♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. máj 2011

@lucia20 na vlasy 😅 alebo urob vlasy z čiernej vlny 😀 😀 😀

lji
10. máj 2011

ahojte kočky.chcem sa vás popýtať či aj vaše deťúrence menia zaužívaný režim extrémne? saška už týžden zaspáva iba na rukách,ked ju dám do postielky tak sa hned postaví na nohy a hned sa aj púšťa lebo nejak zabúda že ešte nevie chodiť sama a už letí,plače a už len utišovanie a zas takto dokola,spať ani za nič,stále len stáť... 😔 čo jej mám odobrať z denného spánku aby normálne zaspala alebo čo?

@lucia20 si úžasná žena,klobúk dole. a máš krásnu prenádhernú kuchyňu a samozrejme aj ti ju závidím (ale v dobrom 😅 ) len keby tí chlapi naši aspon trochu chápali kolko odopierania a zapierania a držania jazyka za zubami nás stojí spoločný život s nimi 😉

memory97
10. máj 2011

@lucia20 navlasky cierna fixa, chcela si cierne vlasky 🙂

lucia20
10. máj 2011

@akika722 ale ona ma byt cervenovlasa. mi neuveris, som ju pred dvomi hodinami bachla do cviklovej vody. nie je ceverna, ma len cerveny preliv, ale aj to sa rata. :D

@lji kraaaasne si to napisala. aj ma trosku potesilo, ze nie som jedina. takze rsa rozvadzat nemusim, toho uzasneho princa asi aj tak maju iba vo videopozicovni, ze? :D

mojim detom sa vsetkym menil rezim. teraz aj tatianke ale co sa tyka zaspavania, tak sme na tom rovnako. zaspava stale sama a aj keby tanky padali tak inak nebude. ja som problem s padanim vyriesila cestovnou postielkou. nam sice nepadala, lebo nestoji, ale zasekavala sa medzi spružle na postielke a hucala jak pavian. v cestovnej je klud. :D

lucia20
10. máj 2011

@memory97 ja som napisla cierna??? no nebudem popierat ta moznost tu vramci celkovej psychiky je. :D ale mala to byt cervena. idem kuknut. :D

akika722
10. máj 2011

@lucia20 jaaaj a ja že čierna 😀 😀 😀

lucia20
10. máj 2011

@lucia20 tak este nekolabujem.... :D je tam cervenovlasa... :D

lucia20
10. máj 2011

@akika722 he he, tak uz asi kolabujem. mala by som ist asi sapt. ja posielam spravy sama sebe. :D ale aj doma vacsinou hovorim sa so sebou.

akika722
10. máj 2011

@lucia20 to je jedno moja 😀 😀 😀 no hod potom foto 😀

memory97
10. máj 2011

@lji ahoj, my problem so zaspavanim nemame, akurat ze si s malym lahnem za chvilku pri mne zaspinka a prelozim do postielky, sam nechcel zaspinkat ani za svet, tak som to vyriesila takto.

@lucia20 ja som videla cierna, ale je mozne, ze som tam videla to co nie je, akosi ide na mna utlm🙂

lucia20
10. máj 2011

@akika722 zajtra hodim, ked uschne. teraz zaschynaju glitriky na plutve. :D

@memory97 no asi by bolo vhodne trosku oddychu kazdej. :D

lucia20
10. máj 2011

@memory97 ja som takto pri luck emohla lezat aj tri hodiny. potm sme to riesili inak.

akika722
10. máj 2011

@lji ie je to len teraz pre zubky????Paťko mal c 10m take obdobie cca 2tyždne to trvalo a zas to bolo ok
@lucia20 😵

lji
10. máj 2011

@lucia20 vieš ono ja to aj dosť poznám 😉 v 8.mesiaci som dávala dokopy našu izbu-malovala a pod.,teraz už pár mesiacov čakám na kupelnu tak som musela začať sama a prekopala som záhradu na odpadovú rúru a teraz čakám kým spraví veci ktoré ja neviem a pustím sa hned potom do sieťkovania,obkladu,murovania a pod. a ked náhodou vypoviem nejakú výčitku tak som zlá a nechápem ho 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nerozvádzaj sa ! 😀 myslím že je to asi teda rovnaké všade,naši muži trpitelia a my tie zlé čo ich stále otravujeme s vecami na ktoré oni už nevládzu 😅

lucia20
10. máj 2011

@lji jezis, neopisala si moj predosly prispevok? :D tak ty si asi tiez taka ako ja... :D ja neznasam, ked musim na niekoho cakat a doprosovat sa. no nez by som totot robila, tak si to radsej spravim sama, aj keby som mala dusu vyplut. juj, tka som rada, ze som neni sama. :D co s nimi??? najradsej by som od neho nic nechcela, ale zase nechcem aby si na nic nerobenie zvykol. a druha vec je, ze teraz ma u mna omluvu, lebo ho "povysili" a nosi dvakrat viac penazi ako predtym.... :( a viem, ze maka ako blazon. moj otec mi vzdy vraviel: " uc sa vsetko, nevies akeho debila si vezmes." ... 😀 a vies, ze ja to teraz vravim aj mojim detom. :D:D:D

lji
10. máj 2011

@memory97 už aj nad tým som uvažovala či jej v postielke nechýbame,najskor to pomáhalo ale už aj pri mne sa začala mrviť a v momente stojí na nohách a zas je čulá ☹

@akika722 no možno aj hej. ale zas som rada že aspon neplače od bolesti a len "vymýšla" 🙄 dufam že aj nám to bude trvať len také krátke obdobie,najskor som pochopilaz toho čo si napísala že vám to trvalo 10mesiacov 😀 😀

memory97
10. máj 2011

@lucia20 nas maly je zas taky, ze on potrebuje niekoho citit a vtedy zaspinka do cca 10 minut, niekedy aj kratsie. Potrebuje sa mi hrat s vlasmi, citit niekoho pri sebe a vtedy zaspinka bez problemov.
Veru obcas by nam ten oddych pomohol. A ja asi aj pojdem, lebo mm dojde velmi neskoro a ja budem rano mrtvola a to by som chcela ist konecne maleho zapisat do pasu, uz tam chodim ako na klavir, vecne nieco zabudnem 🙂

lucia20
10. máj 2011

juj, babulky, ja uz asi idem do postele. dokukam rozpozerany film. :D uz ho pozeram piaty vecer. vzdy asi desat minut vidim. ale je to vyhodne. aspon mozem 10 dni pozerat kazdy vecer film. :D takze dobru nocku vam prajem.

akika722
10. máj 2011

@lji nie nie..Samko to zatiel nema..a Paťko mi vkuse spal..vkuse..ako na praškoch 😅 no na tych 10m to mal a potom zas dieťa spalo 😀

memory97
10. máj 2011

@lucia20 ono je to asi vsade rovnake, ja uz mm 3 mesiace vravim, aby vymaloval izbu malemu, nech mu mozeme konecne izbicku zacat robit a on ma stale cas,nakoniec to urobim asi ja 😀 Minule som si normalne stopla ako dlho mu trvalo urobit generalku na kociku, presne mesiac a ked chcu jest, tak to ma byt hned 😝

@lji uvidis, co jej bude vyhovovat, ved najlepsie ju poznas ty🙂

babulky dobru nocku, idem do hajan, k mojej malej laske 🙂

lji
10. máj 2011

@lucia20 no presne toto vždy ja vravím môjmu mm:budem do teba rýpať aj keby ma budeš za to nenávidieť ale nedovolím aby sme skončili ako moja mama s mojim otcom že si ho rozmaznala a on si zvykol na ničnerobenie 😠 no len ja som si brala mm s tým že všetci vraveli aby som si vážila akého muža mám,aký je šikovný,ale ako sme sa zobrali tak tá jeho šikovnosť nejak "vyprchala", tak som rada že ma vela vecí naučil ešte kým sme spolu chodili a ja môžem teraz robiť aj chlapské roboty 😀 ale zas to čo si ty dokázala s tou kuchynou na to sa nechytám ani keby velmi chcem 😅 😅

jankasramka
11. máj 2011

@memory97 presne som sa chcela spytat na cislo topanociek dnes ze ake kupujete lebo aj my sme kupili 😀 lenze ako tak pozeram tu je ine cislovanie lebo my sme kupili c.11 😝
my sme kupili povodne snurovacie topanocky ale mali taku vadu a ine neboli tak nakoniec sme kupili sandalky taketo http://201.144.59.116/storefront/Formas/Detalle...

jankasramka
11. máj 2011

no nestihla som docitat a mm ma uz vola na spanie tak poslusne bezim lebo dnes mi priniesol aj kvietky aj srdieckove cokoladky ( den matiek oslavuju dneska)...

inak prosim vas o radu
nemate nejaky napad na nie moc drahe jedlo cca pre 10 osob. nieco pre smejdove kucharky (akoze ja) a nech sa to nerobi v rure lebo to je problem tunak....
prosim prosim ( @katulkaaaaaa )

majka35
11. máj 2011

@lucia20 odpadnem ... neuveriteľné dačo... "smekám klobouk" pred tvojou šikovnosťou 😕

a babenky krásne ráno 🙂

majka35
11. máj 2011

@jankasramka guláš? 😅

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@jankasramka jani a co cestoviny?tieto su hotove za 10minut neda sa na nich nic pokazit a vsetkych chutili 😉
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21045&use...
@lucia20 @lji
baby ti nasi chlapi su ako naklonovany,ja mam pocit ze ja musim vsetko a on nic,napriklad vcera...rano som upratala,o 11tej som isla s malym do mesta/2km kocikom/,chodila som dalsie kilometre po parku a kade tade,potom pre viki do skoly,isli sme do dracika pre darcek k meninam,potom na zmrzku a domov dalsie 2km ...dosla som domov hotova/boli sme vonku 5 hodin/,samozrejme maly sa hned zobudil nez som sa prezliekla,mm ho len zobral z kocika a dal mi ho,isiel sa osprchovat a s kamaratmi na korcule 😕 prisiel a ja ze chod si s malou spravit ulohy...ja nemozem ja musim ist do sprchy 😠 tak zase ja medzitym sa zobudil maly tak som zase kupala,kasu mu dala a potom vravim mm zober si ho nachvilu ,on nemoze lebo ide vecerat...akoze co vam poviem?neni to takto kazdy den,ale uz mam tiez dost,oni si myslia ze mi znesieme vsetko,a oni nemusia nic,lebo pani tvorstva chodia prace nie???a mi doma na riti sedime cele dni tak co si stazujeme????adrenalin mi ide hore radsej si idem dat kavu 😀 a inak dobre ranko moje zlate 😵

memory97
11. máj 2011

@jankasramka Jani odkaz nefunguje ☹ ja som si tiez myslela, ze bude normalne cislovanie, no mala v predajni nejake pravitko a podla mojho odmerania mu priradila cislo.

@jankasramka Ak z maska, robievam kuracie zavitky: kuracie prsia si narezes pozdlne, mozes nemusis vyklepat, ja neklepem, platok potriem horcicou (neviem,ci mate nieco take, ale nemusis) a kusok slaninky, mozes dat aj syr alebo uhorku. Ak nemaju taketo ingrediencie u vas, mozes dat slivku alebo nieco podobne slivke a zatocis a sparatkami upevnis alebo nejako previazes snurkou. Opecies na rozpalenej panvici aby sa tie okraje spojili a troska podlejes vodou a prikrijes prikrivkou a varis do zmaknutia. Priloha: zemiaky, ryza,...

memory97
11. máj 2011

dobre ranko, dnes bude zasa krasne slnecno 🙂

katulkaaaaaa
11. máj 2011

@memory97 dobre ranko 🙂 dnes sme mali konecne nieco zdrave v plienke,neverila by som ze nieco take ma tak potesi 😀 zabrali probiotika

lji
11. máj 2011

@katulkaaaaaa vidím že diskusia o našich mužíčkoch sa ujala 😀 ale mám pocit akoby čítam stále o tom mojom.a najlepšie na tom je že vždy sa cítim previnilá že ved on chodí do roboty a tak a ku koncu som vytočená jak hrom 😀 😀 ja mám ešte jedno dobré-ked sme boli konečne spolu na obed že nebol v robote tak ja som si sadla a hovorím mu-chod sa najesť a on mi na to-nemôžem,mám malú.toto je veta ktorá ma vie vytočiť lebo z toho mi vyplýva že ja by som ráno ani z postele nemala vstať lebo ved ja som s malou 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre