalne stoji 17eur a v brendone 11 😔 ale nemaju ju

alure
31. mar 2011

@kahlan1 mojko preháňať ju môže zo zúbkov,vtedy je to bežné...alebo ste len začali niečo papať ovocie nejaké čo jej pomohlo ..veď predtým mala trošku problémy,či? mne Denis ešte ako čisto kojené dieťa mal stolicu niekoľkokrát denne (a to sa vraví že mávajú alebo môžu mať raz za 10 dní) teraz keď sme nabehli na príkrmy,tak je to raz denne alebo za dva dni...kedy ako.Raz je riešie,raz tuhšie,myslím si že je to aj tým čo spapajú....
@vladka84 dúfam aj ja mojko,tiež si myslím že je to kombinácia všetkého možného 😒 ako fajne že ti to prešlo same,dúfam že aj moje telo sa s tým tak popasuje.
@akika722 nízky tlak mám stále,závrate občas ale takto som naposledy odpadla ako dieťa (čo si pamätám)

akika722
31. mar 2011

@alure ☹ ☹ ☹ davaj na seba pozor ☹

alure
31. mar 2011

@akika722 musím trošku spomaliť tempo ktoré som nasadila...ale vieš ako to je pri dvoch deťoch a keď sa na všetko takmer sama ☹ ale myslím si že to bolo aj ponaučenie pre mm a bude viac času tráviť doma....no nič idem sa obliecť a idem pre Olivera do školy.Vypila som povinne kávu 😉 a aj veľa vody...cítim sa lepšie ako ráno

akika722
31. mar 2011

@alure pi pi moja..a šetri sa..pekny deň 😉

memory97
31. mar 2011

@alure dufam, ze ti je uz lepsie... veru mas pravdu, tie 24hodinovky sa musia len niekde odzrkadlit...

@liba78 vidis to, tuto metaforu isto zneuzijem voci mm 😀

Ako ste sa mali? Ja som dnes bola normalne v posilke a som si kupila rovno pernamentku, aby ma to neodradilo🙂 a potom obedik na terase s kavickou v meste 😀 uz nech je len teplo i ked hlasia, ze zajtra ma prsat 😠

seagull2404
31. mar 2011

@eis4 sikovna, preco by ju prefuklo? a radsej ani nechcem vediet 😀 ja mam taky treckovy kociar a podlozka je dost vystuzena, tak uvazujem, ci sa nezaobideme bez, ale mozno nas prefukne 😀 😀

seagull2404
31. mar 2011

@alure som rada, ze ti lepsie, si ma trosku vyplasila, clovek ma niekedy pocit, ze unesie ako kon, skoda len, ze si nasi manzelia iste veci neuvedomia skor nez sa nieco udeje ☹
@memory97 ja zavidim ten relax i cvicenie, ja idem vyplut dusu a dopredu sa ani radsej nedivam, lebo ma opustaju vsetky iluzie na prijemne posedenie na kave
@akika722 moja, ja mam clonu uz integrovanu a slnku z boku alebo viac menej zo spodu nezabrani, idem kupit aj slnecnijk
@kahlan1 moja, to je urcite z ovocia, my mame uz v plienke kadeco a poviem ti, ze zamorime cely byt 😀 a ked sa predierali zubky, tak to bola katastrofa, manzel utekaaaaaaal; a tiez to bolo skor nez sa nieco v pusinke ukazalo, asi tak dva dni

memory97
31. mar 2011

@seagull2404 sem-tam to dobre padne🙂 Relax to veru bol prvych 15minut,kym maly spal,potom sa zobudil a to som musela na neho robit vyskerky,aby vydrzal v kociku 😀 😀

eis4
31. mar 2011

@seagull2404 ved aj my máme vystužený ale ona tam chcela dať obyčajný starý uterák 🙄 tak som kupila radšej .ale aspon nezašpiním kočík ked bude väčšia a bude niečo chrumať 😉 bude to asi aj pohodlnejšie a mäkšie 😉

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@mirmaj @liba78 @akika722 @kvietok121 @vladka84
ahojte tak torta spravena nieje podla mojich predstav ale co uz ja som narocna 😀 myslim ze ako prva docela ujde,ale mam sa este co ucit 😉 prikladam fotky,chutovo je vyborna /toto mi bolo treba skusat ked chudnem/

memory97
31. mar 2011

@katulkaaaaaa vyzera vyborne🙂

vladka84
31. mar 2011

@katulkaaaaaa vyzera skvelo na to, ze je to prvotina 😉 ja by som sa na taku nezmohla ani nahodou 😵

idem sa pochvalit - umyla som okno v kupelni, v kuchyni a balkon v chodbe... ostalo mi trojokno v obyvacke, detskej a spalni 😅 nemozem uverit kolko svetla zrazu v byte mame 😀

a este sa postazujem - bola som s mamkou na nakupoch - obchody su plne krasnych jarnych veci, tooolko som toho poskusala a bola som zufala, napriek tomu ze vojdem do vel.36, vo vsetkom vyzeram tak "neforemne" no katastrofa, nemohla som sa na seba pozerat do zrkadla, ja mam hrozne zdeformovanu postavu 😲 doteraz som to akosi nevidela, ale ked zhadzujem zimne veci, tak mi to bije do ociiiii 😠

katulkaaaaaa
31. mar 2011

@vladka84 dakujem 🙂 aka ti si sikovna to ja by som tiez mala poumyvat strasne ich mame uz..vladi tak presne toto som riesila pred par minutami,ja mam vahu aku som mala naposledy cca pred 7romkni ale pripadam si ako neforemny sud ☹ prsia ovisnute,brucho tiez visi,proste vsetko je take na nic 😠
@memory97 dakujem

danulienka35
31. mar 2011

@katulkaaaaaa Kati uzasne vyzera mnamky 😉 si sikulka,posilam jednu z prechazdky

danulienka35
31. mar 2011

kde ste vsetky????? ☹

liba78
31. mar 2011

@katulkaaaaaa krásna torta, vyzerá ako od cukrárky 😉

@vladka84 ty si si mákla, ja som dnes umyla 2. V kúpelni a detskej. Viac sa mi už nedalo, malý vstal. Ale dnešné pozitívum je že sa prerezal horný zub. 🙂 Ale naliate sú ešte tri, takže sa moc neteším ☹
@danulienka35 krásna Chiara

danulienka35
31. mar 2011

@liba78 dakujem mojko daj i ty Jurka milacika

vladka84
31. mar 2011

@katulkaaaaaa ja takisto... nasrata som, ze az 😠 take pekne veci mali a ja som si nic nemohla kupit 😒 esteze bola so mnou mamka, ta mi tak taktne naznacila, ze nevyzeram dobre, ked som si dala obtiahnutejsie tricko, tak som mala prsia az po brucho 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre