♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
12. apr 2011

@akika722 mne tak pri petke ze chlapec ja vytesena a porodim ze dievcatko 😀

akika722
12. apr 2011

baby čo myslite?alergia na plienky??? ☹ z hodiny na hodinu to mal ☹

akika722
12. apr 2011
eis4
12. apr 2011

@akika722 zubky jej idu. 4 naraz vrchné ☹ už to má napuchnuté mesiac,ale od včera ju to velmi bolí,už sme nevedeli čo snou teraz večer.ani ovocie nechcela ani cecík-to už musí byť velmi zle 😢 😢
@vladka84

akika722
12. apr 2011
akika722
12. apr 2011

@eis4 ja taky čas davam sirup-nurofen..aj teraz som mu dala

akika722
12. apr 2011

prečo mi tie prispevky hadze tak na riť??? 😠 😠 😠 😠 😠 😠

eis4
12. apr 2011

@akika722 my sme takéto iste mali z vody u svokry ale na brušku.dr povedala že to je alergia na niečo čo jej prišlo do kontaktu s pokoškou 😒

akika722
12. apr 2011

@eis4 vodu sme nemenili.stale sme doma...ale plienky mi kamoška doniesla tesco..skusila som,paťko použival tesco lebo mu boli najlepšie ☹

eis4
12. apr 2011

@akika722 dr hovorila že to može byť na krém mydlo ....hocičo len ja si myslím že to bola tá voda.mesiac aj niečo sme sa toho nevedeli zbaviť skoro sme z toho mali atopický ekzém lebo sa jej to tak vysušilo ☹
to budeš mať na tie plienky-zahod alebo niekomu daruj

vladka84
12. apr 2011

@akika722 Timka toto mala z plienok, ona nemohla Pampersky, tak sme pouzivali Huggies... Karinka zasa pampersky moze 😒

eis4
12. apr 2011

@akika722 dr hovorila že to može byť na krém mydlo ....hocičo len ja si myslím že to bola tá voda.mesiac aj niečo sme sa toho nevedeli zbaviť skoro sme z toho mali atopický ekzém lebo sa jej to tak vysušilo ☹
to budu tie plienky-zahod alebo niekomu daruj

eis4
12. apr 2011

@akika722 prečo mi to hodilo 2x ???????? 🙄 🙄 🙄 🙄

akika722
12. apr 2011

@eis4 už mu nedam ani jednu ☹
@vladka84 ja striedam huggies a baby love z dm
@eis4 aj tebe to hadže kade tade 😀

vladka84
12. apr 2011

ale to tu dobre blbne 😀
idem ulozit Timku, do sprchy a do postele.... uz sa na nu taaaaak tesim, dufam, ze dnesna noc bude lepsia 😒
dobru maminky!

danulienka35
12. apr 2011

@eis4 aj vi sa takto trapite placete revete ako mi pri zubkach? mi strasne neco spoliky mame ako vzdy ☹

memory97
12. apr 2011

@mirmaj myslime na vas, aby mm bol cim skor v poriadku 😒

akika722
12. apr 2011

@vladka84 dobru moja 😵
@danulienka35 aj my sople mame zo zubkov

evanns
12. apr 2011

@seagull2404 joj moja na vonku neviem tam uz asi s tvrdsou odrazkou... 😒
ja som nasej teraz kupila tieto http://www.mimibazar.org/foto.php?id=42904681&t... 😉 ale ona este iba doma sa stavia a u babky ma chodak 🙂

memory97
12. apr 2011

@seagull2404 myslis kukuricne chrumky, ja take malinke kupujem v bio obchode, taky obrovsky balik a veru sa nestihne ani zaspinit🙂

@akika722 dakujeme, veru mas pravdu, este jeden stvrtrok a hodim foto ako si strcil rucky do torticky 😀
jasne, ide sa na to. To ti ani nepredstavil buducu svagrinu 😨 ?

@danulienka35 mala je riadna herecka 😉

@eis4 polka staci na to, aby pekne zaspinkala bez bolesti 😉 Ja som malemu davala panadol asi 3-4 dni, ked sa mu prerezaval zubok, vecer polovicnu davku pred spanim a rano som mu tiez dala polovicnu, lebo veru uz som mala dost, vecer tolkokrat vstavat...ma uz prerezane dasienka? Ak nie, taj jej zajtra daj varesku a ten koniec nech kuse, aby sa jej skor prerezali, alebo ak najdes inu tvrdsiu alternativnu. Musi hryzkat do tvrdeho, aby sa jej to prerezalo.Este ma napadlo, ze sesterka dava na bolave zubky fenistil kvapky. Ja som to neskusala, ale vraj zaberaju velmi dobre. Moja zlata, nech uz su zubadla vonku, nech tie nase drobatka netrapia...

kvietok121
12. apr 2011

baby neviem co sa deje, ale matejkove dobre obdobie asi konci, on normalne zacina plakat ked nie som pri nom hrame sa idem sa vycikat, place pridem uz e dobre, je na rucickach vysmiaty, polozim placeeeeeeeee, hrame sa schovky smeje sa hlada ma, potom odbehnem do kuchyne rev .... ☹ ach jo a doteraz sa vydrzal aj polhodku hrat sam potom so mnou chvilku a zase sam ... no neviem co sa deje
@seagull2404 my papame chrumky a tiez sme ako prasiatko, tkze ich davam len doma 🙂 ... popripade na ceste domov 🙂
@mirmaj mojko tak to mate tazke tak nech sa mm drziii
@memory97 dakujem za radu
@evanns aj my mame take ale iny vzor

akika722
12. apr 2011

@memory97 jasné,ja ju poznam 😀 😀 😀 len šokol ma datum že "už len rok" 😅 tak kg ryyychlo préééééč 😀

akika722
12. apr 2011

@memory97 fenistil davam aj ja

veve10
12. apr 2011

@akika722 hehe...ved preto Filipka...vela ludi nam hovori, ze Filip vyzera ako dievcatko a na tejto fotke uplne. 🙂
Ty si nikdy nevarila ovocie? No, ja som surove este davat neskusala, pretoze som sa docitala, ze na zaciatku treba vsetko ovocie dusit, prip, uvarit, ci dat na paru, lebo je tak lahsie stravitelne. Ty si teda hned od pol roka davala surove? A v pohode? Tak to hadam zacnem aj ja...aj tak si vzdy hovorim, ze aka je to skoda to varit, ze tym iba zabijem kopec vitaminov.

veve10
12. apr 2011

@kvietok121 jooooj...vitaj v klube! 😖

akika722
12. apr 2011

@veve10 pri dvoch detoch som ani jediny x nevarila ovocie a su ok 😵

memory97
12. apr 2011

@danulienka35 si mala tiez prekvapko🙂 miesto chlapceka dievcatko🙂
dufam, ze nenarobim preklepy. sme si otvorili flasu vinka, nech oslavime 3/4 nasho drobceka🙂
@akika722 z coho sa maly vyhadzal? plienky vyhod a malemu natri ritulku sudokremom, hrubsiu vrstvu. Dufam, ze to zaberie...
@vladka84 dobru nocku🙂
veru to tu dnes akosi blbne🙂

akika722
12. apr 2011

@memory97 tak tak..plienky v koši...a krem už ma ☹

memory97
12. apr 2011

@akika722 kolko davas kvapiek z fenistilu? Veru som to neskusala a teraz ma to napadlo...
esteze tak🙂 mne ma prist bracho predstavit "buducu" svagrinu, uz som zvedava🙂
@veve10 ani ja som ovocie nevarila, iba nastruhala. Ma v sebe viac vitaminov, ked sa nevari🙂
@kvietok121 aj Davidko to robi. mama zajde za roh a maly ma v ockach velke slzicky... veru neviem preco, vecer iba plackal, len na rukach chcel byt, len keby ma tak chrbat nebolel...
@akika722 budem ta provokovat a kg pojdu rychllo dolu🙂

memory97
12. apr 2011

poradte co mam este pozerat na jedalenskych stolickach. Nastavenie vysky a nastavenie opierky? staci iba toto? stoliciek je milion a ja si neviem vybrat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre