♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
25. máj 2011

@katulkaaaaaa
@vladka84 moj Paťko raz Samkovi urobil nechtiac mono pod očkom..s kockou od lega-velkeho..chcel to odpojiť..plakali sme všetci..a to mal Semi vtedy cca 3m 😅

vladka84
25. máj 2011

@liba78 ja som ho hladala na nete a nenaslo mi ho 😕 tak musim este raz skusit... ale sa mi nechce....

dnes som vybalovala letne veci, vojdem skoro do vsetkeho, ale ake sunky mi trcia 😒 😠 😕 no katastrofa!
a Timka cez zimu tak vyrastla, ze jej ostalo 5 triciek, vsetky ostatne maleeeee... no nic, musime na nakupy 😝

danulka3
25. máj 2011

@kvietok121 boli sme spolu pred pôrodom na jednej izbe,rodili sme v jeden deň,ja ráno a ona po obede

vladka84
25. máj 2011

@akika722 joj, to su take blbe nahody ☹ no hlavne, ze sa nic horsie nestalo, clovek si aj povie, ze musi davat vacsi pozor, ale niekedy to fakt nejde, jednu vec ustrazis a druha sa stane 😒

idem do postele babulky, ja som po vcerajsej noci mrtva... som zvedava aka bude dnesna.... zatial spime od osmej 😕 dobru!

akika722
25. máj 2011

@vladka84 veru..blbe nahody..niekedy ani nestihneš zareagovať.stači sekunda 😒

kvietok121
25. máj 2011

@danulka3 ano vravela mi, dnes sme sa stretli, isla z poradne 🙂

danulienka35
25. máj 2011

@vladka84 pekne snicky ja vas tisko docitavam a nestiham ani na vas reagovat ☹

danulka3
25. máj 2011

@kvietok121 ozaj, zajtra má byť pekne,nám už je lepšie,tak čo tak ten lesopark po obede? @seagull2404

kvietok121
25. máj 2011

@seagull2404 @danulka3 @eis juj moja ja zajtra akurat nemozem, ideme ku koznej je to tak poobede, takze jedine v piatok 😉

danulka3
25. máj 2011

@kvietok121 tak sa potom dohodneme,ak nepôjdeme na záhradku ku svokrovcom,tak by to šlo 😉

danulka3
25. máj 2011

Prajeme dobrú nôcku aj s Jakubkom 🙂

kvietok121
25. máj 2011

@danulka3 jaky chutny aj tebe ja cakam este na pracku, uz by to malo byt, jasne dohodneme sa v piatok, alebo bud tyzden

seagull2404
25. máj 2011

@katulkaaaaaa ved som to aj tak brala 🙂
@danulka3 ja by som tiez sla niekam si oddychnut, kym som este ako tak k svetu 🙂 ale hrozi mi tak akurat nafukovaci bazenik na dvore u babky 🙂
@akika722 to uz by som radsej vydrzala tu cestu do KE 🙂
@katulkaaaaaa @akika722 som rada, ze sa tesite, to ked uz mate svoje dve, tak sa vam len tesit 🙂 ale nie, ja sa tesim tiez, len som z toho akasi este stale sokovana a aj sa bojim, ako to cele zvladneme
@vladka84 😵 😵
@danulka3 @vladka84 akosi ste sa nalakali 🙂 virus sa mozno siri internetom 🙂
@kvietok121 moja, ja neviem 🙂 je to divne, ale fakt sa nevieme s dr. dohodnut 🙂 nieco okolo 6.

seagull2404
25. máj 2011

@kvietok121 @danulka3 baby, toto ja zas nestiham, my piatok plavame a balime, ideme na vychpd

akika722
25. máj 2011

@danulka3 zlatíčko male...sladke sničky 😵
@seagull2404 ti verim že by si vydržala radšej do Ke 😀 ale zvladneš moja..neboj..bude to zimne babo a ver mi..oooovela lepšie ako letne 😅 moja skusenosť..Paťko je narodeny 22.2. a super..ja som ani nevedela že som tehotna..bruško hrialo.akurat som na snehu musela davať pozor 😉

danulienka35
25. máj 2011

@danulka3 jaky je krasnucky cmucik dobru nocku idem aj ja papa

kvietok121
26. máj 2011

@seagull2404 aspon sa nebudes stresovat na jeden termin 🙂 tak buduci tyzden @danulka3

memory97
26. máj 2011

@seagull2404 juj, tak len davaj pozor na seba, nech je dalsi milacik tu 😉

@danulka3 stvrta fotka je krasna ako babo z reklamy 😉

dobre ranko 🙂

katulkaaaaaa
26. máj 2011

baby 😢 😢 😢 viki rano varovala simonka na posteli nasej spolu lezali ja som len na chodbu isla pre oblecenie a zrazu rana hrozna,maly spadol hlavickou na zem 😖 samozrejme ona sa tvarila akoze jej a to kedy????ja mam pocit ze to uz robi naschval vcera tie prsty dnes toto.....strasne maly krical ,tak som si zase porevala ma grcku ale skor taku odreninu moja dr je az od 13tej mam s nim ist k dr?co mam robit?skusala som to odfotit,je mi zle hrozne rano...inak maly normalne rozprava,akoby sa nic nestalo,nevracal

luknova
26. máj 2011

@katulkaaaaaa Ahoj, máš proste smolu, pokiaľ nevracia tak stačí ak ho prezre až tvoja dr., ak zistíš nejakú zmenu tak to rieš ihneď.

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 🙂 zlata si 🙂 ja len zas nadavam, lebo budem musiet zas nakupit nejake tehu veci na zimu, bo nemam ☹ ale to su take detaily, akosi sa pri tomto viac bojim, aby bolo v setko ok,mozno aj preto, ze pri Tamarke som skoro vobec nevedela, ze som tehotna
@kvietok121 🙂Tamrka ma aj tak prekvapila tyzden skor, takze to nejak zvlast neriesim, tak ci tak to bude tvrdohlavy kozoroh 😀
@memory97 dakujem, urcite budem 🙂 aj tak sa mi moc namahat v tejto teplote nechce a ked mam pravdu povedat, som aj dost unavena, snad to prejde 🙂
@katulkaaaaaa drobatko male, to sa zahoji 🙂 pre vacsi klud mozes ist, ale nemyslim si, ze by mu nieco bolo, ked ho pozorujes a je ok; ja som to tu uz pisala, ze sa toto deti, ked je strasie dieta uz take ze ozaj starsie, ja som mala 5,5 ked sa narodil bracho a strasne som ziarlila, a tiez som mu robila taketo veci, to si neuvedomujes, to prejde samo, len jej treba trosku dohovorit a venovat sa tak okato, ze napr. "nie simonko, teraz vydrz, venujem sa viki..." - moj nazor

katkavv
26. máj 2011

dobre ranko,
@katulkaaaaaa moja aj kajko ma take skoro kazdy den na cele, ked nevracia a je akokeby v pohode, tak sa podla mna nic nedeja, treba ho len sledovat, ale samozrejme ak sa ti nieco nezda, treba ist k dr. :( inak maly je velmi pekny chlapcek ;)
seagull2404 gratulujeeeeem, prajem vela zdravia, nech vsetko dobre dopadne 🙂

seagull2404
26. máj 2011

@katkavv dakujem 🙂

katkavv
26. máj 2011

citam citam, ze furt nejake starosti mame s nasimi deckami, co uz ;)
zajtra koncime kurz plavania s @alure _ ja koncim 3 kurz a uvidim ako dalej, ked tak, tak budem pokracovat az po lete ...
Kajko je zive striebro, stale vymysla, neusedi ani chvilocku, stvornozkuje po byte ako maly chrobacik a samozrejme sa vsetkeho chyta a potom pada, postielku ma celu oblozenu aby sa v nej neobuchal :D
hracky ho uz moc nezaujimaju ale nastastie aspon v kocary obsedi, tak chodime stale von ....

Ja som unvena ako kon, stavame kazdy den pred 6 h, no otras 😔

@danulka3 kubko je zlatucky, ksichtik maly :D

akika722
26. máj 2011

@katulkaaaaaa mojko určite to Viki neurobila naschval ☹ a toto ešte bude ked budu starši... 😒 pokial negrcka tak myslim že nemusiš isť..len ho sleduj...je mi to luto..no ked sa maly sprava ok tak neboj..pozeraj na neho
@seagull2404 mojko maš obavy lebo už maš jedno dieťa.hlavne davaj pozor aby ťa mala nekopala moc...aj mna Paťko par x kopol-nechtial..no jeho kopanec už bol silnejši..a pri prvom tehu si si riadila čas ty,teraz ti ho riadi mala..ale neboj,zvladneš to 😉 a Tamarka bude mať myslim 18m ked sa narodi braček-sestrička 🙂 tak chodiť ti už bude sama..akurat...popozeraj surodenecky kočik 😅
aaaaaaaaaaaaaaaaaa maš obrovsku vyhodu.budete mať domček,vypustiš deti vonku,pohraju sa,nemusiš sa motať po meste s nimi...
jaaaaaaaaaaaaaaj uvidíš ako bude dobre 😵

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 🙂 tak o tom kopani, ty kokos, to je niekedy uplne brutalne, najma nadranom u nas v posteli a samozrejme pri prebalovani, ale nejaky system najdeme, bude mat 17, a chcela by som, aby chodila na par dni do jasliciek, tak dufam, ze sa to podari; som skor myslela, ze kupim Tamarke taku tu uplne obycajnu latkovu buginu a na velky kociar kupim tu plosinku a hlavne, budem musiet zacat soferovat, lebo z toho valala sa neviem ako dostanem do ZA 🙂

ja mam ist v sobotu na vychod na 2 tyzdne, ale bez tatinka a nejak sa mi nechce, ono to tak vyslo, ze v nedelu ma moj dedo 80 a oslavuje vo velkom style a uz mesiac ma bombarduje, ze musime prist a tak, a potom ideme 11. juna na svadbu do KE, tak to inak neviem poriesit, nemam furt na benzin a cestovat s Tamarkou je strasne vycerpavajuce, tak uvazujem, zeby som nesla na tu oslavu, ale potom pocuvat tie reci a vycitky...

@katkavv mas to vesele, to asi pomaly uz vsetky takto bojujeme, my este velmi nelozime, ale zato, ked Tamarka pri mne sedi, tak sa po mne stvera, vkuse, nemozem sa ani najest a nam v kociari uz az tak dobre nie je, vobec nespi

vladka84
26. máj 2011

@katulkaaaaaa Karinka mi tiez tak spadla z postele, ja som sla na zachod a Timka pri nej lezala, zrazu buchot, plac, Karinka na zemi a Timka oci vypulene, v ruke drzala hracku ...som na nu navrieskala, ze ci nevidi...a potom mi mm povedal, ze Timka je predsa dieta a nemam sa spoliehat na to, ze ju 100% postrazi, ona sa normalne zapozerala do hracky a nevsimla si, ze sa Karinka blizi ku kraju - no a ked si predstavim, ze Karinka ide po styroch rychlostou blesku 😕 teraz ked idem prec, tak dam Karinku na zem, Timka si sadne ku nej - ak spadne, tak z mensej vysky 😒

akika722
26. máj 2011

@seagull2404 moja ona ti ešte bude spinkať..v latkovej bugine mysliš že jej bude dobre??? 😒 ono sa da kupiť aj pridavne sadadlo na kočik,ale asi sa tiež neda polohovať..a plošinka-skejt-to som mala,nedavno som to predala..nooo..myslim že nato bude ešte malinka...musi mať aj vyšku aby sa niekde držala...noo..neviem neviem či ti tam vydrži..možno ak by mala tak 2ročky 😒
nooo..ale zaleži aj od toho či s nimi budeš chodiť niekde dalej-ako ja všade pešo ked je mm v praci 😖

vladka84
26. máj 2011

a dobre ranko 🙂 dnes je slnieckovo, keby mi tak Karinka v kociku pospala, ze by som sa trosku opalila, ale ona nieeeee, budeme utekat domov 😒

seagull2404
26. máj 2011

@akika722 toto prave stale dookola riesim, lebo ked uz budeme v domceku, tak ak budem chciet ist "von", tak to budem musiet celu pereput nasackovat do auta, odviest sa 13km a ist do centra, a tam mi mozno nic netreba pre Tamarku, uvidime, na to je este cas, budeme riesit neskor, chcem ist tu buginku niekam vyskusat, cisto fakt len na prevoz ak sa pojde len s nou niekam, ak je to vobec nutne, lebo ja mam pocit, ze ked uz bude sama chodit, tak uz ju do kociara nikto nedostane 🙂
@vladka84 akoze ja o padoch ani nehovorim a to si hovorim, ze ja som nezodpovedna, minule mi sadla z prebalovacieho pultu, ja som sa len otocila pre pancuchy, doteraz neviem, ako sa to mohlo stat, a ani to vediet nechcem, niekedy mam pocit, ze som mala mat deti v 20tke, lebo teraz sa uz citim strasne stara

nechavate deti opalovat? ja sa bojim a Tamarka na slnko reaguje uplne panicky, myka sa, kyve hlavou, rukami a nohami uplne do opacneho smeru

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre