♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@alure @liba78 aj ja sa pridavam dame stretko baby?do senca to nemam daleko a tam trefiiim aj sama 🙂

majka35
8. jún 2011

ináč, nech už odbehnem od témy, bo sa zbláznim ... o 10.OO som pozvaná na kávu ku kámoške, tak ani neviem, či ísť či neísť ...len toť do vedľajšej brány

ale nie toto som chcela ... neviete na akej stránke zoženiem lacné letenky do Londýna?

alure
8. jún 2011

@akika722 budem na teba myslieť
@majka35 ja som mala susedku,ktorá sa do roka vytrápila s malým a nakoniec zašli za homeopatkou a začali brať nejaké homeopatiká.Malý jej prereval v kuse noci a aj dni neboli ideálne,to len na rukách alebo von v kočíku..ona fakt chodila ako mrtvola,kruhy pod očami,bledá a vychudnutá..no proste hrúza.Nakoniec sa zistilo že malému nesadlo mlieko a pri tom nemal ani bolesti bruška,dieťa vyzeralo spokojné,prospievalo..len vnútorne nebol nejak ok,a takto sa to prejavovalo...držím palčeky moja,nech to prejde...a ty si konečne oddýchneš

majka35
8. jún 2011

@akika722 tak na toto sa teším 😀 😀 😀 že odkúrený ... jaaaaj, aspon že sa smejem tu

liba78
8. jún 2011

@alure on si nepamätal názov, len že je na námestí . http://www.superfit.at/de/kollektion/sandalen
Tieto chcem, našla som ich aj na nete, ale neviem veľkosť potrebujeme vyskúšať.
@katulkaaaaaa poznám aj môj prišiel domov o 20:30 😖 Potom sa ospršká, napapá, hačá na terasu. Potom prišiel jeho kamarát, tak pokecali atď. Ja som sa dostala do sprchy o 23:00 🤐
@majka35 a keby si s ňou bola v jednej posteli ? A ešte ma napadla jedna blbosť, náš Maťko urobil malému "indiánsky lapač zlých snov " od vtedy zo spánku neplače.

alure
8. jún 2011

@katulkaaaaaa beriem ťa za slovo mojko 🙂 a ja si vás vyzdvihnem 😎

vladka84
8. jún 2011

dobre ranko 🙂
sme prisli domov len tak - tak, uz sa zatiahlo, mame tmu a bude burka istotne 😒
ale aj som rada, musim si nieco porobit doma, tak nech ma netrapi, ze sme mohli byt von 😕
@liba78 mne sa tvoj treti kocik velmi pacil, normalne som na neho zacala poskulovat po nete, len teraz neviem, ci mam kupit ojetinu alebo novy... fakt bol super! 😉

@majka35 Maji, ty si normalne hrdinka, toto vydrzat... my sme mali tuto noc desnu, Karinka sa zobudila okolo pol desiatej s takym krikom, ze som nevedela co robit... neviem ci sa jej snivalo o tom ako jej brali krv, alebo co... no do polnoci sme sa nevedeli ulozit..a od piatej sme hore...takze nas caka umrncany den 😒 a Karinka najnovsie neobsedi ani minutu, vsade sa stvera, len za ruky by chodila, v choditku je to nebavi, lebo sa vsade nedostane s nim, takze mame veselo 😕

@katulkaaaaaa to prasiatko vyzeralo super, kebyze si blizsie, tiez vyuzijem tvoje sluzby 😉 sikulka si velmi 😵

a uz neviem co som este chcela.... 😕

liba78
8. jún 2011

@majka35 orol bol strááášne krásne miminko. Ale aj teraz je krásna slečna z princeznej vtáka 😀

akika722
8. jún 2011

@liba78 ako vyzera ten lapač???????????????

memory97
8. jún 2011

@evanns ano su velmi silne, sa cudujem tvojej kamoske, ze si neprecitala pribalovy letak, vsetky lieky pri dlhodobom pouzivani mozu organizmu uskodit a nie pomoct 😒 a tieto zvlast...

@liba78 no musi vymenit auto a kupit nove, aby mu ho nevykradli 🙂 aj moj je taky, neboj, ved myslis, ze preco sme nezastali na tom salasi po ceste a ked sme za neho presli, tak som bola ja ta zla, ze co som nepovedala skor 😀 a pritom mal este dost dlhu brzdnu drahu, aby sme tam odbocili 🙂 ja len kyvnem rukou, k tomu sa mi neche vyjadrovat 😀 kamoska ma takeho muza, co mu nakaze, tak vybavi, minule sli niekam a zena mu dala vymenit tricka, lebo sa jej nepacili, vies ako sa moj muz cudoval, ze bez problemov siel kamos do obchodu a vymenil tricka 🙂 moj by to nespravil, radsej by povedal, ze nech si kupi nove 😀 Teraz hrozne lutujem, ze ma presvedcil, aby sme predali stare auto, jaj ako by sa mi zislo 🙂

liba78
8. jún 2011

@katulkaaaaaa žeby kaveja v Senci ? @alure nás vezme na jazero 😉

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@alure ok tesim sa tak buduci tyzden by sme mohli co vy na to? @liba78 a my sme hned drobcom kupili topanky 😉 dali kaveju a pokecaliiiiiii

alure
8. jún 2011

@liba78 dnes idem do poradne,tak to môžem ísť preveriť 😉
a o chlapoch presne ako píšete,dojde domov (je pravda že teraz si dal toho viac,lebo Oliver nechodí do školy,všetci sú v škole v prírode) prvé čo je zblajzne čo som navarila,potom si dá kávu posedí na záhradke a keď sa mu prihovorím tak mi povie že potrebuje trochu ticho a relax,lebo celý deň riešil milion telefonov a ja čučím ako puk,že by som už konečne aj s niekým dospelým prehodila pár slov....ale zase potom okúpe chlapcov,malého mi komplet prichystá už len nakojím a ide spať...

majka35
8. jún 2011

@alure no moja je práve cez deň ako anjelik ... nikto mi ani neverí, že v noci tak vystrája 😖 ja som už rozmýšľala o zmene mlieka, ale to by ju asi aj počas dňa trápilo, keby bolo zlé ... neviem ... a ďakujem ti za podporu

bola som u svojej neurologičky na kontrole so sebou a rozprávala som je o problémoch s malou a ona mi povedala, že pri obidvoch synoch mala to isté ... vraj to obdobie neznášala, že už sa bála zaspať, že kedy ju zase zobudia ... tento stav prežívam aj ja ... ležím, brucho ma strašne bolí od nervozity, všeetko ma svrbí od nervozity a neviem absolútne zaspať a už len počúvam, kedy zase začne

majka35
8. jún 2011

@liba78 a to je aký? 😵

alure
8. jún 2011

@liba78 , @katulkaaaaaa kamkoľvek "kočeny" na jazero ,ku nám (máme záhradku) ukážem krásnu pešiu zónu 😉
len dojdite ....

majka35
8. jún 2011

@vladka84 hrdinka ... to by si mala vidieť to hrdinstvo, keď sa tu už zo zúfalstva na všetkých rozvrieskam ... počuť ma až do Trebišova

@liba78 ďakujem 😉

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@alure @liba78 super tak sme dohodnute buduci tyzden len napiste ktory den vam vyhovuje,mohli by sme hned pondelok?mne trva cesta cca 50minut...a zase mam dovod piect:DDDDdonesiem vam mlsku🙂
@vladka84 vladi dakujeeeem moc ma tesi ze sa vam paci🙂
u nas sa rozprsalo,maly zaspal idem nieco porobit,navarit...aj ked zase netusim co

vladka84
8. jún 2011

@majka35 ale to sa niet co cudovat, ved to je aj na kona vela... ja mam jednu - dve blbe noci a normalne som taka podrazdena, ze mm sa ku mne ani neozyva a Timka je tiez "v pozore" 😕

alure
8. jún 2011

@katulkaaaaaa no keďže som na materskej 🙂 tak mi dni nerobia problém a ste vítané kedykoľvek 😉 a hlavne si nerob starosti ....hodinka do senca? v BA si za koľko?

katulkaaaaaa
8. jún 2011

@alure no podla toho ktorou cestou pojdem cca 45minut az hodina,bud cez trnavu alebo na druhu stranu cez dediny

alure
8. jún 2011

@katulkaaaaaa jasné ...teraz som kuk na mape,neviem prečo som si myslela že musíš do sc ísť cez ba 😖 no ale už viem presne kudy kam 🙂

memory97
8. jún 2011

@majka35 ked ju necas aj vyplakat, plac moze byt aj hodinu. Moj mm toto spravil s malym tesne predtym ako sme sli na to stretko. Mala som tu kamosku a jeho som nechala nech maleho ulozi, dal ho do postielky, maly reval hodinu v kuse a potom sa mu cely spankovy rezim rozhadzal. Este vecer vzlykal zo spanku. Ja toto nevidim ako riesenie, nechat dieta vyplakat...

memory97
8. jún 2011

krasny den vam prajem, ideme s malynkym na cvicenie s detickami, nech sa troska unavi a uz aj buva v kociku 🙂

akika722
8. jún 2011
evanns
8. jún 2011

@majka35 a odkial chces letiet? lacne najdes na www.ryanair.com 😉

evanns
8. jún 2011

@akika722 Samko jaky je fajny pupkac 😀

vladka84
8. jún 2011

@akika722 krasny je Semi a aky baculko 😵 😵 😵
a presne takto sme zacali vcera vstavat aj my pri stole..ja mam normalne z toho paniku, ze sa pusti a dozadu spadne rovno na hlavu, stale ju davam prec od stola a ona sa tam zasa dostane a uz aj stvera na nohy 😒

akika722
8. jún 2011

@evanns
@vladka84 je je...ha mam začo chytiť 😀 😀 😀 ja som ho dala postaviť,sam by sa nepostavil 😒 😅

evanns
8. jún 2011

@majka35 a inak ten lapac zlych snov co @liba78 spominala je super vecicka...my mame takyto http://www.feng-suej.sk/obchod/lapac-snov-hnedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre