♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
30. máj 2011

@akika722 ked ich rozbije za 2 mes. tak to bude snad po lete a nozka mu aj tak rastie, tak ich rovno vyhodis a nebude ti luto. Pevna nozka je v ich veku dolezita, aby zbytocne nepadali a neublizili si. Na obleceni sa setrit da, ale na topankach sa neoplati. Zo zlej klenby ich moze aj hlava boliet.
Dobre si vybrala nakoniec. 😉

akika722
30. máj 2011

@niky13 dik moja.doteraz som mu kupovala len v lekarni,no v školke on všetko rychle zniči..tak bude asi potreboavť dvoje sandalky..jedne na behanie a druhe ak niekam pojdeme.aj botasky tak ma..dakujem

kvietok121
30. máj 2011

@danulka3 no budem musiet poriesit asi uz hej, uz trosku ide aj za choditkom tak asi uz hej

niky13
30. máj 2011

@akika722 aj moja dcera vsetko rozkope a to je dievca, ja stale tak kupujem, jedne na behanie na vonku a druhe sanujeme ked niekde ideme a ku koncu sezony ked uz prve rozkope, tak nosi druhe 😉 Aspon sa nerozculujem, ze okopava. 😠

niky13
30. máj 2011

no lucim sa, idem hajat, maly ma sopliky asi z klimatizacie tak je spanie na h****
Dobru noc vsetkym

akika722
30. máj 2011

@niky13 aj my mu takto kupujeme.stale dvoje.jedne lacnejšie na rozbiti a druhe,nepr k lekarke a tak..alebo ked rozbije tie prve vytiehnem druhe 😀
dobruuu

majka35
30. máj 2011

baby, idem aj ja ... dobrú nôcku, terezka mi nejako kašle, no uvidíme zajtra na poradni ... majte sa krásne 🙂

memory97
30. máj 2011

dobru nocku aj ja idem do hajan. dobre sa vyspinkajte

udada
30. máj 2011

ahojte, len teraz som sa sem dostala, celý deň nebolo kedy, malá je umrnčaná, má soplíky, dúfam, že nechytí kašeľ, lebo ma porazí

memory97
31. máj 2011

dobre ranko🙂 a dnes nam bude zas horuco🙂

vladka84
31. máj 2011

dobre ranko, no dobre ako dobre... my sme mali hroznuuuu noc, Karinka plakala snad kazdu hodinu, neviem co jej je, ona normalne spinkala a zrazu reeeev, zase zaspala a zase reeev...a od siestej uz ani nespinkala, takze som ako vymetena 😖

memory97
31. máj 2011

@vladka84 juj to verim, my sme mali tiez nedavno taketo noci. Vladka nejdu jej zubky, ja som tak druhu noc nevydrzala a dala som mu v noci na dudlik gelik na zubky a spinkal potom do rana.

alure
31. máj 2011

Ahoj mamulky
prajeme dobré ráno....aj keď ako píše @vladka84 tiež veľmi dobré nie je 😒 ale nevadí deň bude krásny slnečný a čaká nás prechádzka
@danulka3 , @danulienka35 , @akika722 , @memory97 ďakujem za info o cenách ...je to teda dosť,keď si zoberiem nášho mliekomaniaka tak by sme boli asi na tom ako Chiara 😖
@seagull2404 mojko ja viem aj ja som rada veď aj Oliverka som kojila dva roky a bolo to pre mňa to najkrajšie...ja som len tak chcela mm dať najavo že "šetríme" aj keď ten pocit nie je o peniažkoch
@danulka3 a to nás tu nie je vea,no odhadom sme dva dlhé (3 poschod.)bloky s 5 timi vchodmi,plus uprosted dva (3poschod.) po dva vchody a dva (3 poschod.) po 4 vchody.....takže fakt mini sídlisko,je pravda že je tu super a ani mne sa odtiaľto nechce,ale tí čo nám dali byt do podnájmu ho chcú predať dosť mimo realnej trhovej hodnoty bytu a preto obzerám niečo čo mi bude vyhovovať,nielen cenou ale samozrejme v ohľade na decka lokalitou....
@niki13 ako ti písala aj @majka35 fakt sú tam ceny porovnateľné ba aj nižšie a problém nebudete mať 🙂 a Taliani deti milujú 😀

kým som sa vrátila pár strán späť zabudla som čo som ešte chcela...snáď ma napadne...
idem na rýchly nákup a potom asi pôjdeme na jazerá...zatiaľ pa pa

vladka84
31. máj 2011

@memory97 mozno su to aj zubky, ved my sme tu posledne bezzube, aj teraz je umrncana, tak dufam, ze nejde na nu nejaka choroba (zasa odo mna) 😒

liba78
31. máj 2011

Ahojte, mám zas chvíľu kľud. Malý sa teraz zobudil. Spal 12 hodín, len s prestávkami na kojenie 4x. Ale asi nás čaká opäť celý deň bez spánku ☹ Vadí mu teplo v spálni, tak sa snažím mať tam max 23C, inak nespí ani v noci. Má trošku sopel, zatiaľ žiadne iné komplikácie, tak držte palce aby nič nechytil od Maťa, ten má teploty a ATB. ☹
Idem ešte niečo zariadiť, vo štvrtok máme vo firme školenie. A v piatok musí Maťo na kontrolu k dr. Ale potom vyrážame 🙂 Teda dúfam.
Ktorá sa chce pridať do kolóny nech napíše IP 😉

katulkaaaaaa
31. máj 2011

ahojte
@akika722 aj ja idem dnes malemu kupit sandaliky s ortopedickou vlozkou,tvarovane,dufam ze zozeniem,lebo stale chodi v capackach a bojim sa aby som mu neublizila tym 😒
u nas krasne slnecno,tak pojdeme na prechadzku do mesta,aj planujete s detmi nieco na md?u nas klasicky zase nic nieje,nam ide 5 zub maly zase kadiii aj 3 krat denne,zajtra ideme na poradnu vazit sa a merat
@vladka84 vladi aj ja mam hroznu imunitu ked kojim kazdu chvilu som chora co som predtym vobec nebyvala 😒
@jankasramka jani tak super,ze ste s mm castejsie 🙂

liba78
31. máj 2011

@katulkaaaaaa ja som pozerala tieto http://www.superfit.at/de/kollektion/sandalen
ale neviem, kde by som ich u nás kúpila ☹

liba78
31. máj 2011

@katulkaaaaaa v senici ich majú v lekárni 🙂 a ešte v novom meste, asi pôjdem kuk tam 🙂 🙂

akika722
31. máj 2011

@katulkaaaaaa ja som malemu kupovala tu na bazariku,su uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne nove.zo sanitasu a len 3eura z 20eur 😀 😀 😀 bohovske su,prisšli mi v original krabici,ani jeden škrabanec,ani naznak nosenia 😀 ale aj tak moj ešte nechodi 😅

ako je horuuuco 😖 teraz sme došli domov

liba78
31. máj 2011

@memory97 je dobrý ten teplomer z lidlu ?

katulkaaaaaa
31. máj 2011

@liba78 keby si isla do senice ohlas sa 🙂
@akika722 no som zvedava co zozeniem a za aku sumu,ale je pravda ze na topankach pre deti sa neda setrit,ale ti si super kupila,aku velkost?19 ci 20?

katulkaaaaaa
31. máj 2011

@liba78 tie su nadherne,a moja netusis v ktorej lekarni?lebo ich tu je snad 10 😲

akika722
31. máj 2011

@katulkaaaaaa vieš čo?20ky som kupila su mu ok,ale možno aj 19ky by stačili..fakt su nenosene,ved počkaj hodim foto

akika722
31. máj 2011

su tvarovne vo vnutri ako maju byť

to ake pridavanie foto tu zas je???po jednej sa len da 🙄

katulkaaaaaa
31. máj 2011

@akika722 tie su fakt perfektne

akika722
31. máj 2011

@katulkaaaaaa som ostala prekvapena ked došli...inač detom kupujem len v lekarni topanočky..aj Paťkovi,od prvych krôčkov,tak Samko teraz bude mať po nom,lebo väčšina je ako nova...nooo..len teraz čo je už Paťko velky tak všetko zniči 😅
po Paťkovi mam sandalky ked bol malinky,su ako novučke ale v.22-pre samka obrovske..tak uvidim o rok aku nožnu bude mať
dnes som bola v tescu Paťkovi na kraťasky kokso..detske a 11eur 😨 len kratasky...
zajtra budu mať v školke MDD,mam doniest ockove stare tričko,budu Maťko a klingačik-z rozpravky,aj klobučik budu mať,gulaš budu robiť,hrať sa cely deň 😵 tešim sa viac ako on 😀

katulkaaaaaa
31. máj 2011

@akika722 jej no super aj viki ma v skole program idu do kina a potom nejake hry na dvore,aj ja kupujem nove topanky,kratase tiez nemame ziadne len troje opalovacky...tie mu dam teraz ked pojdeme do mesta vcera bol v tricku a teplakoch a som ho skoro uvarila 😕 ked ja stale neviem odhadnut ci mu nebude zima...
baby kamoska co rodila minuly tyzden sa stazovala dr este v porodnici ze neni ok,aj tak ju nepozreli a poslali domov teraz mi volala ze nieco ,,jej tam nechali"?????ci placentu alebo co neviem,dostava injekcie do brucha na cistenie maternice,stale ma zimnicu,hotova je....ak sa to do tyzdna samo nevyplavi ci co,tak na kyretaz...ti nasi lekari su uzastny fakt /niektory/!!!!

akika722
31. máj 2011

@katulkaaaaaa ja mam take štastie že samko dedi šatky po Paťkovi 😀 😀 😀 občas dokupim niečo pekne,no pre Paťka musim kupovať nove a z činana silonove nechcem..

to sa stalo aj kamoške..mala rodiť sc a dali ju normalne,nadtrhla sa jej pri porode slezina až a nevybrali jej všetko,bola už na operacii-dočistenie a ešte 2x musi..a ma o 2t st.babo ako my..
a druhej kamoške prišili pri sc črevo k bruchu

katulkaaaaaa
31. máj 2011

baby tak ta kamoska mi volala uz je v nemocnici ma 39horucky,mne je az do placu,idu jej spravit kyret hovoril nieco o otrave krvi....drzte palce aby to dobre dopadlom,sa bojim 😢

kvietok121
31. máj 2011

@katulkaaaaaa myslime na nu, to je hrozne, ze take problemy mas, co sposobia ludia strasneeeeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre