♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
7. máj 2011

@akika722 to ano mojko idem urobit veceru hned som tu ju cmuk

akika722
7. máj 2011

@danulienka35 jasnééé 😵

liba78
7. máj 2011

@evanns chlap 😠 vie pokaziť aj tú chvíľu, ktorú by mohol využiť 😝
@danulienka35 páni moji, veď ona nieje vôbec tlstá, ani trošku. Je len dllllllhá. Tak už sa nestresuj pre váhu, rastie ti v rodine ďalšia Miss. Počkaj ešte pár rokov a vezme ťa minimálne na Bahamy 😉

danulienka35
7. máj 2011

@liba78 dakujem moja si ma terau pobavila ze na Baha,y hm to by bolo uzasne 😀

liba78
7. máj 2011

@memory97 Janka, ty chceš ísť plávať s Dávidkom ? My by sme už mohli. 😉 http://www.hups.sk/ išla by som sem. Ale najskôr to chcem vidieť. Nechceš ísť s nami ?

liba78
7. máj 2011

@danulienka35 Spomeň si tam na moje slová 😵

danulienka35
7. máj 2011

@liba78 okm moja dam ti za par rokov vediet 😀 si zlata

danulienka35
7. máj 2011

a tu su moje babulinky 😀

memory97
7. máj 2011

@liba78 nestihli sme to nacas, uz vsetci isli, tak sme sa ani neregistovali, ale spravili si iba prechadzku, bola som nakoniec s mm, ale keby som vedela, ze ma po ceste 3x naserie, tak som mohla ist do Teplic 😀
@evanns moja to by veru nasralo aj mna 😀 , ale aspon si si bola ista, ze je OK🙂
@akika722 veru, tvoj maly uz ma 2 manzelky, veru to stihol drobec jeden 😀
@danulienka35 ahoj moja, ako sa mate? Panecky, ved mala vyzera akoby mala pomaly uz 2 rocky :- Nemaj boja moja, ona to vybeha a veru je dlha, ved my mame iba 72 cm 😨

danulienka35
7. máj 2011

@memory97 ahoj mojko hej je riadne velka kazdy si mysli ze ma viac ako 9 mesiacikov aôe co narobime ako sa mas ty a Dvidek 😉

akika722
7. máj 2011

@liba78 ahoj..
@danulienka35 no vidíš ake kočky maš doma 😉
@memory97 ja som ani netušila že pozna slovo manželka 😨

memory97
7. máj 2011

@liba78 moja my sme sa tam nahlasili este pred 2 mesiacmi a nikto sa nam neozval ☹ Kocky co chodievame do MC vraveli, ze tam maju velky naval☹ inac ma zaujali vikendove pobyty plavania pre rodicov aj s ubytkom, je to drahsie a tusim je to v Tepliciach 😉
@danulienka35 zlatucke su kocky 🙂 veru liba ma pravdu,este nam budes pisat list z Baham alebo zo Seischel 🙂

danulienka35
7. máj 2011

@akika722 dakujem mojko si zlatinko pockajte mala chce mliecko 😀
@memory97 dakujem moja ste moje lasenky

memory97
7. máj 2011

@danulienka35 Drobec uz spinka, dnes objavil, ze sa skrinky daju aj otvarat, stahoval barove stolicky na seba. No zacinam mat pocit, ze dobre casy o chvilku skoncia 😀

memory97
7. máj 2011

@akika722 no niekde to musel pocut a veru deti su dnes velmi sikovne. Sa pamatam ako neterka raz dosla, ze ako sa rodia deti a jej rodicia iba usta otvarali 😀 to mala nejakych 5 rokov.

liba78
7. máj 2011

@akika722 ahoj 😉 😉
@memory97 skúsim tam zavolať v pondelok a uvidím.
@danulienka35 má byť po kom krásna 🙂

liba78
7. máj 2011

@akika722 tak si už dvojnásobná svokra 😀 😀

akika722
7. máj 2011

@memory97 😀 😀 😀 inač aj moj..dokonca dnes triedil v chladničke 😨 aj ruru otvori...šufliky,stojičky tiež zhadzuje,najmä paťkovu v izbe 😖
@liba78 nooooo 😀 😀 😀

jaj baby take mam debilne zmiešane pocity 😒
mm spi,Paťko vyjedol francuzske a povedal hmmm,najlepší je kečup 😀 😀 😀 zemiaky nemusí 😝 a maly pokladík hajka..bere antivyrotiká ako sa to píše 😅 ale za deň sa kašel zlepšil 😨 a to bol fakt hroznyyyyyy..ako 80r fajččiar..sice ešte je ale menej x za deň

kvietok121
7. máj 2011

@danulienka35 je nadherna, a naozaj tolke cm, teda kolko mas ty? to po kom rastie? ani sa necuduj, ze ma tolko vahu, ved je dlhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, je nadherna a ako si sedka v kociku, perfektna

danulienka35
7. máj 2011

@memory97 np tal u mas ôem to ze sa da komoda otvarat a da sa snu riadne buchat vies
@liba78 no po kom po mne asi nie moja 😀

danulienka35
7. máj 2011

@kvietok121 ahjo mojko no je riadne dlha a sediet velmi lubi ani jej nevadi uz slniecko ako jej vadilo vzdy ocka zatvarala ale teraz uz nic 😉

memory97
7. máj 2011

@liba78 oki, tak budem cakat co ti povedia. Mne sa tam nepodarilo dovolat a potom som uz zabudla...

@akika722 zacinaju nam asi kontrolovat robotku, ci maminy dobre upratali 😀 a co je malemu? akosi som nezachytila... ste boli u lekara?

kvietok121
7. máj 2011

@danulienka35 bude hneducka, opalena 🙂

memory97
7. máj 2011

@danulienka35 uz aj mala sa pridala k nam do partie a triedi mamine skrinky 😀 ja som dnes len trpla, kedy si pricvakne prsty, kedy na seba zhodi barovu stolicku... a nakoniec sa nejako zakliesnil pod nohami barovej stolicky a spustil plac, lebo nemohol cuvat...

akika722
7. máj 2011

@memory97 nabeh na zapal priedušiek-je citlivy na zmenu počasia...
noooo ja mam na chodbe komodu a v šuflikoch čiapočky a pod nimi v dolnych podbradničky...stale je všetko vonku 😖

memory97
7. máj 2011

@akika722 moje zlatucke, tak dufam, ze bude s nim vsetko v poriadku, nech sa len rychlo vylieci...
my zas nemame vela skrin ani skriniek a tie na chodbe este neobjavil 😝

danulienka35
7. máj 2011

@kvietok121 uz je mojko jak ciganca 😀
@memory97 no pekne moja no skus vselico potvorka mala-velka 😀

akika722
7. máj 2011

@memory97 my mame vstavané a tie nevie ešte otvarať 😀 teda odsuvať 😀

memory97
7. máj 2011

@danulienka35 veru to mas pravdu, skusa co kde moze vyparatit a v zapati pozrie na maminu 🙂 aj dnes vyhadzoval z kocika chrumky v krabicke, tak som mu hrozila prstom, si mala vidiet ako sa na tom bavil 😀 huncut jeden

kvietok121
7. máj 2011

@danulienka35 no matejko sa na slnko hneva, takze bude blond aj na pokozke po mame 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre