♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
7. jún 2011

@evanns no a my sme ten nákup trojkolky aj spojili s prvým rokom 😝 a ten nosič planujeme aj my kupiť, len neviem či je to darček pre Tamarku 😀 😀 ale tak ja už darček naozaj neriešim, dám jej upiecť tortu a stále dostáva všetko čo potrebuje aj to čo nepotrebuje 😵

memory97
7. jún 2011

ahojte, pekny dnik

@danulka3 dnes som sa rozpravala s maminkami, vraj je 5. a 6. nemoc, su to dva rozne virusy, proste len teploty a potom sa maly vyhadze a bude uz dobre. Tak sa drzte a nech je maly skoro zdravy🙂

@eis4 povedz nie, aj niekolkokrat za sebou a zvyknu si 😀

@alure asi tak ako si napisala, ale skutocne bolo super, ked je super partia a aj ked nas bolo malo, predsa bolo skvelo a vsetci mozu lutovat 😝 😝 😝

@akika722 vsetko najlepsie k narodeninkam 🙂

memory97
7. jún 2011

@alure dufam, ze sa vydari vsetko podla predstav a nieco super najdete 😉

baby u nas taky lejak neskutocny, sme sa museli 2x schovat, by sme boli do nitky mokry....

danulka3
7. jún 2011

Ahojte,
@memory97 boli sme udr.tak bola to 6.choroba,celý je vyhádzaný,hlavne na hlavičke,voláme ho indián,ústa modré od enciánky,cervené bodky po hlave a ešte keď sa zobudí mu to ponatieram tekutým pudrom 😉 Dr.sa ale zľakla,že to má len po hlavičke,najprv nás vystrašila,že na pozorovanie do nemocnice,či to nie je alergia na lieky,ale poslala nás na kožné a tam dr.potvrdila,že to alergia nie je.Tak nám odľahlo,zobrala nám aj krv a výter z hrdla,ale tam budú výsledky až budúci týždeň.Hrdlo máme stále červené a antibiotiká nám vysadila,lebo zápal nemáme.
@akika722 aj ja sa pripájam ku gratulantom,ty oslavuješ s mojim mm,ten má meniny 🙂
@katulkaaaaaa si šikulka,pekne sa ti to rozbieha 😉

memory97
7. jún 2011

@akika722 no ja uz mam darcek pre maleho, vcera dosiel, ale som sklamana☹ maly sa prvykrat bal, no hlas na pesnicky otrasny, sa tej hudby bal, ale uz je dobre a maco urobi par krokov a stoji... ja ze to bude chodit aspon 5 minut a miesto toho, aby maly za nim lozil, tak si na neho pocka a vystiska ho 😀 😀 😀 a podareny je, ked maco ide, vtedy musi byt vyssie ako on, tak sa zaprie o rucicky a natiahne sa 🙂 Dufam,ze o mesiac bude za nim behat ako babo na obrazku 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10210688 a dame upiect tortu Matko a Kubko 🙂

fialka5959
7. jún 2011

Boli sme na svadbe 🙂

vladka84
7. jún 2011

@mirmaj tak ju asi tiez takto vybavim, ze kupime trojkolku teraz a na narodeniny od nas dostane uz len tortu a darceky aj tak bude mat od ostatnych 😕

volam s mm, ze co mu urobim na veceru, lebo my s Timkou sme si dali spagety...a on ze palacinky 😲 no zbohom, mozem hodinu pri peci stat, lebo to ma z litra mlieka malo 😠

vladka84
7. jún 2011

a ked tak rozmyslam, aj financne je pre mna lepsie kupit Kari teraz, v septembri ma narodky aj Timka a ta chce zasa bicykel, tak nech toho nemame naraz vela 😎

vladka84
7. jún 2011

@fialka5959 jeeeeeej princezna 😵 😵 😵

evanns
7. jún 2011

@mirmaj moja a posles mi este raz link na tu vasu trojkolku nech si ju zapamatam a vyhladam ...diiiiiiiiiiiiiiiiik

vladka84
7. jún 2011

a este jedna "pikoska"... vcera mi mm hovori, ze uz konecne vie, co mi kupi na narodky - parny hrniec - lebo ze o nom tolko rozpravam, ze si je absolutne isty, ze mi nim urobi radost 😲 😲 😲 😲
dufam, ze srandoval, lebo inak za seba nerucim 😠

memory97
7. jún 2011

@fialka5959 ake ste zlatucke, tatino musi byt na vas dve neskutocne hrdy 😉

@vladka84 to ti tolko palaciniek mm zje 😨 ja ich robievam z vody a su este lepsie ako z mlieka 😉

@akika722 od svokrovcov dostane maly trojkolku, tak to neriesim a ma to aj nejaky ulozny priestor, ci co, vraj to maju v metre.

evanns
7. jún 2011

@vladka84 hej? lebo sa mi vtedy ta jej pacila a teraz si ju neviem vybavit 🙂

memory97
7. jún 2011

@vladka84 parny hrniec uz isto mas 😀

vladka84
7. jún 2011

@memory97 fakt? to som este nerobila... skoda, ze som uz urobila cesto, skusila by som.. a nie su take "vodove"? 😲 no vies co, do neho toho vojde, si si nevsimla 😀 😕 a o chvilu bude chodit, ze "daco fajne" by si este dal 😝

memory97
7. jún 2011

@vladka84 nevyzera na to, ze by tolko do neho voslo 🙂
robim ich podla tohto receptu http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1972 obcas dam hrozienka a nezapekam a s pudingom miesto dzemu su vynikajuce 🙂 vobec tam nechyba mlieko, ja uz ani ine nerobievam 🙂

memory97
7. jún 2011

@vladka84 ja sa zas chystam spravit paradajkovu polievku a hladam dobry recept...

evanns
7. jún 2011

@vladka84 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ze "daco fajne" 😀 😀 😀 😀 mi to tu v smizanoch normalne chyba.....ne ne zartujem...nech je tam kde je a nepride mi pod ruku 😲

vladka84
7. jún 2011

@evanns neveeriiiiim 😝 dokedy si v Smizanoch? a mas nejake plany, ci si niektory den aj volna? dame kavu, ci? 😕

evanns
7. jún 2011

@vladka84 uz idem do KE...uz mam auto a musim ist si odrobit svojich 20 hodin...takze nabuduce ked pojdem a budem mat platnu kreditku tak ti volam a pozyvam!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

mirmaj
7. jún 2011

@evanns je to presne ona čo ti hodila ten link @vladka84 vybavila to za mňa 😉 a my máme tu oranžovú so žltou strieškou 😉

mirmaj
7. jún 2011
mirmaj
7. jún 2011

@fialka5959 fešandy krásne aké ste boli vyparádené 😉

evanns
7. jún 2011

@mirmaj jeeej tak dakujem obom Vam...a vy ste kde boli presne v PL?

vladka84
7. jún 2011

@evanns jooj, tak som sa skoro spamatala 😒 ok, tak nabuduuuuce sa tesim, ak by nahodou kreditka neplatila, tak ta zalozim 😀 😝

fialka5959
7. jún 2011

@mirmaj Dakujeme, konecne som si mohla v sobotu uzit kadernicku a vyzazistku, to vie potesik 🙂

mirmaj
7. jún 2011

@evanns my sme boli v Nowom targu v Baby boo

akika722
7. jún 2011

@memory97 dakujeeeeem kočky
@danulka3
@fialka5959 vy ste teda fešandy...
@vladka84 noooo..to som si myslela že dostanem aj ja aaaa mam dalši parfum do zbierky 🙄
@memory97 moje deti od svokrovcov nedostali nič ani na MDD pritom su to jedine vnučata 🙄

majka35
7. jún 2011

veselý pozdrav z Východu 😀

@katulkaaaaaa ona je celý dedo, môj otec, ešte aj srandičky má rovnaké a aj pohyby

@mirmaj oooo, ďakujem za kompliment, už dávno nevyzerám mlado a pekne, to len na fcb vyberám "najvydarenejšie" fotky 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre