♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
4. apr 2011

@katulkaaaaaa vidis keby si nebola tak daleko ja by som ti tie torty jedla akurat po velkej noci budeme robit krstiny a zaroven druhe narodky lucinky lebo sme ich este neoslavili tak to spojime a este som vymyslela ze rachel bude mat meniny v den krstin aby sme si to lahsie pamatali kedze som jej meno nenasla v ang. kalendari a na sk neviem kedy sa oslavuje tak to uz necham tak a bude to oslavovat na krstiny 🙂 takze torty by sa mi zisli ale bude mi jednu piect kamoska tiez doma ze tiez ju to bavi a okrem toho tetu mam cukrarku 🙂

hajatanufus
4. apr 2011

@alure s tym kojenim a s unavou som na tom podobne ako ty a ostatne babenky tiez nevladzem nic robit a som strasne unavena niekedy som rada ked vobedz vladzem ist von na vychadzku a nic ine nespravim ☹ dnes sme boli v meste cize prechadzku uz mam za sebou a potom som sla do playgroup nastastie to mame len kusocek ale inak nic nevladzem 😒

memory97
4. apr 2011

@eis4 ja noze nedavam, lebo ich umyvacka tupy. Iba priborove noze davam, ale zas davaj pozor, ak to nie je kvalitna ocel, tak vyber ako to docisti, lebo potom cerneju... to su moje skusenosti🙂 kludne otvor ten kosik a tak ich tam supni🙂

hajatanufus
4. apr 2011

@mirmaj tak to je super ze uz mate zubok nezbedny vonku gratulujeme 🙂
@alure aj my sme este bezzuby a tiez nam pojde naraz viac zubkov ale stale nie su vonku ani jediny 😠

hajatanufus
4. apr 2011

@eis4 neviem ci mozes jahody ale skus kompot to je predsa varene a uvidis ci sa neukaze reakcia a potom teda skus par kuskov ak sa vyhadze viac si nedas 🙂

memory97
4. apr 2011

@alure ani nam moja, nesiel MK🙂
a to som si dnes baby dala zavazok, ze do velkeho stretka pochudnem, ked ste tu vsetky ako lane 😝. Normalne som zacala s posilkou a dnes aj s osobnym trenerom🙂heheh no a maly, ten skoro celu hodinu ani nemukol 😀 😝 klop,klop...
@eis4 ja zas pouzivam tekuty somat do umyvacky a som nadmieru spokojna, lepsie cisti ako vsetky tabletky🙂 a v 101 drogeriach je najlacnejsi cca do 5-6eur. A ked su v akcii tie prostriedky na umytie, co sa cisti prazdna mycka raz za mesiac (ja raz za 3 mesiace cistim,ked si spomeniem), tak calgonit je super. Aj dm-kove su ok🙂
@kvietok121 iba pockas par minut a maly je zapisany🙂 my sa tiez chystame ho zapisat, lebo veru uz na to myslim dlho, len stale to odkladam🙂

memory97
4. apr 2011

@hajatanufus ten zaciatok tehu da veru poriadne zabrat. Hlavne davaj na seba pozor a coskoro ste domka a uz ti pomozu s malymi🙂 Uz vedia aj vasi, ze cakate dalsie?

memory97
4. apr 2011

@vladka84 veru, akosi tam toho je neurekom a tosom vela veci videla aj u nas 😠 a tie ceny, radsej pomlcim 😠

hajatanufus
4. apr 2011

@alure kokso ze 25 eur my sme malej kupili znackove botasky nike za 15 libier ja sa z nich tak tesim je to take chutne ked take malinke babo ma botasky ale ma to makku podosvu takze su ako capacky

hajatanufus
4. apr 2011

@mirmaj malu mozes dat aj zapisat do svojho pasu robia to na pockanie za 3 eura neviem ci su kontroly ked sa ide do polska ale inak mozno staci aj rodny list lebo v ramci sengenu uz by kontroly nemali byt

katkavv
4. apr 2011

@alure
som tuu len na skok ....
ahoj Bipa je tu hned za hranicami v Hainburgu, ideme tam zajtra po robote s mm a s kamoskou 🙂
karticku mam, ale oni ju tam maju aj pri pokladni, treba si zobrat .... tak uvidim, co nakupime

hajatanufus
4. apr 2011

@evanns moze byt aj zapisane do pasu rodica my tiez teraz ideme dat malu zapisat aby sme mohli ist na sk a s lucy som chodila len s rodnym listom z ciech na sk lebo tam uz kontroly neboli a do polska este su kontroly? ja som myslela ze to uz zrusili

hajatanufus
4. apr 2011

@majka35 vsak s kavejou cakate na mna nie? dufam ze uz potom pojdeme tri 😀 😀 😀 😀

hajatanufus
4. apr 2011

@kvietok121 zapis ti urobia na pockanie treba len rodny list a kolok za tri eura

mirmaj
4. apr 2011

@memory97 tak ty si sa dala zhurta nato chudnutie teda, že všetky su tu lane, asi si zabudla na mňa ešte ja mám od tej lane pekne daleko 😲 to chodíš cvičiť aj s Davidkom a on tam tak krásne vydrží? úžasný chlap 😉 Aj ja používam somat gel a výborný

hajatanufus
4. apr 2011

@memory97 ano veru da to zabrat dufam ze ten prvy trimester prebehne rychlo a bez ujmy 🙂 zatial to nasi nevedia a rozmyslam ci im to vobec poviem ked su ku mne taki 😲

veve10
4. apr 2011

@eis4 ahoj. Riesim nejaky golfac a tusim sa mi mari, ze ty mas Nunu Pepp. Chcela som sa ta spytat, ako si s tym kocikom spokojna. Mojmu muzovi sa strasne paci a aj mne...ale vsade pisu, ze je to pre trosku vacsie deticky...neviem preco. Ale hlavne som sa chcela spytat, ci ti nechyba madlo. Totiz este sa mi strasne paci aj Quinny Zapp, ale ani ten nema madlo a tak stale dumam, ze ci vadi, ze ho nema, alebo ci nevadi. Totiz, pozerala som si minule na prechadzke deticky v golfacoch a drviva vacsina nebola priputana pasmi, ale opierali sa iba o madlo...a Nuna ho nema. A navyse sa sklada inak ako ostatne golface a nema ziaden vak a neda sa dat ani do univerzalneho Emitex vaku - ako to riesis, ked ides (pojdes) napr. lietadlom? Do coho tu Nunu zabalis? Prepac, ze tolko otazok...ale nemam sa koho spytat. DIK. 🙂

danulienka35
4. apr 2011

ahojte babulky jak se mate?

eis4
4. apr 2011

@veve10 ja som s ním spokojná na 99% to jedno % je že kolieska hrkajú ,ale to my vadilo 1. týždeň teraz si to vobec nevšímam. nám to madlo zatial nechýba neviem ako bude ked bude väčšia.ale baby ktoré ho maju tak mi hovorili že im to vyhovuje lebo dieťa vylezie a vlezie do kočíka kedy sa mu zachce 😉 ovláda sa perfektne doslova 1 prstom,aj sa skladá v pohode je uplne uzučký.ja som niekde čitala že tento kočík na letiskách oblubuju lebo je tenučký ,ale ešte som nad tým nerozmýšlala ako by som to riešila 😒 ja som ho kupovala hlavne preto lebo bývame na 4.poschodí bez výťahu. sama ho vynesiem aj z malou. dám si ho zložený na plece ako kabelku a a malu držím v pohode 2 rukami. ja na neho fakt nemožem nič zle povedať,sklušala som ho cez nerovnoati v člapkanici,v snehu a v pohodičke- samozrejme nie cez 20 cm snehu 😀 malá my pred tým vrieskala ked som ju dala do kočíka,chodili sme na prechádzky max na pol hod lebo my vrieskala celu cestu domov.odkedy máme nunu v pohode 3 hodky aj do obchodu s nou možem ísť,čo predtým nehrozilo.ja si myslím že v tej cenovej relácii som nemohla kupiť lepší kočík ktorý by mne viac vyhovoval.kupovala som ho za 155 aj z pláštenkou a moskytierou,bola akcia.ja ti ho možem len odporučať.skus sa tu popýtať https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-nuna-buggy-ste-s-nim-spokojne/

veve10
4. apr 2011

@eis4 no...tu v Ba ho maju akoze v akcii s plastenkou a moskitierou za 179€. Inac stoji 157€. Hrkave kolieska vadia aj mne...no...zvazim to. Kazdopadne dik za odpoved...velmi si mi tym pomohla, lebo som sa nemala koho spytat 🙂

alure
4. apr 2011

@katkavv tak si to tam zajtra uži a potom zreferuješ čo a ako 🙂 samozrejme najlepšie vychytávky 😉 vidíme sa potom v stredu
@hajatanufus no aj toto sú viac menej capačky ale som skoro odpadla z tej ceny 😠 ale tu je všetko prehnané.Obchody sú tu hlavne na pešej zone a ceny sú adekvátne podnájmu priestorov...ja aj tak najradšej nakupujem v BA alebo v rakúsku kde to mám oveľa lacnejšie a aj väčší výber.
@memory97 mojko tak to je pravda,ja som pred dvoma rokmi bola s mm a s Oliverkom v Merchenparku,a poviem ti že to čo tam vybudovali z nejakej diery sedláckeho statku taký zábavný park pre deti že som ústa otvárala za čo sú ľudia ochotný platiť. U nás by sa také niečo mohlo budovať na každom rohu ale sme na to lenivý ☹ tak isto je to s termal parkami.U susedov ti dajú aj modré z neba a ja osobne radšej pôjdem tak a viem že tam budem mať za rovnakú cenu ako u nás komfort a služby o akých sa mi na SK ani nesníva....je to smutné ale je to tak
dúfam že som nikoho nevynechala 😒

Denis už spí idem ešte chystať veľkého do vane a kuk panelák
pa pa zajtra
@veve10 ja som tiež zvažovala Quinny Zapp a nakoniec som z obcodu odchádzala s Hauc Capri,ktorý ma oslovil na prvý pohľad. je super skladný,a dúfam že teraz na letisku s ním problém mať nebudeme,dá sa zopnúť po zložení 😉 Nuna vyzerá tiež skvelo 😉

akika722
4. apr 2011

ahojteee.teraz sme došli domov,Paťko mal uraz,ma monokel pod očkom ☹ ale to bola blba nahoda....potom popišeme..robim prave pre mm večeru http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=12973&ord... 😀

danulienka35
4. apr 2011

@alure ahoj mojko dufam ze uz je ti dobre i sms som ti pisala ale asi ti neprisla ☹ dufam ze goralky vam pomahaju a malicky je uz kludnucky mi uz mame 6 zubkov 😀

akika722
4. apr 2011

zopar foto 😉 deti,hafan bratov 😀 a monokel 😅
boli sme vonku a vbehol svojej kamoške pod bicykel 😒 nahoda...plakali obe deti,,on od bolesti,ona od lutosti ☹

katulkaaaaaa
4. apr 2011

ahojte vidim ze viacere nestihame tolko pisat,som rada ze nemusim docitavat tolko stran 😝 ja som dnes mala nevesticku na skuske,co poviete na licenie,moze byt?
@akika722 preboha patko ma to oko 😒
@memory97 wau obdivujem ta ze osobny trener ja som nenabrala odvahu ist verejne cvicit,ako sa ti pacilo?
@hajatanufus budem ta zasobovat 😀

akika722
4. apr 2011

@katulkaaaaaa ooo..nahoda moja...vbehol jej do cesty 😒 bolo mi luto oboch ☹ ale už sa rehoce že je chlap tak plakať nebude 😅

jeeeej..tie riasy 😉 to si ličila ty? 😲

akika722
4. apr 2011

@katulkaaaaaa dnes blby deň..a ja som spadla zo schodov s kočikom ked som ho v rukach znašala dole 😒 našťastie maly bol priputany len do boku s nim šlo,udržala som ale ja som doudierana 😒

lucia20
4. apr 2011

@seagull2404
@akika722 baby, sak to poznate. mala kopa pyta velku kopu. :D

katulkaaaaaa
4. apr 2011

@akika722 jasne ja som licila 😝
booooze este ze bol maly priputany ked sa sere tak nakopu vsetko...mama dnes nenastartovala auto,pokazil sa vysavac...za jeden mesiac sa nam tolko stalo ze inokedy sa ani za rok 😠

akika722
4. apr 2011

@katulkaaaaaa aj nam odišiel 3ročny vysavač 😀 😀 😀 ved tupci 😅 s nim vysavali prach zo sadrokartonu 🙄 sa nedivim že nejde už..tak mame novy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre