♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
14. apr 2011

Ahojte maminky
ja len na skok,dnes som sa ešte poriadne nezastavila od rána kopec vecí 😖
@mirmaj dúfam že je mm na tom lepšie a skoro ti ho pustia domov.Moc ho pozdravuj a držte sa 😉
@memory97 pečienku robím na dva spôsoby buď restovanú na cibulke,klasika trošku oleja cibulka potom pridám pečienky a sprudka orestujem a nechám chvíľku podusiť vo vlastnej šťave len s čiernym korením a červenou paprikou,solíme až na tanieri alebo vyprážam klasika v trojobale.Chlapci to majú radi a ja tiež ale robievam ju veľmi málo,vraj to nie je zdravé pravidelne 😲 no čo už
@seagul2404 ja by som v sobotu chcela zbehnúť po Inchebe aj do nejakého nákupného centra ešte si zistím kde Liliputi predávajú 😉
@katulkaaaaaa vyzerá to zaujímavo a určite je aj chutná 😉
@vladka84 aj ja mám emitex zavinovačku do autosedačky a zvyknem ju dať aj do kočíka keď je chladnejšie...ale aj toto vyzerá zaujímavo čo prihodila @akika722 ale aj tá čo dala link @seagul2404 sa mi moc páči..ktovie či im to v lete nebude vadiť 😖 mne sa veľa krát Denis spotí aj v autosedačke keď ideme autom a nemá tam nič....
@liba78 a vy ako?

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@memory97 je to taketo podobne,tu co mam ja je vypredana
http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...

vyvlakas marcipan prilozis podlozku jemne prejdes valcekom to sa obtisne a potiahnes tortu 😉
malinky spadol tvarickou na koberec taky plac som u neho este nezazila,teraz zaspal,sedim pri nom pre istotu ☹
@eis4 ale neboj ked budu dve si povies ze nechapes co si robila ked bolo len jedno 😉 ked si svokra zobere na noc viki sa normalne nudime s mm 😀

eis4
14. apr 2011

Nelinka si sedela v novej stoličke a zhadzovala hračky,predtým ako zhodila, zatvorila oči lebo vedela že to buchne 😀 ked všetky zhodila tak zakričala a tatino pendloval a zdvíhal hračky 😀 tak si tatino myslel že z Nelinkou vydrbká a priviazal jej hračku o stoličku.plyšový obláčik z neho visia sloník a myška. no naša silná nelinka chytila a odtrhla sloníka z obláčika a samozrejme zahodila 😀 😀 😀

seagull2404
14. apr 2011

@akika722 tak si zrelaxovala, to je super 🙂 som pisala, hodili sme sipicku z gauca
@kvietok121 tak ste sikovni 🙂 ked uz pomaly lozite
@katulkaaaaaa ty, ja budem o rok potrebovat dve torty, budu z nas tridsiatnici, skoda, ze si daleko, ale snad das nejaky osvedceny recept 😅 ze aky zlepsovak 😀 😀 😀
@alure tak som zvedava, ja ani endufam, ze bude sanca ich vyskusat v za
@eis4 som sa zabavila 🙂 ze vedela vopred, tak zatvorila oci a ocinko 😀 😀 😀 aj nas ma take pokusy

akika722
14. apr 2011

@liba78 ale napr.ta modra čo je na tom obrazku..to mam chapať že bude z jednej strany svetlo modra a z druhej tmavo modra???či??

baby,som hotovaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 už chapem o čom pišete...maly vyrevuje,zubky,nemožem ho nikde dlhšie nechať+sople.... 🙄 🙄 🙄

akika722
14. apr 2011

@alure a ta podložka nie je to iste??? 😕 sa mi zdala uplne rovnaka..
@seagull2404 daj prosim ťa ešte raz link..diik
@katulkaaaaaa chudatko malinke..ten april je čudny..deti padajuuuuu ☹
@seagull2404 hej hej viem..pamätam..a to ma z toho potom ☹

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@akika722 och tie zuby to je des,nam uz vykukaju vrchne som zvedava kedy pride dalsie kolo nespatia 😠

kvietok121
14. apr 2011

@seagull2404 ano je to sikula, tak 5 " krokov" da ... neviem ci to mam napisat ze 5 lozov 🙂 a potom sa zase plazi, vcera sa dokonca sam postavil, vysplhal sa na sedacku ale samozrejme riadne spadol na zem... takze nam zacina kludnejsie 🙂 obdobie ako @eis4
@eis4 tak nelinka je naozaj velmi mudra, takto obabrat tatika 🙂

akika722
14. apr 2011

@katulkaaaaaa moj chvala bohu spi..aôe cez deň je to hrozne+mam doma Paťka a ten je ešte tiež maly nato aby chapal všetko čo chcem ja..zajtra mi ho bere svokra 😔

kvietok121
14. apr 2011

no bezim pracovat na praci ☹

kvietok121
14. apr 2011

@seagull2404 inac k tym napadom my tancujeme a ked mamina uz nevladze drzat nasho chrustika tak tancuje pred nim a on kuka ako puk 🙂 a potom valame flase tak ich mame naplnene fazulou a potom mame zvieratka schovane v kybliku od bryndze a on otoci a ja schovam on otoci a potom zoberiem cumel a ten hodim do kyblika to by ste mali vidiet ako sa snazi ho vybrat von 🙂

danulienka35
14. apr 2011

pekny vecer babulky moje nestiham vas citat posielam par fotiek co mala dnes robila ako sa skerila 😀

vladka84
14. apr 2011

@danulienka35 jeeej, aky pankac 😀

akika722
14. apr 2011

@danulienka35 aké vlasky 😀 😀 😀 😀

danulienka35
14. apr 2011

@vladka84 to je ked jej ich najezime 😀
@akika722 bolnydna z Londyna 😀

seagull2404
14. apr 2011

@kvietok121 tak ono slo hlavne o to, aby sme ich zabavili bez nas 🙂 ale beriem, ja tiez tancujem 😀 😀
@akika722 ja som myslela, ze to bude modrina, a ono je to chrasticka 🙂 http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku/

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@akika722 presne to je onoooo 😉

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@seagull2404 jasne ked budem vediet poradim,mm sa smeje ze kolko ma to bude bavit este...co som zacala je to kazdy vikend torta u nas...uz mesiac,baby ale ako priberame cela rodina 😀 mamina len plnky vylizuje...mala mami urez a mm take kusy do seba hadze no koneeec 😀

akika722
14. apr 2011

@seagull2404 jééj toto je peknééé.ale cena 😨

akika722
14. apr 2011
liba78
14. apr 2011

@akika722 asi to bude dvojfarebné. Ja mám tie prvé dve, majú rovnakú farbu z oboch strán, len iný materiál.

memory97
14. apr 2011

@akika722 Davidko dakuje🙂 som im napisala, tak uvidim, ci odpisu🙂

@alure dakujem, vyskusam🙂 ano, viem, ze by sa nemala casto, ale kuraciu neviem pripravit🙂 teraz uz budem🙂

vladka84
14. apr 2011

aj my soplime, ale neviem, ze ci je to zo zubkov, lebo sa mi zda, ze aj horsie dycha...dufam, ze zajtra uz bude dr. ordinovat, pojdeme hned rano 😕
to zase bude noc 😖

liba78
14. apr 2011

@danulienka35 ako sa škerí, potvorka malá. Krásna je 🙂

danulienka35
14. apr 2011

@liba78 dakujem mojko toto zacala robit skrci nostek a skeri sa o dusu navise zacala pre seba sa smiat ze heheheh podarena je aku ja mam svalovicu ☹ ruky ma bolia

akika722
14. apr 2011

@liba78 dufam 😀 mm ani nevravim 😀 objednam na kamoškinu adresu 😅 on je dudroš 😅
@memory97 aj jaaaaa

vladka84
14. apr 2011

boze baby, ako mna zacal boliet zuuuub...teda jeho pozostatok 😖 som ho mala nacaty a uz davno som sa mala objednat k zubarovi, ale ved nebol cas 😕 a teraz som chrumala oriesky a tak som ho dolamala, ze konec ☹ az hviezdicky vidim...a samozrejme, ze doma nie su ziadne lieky 😠 jaaaaaj, do rana sa zjezim!

akika722
14. apr 2011

@danulienka35 kolko važi?boli ste na poradni???

akika722
14. apr 2011

@vladka84 aj si poldeco... 😅 chudatko..zuby aaaauuuuu ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre