♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
29. máj 2011

@memory97 pekne odpoledne babulky a si zlatinko dakujem skus pohladat skusim kupit lebo vazne uz vyse tyzdna od unavy nemozem spat,spim cca kazdy den 3 hodinky ☹

memory97
29. máj 2011

@danulienka35 su to homeopatika: naucinnejsi je sativol (na unavu a vycerpanost), Sedatif pc (pokoj, vsetko zvladnem🙂), sedalia (na nespavost a nervozitu deti) v lekarni ti isto poradia, co je najlepsie pre teba🙂

danulienka35
29. máj 2011

@memory97 ok dakujem mojko spytam sa zajtra pridavam nejake dnesne fotecky z prechazky 😀

memory97
29. máj 2011

@danulienka35 zlatucka je herecka, my sme skoro doteraz spali, sme boli na nakupy a taaak ho to unavilo 🙂

danulienka35
29. máj 2011

@memory97 dakujem mojko no mi sme spinkay do 14,30 idem ju okupkat teraz a zaspi do 19 a pak pojde hajuskat o 20,30 do rana do 7

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 jaaaj moja..niečo na upokojenie???? ☹
@memory97 sedalia som mala-0bodov 😅
@danulienka35 princeznička 🙂

baby kedy mate to stretko??????????kto každy ide?

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 dakujem mojko si zlaticko moje

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 neskušala si persen?lieky.nie su navykove.možno by ťa upokojili a bolo by ti dobre 😒

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 ja nepotrebujem na upokojenie len ako pisem som velmi vycerpana a od unavy ani spat nemozem

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 dam ti paťka a od unavy zaspiš isto 😅

akika722
29. máj 2011

biže..Paťko za posledne 3hodky 😀 😀 😀 :nanukova torta,puding,jaternice+zemiaky a teraz tlači rožok 😀 😀 😀 to dieťa raz zje aj mna 😀

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 myslis? myslim ze nie moja co Sara jedla zemaiky rezen jahody a pak zas jahody na to rezen a kasu + uhorky zavarane a furt neco tlaci

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 jaaaaj fakt aj jahody mal medzi tym 😀 babka doniesla čerstve 😀

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 to bude bolenie vsak? 😀

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 neeee..už spííí 😀 😀 😀 šrotovnik maly 😀

akika722
29. máj 2011

ozaj.davate detom jahody??..moj už jedol a nič..žiadna reakcia..tak pasal aj dnes 😀

kvietok121
29. máj 2011

@akika722
@akika722 ani my nespime, stojime v postielke 😠 ale jahody nedavam, nam zakazala akurat sme si domace doniesli 😉 nam zakazala aj ceresne 😒

akika722
29. máj 2011

@kvietok121 ale vy mate ten ekzem nie?to preto?si myslim že ked mu minuly tyždeň nič neurobila tak možem nie? 😅

kvietok121
29. máj 2011

@akika722 jasne mne povedala ze az po roku a domace, takze nabuduci rok a aj vtedy dat viac dni po sebe a samotne nove do stravy

akika722
29. máj 2011

@kvietok121 aj my sme mali domace 😉

kvietok121
29. máj 2011

@danulka3 dakujem je to maly betarik neboj zachvilku budu s jakubkom bezkat 🙂

danulienka35
29. máj 2011

@akika722 jha chcem vyskusat jahodky zajtra uvidime co bude robit na ne mi okrem mliecka a obeda vobec nic ani baban uz nechce

akika722
29. máj 2011

@danulienka35 moj chce všetko 😅 vieš ako hltal tie jahody?jednu velku mal len na 2x..on je väčšie kusky ako Paťko a to mame len 2zubky 😅

alure
29. máj 2011

Ahojte babulky
tak na MDD bolo super 😎 a ostali sme dosť dlho.Bolo tam zopár IT chalanov,tak som sa pýtala kde je problém,a vraj pri búrke čo vystrájala nedávno zasiahlo nejaký switch (síce nemám šajnu o čom bola reč lebo im odsť ťažko rozumieť 😀 😀 😀 😀 ) ale pochopila som toľko že preto to vypadáva.
@danulka3 , @kvietok121 , @mirmaj , @memory97 , @seagull2404 , @akika722 ďakujeme za blahoželania maminky 😵
@kvietok121 moja papaáme takmer všetko čo naspapá nás 🙂 Denisovi dávam na raňajky chlieb s masielkom a ementálový syr prípadne trošinku šunky,na desiatu ovocné pyré,obed zeleninka s mäsom,cestoviny a pod. ,olovrant jogurt alebo výživa,a večeriame kašu. Samozrejme kojím stále cca 8 x za 24 hod.,každé jedlo zapíja MM ale bez problémov si vonku dá čistú vodičku.
@seagull2404 nech vám na východe výjde počasíčko a užijete si aj bazénik a dávaj pozor na "bábiku" v brušku 😉
@akika722 mojko ďakujem 🙂no našťastie Denis nemá žiadne známky na ďasienku a aj zúbky sú v poriadku .
@memory97 ja fungujem na wifi ale ako som spomínala problém je vraj niekde inde,bude to musieť prejsť kompletnou rekonštrukciou...tak som zvedavá či sa to zdarí...

@danulienka35 jaká je malá rozkošná 🙂 cmuk Chiarinke a v tom bielom kompletíku je iná frajerka 😎
@akika722 stretko je teraz cezvíkend čo bude 🙂 a ide tuším 7 maminiek
neviem čo som ešte chcela....snáď ešte budem tu a spomeniem si ....

akika722
29. máj 2011

@alure jeeeeeej už teraaaz???a ja tu budem mať švekru 🙄 ale budem na vas myslieť... 😵

kvietok121
29. máj 2011

@alure tak vy ste dalekoooooooooooo pred nami

danulienka35
29. máj 2011

@alure jej ahoj mojko moc dakujem si zlatinko

mirmaj
29. máj 2011

ahojte, tak ja som taká unavená ako nikdy, boli sme skoro na 6 hodinovej prechadzke a samozrejme tamarka nevydržala toľko v kočíku takže 70% som ju nosila 😲 takže baby ak planujete nejaké tury na tom stretku tak ja potrebujem aj nejakého nosiča 😝 😀
@akika722 na stretko ideme teraz v piatok a idem ja, memory, vladka, liba, alure, evanns a lucia, pridáš sa aj ty ku nám? 😀
@memory97 liba78 ešte sa do piatku dohodneme ako presne pôjdeme 😉
@vladka74 ideme nakoniec na penzion alebo hotel? a hod nám ešte raz prosím presný link až si to naštudujeme a nebludime tam potom 😝

alure
29. máj 2011

@akika722 no už teraz ....zbehlo to rýchlo 😎 budeme veľa fotiť neboj moja
@kvietok121 musela som začať dávať už "normálne jedlo" lebo čo nezje malého tak to on zje určite 😀 a vy ste na tom ako?
@danulienka35 nemáš zač mojko 🙂 ako sa inak máte? čítam že si vyčerpaná ☹ skús keď sa dá niekde zrelaxnúť na hodinku nech malú postrážia babulky ...potrebuješ to a potrebujeme to raz za čas všetky
prokladám foto z dnešného MDD u nás na sídlisku takto sme teraz vystrihali "na koleno" Denisa

kvietok121
29. máj 2011

@alure tak my este ani syry ani maslo ani jogurty, zatial sme zacali len s lepkom - kase a roztek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre