♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
12. apr 2011

@memory97 7kv 2x denne 😉 jaaaj provokuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😀 no daj 😀

danulienka35
12. apr 2011

@memory97 mojko gratulujem k 9 mesiacikom ,no je riadna buchtosa co? vies co len plackame je to o nervy ale na rukach bude v pohode ale ja uz nevladam je tazka a mm ju nechce chovat supr pomoc 😝

memory97
12. apr 2011

@akika722 veru ti to nejako divne radi tie prispevky...

kvietok121
12. apr 2011

@memory97
@veve10 a co s nim robite on dnes preplakal cely den, okrem toho ked jedol a ked spal inak stale plakal, isla som sa hrat stavala som mu on bural, ak som zdvihla zo zeme napr. po vreckovku tak zacat plakat, isla som robit papanie raval, doteraz to bolo tak ze na mna kukal, chvilku po polhodke sa hral aj sam, nechapem dufam ze sme mali 2. blby den, ja matejka nevladzem nosit ... moje kolena a chrbtica ... ☹

akika722
12. apr 2011

@memory97 hlavne podla mna aby sa dala dobre umyť 😒 ja mam sice len taku prenosnu/cestovnu ale suuuper sa umyva tak som spokojnaa 😀 a vyškovo sa nastavuje

veve10
12. apr 2011

@kvietok121 no vela sa robit s tym neda. Dat papat, chvilku sa s nim hrat, potom ist von...a tak dokola. Snad to ustane.

Ja mam tiez jeden problem a neviem co s nim. Zda sa mi, ako by mal nas maly kazdu noc strasne plny nostek. Nosom ledva dycha, ked ho idem kojit, tak sa stale nadychuje ustami a dychci. Teraz sme ho ulozili o 8 spat a teraz sme boli prave pri nom co strasne odrazu krical (to sa nikdy nestava - vzdy krasne sam zaspinka, ani nemukne). A zase ma uplne zapchaty nostek. Ked mu ho ale idem odsat, tak skoro nic nejde a cez den je uplne v pohode, nostek volny. Nechapem a neviem co s tym, lebo s ami podla mna kvoli tomu v noci budi. Baby, neviete poradit? Dik

kahlan1
12. apr 2011

Ahojte ja vas nestiham lebo osm si dala predsavzatie ze cez den ziadny net aby som toho viac postihala a vecer padam unavou

@memory97 my mame takuto a som velm ispokojna 🙂 http://www.superdeal.sk/detske-stolicky/brevi-j...

@veve10 Filipko je na spapanie 🙂 nádherny chlapček

evanns
12. apr 2011

@veve10 skuste ist na ORL vysetrenie ci nema zvacsene nosne mandle 😒

mirmaj
12. apr 2011

@memory97
@kvietok121 dakujem babulky aj ja dúfam že bude čoskoro fit 😒

memory97
12. apr 2011

@akika722 zajtra sa odvazim a poprovokujem, som nemala este odvahu, ale uz zapnem rifle spred tehu, jedny🙂
@danulienka35 dakujeme🙂 no pekne od mm, ze nevladze, len nech poposiluje 😀

@kvietok121 ja si k nemu lahnem a snazim sa s nim hrat. zabavaju ho hracky, co hraju a maju taku ostru hudbu a aj schovavanie za loptu,ak nic nezabera, tak si sadnem a vezmem ho na ruky. neskusala si fit loptu?

@akika722 aky je v nej maly krasny a mam pocit, ze sa na teba viac zacina podobat🙂

@veve10 skus mu vecer kvapnut do nosteka roztok na baze morskej soli napr.: mar, vincentku, podla toho co mas doma... asi mate suchy vzduch v byte, alebo zvlcovac skus pustit na noc..

@kahlan1 ahoj, si tu davno nebola, ako sa mate? Da sa ta stolicka aj polohovat, lebo maly este nesedi sam...

memory97
12. apr 2011

@mirmaj bude neboj, ved ma doma dve krasne babulky 😉

akika722
12. apr 2011

@memory97 😝 provokatérka 😝 😀 😀 😀 jéééj dííík 😀 😀 😀

akika722
12. apr 2011

@mirmaj a čo zistili v nemocke?

akika722
12. apr 2011

@kahlan1 ahoooj..ako mala?a bruško babo??pozeraaaam ako sa ti to kraaati

danulienka35
12. apr 2011

@memory97 on je lenivi jak ves aj ta je ciperna teraz na malu zareval ze Chiara prestan revat jak keby mu rozumela ale som mu dala kvapky somar stary sprosty ☹

veve10
12. apr 2011

@evanns a to moze mat aj take male babatko? ja citam o cca 3 rocnych detoch, ze im ich vyberali. A preco sme my, ked sme boli male nic take nemali. To je nejaka moderna civilizacna choroba? Boze, dufam, ze to nema. Nie sme ani alergici, tak dufam, ze to nie je ani ziadna alergia.

veve10
12. apr 2011

@memory97 Libenar (prip. Physiomer) kvapkam kazdy vecer. Niekedy aj pocas noci. Stale je to rovnake. Zacalo to, ked mal cca 6 mesiacov. Asi naozaj musime zajst na ORL. ☹

danulienka35
12. apr 2011

@kahlan1 ahjo mojko no ako ? co babulka v brusku pocuva?

seagull2404
12. apr 2011

@evanns krasne su, ale mne dr. povedal, ze na doma na boso, v ponoztickach alebo pancuskach; vonku s hrubou podrazkou, len neviem, kde ich kupit
@memory97 kukuricne, strasne sa lepsia, Tamarka to len ocucava, drzi v rucke a sibrinkuje tym 🙂 nemyslim, ze to klasicky papa, mensie by asi nechcela, lebo by ich nemohla v rucicke drzat 😀
@kvietok121 moja, to uz je take obdobie, ze sa bez maminky bojime,tym si casom prejdeme tusim vsetky, nasa toto robi zatial v cudzom prostredi, ale uz to asi pride aj domov; ja jej tie chrumky preto vobec nedavam 😖

memory97
12. apr 2011

@akika722 hned to pojde rychlejsie, ked bude niekto provokovat🙂 😝

seagull2404
12. apr 2011

@memory97 ja mam aj taku tacnicku, co sa sklada z dvoch a da sa odobrat, ak tamarka zaspini jednu, len to odkliknem a mame cisto 🙂 a mame aj kolieska, to mi celkom vyhovuje, ked si ju posuvam z obyvacky do kuchyne (toto je ale asi vec, co mozno ty nepotrebujes)

mirmaj
12. apr 2011

@akika722 zatiaľ nič viac nezistili, už mi nerobili dalšie vyšetrenia 😒

memory97
12. apr 2011

@danulienka35 to je trubka, ved mala mu to vrati, len nech zacne rozpravat a este mu aj pekne vynada 😀 😝

@veve10 tak radsej zajdi k dr., nosne mandle mozu mat uz aj male deti a sposobia aj caste choroby, ak su zvacsene... nejdu mu aj zubky, pri nich tiez moze mat sopliky.

memory97
12. apr 2011

@mirmaj asi az zajtra mu budu robit dalsie vysetrenia, po obede uz velmi vysetrenia nerobievaju, hlavne nech je v poriadku. Modriny nevadia, tie sa rychlo zahoja, hlavne nech si nejako vazne neublizil...

evanns
12. apr 2011

@veve10 no nikdy nevies...treba ist 😒

kahlan1
12. apr 2011

@memory97 mame sa fajn, len s papanim bojujeme - nechce papat ☹ a týmpadom nepriberame

stolicka sa neda polohovat, doteraz som ju krmila v tom detskom lehatku a teraz ked uz vie posediet sama davam ju do nej

@akika722 mam sa dobre, v piatok ideme na 3D popozerat na drobca 🙂 jj krati ani mi nehovor ze 6 mesiac - asi odpadnem ako to leti - ale bojim sa pôrodu 🙂
@danulienka35 Kristinka je poklad vobec ma netrapi - citim sa fajn tak sa mozem naplno venovat Anetke 🙂 a vy co mat nove?

kahlan1
12. apr 2011

@mirmaj a čo sa stalo?

memory97
12. apr 2011

@seagull2404 mne staci, aby sa dala lahko zlozit a aby sa dalo posuvat operadlo, a aj vyskovo nastavit. Netusim, ci si mam este nieco vsimat na tych stolickach...

akika722
12. apr 2011

@memory97 tak tak..a daj kolko ti zišlo za aky čas...hučte na mna 😅
@kahlan1 Kristínka ♥
@mirmaj dufam že to bude ok ☹

danulienka35
12. apr 2011

@kahlan1 jej uz i meno mate Kiukska to je krasne no mi zas bojujeme zo zubkami a spolikom a suchym kaslom ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre