♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucia20
3. apr 2011

@memory97 skor by som povedala, ze by mohli byt viacej chapavi a pochopit, ze ti rodicia detom nechcu zle, len proste niekedy je to zacarovany kruh a dost do ubera cloveku na energii. som z toho vzdy cely den smutna. ale minule mi praskli nervy, lebo ma to velmi trapilo a povedala som im od srdca svoje a cuduj sa svete... aki boli milucki... :D

tak to ste uz riadne zubate selmy. :D

akika722
3. apr 2011

@lucia20 taaak?kolko nasobna "mamina" si teraz? 😀
my rovnako..papame,furt spime,bezzuby..zlatučky 😀
@memory97 niééé..moje zlatíčko niéééé..len mm 😀

memory97
3. apr 2011

dobru nocku babulky, idem do hajan🙂 milacikom a maminkam sladke snicky 😉

memory97
3. apr 2011

@akika722 veru, tak toho mozes, isto vrati spat, ale kociar eee🙂

hajatanufus
3. apr 2011

@akika722 ano je to takto ovela lacnejsie 🙂

akika722
3. apr 2011

@memory97 😀 😀 😀 všetci su rovnaky 😀 😀 skor či neskor 😀 😀 😀
@hajatanufus ????????????? 😅 😅 😅 hm?

lucia20
3. apr 2011

@akika722 no tak aktualne mame doma tri deti, sedem steniatok, jedneho psa a dve macicky. ale tie su vonku, aj havinka je bezne vonku. len teraz je vnutri. takze ak ratame iba deti a stence, tak desat. :D

akika722
3. apr 2011

@lucia20 😲 😲 😲 😀 😀 😀 ty sa nenudíš že? 😀

lucia20
3. apr 2011

@akika722 ako sa to vezme. :D ja zase dlho len tak sediet na zadku nezvladam, ale vzdy si nejaku zabavku vymyslim a ked nie ja, tak pes alebo deti, alebo muz ma zabavia. :D

akika722
3. apr 2011

@lucia20 neposednica 😀 😀 😀

hajatanufus
3. apr 2011

@akika722 sorry ja som nepochopila tu zoo az teraz mi to doslo som uz unavena idem spat ale obe deti sa mi zobudili a kricia na raty az sa zase obavam noci ☹ malej asi dam nurofen lebo neviem ci ju neboli uska alebo zubky tak pre istotu tak dobru nocku a sladucke snicky

akika722
3. apr 2011

@hajatanufus jaaaj..zoo..som zabudla 😅
mojko skus jej stlačiť za uškami..ak eé uška to nebudu.. ☹
dobruuuu

padam aj j kočky..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

lucia20
3. apr 2011

@hajatanufus jeeej ty si tehulka??? gratulujem.
@akika722 tak vies ako. ani ty isto neposedis.

akika722
3. apr 2011

@lucia20 aale ..tak ja nebyvam v dome..ty toho maš viac ako ja tu.. 😉

lucia20
3. apr 2011

@akika722 tak hej, ale mna vecicky s kladivom, vrtackou a podobnymi srandami bavia ovela viac ako varenie. to je moja smrt. :/ ale nova kuchyna to velmi sprijemnuje. :D

akika722
3. apr 2011

@lucia20 😀 😀 😀 ani chlapa nepotrebuješ 😀 😀 a ženy doma maš..už len naučiť variť 😝 😀
ok mojko..idem..zaspavam tu 😔
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

memory97
4. apr 2011

@akika722 oni povedia to iste o nas 😀 😀 😀 😀

@lucia20 vas je teeeda riaaaadna kopa 😉 hlavne, ze vsetci posluchaju a pomahaju 😉

seagull2404
4. apr 2011

dobre ranko, Tamarka mi zaspala teraz o pol siedmej zas, nechapem 😎 som jej vcera dala ochutnat trosku z cokoladoveho be-be pudinku a ked uz nebolo, tak sa po mne driapala, len aby som este nieco vyskrabala 😀 😀 opica mala; cez vikend som kupila Tamarke taku hrkalku, krasne hrka, a ona ju v podstate od soboty nepustila z ruky 😀 😀

@memory97 ty co robis o 3tej na nete?

akika722
4. apr 2011

bree raaaaankooooo 😵 😎

21
4. apr 2011

Ahojte! Hroza, aj vam dietky stavaju na nohy, zliezaju z posteli, gaucov a v postielke sa chcu postavit, aj ked im to nejde a vyrypu sa na usta, ktore si buchnu o mriezky...??? uz nevladzem!!! v pavuku nechce byt a nikde nijako neobsedi!!! nic ju nebavi. a tie noci... aaaaaach, chcem sa vyspat!!!

majka35
4. apr 2011

dobré ránko .. 🙂 konečne je víkend za mnou ... mám ruky po zem 🙄

majka35
4. apr 2011

@21 moja sa absolútne nepostaví a keďže jej rastú zuby je neskutočne podráždená ... vrrrrrrrr ... barborka nepočúva, mm z toho nervózny ... ma ide poraziť ... terezke sa nepáči nikde, všade je nespokojná, akurát na rukách, to v pohode

majka35
4. apr 2011

@jankasramka barborka bola veľký spachtoš, pri nej som mohla dodržiavať režim do minúty, čo sa týka pohybu, tak bola trošku v oneskorení, keďže mala torticolollis a museli sme cvičiť vojtovku, chodiť sa naučila až ako 16 mesačná, ale odvtedy sa nezastavila, ja som pri nej za pol roka schudla 15!!! kg ... no a musím povedať, že bola jedno z tých náročnejších detí, ja som si pri nej nemohla oddýchnuť, všade strašne vystrájala, nikde neobsedela, všetko v obchode musela brať do ruky, ked som jej to nedovolila, hádzala sa mi o zem, nechcela ísť do kočíka, ale ani chodiť, stále len na rukách, si pamätám raz situáciu, ked som bola s ňou nakúpiť, kočík ovešaný taškami, horúčava, oni ani v kočíku, ani pešo, šli sme hore kopcom, ona strašný rev a ja som sa zo zúfalstva rozrevala ako malé decko, strašne mi vystrájala, vrieskala ako "nepríčetná" tak som zavolala mm /stalo sa mi to 1x, že som chcela jeho pomoc/ nech príde po nás, lebo sa neviem ani pohnúť, on prišiel ale potom mi nezabudol vytknúť, že ani vlastné decko nezvládam, dostala som taký amok vtedy, že som sa na neho vyvrieskala, odišla som z domu na pár hodín, nech si to on vyskúša a odvtedy si také niečo nedovolí, práve naopak, stále počúvam, že on by toto a toto nezvládol a keby nemali mamku, tak by sa asi zbláznili

seagull2404
4. apr 2011

@21 moja ☹ taketo akcne dni mate, juj ☹ my by sme sa len stavali na nozky, ale kedze sa nam nechce stvronozkovat a ai gulat, tak sa az tak nepremietnujeme, myslim, ale, ze to prejde 😉
@majka35 a ako si sa odviazala? 🙂

seagull2404
4. apr 2011

@majka35 waw, tak moja, ja ta obdivujem, ja mam taketo stavy pri ovela mensej zatazi 😖 ty ale vsetko zle je na nieco dobre...

Tamarka sa cez vikend naucila robit brm-brm prstekom po pusinke a teraz sa na mna diva spoza "mrezi" postielky, oprie si o ne hlavicku a tak zlato na mna pozera, idem sa roztopit...

majka35
4. apr 2011

@seagull2404 bolo celkom dobre, akurát moja staršia dcéra ma zobudila o 6.00, terezka spinkala a barborka niee 🙄 , som ju prosila, nech ma nechá ešte trošku, tak ani za svet ... stále len točila s tou kučeravou hrivou nad mojou posteľou a mamíííí, mamičkaaaaa, mamíííí, hraj sa so mnou

majka35
4. apr 2011

@seagull2404 to musí byť nádherné ... 🙂

majka35
4. apr 2011

@seagull2404 nie je čo obdivovať, niekedy už aj ja nezvládam a som potom nervózna a kričím ... ale na moju barborku treba mať fakt strašne pevné nervy .... dnes ráno, kým sa vychystala do škôlky, tak ja som "osivela" a to mi terezka fňukala v jednom kuse ... keď som ich vyprevádzala, som sa normáne tešila, že zostávame do tretej doma iba my dve samé ... a som poprosila svokru včera, či mi nezoberie sem tam na víkend malú, tak, že : joj, dúfam, že to zvládneme nejako, ale hej, hej, prines ju a strach v očiach mala, že by sa krájať dal 😅

evanns
4. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 sa smejem z tvojej svokry

majka35
4. apr 2011

@evanns a to som ja povedala, že len na jednu noc a barborka nieeeeee, ja tam chcem byť tooooľko a ukázala desať prstov a ja barborka, ved to je desať, to je veľmi veľa a barborka áno, áno, desať krát sa chcem vyspinkať u babky a svokra len nemo pozerala, že snáď jej toto určite nedovolím ... tak som ju upokojila, že nie, len na jednu noc ju prinesiem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre