♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
27. apr 2011

@niky13 to sa zvysi casom, aj my sme mali problem na zaciatku, teraz stiahne aj 150ml - 300 ml za den 😉 ake boli sviatky? to stahovanie veru nezavidim...
@danulienka35 to mi je luto.... on to nepochopil??? asi mu niekto stoji na kably....
@akika722 nejakeho mu vyber a bude ho mat nahradu za flasu🙂 maly ani nezaspi, ked nejakeho plysaka nestiska 😉

akika722
27. apr 2011

@memory97 ma ich tam plnu postel 😀

mirmaj
27. apr 2011

@niky13 aha to je tým 😀

akika722
27. apr 2011

@niky13 nooo..to sa neda lebo si zobudi brata 😅

majka35
27. apr 2011

@evanns ja neupratujem teraz, aj keby neviem čo bolo 😀

@mirmaj mm sa vrátil, že sa mu už nechce prechádzať, že nemá kam ísť ... a zase postavil predo mňa košík plný sladkostí, ktorému som hrdo a dlho odolávala a mamka, dáš si keksík, a čokoladku a hrozienka v čokoládke? a v chladničke máš zmrzlinu 🙄 🙄 🙄 🙄

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 zlatíčko malé 😉
@majka35 on si ťa normálne rozmaznáva 😀 😀 a potom že chudni však? 😝

memory97
27. apr 2011

@danulienka35 ved aj my teba 😀 som si zvykla, ze si tu kazdy vecer a kecame, az mi to chybalo 😉

akika722
27. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 aky pozorny 😀 😀 😀
@mirmaj spime bez flašeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 po troch rokoch 😀 😀 😀

liba78
27. apr 2011

@niky13 kojíme vždy keď chce. Neobmedzujem ho a ani to nerátam. V noci chce cuckať skoro furt 😝 Len sa bojím, že bude teplo a on bude smädný a nebude vedieť piť. Snaží sa napiť, ale akosi mu to buď vytečie alebo zabehne 😒

danulienka35
27. apr 2011

@memory97 jej si zlatinko moc si to vazim mojko moc vas lubkam 😉

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 ani si nečakala že to bude také ľahke však? 😉

niky13
27. apr 2011

@memory97 my mame tie zaciatky uz 3 mesiac a nic, takymto tempom bude pit poriadne az v 18tich. 🙂

@akika722 to poznam, ja skacem ked place maly aby nezobudil velku, ale ta obcas tak chrapka, ze som sa minule bala, aby ho nezobudila ona 😀

@majka35 tak si umy zuby, ja si ich niekedy umyjem uz o 7mej a to urcite uz nic nezjem, lebo sa mi nechce znova ich pucovat

memory97
27. apr 2011

@akika722 zajtra mu mamina da nahradu za flasu v podobe plysaka a bude dobre, len to nevzdaj...

@majka35 aky dobry tatino, si ta rozmaznava 😉

majka35
27. apr 2011

@mirmaj
@akika722 to je naše jediné spoločné hobby ... prežierať sa 😀 😀 😀

majka35
27. apr 2011

@niky13 tento trik poznám, väčšinou zaberá ... ja si tu sama sedkám, na stole nič a on príde a šup s tým košom a už mi sype arašidy v čokoláde do mištičky
pred deťmi nesmie jesť sladkosti, tak si to večer vynahrádza 😀

akika722
27. apr 2011

@mirmaj noo..len čo bude v noci ak sa prebere a nenajde ju 😨
@niky13 😀 😀 😀
@memory97 dufam moja..som myslela že ma zaškrti ale som mu napchala namiesto mojho krku pod ruky macka 😅
@majka35 noooo..a tak super vyzerať 😎 no cicaaaaa.

niky13
27. apr 2011

@liba78 moj si to ustalil na 4x cez den a 2x v noci, a aj ked mame cez den horuco, tak nepije viac. Ale plienky su v pohode, ja len stale kontrolujem fontanelku. Inak tiez sa bojim leta. A nam tiez zabehne, alebo to nejak zvlastne vypluva pri sati. Neviem co s tym robit.

@danulienka35 aj my ta lubkameeee a tiez nam chybas 🙂

vladka84
27. apr 2011

@akika722 ze nechcem ta sklamat, ale stava sa, ze prvu noc zaspi bez problemov a potom zacne vymyslat, lebo si v tej svojej hlavicke mysli, ze uz mamine urobil radost a teraz mu moze vratit flasu... tak sa aj na to priprav 😉

@mirmaj joooj, bodaj by si mala pravdu a dospala by v noci aj ten den 😉
@evanns ja som na tom podobne, plne umyvadlo riadu a dva kose pradla na zehlenie... ale dnes som ko, do zajtra sa s tym nic nestane (bohuzial) :D a ty skus vyuzit svoju slabost a napis odkaz ako ti @liba78 radi 😉

no baby, mne uz obe detuchy spia, idem aj ja pomaly do postele, lebo ktovie co nas caka v noci....

danulienka35
27. apr 2011

@niky13 vdaka mojko ste moc zlatucke a ja si vas moc vazim nasa stale pije tolko mlieka neviem co to mam ja za dieta mliekoholik 😀

akika722
27. apr 2011

@vladka84 😨 😨 😨 no dik cicuš 😅

memory97
27. apr 2011

@akika722 este nekric hop, zajtra je tiez vecer 😀

@niky13 maly zacal poriadne az po 5 mesiacoch,este vydrz a bude to skor ako v 18tich 😀

@danulienka35 aj my teba moja 😉 sa drzkajte a malej blondinecke pusinecku 😉

danulienka35
27. apr 2011

@memory97 dakujem mojko neboj som dost silna 😉

memory97
27. apr 2011

@akika722 rano bude oslintany macko 😀 😀 😝

akika722
27. apr 2011

@memory97 viete potešiť 😀 😀 😀 😝 😀

niky13
27. apr 2011

@danulienka35 to neries, len skus ponukat , ja tak ponukam uz 3 mesiace caj, vodu, dzusiky a nic, ale ja sa nezdam 😉
moj sa zase nejak rozjedol, kazdu hodinu by nieco jedol, esteze uz mam tie chrumky, sprasi ich aj 17 na posedenie.
Nakoniec som rada, ze ma rezervu vo vahe, keby vazil viac tak by som asi mala starosti ale takto som kludna. Inak za mesiac mi pribral skoro 500g. Jupiii. 🙂

vladka84
27. apr 2011

baby, a co sa tyka nasho stretka - zatial vsetko plati ako sme sa dohadovali, ano? nic sa u nikoho nezmenilo? budem to zaciatkom buduceho tyzdna potvrdzovat znova, tak nech mame jasno 😉
ja mam po vcerajsku jeden dotaz, ale asi vam to radsej cez IP hodim....

akika722
27. apr 2011

@memory97 už ho raz pchal do pusy 😀
@vladka84 chcem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela foto ☹

memory97
27. apr 2011

@danulienka35 ja viem moja, maminy byvaju tie najsilnejsie, chlapi na nich nemaju😉

niky13
27. apr 2011

@vladka84 aj jaaaaa chem veeela foto ako @akika722

liba78
27. apr 2011

@niky13 Fontanelu ? A ona má mať nejakú zmenu ? Malý ju má stále, dr ju vždy ohmatá a nič nehovorí. Zatiaľ sa nám predčasne neuzatvára. A to pitie skúšam každý deň a vždy ráno si poviem, že už sa dnes určite napije. 😅 Som ho zobrala do lekárne a sám si vyberal čajík. Tak teraz ho ráno uvarím a ja mám kafe a on čaj. Ale ja kafe vypijem a večer vypijem aj jeho čaj 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre