♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
21. máj 2011

@majka35 mi to aj napadlo, chudatko ☹ preco sa ich tak boji? ma zly zazitok?
@memory97 joj, drobatko, nech je to len taky virustek, co rychlo prejde, esteze ste nemuseli ostat v nemocnici

majka35
21. máj 2011

@seagull2404 nie, nemá, ja som sa jej snažila vysvetliť, že o nič nejde, každý rok jej to vysvetľujem, zľahčujem to, ale bojí sa ... a pritom stále chce, aby som je kúpila kosačku ... ešte som aj na okno vyšla, tí dvaja boli veľmi ďaleko a som sa s nimi "akože" rozprávala, že heeeej, vy dvaja, kedy dokosíte? a oni "akože" čo barborka sa nás bojí? nemusí sa báť, o hodinu končíme a pozdravujeme ju a pošleme jej čokoládu ... také divadielko som musela zahrať, aby som ju aspoň troooošku upokojila

seagull2404
21. máj 2011

@majka35 🙂 drobcek maly, esteze nebyvate v domceku alebo niekde na dedine, kazdu sobotu rano z kazdej strany, mozno by detska kosacka pomohla 🙂 niektore tie kosacky su ale fakt strasidelne, ja keby som mala kosit strunovou, tak umrem 😖

ja mam akysi nizky tlak z toho pocasia, normlane som sa musela vratit z prechadzky, lebo mi bolo na odpadnutie z tej dusnoty, co sa po tej "burke" spravila

memory97
21. máj 2011

@seagull2404 aj ja dufam, esteze zatial sa k tomu nepridruzili hnacky, ale dufam, ze do rana to prejde🙂

katulkaaaaaa
21. máj 2011

ahojte co to citam @majka35 @memory97 rychlo sa uzdravte pre mna su hnacky u dietata to najhorsie co moze byt,som zvedava co robi nas bacil v brusku 😖
@memory97 aj vam dali nejake lieky?
mi sme stravili den na dvore bolo krasne ale teraz snad tri hodiny v kuse hrmi a stale nic len je dusno,pridavam foto

danulienka35
21. máj 2011

@katulkaaaaaa aky su rozkosny 😉

danulienka35
21. máj 2011

ze jezurka 😀 a troska veselejsi 😀 zamyslena 😉

danulienka35
21. máj 2011

asi som tu sama kde ste vsetky ☹ ☹

memory97
22. máj 2011

dobre ranko

@katulkaaaaaa na vracanie nam dala cipok doktorka na pohotovosti, ale mm to rozpucil vo vrecku 😠 tak sme chudatko nase nechali dietovat, ale uz je lepsie, aj teploty ustupili.. uvidime ako bude dnes.
nadherne popoludnie ste stravili, maly je krasny 🙂

@danulienka35 zlatunka je 🙂

katulkaaaaaa
22. máj 2011

dobre ranko,neviem co sa to s tym malym mojim deje stavame presne 5:30 uz par dni po sebe som k.o 😒
@memory97 som rada ze je vam lepsie,nam inak pri vracani vzdy pomahal kuliskov roztok proti dehydratacii,boli sme u svokry na dvore,sme aj grilovali ale potom prisla burka tak sme utekali domov
@danulienka35 ake paco ma mala 🙂

danulienka35
22. máj 2011

@memory97 dakujem moja 😉 dufam malemu je uz lepsie posielame pusinky snad to bolo len z teplucka
@katulkaaaaaa no veru na pankacka

memory97
22. máj 2011

@katulkaaaaaa dakujeme, praveze on nebol dehydrovany, cajik, vodicku by pil v kuse, len on aj z vody vracal, ze je teraz nejaky virus, ze deticky vracaju vsetko aj vodu, cajik, ak sa toho napiju naraz vela... a horuckuju... uvidime, co povie zajtra, mne sa zda uz v poriadku, ale je troska vyhadzany na rucickach a nozickach...

@danulienka35 dakujeme 🙂 uz mu je lepsie drobatku, ved uz ho pocuju vsade, ako dnes vyvadza cely den, a dnes ako vymeneny ale to je len dobre, tesime sa, ze je mu lepsie 🙂

danulienka35
22. máj 2011

@memory97 to osm mojko rada ze uz mu je ok mozno ze ozaj bol len prehriaty zo slniecka ved mne tiez nebolo dvakrat ok ale mala ma cely chrbatik vyhadzany od potu velmi sa poti lebo je tucna

danulka3
22. máj 2011

Ahojte maminky,tak mi sme dorazili z krásneho víkendu,už máme vybalené,idem kuknúť,čo ste popísali. Jakubko si vodičku užil,len dnes ho nejak preháňalo,tak dúfam,že to nie je nič vážne,veď uvidíme zajtra.Prečítam a pridám aj pár fotiek.

danulka3
22. máj 2011

@majka35
@memory97 pozerám,že aj vaše detičky sa trápia,dúfam,že je to už lepšie a z najhoršieho ste vonku,ja doma nič nemám,tak som dala aspoň probiotiká a uvidím,ako bude ráno. 😒

@eis4 @kvietok121 seagull2404 tak ako ideme zajtra? čítala som,že ste sa tu bavili o kliešťoch,aj ja mám z nich hrúzu,ale to by sme nemohli hádam ani z domu vyliezť,tak sa môžme aspoň stretnúť a dať kofču,alebo kávu.Myslím si,že ak deti nedáme do trávy sedieť,že sa nemáme čoho báť,veď popod stromy sa prechádzame stále aspoň tu na Vlkoch.

kvietok121
22. máj 2011

@danulka3 ja mozem, aj ked je tam slaby dazd na zajtra ale to by sme sa naobed mohli tu na nete este stretnut a upresnit, tento tyzden nemozem len v stredu ( pozvana som na 20 vyrocie skoly) a v stvrtok kozna, inak mozem

danulka3
22. máj 2011

@kvietok121 ok,tak na obed tu budem a dohodneme sa podľa počasia 😉

kvietok121
22. máj 2011

@danulka3 🙂

memory97
23. máj 2011

Dobre ranko, dnes bude opat snecno 🙂

@danulka3 dakujem, uz je lepsie, ale este ho napina na vracanie, tak odmieta velmi papkat, uvidim, co povie dnes doktorka, lebo je vyhadzany na rucickach, ani neviem ako vyzeraju kiahne, tak dufam, ze sme to nikde nechytili ☹

katulkaaaaaa
23. máj 2011

dobre ranko 🙂 simonko sa dnes prvy raz postavil sam v postielke,to bolo radostiiii 😀 podarilo sa mu to tri krat stvrty sa smykol a tresk to bolo placu..inak stavame uz 5 den 5:30h mozem si podla neho hodinky nastavit 😒 a ja by som tak spalaaaa
@memory97 a ja ze ste uz ok 😒 drzim palce u dr aby to nebolo nic vazne,no uz len kiahne by ste teraz potrebovali 😠 u nas ich este ani viki nemala,ja som sa dala zaockovat

seagull2404
23. máj 2011

ahojte 🙂
@memory97 slnecno? u nas je zamracene a teplo-dusno, ja a ni neviem, kedy ist von, aby nas nechytila nejaka hrmavica; boze kiahne, snad nie ☹ ani polievocky nechce?
@katulkaaaaaa jeeeej, nasa tak jaci v postielke aj ked len sadne na zadok, mozno mu treba posunut zaspavanie 😉 Tamarka rano do mna tolko stuchala, skoro mi oko vypichla, nosne dierky precistila, len aby som otvorila oci a potom to zacalo, posledne tri dni sa pretaca na 4 a snazi sa lozit, a tak pol hodiny sa po mne stverala 🙂 ked sedim na gauci, tak sa priplazi a snazi sa o mna postavit, za kozu ma taha, za vlasy, ale aka je stastna, ked sa jej to podari 🙂

kahlan1
23. máj 2011

dobré ráno 🙂 celý víkend sme robili - koli stahovaniu tak som na pc vobec nebola 🙂
ako sa mate co nove? my sa ideme pochvalit ze si krásne same sadneme a plazime sa ako dive 🙂 ale trapia nas zubky a tak papame veeeeeeelmi malo

@katulkaaaaaa sikovny je 🙂
@memory97 :( juj dufam ze to nie je nic vazne ale hadam nie

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@seagull2404 ahoj,no mi sme mali doteraz tri spanky cez den cca hodinove,vcera mi spal dva krat po dve hodiny a od 4tej bol hore do pol 9....tak ja fakt neviem on uz dlhsie nevydzi byt hore zaspal mi po sediacky hotovy 😀 uz par dni po sebe takto stava a ja som na nervy 😕 viki som vypravila do skoly a simon prave zaspal...teraz mam dilemu ci si ist spravit kavu alebo ist spat s nim? 🙂
presne toto lozenie po mne robi aj maly stale sa o mna oprie a stava a ked sa zadari radooost
a zohnala som to choditko za super cenu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11400516

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@kahlan1 ahoj ze 29tt az pri tebe si vzdy uvedomim ako ten cas letííííííííí 🙂

kahlan1
23. máj 2011

@katulkaaaaaa 😀 ani nevrav, som vystavena, unavena a uz nevladzem a Anetka lozi kde nema stahuje zaclony, vala vazy 😀 a len beham a stahujem ju odtial esteze nie je taka bleskovka ako mateo @jankasramka - co som kukla na fb lebo inak neviem a najhorsie som totalne leniva a nic sa mi nechce

a este musim behat s malou po dr lebo malo priberame ☹ ☹ som sa uz minule stazovala - lebo 410 gr za 2 mesiace je malo ☹

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@kahlan1 s tym priberanym sme na tom dost podobne,akoze maly mi je vsetko nema problem s nicim ale co sme mali tyzden hnacky schudol 500gr ,nasli mu bakteriu v crevach z jogurtov ktore teraz nemozeme a cakame na dalsie vysledky ☹ 1.6 ideme na vazenie tak som zvedava kolko sa nam podari pribrat,naposledy mal 7930gr...na to ze sa narodil s vahou 3800gr je to fakt dost malo,ale ja stale hovorim ze nema byt pokom velky 😀

seagull2404
23. máj 2011

@katulkaaaaaa 🙂 ja sa snazim tiez Tamarka ukladat na 3 spanky, potom lepsie spi, ale poslednu dobu sa jej poobedny spanok posuva az na cca pol tretiu a to potom nestihame, ale my zaspavame okolo 22:00 ☹ ja som sa rozhodla, ze nebudem kupovat choditko, ze kupim uz len taku tu trojkolku aj na tlacenie na vonku

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@seagull2404 ja chcem tiez aj tu trojkolku ale co ja viem nejsu na to este maly?kamoska to ma ale jej mala ma rok aj dva mesiace,ja sa bojim ze by mi z toho maly vypadol 😕 ja to beriem tak ze zase predam 😉
no vzdy ked si poviem ze mame nejaky rezim tak zrazu ho nemame...kazdy den je uplne iny

kahlan1
23. máj 2011

@katulkaaaaaa my máme 7750 gr a narodili sme sa s 2900 gr a my zasa papame malicko lebo mamae prerezany len jeden zubok a idu nam dalsie 3 naraz tak nechce moc jest ani pit mliecko iba caju sa nalieva aj rano vypila len 160 ml mlieka a teraz spi a ked vstane neviem ci jej dat mlieko alebo vyzivu - noi s tym jedenim je to horor des ☹ tak z coho ma pribrat a musime ist na gastro aj na kardio ☹

och to mi je luto ze ste sa tak trapili a to z akých jogurtov? lebo aj ja jej davam jogurty

@seagull2404 ja chcem tiez taku trojkolku a nie choditko nasla si nejaku zaujimavu?

katulkaaaaaa
23. máj 2011

@kahlan1 ja som mu davala ogurt zvolensky a activiu...co mi dr hovorila niekedy sa stane ze to brusko nevie zvladnut ztravit ci co....uvidime,len dufam ze nebude mat alergiu na kravske mlieko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre